Smieklīgākie attiecību stāsti.

 
Reitings 59
Reģ: 13.03.2016
Mums visiem ir bijušas smieklīgas attiecības, vai pirmie randiņi, kas noiet greizi. :D
Man ir bijuši daudz tādi. :D Un teiksim ne tikai smieklīgi, bet arī apkaunojoši. :D
Kādi bija Tavējie? :)
29.07.2017 15:15 |
 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
Es arī tagad nespēju iedomāties, kā tas būs - kur un kā Vsp iepazīties, randiņot? zosāda uzmetās. laikam jāpaiet ilgam laikam, jo nu tagad nē un nē
03.08.2017 22:24 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kur un kā? Tinderī taču! Vot tā kā mucā dzīvotu.
03.08.2017 22:26 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es nevaru iedomāties, ka tagad tur sēdētu un kaut ko svaipotu.. vai ko tur dara :D
03.08.2017 22:27 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu ja nopietni, dāmas, pirms jums uzradās tās attiecības, par kurām tagad sirds lūzt, tak i dzīve bija, i kaut ka iepazīties pamanījāties, i randiņā esat bijušas un zinat, ko tādos dara... Youtube tutoriāļus atrast mākat, arī Tindera lietošanai tādi ir. Tā ka, jūsu argumenti par nezināšanu un neprašanu iepazīties neiztur kritiku. Negribēšana - tas jau ir cits jautājums.
03.08.2017 22:31 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kad bija 16, tikos ar krietni vecāku vīrieti un viņš otrajā tikšanās reizē prasīja, kad palikšu pa nakti un kādus prezervatīvus iepirkt. Uzzināja, ka man sencītis policists un palika dīvains
Viņš vēl man sameloja savu vārdu , uzvārdu Viņš izrādījās kaut kāds bez maz vai pedofīls diemžēl. Viņu no darba atlaida par to vēl. Tagad atceroties baisi, bet tad likās baigi foršais. Protams, es ar viņu negulēju, pasūtīju un viņš vēl mani izsekoja un draudēja.

Fionna, šausmas, pabaisi.
03.08.2017 22:31 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
oj, kad man bija kādi, hmmm, varbūt 14 gadi, likās, ka randiņot ir baigi stilīgi, gribējās būt pieaugušai. :D Sapazinos ar vienu čali caur draudzeni, sarakstījāmies un nolēmām satikties Alfā un pēc tam kopīgi izdomāt, kur dosimies, ko darīsim. Beigās mēs apmēram stundas 2 noriņķojām pa alfu (neiejot nevienā veikalā vai ēstuvē), īsti pat savā starpā nerunājām un tad es vismaz 2 reizes centos attaisnoties ar citām darīšanām, lai tiktu prom, bet viņš tikai "nē, nē, paliec vēl drusciņ, lūdzu". Man noriebās, pateicu, ka man jāiet, un aizbraucu mājās.
Vēlāk viņš man caur sms atvainojās, ka bijis tik kautrīgs, un teica, ka gaidījis no manis kaut kādas idejas, nezināja, ka esmu kautrīga utt. Laikam jau lieki teikt, ka otrreiz es viņu vairs nesatiku. :D
03.08.2017 22:36 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Kaut kad sen jau šo rakstīju.. atkārtošu, jo joprojām liekas smieklīgi :D
Kad sāku ar vīru randiņot, pamatīgi izgāzos jeb iegāzos.
Bijām randiņā un kaut kā ķircinot viens otru sākām parkā spēlēt ķeršanas. Tas viss, protams, pa nakti.
Jāpiebilst, ka redze man ir slikta, sevišķi tumsā.
Es bēgu no viņa un redzēju priekšā krūmu, bet nezinu, kāpēc likās, ka viņš ir mazāks nekā ir, tādēļ izdomāju lielā ātrumā ieskrieties un pārlēkt pāri šim krūmam.
Ha! Pēc dažām sekundēm es gulēju iegāzusies krūmā, kurš patiesībā bija milzīgs.
Viņš loģiski, ka bija ļoti pārsteigts, ka es pie krūma neapstājos
Toreiz man bija liels kauns, tagad tikai abi smejamies par to reizi.
03.08.2017 22:57 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Es arī tagad nespēju iedomāties, kā tas būs - kur un kā Vsp iepazīties, randiņot?

Neredzu problēmu, puiši tak bieži, pat uz ielas, nāk klāt meitenem, lai iepazītos. Gan jau "atpeldēs" kāds ņemams variants.;-)
03.08.2017 23:29 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Apple_pie
Neķer kreņķi pirms laika. Melnās strīpas katram dzīvē gadās, nav teikts, ka tas viss iegrozīsies tā, kā Tev tagad liekas... ;-)
03.08.2017 23:33 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Apple_pie, tev taču viss ok. Re, tiesības tikko saņēmu. Vīrieši - tas ir tāds dzīves sīkums. :-D
03.08.2017 23:42 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
RainyDay, tas gifs liek iztēloties, kā tas bija. :D
03.08.2017 23:43 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Par tēmu... Kaut kā nav bijuši smieklīgi randiņi. Ir bijis jautri, nekad nav bijis slikti. Visi puiši bija normāli, bet pastāstīt īsti nav ko...:-P
03.08.2017 23:43 |
 
Reitings 57
Reģ: 18.07.2017
Man reiz autobusā pienāca klāt puisis, kas ļoti uzstājīgi aicināja tai pat dienā uzreiz pēc izkāpšanas no autobusa "aiziet, padzert kopā tēju/kafiju", jo citreiz var nesanākt (puisis dzīvojot citā pilsētā). Lai pierunātu, centās iežēlināt: "iebarot" pasaciņu par to, ka aptuveni trīs gadus esot bijis komā un viņam tagad viss esot jāmācās no jauna (runāt, staigāt utml.), kaut gan vēl piebilda, ka paralēli studē divās augstskolās. :-D Vēl jautāja, vai drīkst man noglāstīt muguru, un pavisam atklāti, ilgstoši lūrēja uz manu dibenu, kā arī rūgti piebilda, ka es neizskatos pēc vieglas uzvedības sievietes. Izkāpjot no autobusa, jautāja, vai drīkst mani noskūpstīt uz lūpām, pēc tam centās panākt, lai atļauju noskūpstīt uz vaiga; beigu beigās atļāvu noskūpstīt roku, lai ātrāk liek mierā. Prom ejot, baidījos, ka sekos; vēl ik pa laikam paskatījos sev aiz muguras, lai pārliecinātos, ka neseko. :-D
03.08.2017 23:48 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
jo tagad jau gandrīz 4 gadus nebija aktuāli, izskatās, ka būs.

Viss kas notiek, notiek uz labu! :) Būs labi. :)
Arī man bija gandriz tā pat, tikai viss jau notika rudenī. Tieši šodien būtu bijusi attiecību gadadiena, mazliet iesmeldz, bet ne tā, lai par to drausmīgi pārdzīvotu. Būs forši, galvu augšā :)
03.08.2017 23:50 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Atmiņā palicis, braucu no lekcijām mājās ar autobusu. Tāls ceļš, nogurums. Man blakussēdviwtā apsēdās puisis mana vecuma apmēram. Es atspiedu galvu pret logu un iemigu. Pamodos no tā, ka puiša galva man uz pleca - viņš arī iemidzis. Nu neko... atspiedu savu galvu pret viņa galvu un tā mēs kopā visu ceļu draudzīgi sačupojušies nošņācām. Kad pienāca viņa pietura, pamodāmies, sasmaidījāmies un viņš izkāpa. Bija jauki. :-)
03.08.2017 23:54 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Atmiņā palicis, braucu no lekcijām mājās ar autobusu. Tāls ceļš, nogurums. Man blakussēdviwtā apsēdās puisis mana vecuma apmēram. Es atspiedu galvu pret logu un iemigu. Pamodos no tā, ka puiša galva man uz pleca - viņš arī iemidzis. Nu neko... atspiedu savu galvu pret viņa galvu un tā mēs kopā visu ceļu draudzīgi sačupojušies nošņācām. Kad pienāca viņa pietura, pamodāmies, sasmaidījāmies un viņš izkāpa. Bija jauki.

(l)
Kā pasakā, tik forši! :-)
04.08.2017 00:06 |
 
Reitings 6
Reģ: 13.07.2017
Ir bijuši tādi randiņi, bet lielākoties liekas, ka pati randiņu laikā pasaku vai izdaru ko muļķīgu.
Pirms dažiem gadiem piedzīvoju ļoti dīvainu "randiņu". Aizbraucām ar puisi pie ezera, pa dienu viss bija tīri ok - runājām utt. Pienāca vakars un mēs jau pirms tam bijām ieplānojuši palikt teltī. Braucām ar viņa mašīnu, viņam līdzi bija telts, segas utt, man tikai guļammaiss. Visas segas, matraci un divus spilvenus viņš paturēja sev, gulēja uz tiem un pat nepiedāvāja neko no tā man kaut vai redzēja, ka man ir tikai guļammais. Teltī sapratu, ka viņš vēlas kaut ko vairāk kā tikai miegu, bet bijām drīzāk kā paziņas un tas pat nebija randiņš. Uzzinot to, ka nekas nesanāks viņš sāka simulēt galva sāpes, tādēļ nakts laikā nācās braukt mājup. Visu mājupceļu klausījos tekstus cik platoniskas attiecības ir sliktas. Vairs šo cilvēku nesatiku.
04.08.2017 04:01 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Par Tinderi.
(1) bija kaut kāds stalkeris. Tinderī uzrāda, cik km esi tālu no cilvēka. Dzīvojām vienā pilsētā, bet tad, kad es kaut kur aizbraucu, viņš piefiksēja un sāka rakstīt, kur esi, kad būsi atpakaļ, vai esi xx pilsētā utt. Es neatbildēju, tad bija - halooooo, ko dari?? Kad neatbildēju Tinderī, tad mani atrada fb caur paziņām un rakstīja tur. Nobloķēju visur.
(2) šķita normāls puisis, Tinderī normālas, parastās sarakstes, teica, ka meklē nopietnas attiecības utt. Pārgājām uz fb, it kā tuvākās sarakstes, sākām runāt par to, kas otram patīk, nepatīk attiecībās utt. Viņš sāka nolikt citas Tinder meitenes, viena par resnu, otra par īsu, ar trešo nav par ko parunāt. Pateica, ka visas viņa ex bija sajūsmā par anālo un, ja viņa nākamā meitene negribēs anālo, tad ko viņa vispār var gribēt, ka viņu nekrāps?? Normāls iespaids pazuda, no fb izdzēsu.
(3) bija viens, ar ko nejauši, neplānoti satikos. Tinderī it kā normāls, nekas īpašs, dzīvē stāstīja, ka viņam patīk gudras meitenes, Tinderī tādu esot grūti atrast, parasti tādas, kuras neko nesaprot, seklas. Pats viņš tikšanās laikā klausījās EHR, pateica, ka patīk kaut kāda Mailija Sairusa vai kaut kas tml (vairs neatceros), ietusē Vecrīgā katru piektdienu utt. Pēc visām sarunām es nebrīnījos, ka viņš satiek tikai seklas meitenes.
(4) bija normāls. Pēc divām dienām jautāja, vai negribu atbraukt ciemos. Es atbildēju, vai ir kādi konkrēti plāni, ko darīsim, varbūt kaut kur grib uzaicināt - vismaz sākumā uz kādu restorānu, kino. Viņš atbildēja - nu, atbrauksi, uztaisīsi man masāžu. Sapratu, ka gadījuma sakaru meklē, bet es jau sarakstes sākumā teicu, ka man citi mērķi. Turklāt, pat ja grib tikai seksu, vai tiešām grūti vismaz uz restorānu aizvest? :D
(5) visbiežāk Tinderī tik tiešām gadās tādi, kuri vai nu uzreiz liekas "nē, paldies" vai tad, kad pāriet uz lielāku kontaktu, saproti, ka "nē, paldies". Arī draudzenes, kurām izveidojās attiecības ar Tinder puišiem, jau ir šķīrušās, visbiežāk, jo tomēr neizrādās īsti sakarīgs vai atkal sēž Tinderī utt.
04.08.2017 07:38 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Pēc manas pieredzes atrast Cosmo sakarīgu vīrieti ir vieglāk nekā Tinderī. It kā abos čaļi nāk ar mērķi copēt meitenes, arī Cosmo, bet Cosmo tomēr sakarīgāki man satikušies.
04.08.2017 07:41 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Ne pa tēmu, bet es pazīstu paziņas līmenī tādu pašu vīrieti kā q7, tikai vecums cits. Ja domājat, ka cosmo troļļi ir tikai troļļi, tad nē - tā ir realitāte. Zinu vienu, kurš bieži stāsta saviem draugiem, meitenēm, ka ir nevainīgs un viņš grib zaudēt nevainību, bet nu īsti nesanāk, jo meklē kādu foršu meiteni, bet apkārt tikai tādas, kurām vajag naudu, bet naudas viņam nav, tāpēc foršas meitenes uz viņu neskatās un viņam lemts nomirt nevainīgam. Neticami, bet tā ir realitāte, ka ir puiši ar tādiem uzskatiem.
04.08.2017 07:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits