Smieklīgākie attiecību stāsti.

 
Reitings 59
Reģ: 13.03.2016
Mums visiem ir bijušas smieklīgas attiecības, vai pirmie randiņi, kas noiet greizi. :D
Man ir bijuši daudz tādi. :D Un teiksim ne tikai smieklīgi, bet arī apkaunojoši. :D
Kādi bija Tavējie? :)
29.07.2017 15:15 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
nerātnā kā redz izdevās:-D
04.08.2017 21:32 |
 
Reitings 10
Reģ: 03.08.2017
bija viens tāds fruktiņš, uzrakstīja man draugos, sakām čatot, pēc sarakstes likās, ka esam dvēseļu radinieki, bildes viņam normālas nebija, seju lagā saskatīt nevarēja. Izodmājām satikties, es jau, protams, biju safantazējusi, ka būs kā pasakā, bet še tev, atnāk tieviņš, rudmatains, maza auguma puisis:-Dšis galīgi nebija manā gaumē, bet nu ok, projām nebēgu, pastaigajāmies pa pilsētu, izgājām cauri kapiem:-Duzzinaju, ka viņa tēvs sēž cietumā, vēl šo to, nu, kopumā, viņš bija sakarīgs, nelamajās, man patika kā viņš runāja, bet balss gan bišku grieza ausis
es jau no no pirmā acu skatiena sapratu, ka tur nekas nopietns nebūs, centos nedot veltas cerības, gribēju uzturēt draudzīgas attiecības
viņš nebija ar mieru, turpinaja rakstīt garas mīlas vestules, sacerēja pat dzejoli (uzrakstīja uz lapas, apsvilinaja maliņas un apvilka ar kaut kādu sarkanu marķieri kontūras, izskatījās pēc pirmklasnieka noformējuma):-D
pēc pirmās tikšanas, viņš kaut kādā veidā izštukoja manu dzīvesvietu, un divas reizes gāja pie manis ciemos, bet abās reizēs durvis vēra tēvs un teica, ka manis nav vai guļu, bet es slēpos aiz durvīm:-D
pēc kāda laika es izgāju pastaigaties ar viņu otru reizi, un atceros, ka vecmamma, viņu jau pa gabalu ieraudzījusi, teica, lai ātrāk eju, kamēr pie mājas nav pienācis, lai sencis neierauga :-D
man viņš tiešām patika kā sarunu biedrs un es gribeju saglabāt draudzīgas attiecības, bet tad viņs sāka spraust batonus ausīs, ka viņš taisās pirkt datoru, velosipēdu un vēl kaut ko, kaut gan pats reāli tajā laikā bija bez darba un nenāca no bagātas ģimenes. viņa fantāzijas mani sāka mulsināt, un tieši tad sāka nākt no viņa vēl dīvainākas vēstules par to, ka mums jābūt kopā, savādāk mēs izdarīsim pašnāvību un ka viņš to grib izdarīt kopā ar mani (tajā laikā biju nedaudz depresīva, man bija 17-18 gadi, baigi nefiltrēju savu bazaru :-D, un pat, ja izteicos toreiz par pašnavību, tad noteikti nedomaju to nopietni)
viņa vēstules mani ļoti nogruzīja, jo es visu ļoti tuvu ņemu pie sirds, un negribēju būt viņa pašnavības iemesls
bet viss kaut kā noklusa, viņš mani pats izdzēsa no kontaktiem
pēc gada ieraudziju, ka vinš stradā par sētnieku, pagāju garām itkā nepazītu, negribetu tādu cilveku atkal sev par paziņu
04.08.2017 21:40 |
 
Reitings 10
Reģ: 03.08.2017
atcerējos vēl vienu dīvaini, arī uzrakstīja draugos, bildē bija uzvalkā un likās diezgan simpātisks, sarunājām satikties, viņš mani sagaidīja ar skaistu rozi, bet kad viņš pateica "sveika" es domās sāku kliegt WHY?WHYYY? :-D tik riebīgu vīrieša balsi vēl nekad nebiju dzirdējusi
Viņš bija vecāks par mani kadus 7-8 gadus, man bija laikam ap 20, runāt ar viņu bija ļoti grūti, viņš nāca no ļoti izglītotas ģimenes, abi vecāki skolotāji utt, bet es tāda vienkāršāka :-/
kad satikamies otro reizi, viņš atnaca uz randiņu ar alu, tas man nebija patīkami, jo likās, ka viņam galigi neinteresēju, un tas alus bija domāts, lai kaut kā īsinatu laiku, sarunas bija ļoti neveiklas, tagad nesaprotu kāpēc, bet sekoja arī trešais, kad pēc ilgas neveiklas klusēšanas, viņš man pajautāja - vai tu mīli mani? es tada- pfff, lol nē tak :-D laikam viņam galīgi nekas nenāca prāta, ko pajautāt
un viņam visu laiku zvanījās vecāki, un gribeja viņu vest uz mājām, un beigās viņs kaut kā izlocījās un aiztinās:-D
ceturtajā randiņā viņš mani noskūpstīja uz atvadām, un tas bija otrais neveiklākais skūpsts manā dzīve pēc pirmā :-D kaut kā nevarējām trapīt viens uz otra lūpām un bija ļoti neērti, jo viņš tomer bija kādus 3 cm īsāks par mani
piektā randiņa nebija
šausmigi kaunos, ka turpinaju ar viņu tikties vēl pēc 2. randiņa, laikam man viņš toreiz likās izdevīgs kandidāts puiša lomai:-D
04.08.2017 22:04 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Bāc, Neons, Tev taisnība. :D Bet man kā tipiskai latvietei uzsvars ne uz pirmās zilbes, protams, nav vārdu izrunāšanas opcijā, ja attiecīgos vārdus nedzirdu no citiem (forumā neviens takš nerunā, forumā takš raksta). :D
04.08.2017 22:24 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
(Atvainojos jau ieprieksh, jo klaviatura nav garumzimes)
Ne gluzi randins, bet nu.... savdabiga pieredze. Savulaik, kad man bija kadi 15, Facebook kaut ka nejausi iepazinos ar puisi no Vacijas, kuram bija 19, vai 20 (visnotal paris gadus vecaks par mani). Nu neko, likas sakarigs un pec skata ari okay - daudz tolaik chatojam, turklat ta likas laba iespeja papraktizet anglu valodu.
Tad pec aptuveni pusgada Decembri vins pajautaja manu adresi, lai varetu atsutit Ziemassvetkos kartinu; nu okay, iedevu. Fast forward nakama gada Aprili, kad kaut kada random svetdiena plkst. 9:00 no rita sanemu facebook vestuli - 'Hi, I'm outside your house' :-D:-O
Izradas, vins izdomaja man uztaisit parsteigumu, atlidot no Vacijas (!!), sameklet manu adresi Google maps un ierasties pie manis ciemos. Es tolaik biju pamatiga soka, nemaz nerunajot par vecakiem!
Man vispar tadi spontani pasakumi nepatik un aridzan creepy as fuck, bet nu beigas jau man palika zhel, ka tik talu celojis un lidz ar to sarunajam nakamaja diena aiziet uz kafejnicu.
Ak dievs, cik vins bija izlepis - to needis, sis nepatik, tas ediens par veseligu, tas par neveseligu utt. Izradijas miiiiiilziga diva.
Sarunas ari pilnigi tikai par sevi un neko citu; tad, cik atceros iegajam kaut kada apgerbu veikala, kur vins turpinaja kritizet cenas un vel viskautko. Atceros, ka pielaikoju jaku vai ko tamlidzigu un vins vel pateica ''tu saja jaka izskaties negliti'' un vel so to. Un vel tolaik bija ziema, man bija liels metelis un vel cepure un pleca somina - atceros man cimdi izkrita vai kkas tads un ta vieta lai paceltu, vins ar pirkstu vel noradija ''redzi kur tev izkrita''.
Atvadijamies ka draugi, bet pec tam praktiski vispar vairs nekomunicejam - vins gan citigi rakstija vel, bet nu man tadu nevajag.
Tagad atskatoties, tas viss vareja beigties pavisam nelagi (jo tomer nostalkoja mani pamatigi utt), bet nu... ak ja, un tagad nesen skatijos vina Facebook, patlaban tiekas ari ar kaut kadu latvieti, kas dzivo Vacijaa. Luk ta :-D
07.08.2017 17:24 |
 
Reitings 127
Reģ: 18.11.2016
Manhattanite Omg! Cik trakam jābūt, lai no Vācijas brauktu uz LV lai satiktu nezināmu cilvēku ! :D
07.08.2017 17:52 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Tā gan nav diez ko jauka pieredze, bet lasot šito no Neona uzpeldēja atmiņas :D
Atmiņā palicis, braucu no lekcijām mājās ar autobusu. Tāls ceļš, nogurums. Man blakussēdvietā apsēdās puisis mana vecuma apmēram. Es atspiedu galvu pret logu un iemigu. Pamodos no tā, ka puiša galva man uz pleca - viņš arī iemidzis. Nu neko... atspiedu savu galvu pret viņa galvu un tā mēs kopā visu ceļu draudzīgi sačupojušies nošņācām. Kad pienāca viņa pietura, pamodāmies, sasmaidījāmies un viņš izkāpa. Bija jauki.

Man kādu dienu sākas lekcijas pēcpusdienā. Tad nu no rīta piecēlos vēlāk, uzkrāsojos (universitātes laikā tam nekad nebija laika) un braucu ar vilcienu uz nodarbībām. Vilciens patukšs. Kādā stacijā pretī apsēdās vīrietis. Es lasīju kādu grāmatu un pamazām miegu ciet. Te dzirdu, ka viņš kaut ko baigi ņemās, baigi kaut kas čapst...Atveru acis a viņs sēž man pretī un droči!
Tagad ir smieklīgi bet toreiz biju šokā. Bļāvu pa visu vilcienu lai iet prom. Šis mierīgi aizpogāja bikses. Teica: labi! Uz aizgāja. :-D
07.08.2017 17:59 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Atveru acis a viņs sēž man pretī un droči!

Ko es izlasīju,omg, vai tad neviens cits to skaļo ņemšanos nedzirdēja?:-/:-O
Fuj ,vispār pretīgi,lai gan šķiet daudziem vīriešiem ir vienalga kur to darīt, kad vēl strādāju, bieži vīriešu kārtas pārstāvji palātā dročija, ienāc vienam sistēmu palikt, kamēr pretējās gultās segas visu laiku celājas un kunkst šie:-D
07.08.2017 19:39 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Pārlikt,ne palikt:-)
07.08.2017 19:41 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Sognare.., nu es jau teicu, ka vilciens bija patukšs. Otrā vagona galā bija kādi pāris cilvēki. Bet nu par šito kungu vēl pāris reizes dzirdēju dažādus stāstus. Es tā sapratu, ka viņš vienu brīdi aktīvi tajā maršrutā darbojās.
07.08.2017 20:10 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Manai draudzenei būtu labi stāstińi, bet es nebiju liela randiņotāja, jo ilgstoši biju attiecībās diezgan agri.. te vienās, te otrās. Bet viens randiņš man beidzās ar maigošanos mašīnā un ko viņš varēja ņemties ap maniem krūšu galiem... (t) virpināja un spaidīja pirkstos.. pèc stundas man jau reāli sāpēja un es arī neko neteicu :-D Un viņš laikam domāja, ka tā ir baigi labi... nākamajā dienā mocïjos vēl vairāk.. Man viņš ļoti patika, bet es biju šausmīgi vīlusies! man nācās iepauzēt nākamos randiņus, jo nebiju gatava, ka viņš atkal man pieskaras :-D
Mūsu ceļi vēl šad un tad krustojās, bet viņš tomēr izrādījās ne tikai nepraša, bet arī cūka :-D
07.08.2017 20:11 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Canard pasaulee laikam trako pa pilnam :-D
07.08.2017 20:18 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
sugаr jā,bet vai tad tu tajā vagonā biji tikai tu un tas dročītājs?:-Dkaut viens cilvēks vēl bija ,izņemot jūs?
07.08.2017 20:32 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Man kādu dienu sākas lekcijas pēcpusdienā. Tad nu no rīta piecēlos vēlāk, uzkrāsojos (universitātes laikā tam nekad nebija laika) un braucu ar vilcienu uz nodarbībām. Vilciens patukšs. Kādā stacijā pretī apsēdās vīrietis. Es lasīju kādu grāmatu un pamazām miegu ciet. Te dzirdu, ka viņš kaut ko baigi ņemās, baigi kaut kas čapst...Atveru acis a viņs sēž man pretī un droči!

:D Zinu, nav smieklīgi.. bet man bija kas līdzīgs.. bija man kādi padsmit gadi un braucām ar draudzenēm no lekcijām mājās, iekāpām autiņā un apsēdāmies pašā aizmugurē, kur rindiņā 4 vai 5 krēsli.. nākamajā pieturā iekāpa vīrietis.. nu ok.. pēkšņi draudzene saka, ka mums steidzami jākāpj laukā, es nesaprotu, jo bija vēl gabals jābrauc.. nu labi, izkāpām.. izrādījās, ka man blakus esošais vecis vnk attaisījis bikšu priekšu un jā... fui! :-O es laikam biju nedaudz uz pauzes un nevarēju saprast, kā viņam nesala :D Jo tas bija ziemā un autobusā bija ļoti auksti :D
08.08.2017 16:13 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Par šitiem publiskajiem dročītājiem esmu dzirdējusi ne reizi vien stāstus dažādās variācijās no citām meitenēm, bet varu pastāstīt, kā pati vienu tādu aizbaidīju. :-P Nobrēcos tā, ka visa pamale skanēja, ka šam nu gan ir maziņš. :-P :D Laida ļekas vaļā, un kopš tā laika neviens tāds vismaz tajā teritorijā nerādās. :-P
08.08.2017 20:58 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Vispār labi,ka vēl tikai tik daudz "atļaujas", jo ir dzirdēti gadījumi ka uzmācas. Klasesbiedrenei mazo māsu mežā izvaroja un pakāra, meitene gāja mājas no skolas, skola atradās blakus mežam un ātrāk bija iet caur mežu,lai tiktu mājās. :-/:-(. ,tak cik nav dzirdēts par mēteļa virinātājiem:-/
08.08.2017 21:10 |
 
Reitings 132
Reģ: 29.05.2017
sognare ak dievs. te tev nu bija pozitīva diskusija. o_o
.
es jaunībā ar pāris virinātājiem sastapos (viņi vēl, kā suga eksistē? sen neesmu dzirdējusi nevienu stāstu). bet nekas slikts nenotika, aizmuku un viss.
.
man ir jauns smieklīgi traģiskais stāsts no draudzenes. Satikās ar vīrieti (internetā iepazinušies). Ķīmija, viss notiek. Randiņo. Piektais randiņš, viss super - labas sarunas, forši randiņi, viss notiek. Jau piektais randiņš! Džeks traki to beibi aplido. Kaut kādā brīdī viņai ienāk prātā pajautāt, painteresēties un viņa viņam paprasa - vai tev nav ģimene? - un izrādās, ka ir gan, sieva, bērni, dzīvo ar sievu :-D:-D bet normāls pacans - nebūtu meitene paprasījusi, šis pat nebūtu ieminējies.
08.08.2017 21:18 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Harrieta tas viss notika pamatskolā, mēs gājām 7klasē, māsa tad gāja 3klasē, tas bija kādus 15+/- gadus atpakaļ. Vismaz tagad neko tādu neesmu dzirdējusi:-|. Bet agrāk bieži tas bija dzirdams.
08.08.2017 21:24 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Randiņa laikā atvēra mašīnas kapotu , norādīja un detaļām un prasīja-kas tas ir?:-O:-/
08.08.2017 21:31 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu gan tēmas maiņa, briesmas.
08.08.2017 22:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits