Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Smieklīgākie attiecību stāsti.

 
Reitings 59
Reģ: 13.03.2016
Mums visiem ir bijušas smieklīgas attiecības, vai pirmie randiņi, kas noiet greizi. :D
Man ir bijuši daudz tādi. :D Un teiksim ne tikai smieklīgi, bet arī apkaunojoši. :D
Kādi bija Tavējie? :)
29.07.2017 15:15 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Sāc ar sevi! :)
Man nekā smieklīga īsti nav ko stāstīt :D
29.07.2017 15:34 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Pacelšu. :-)
29.07.2017 16:07 |
 
Reitings 132
Reģ: 29.05.2017
Es varētu grāmatu uzrakstīt ar visiem tiem briesmu stāstiem, kādus tik neesmu piedzīvojusi savā aktīvajā Tinder ērā, un arī krietni pirms.
.
Spilgtākie, hm.. kad man bija padsmit, kaut kad vidusskolā, bija randiņš ar džeku - godavārds, neatceros, kur es viņu atradu - pastaigājām pa parku, neatceros - zinu, ka bijām parkā, kad viņš pēkšņi sāka izdot zirgam veidīgas skaņas. Pats baigi piedūrās. Tad viņš sāka kko aprunāt apkārt esošos cilvēkus, skaļi, un nu jau man palika kauns; beigās, kad izgājām no parka, es izdomāju attaisnojumu un teicu, ka man jāiet mājās. Ielēcu autobusā, kas piestāja. Šis ielēca pakaļ un nobrauca ar mani vienu pieturu (korķu laiks - 10min apm), skaļi dziedot. Es biju tik atvieglota, kad viņš izkāpa. :-D:-D
.
Viens tinderdeits, ko satiku rajonā, pēc tam atnāca pie manis (no manas puses - tiešām uz tēju, papļāpāt); aprija visus uz galda uzliktos cepumus, atzinās, ka ir sapīpējies un pēc 15min aizskrēja. Munchies viņam bija. :-D
.
Ļoti daudz bijuši visādi rupji džeki. Piem, Tinderrandiņš - čalis liekas sakarīgs, uzaicina pēc darba uz kafiju - why not. Viņš mani savāc no darba, saka, ka viņam pāris ģēlas jāizbrauc pirms kafijas. Nu ok. Braucu viņam līdzi mašīnā. Sākam runāt par to, ko daru. Pastāstu, ko studēju. Šis sāk skaļi smieties un tad pusstundu no vietas nodirsa - jā, rupji nodirsa - manas izvēles, pēc tam stāstot, ka visu zina labāk (kaut personīgi nav ar to saskāries) un kad es pateicu, ka sorry, es pat nemēģināšu tavu viedokli atspēkot, viņš sāka mēdīties (vīrietis ap 30!!!!), iz sērijas "haaa haaa, es zināju, ka man bija taisnība!". Es palūdzu izkāpt un pat neļāvu viņam aizvest sevi mājās.
.
.
should I continue? :-D:-D
03.08.2017 14:20 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Agrāk man bija fake profils draugiem.lv ar citu vārdu un uzvārdu, bet manu bildi. Uz turieni man sāka rakstīt viens puisis. Pēc izskata simpātisks, līdzīga vecuma (abiem tolaik bija padsmit), sarakstē smieklīgs. Pačatojām un tad viņš uzaicināja uz kafiju. Dzīvē bija vēl izskatīgāks dzirkstelīte bija, aizgājām vēl uz dažiem randiņiem. Vienā no tiem es satiku savu klasesbiedrus, kas, protams, zināja, kā mani sauc un tā arī uzrunāja. Puisis nezināja (nevarēju izdomāt, kā pateikt). Iekāpa tramvajā un tā viss beidzās. :-D
03.08.2017 14:44 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Viens internetā satikts puisis. Pēc randiņa rakstīja, ka es esot viņam izrādījusi par maz uzmanības randiņa laikā, bet es viņam patiku, tāpēc došot man iespēju. Iespēja bija tajā, ka man līdz svētdienai (!) jāizdomā, vai es gribu ar viņu nopietnas attiecības, ja jā, tad man viņam jāuzraksta. Un tad skaitīsies, ka mēs esam pāris (pēc viena randiņa). Es, loģiski, negribēju un tā arī uzreiz pateicu. :D Bet šis vēl man rakstīja, ka es to nožēlošot, ka redzēšot, ka pati pēc tam viņam vēl rakstīšu un prasīšos uz attiecībām, bet tad viņš vairs nebūs ar mieru, jo otro iespēju nekad nedod, utt. :-D:-D:-D
03.08.2017 14:54 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Vienu dienu, kadi ,15/16gadi bija, aizgāju uz randiņu ar puisi, viss ko es uzzināju par viņu ,kādas datora spēles viņš spēlē ,kurā līmenī ir ticis, mani pat pie vārda nelaida. Viņam tad bija kādi 20 gadi:-D.
Vēl trāpījās tāds ,kas uzaicināja uz kafejnīcu , aizgāju paņēmu protams naudu , ar domu ,ka puisis tak pirmajā randiņā nemaksās pa mani. Skatos šis tur , pirmo ,otro pasūta ,tad vēl kafiju, saldo ēdienu un beigās vēl alu pasūtīja. Domāju nu lab,pusim laba apetīte. Protams kad atnesa čekus,es ieliku pa sevi , un šis man saka ,tu tak pa mani ar varēsi aizsist?:-D,oj kāds kauns man bija,jo es jau biju paņēmusi kādus ,20ls(tad vēl ls bija)par sevi samaksāju aptuveni 10€, tam puisim par visu bija pie 30ls jāmaksā. Pateicu ,ka nav man tik daudz, uz to man pasaka ,tev žēl vai? Tik grūti samaksāt? Nekas jau īpašs ,tikai beigās izrādījās,ka Viņam nauda bija,gribēja ietaupīt uz mani. :-D
03.08.2017 15:03 |
 
Reitings 111
Reģ: 13.07.2017
Harrieta
Ieintriģēji, turpini :D
03.08.2017 15:04 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
10ls,ne 10€:-):-D
03.08.2017 15:06 |
 
Reitings 111
Reģ: 13.07.2017
Sognare..
Varbūt Tev ir vēl, kas? Tik interesanti. :D
03.08.2017 15:15 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
rotams kad atnesa čekus,es ieliku pa sevi , un šis man saka ,tu tak pa mani ar varēsi aizsist?,oj kāds kauns man bija,jo es jau biju paņēmusi kādus ,20ls(tad vēl ls bija)par sevi samaksāju aptuveni 10€, tam puisim par visu bija pie 30ls jāmaksā. Pateicu ,ka nav man tik daudz, uz to man pasaka ,tev žēl vai? Tik grūti samaksāt? Nekas jau īpašs ,tikai beigās izrādījās,ka Viņam nauda bija,gribēja ietaupīt uz mani.
03.08.20

Vāks :-D
03.08.2017 15:17 |
 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Nekad neaizmirsīšu, kā iedūru savu degunu čalim vaigā. :-D Tāds kauns. :-D
03.08.2017 15:34 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Spīdola kas? Izrādās mēdz būt arī šādi "vīrieši":-D
silvijasi24 , jā:-D, man kaimiņos ievācas ģimene, tur brālis un māsa, sākumā ar to māsu sadraudzējos, tad beigās viņas brālis katru rītu stāvēja pie sētas,bļāva manu vārdu, tas bija pēc 8.00rītā, darba dienās vēl nekas(tas bija kā reiz uz skolēna brīvlaiku vasarā),bet brīvdienās , kad vecāki mājās, šis no rīta stāv un bļaustās pie sētas.:-D ,pateica man tētis,lai es pasaku,lai beidz kliegt pa visu pagastu:-D,es pateicu,lai nebļauj,jo no rīta vecāki guļ vēl. A ko viņš? Viņš tsd ņēma un staigāja no vienas sētas gala uz otru, cerot ,ka viņu kāds pamanīs:-D .
03.08.2017 15:42 |
 
Reitings 111
Reģ: 13.07.2017
lai beidz kliegt pa visu pagastu

Es gar zemi :D :D :D
03.08.2017 15:44 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
silvijasi24 nu tik traki jau nebija, pagastu jau nepiebļāva,bet tāpat varēja labi dzirdēt,kā šis pilnā balsī sauca mani vārdā:-D
03.08.2017 15:51 |
 
Reitings 24
Reģ: 02.06.2014
Man tolaik bija kādi 15 gadi, ja nemaldos, un arī viltus profils draugiem.lv ar neīstu vārdu, uzvārdu un vecumu- 25. Kādu laiku sarakstījos ar kādu latvieti, kas dzīvoja Anglijā. Viņam bija 28/29. Sarakstījāmies apmēram mēnesi un viņš man jau bija gatavs pirkt vienvirziena biļeti pie viņa. Manu bildi bija rādījis savai mammai, pie kuras ari dzīvoja. Labākais bija tas, ka nevarēju no viņa tikt vaļā, bet viņš visu laiku runāja par savu mammu un jau abi kopā bija man nopirkuši halātu, ko vilkt, kad būšu pie viņiem. Beigās lai tiktu no viņa vaļā pateicu, ka man jābrauc uz vietu, kur nebūs dators, telefons, un ka nedrīkstu nevienam teikt, kur es braucu. Apmēram tā, ka es bēguļoju. Viņa pasūtīšana man aizņēma vismaz dažas dienas, jo viņš bija neatlaidīgs un viņš taču jau bija man nopircis halātu.:-D
03.08.2017 15:51 |
 
Reitings 132
Reģ: 29.05.2017
Sognare, ak dievs, kur kauns cilvēkam :-D
.
Hm, ok, vēl interesanti stāsti. Vienreiz dabūju visu randiņu klausīties to, cik visas meitenes ir sliktas un golddigeres. Kad pateicu, ka man apnika klausīties, pati tāda uzreiz biju. :-D
.
Vienu citu reizi, puisis aizveda vakariņās, it kā jauks, bet diezgan ātri sapratu, ka mums galīgi nesakrīt ne viedokļi, ne vērtības, ne citas lietas. Bet nu ok, nopļāpājam par visu ko, centos kaut kā uzturēt sarunu; tagad šis saka, ka aizvedīs mājās. Es sākumā uzstāju, ka pati varu (gribēju jau tikt prom),bet viņš nepako nelaida, aizvedīs. Un prasās uz tēju. "Nu davai, kafija/tēja pie tevis." Es atsaku vienreiz pieklājīgi ("ai, esmu nogurusi"). Viņš nepadevās. Otrreiz, trešoreiz, es beigās tiešā tekstā teicu "Nē, tu nenāksi" un pēc kādas piektās reizes pateicu "beidz sevi apkaunot." Viņš tā arī īsti nesaprata, bet aizveda, es izlēcu no mašīnas un aizgāju prom. :-D un es tiešām centos būt tik pieklājīga, cik vien varēju, bet nu puika kaut kā neuztvēra visus iespējamos mājienus, ka nespīd viņam tajā vakarā.
.
Vienu vakaru gāju mājās, kaut kur nakts vidū, no ballītes. Uz ielas puisis. Manos gados, pēc skata normāls, viegli iereibis. Sāk ar mani traki flirtēt. Neatstājas neparko, prasa numuru. Beigās es padevos, ok, še tev numurs, es eju mājās. Bija dikti laimīģs. :-D Tā mēs vienreiz izgājām pastaigāties. Pāris dienas vēlāk, šis atkal zvana, es tajā brīdī fiziski vannā atrados - pēc garas darba dienas, tikko, tikko ielīdusi siltumā :-D Šis aicina ārā. Man liekas, ka bija ziema, who knows. Es saku, ka vispār esmu vannā. Šis saka - "lec ārā." Es saku, nu, lai pagaida, un ka man arī ēst gribās, es kaut ko uztaisīšu, paēdīšu ,tad varu iziet. Nē, vajag tagad, uzreiz. Es saku - ok, tad vai nu tu mani aizved paēst, vai arī gaidi, kamēr paēdu pati. Beigās viņš nenormāli apvainojās, ka uzreiz neskrienu, nometa klausuli. Pagāja pāris nedēļas/mēneši (kaut kāds laiciņš) un šis mani atrada FB, un raksta "Vari iedot vēlreiz savu numuru? Man izdzēsās." :-D:-D vienkārši neatbildēju vairāk.
.
.
Spīdola, šādi kadri arī redzēti :-D Tie, kas pasūta un tad saka, ka nožēlosi :-D Vienreiz iemēģināju kaut kādu aplikāciju, kur var rakstīt arī tie, kas nav matchi (kā tinderī). Raksta puisis, es atbildu,bet lēni - darba diena, sanāk no telefona novērsties. Atnāk pēc 20min ziņa - "Kāpēc ignorē???? Domā ka esi pārāk kruta????" utt utt. Nu jau es pieklājīgi pasaku, ka ok, paldies, atā. Kā viņš sāka lekties :-D Dikti pārdzīvoja, sūtīja dusmīgas ziņas un beigās nobloķēja. Kāds zaudējums. :-D
03.08.2017 15:57 |
 
Reitings 132
Reģ: 29.05.2017
sapņu lauskas, galvenais, ka halāts :-D:-D:-D
03.08.2017 15:57 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Vienreiz dabūju visu randiņu klausīties to, cik visas meitenes ir sliktas un golddigeres. Kad pateicu, ka man apnika klausīties, pati tāda uzreiz biju

Te vai tad nebija viens lietotājs,neatceros kāds niks bija,bet visas sauca par golddigerem.
Varbūt ar to Harrieta bija randiņš:-D
03.08.2017 16:14 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Sognare, ak dievs, kur kauns cilvēkam

Viņam kauns bija mājās acīmredzot palicis:-D
03.08.2017 16:15 |
 
Reitings 132
Reģ: 29.05.2017
Diemžēl, savā dzīvē nācies sastapties ar daudziem vīriešiem, kas pilnīgi reāli domā, ka visas meitenes ir kuces, kas viņiem grib kaut ko noslaukt. Pats trakākais - tiem, visbiežāk, ir vismazāk, ko slaukt. Laikam tāpēc baidās. :-D
03.08.2017 16:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits