Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Grūtniecibas sākums

 
Reitings 65
Reģ: 09.02.2012
Sveikas!esmu jauna ši ir mana pirmā grūtnieciba.nomoka ustraukums,bažas vai ar mazo viss ir kartība?velejos uzināt citu sieviešu pieredzi.esmu 5nedeņa.man ustraukumu rada,kad krūtis nemainas dažrez sāp agrak sapeja vedera lejas daļa kā uz menešreizem ārste izrakstija magne b6.tagat sāpes nejut vai pa reizitei maz.
24.07.2017 22:06 |
 
Reitings 65
Reģ: 09.02.2012
Laikam tikai izdalijumi nozimē to,kad ar grūtniecibu viss ir kartība,jo tā jūtos labi.
24.07.2017 22:20 |
 
Reitings 65
Reģ: 09.02.2012
Atvaino par gramatiku rakstu no telefona.piekdien uz sonogrāfiju,bet,ja agrak jutu visu isteiktāk tad tagat viss pierimis tapēc māc uztraukums.paldies tev par atbildi
24.07.2017 22:17 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Ļoti slikta gramatika , grūti saprast , ko tu ar to gribēji pateikt , tevi uztrauc , ka jūti vai , ka nejūti ?
.
Jebkurā gadījumā sajūtas būs mainīgas , par to neuztraucies , sākumā krūtis var būt izteikti jūtīgas , pēc 7 . vai kādas nedēļas jūtīgums mazināsies , tāpat ar pārējo . Sākumā vilks vēdera un muguras daļu stiprāk , jo viss tikai sāk attīstīties , ap 7.8.nedēļu mazāk , jo dzemde jau būs palielinājusies par tik , cik vajag uz sākuma trimestri .
.
Tieši ļoti labi , ja ik pa laikam pavelk , tas nozīmē , ka viss notiek ;) Slikti , ja sāp ārkārtīgi stipri vai tās sāpes nerimstas .
24.07.2017 22:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits