Interneta atkarība ?

 
Reitings 47
Reģ: 03.01.2017
Nezinu vai to nosaukt par atkarību vai vienkārši slinkumu. Nu jau drīz būšu kopā ar savu draugu 2 gadus. Kad nedzīvojām kopā jau pamanīju, ka viņam ir noslieces visu laiku lietot telefonu un datoru, domāju- labi, mūsdienu laikmets, arī pati bieži vien skatos dažādus video internetā, taču viss sākās kad ievacamies kopā. Nu jau dators ir no rīta, pa dienu, vakarā. Visu laiku spēles, vairs nepamostos pati no telefona modinataja, bet no tā, kā viņš kliedz un sit pa taustiņiem. Nu jau drīz viņam būs 25 gadi, un tas viss šķiet tik kaitinoši, ka liekas, ka drīz varētu to neizturēt.
Ko iesākt ???
Neesmu tā, kas pie problēmām muks prom, gribu risināt, bet runājot ar viņu, nekas neizdodas.
23.07.2017 12:18 |
 
Reitings 230
Reģ: 08.07.2017
Mmm. tas viss izklausās ka ar laiku čalis būs gatavs Tevi piekaut ja aiztiksi viņa geimošanas piederumus. Parasti geimeri mēdz saglabāt saikni ar realitāti un neaizmirst par otrajām pusēm. Pats zinu- gadījās brīži kad kāvu kaudzēm zombijus, nacistus, orkus un ko tik vēl ne, bet ar datoru kopā negulēju un apkārt arī nestaigāju.
Kā te ieteica ļaudis- uztaisi zināmas "disciplīnas", kaut vai lai ievēktu datus par to cik ļoti viņš ir atkarīgs. Ja viņš ātri zaudēs savaldību, kļūs nikns un iespējams pat auros- tad lieta skaidra, tiec no tā robokopa vaļā. Viņš pēc tam, iespējams, lūgsies uz piedošanu, spiedīs uz jūtām, iespējams, pat kādas pāris nedēļas vairāk veltīs uzmanību, bet tas ir pagaidām..
23.07.2017 20:22 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Puisim noteikti ir izveidojusies atkarība no datorspēlēm, vismaz viss liecina par to. Šajā situācijā variantu nav īpaši daudz. Palikt, aiziet vai censties runāties ar puisi un ārstēt viņu no atkarības.
autorei iesaku, tomēr palūkoties apkārt, cik daudz apkārt ir labu un sakarīgu vīriešu BEZ atkarībām.

Daudz? Spriežot pēc foruma diskusijām un pēc tā, ko man ir stāstījušas man pazīstamās meitenes, tad uz doto brīdī var novērot izteiktu sakarīgo vīriešu trukums.;-)
23.07.2017 20:31 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
xanax,galvenais,ka tu esi sakarīgs:-P:-PKad atkal iesim uz bāru?:-P:-):-D
23.07.2017 20:49 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
xanax, nu nav tik traki. Daudz sakarīgu puišu/vīriešu, ieskaitot šķirteņus, kas bez raudāšanas par zudušu aliņu visas brīvdienas pavada ar saviem bērniem.
23.07.2017 20:51 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Varbūt viss arī nav tik traki un normāli veči vēl ir palikuši.
Kaut gan ir raksti, kuri to atspēko:
http://apollo.tvnet.lv/zinas/latvija-nav-normalu-viriesu/464618
http://www.mammamuntetiem.lv/articles/23453/seksologs-viriesu-trukums-un-socialais-spiediens-liek-sievietem-ap-40-copet-svesus-virus
Kad atkal iesim uz bāru?

Kaut vai šodien.:-D
23.07.2017 21:00 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
xanax,cikos pēc tevis iebraukt?:-D:-D
23.07.2017 21:03 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu paga, ir dažādas kvalitātes raksti, tevis minētie ir atsevišķu cilvēku viedokļi, nevis pētījums. MANS atsevišķā cilv ēka viedoklis ir, ka normālu vīriešu ir pietiekoši daudz.
23.07.2017 21:03 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
xanax,cikos pēc tevis iebraukt?

Brauc jau tagad, es tikmēr uzvilkšu savu kokteiļkleitu smukāko kreklu.:-D
.
Nu ko 57days, ja reiz es it kā esmu to adekvāto puišu klubiņā, tad nu gaidīšu savu princesi uz baltā zirga.:-D
23.07.2017 21:21 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Arī princešu ir gana daudz. Un zirgu visās krāsās. Tā ka gaidi gan!
23.07.2017 21:25 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Kā jūs varat vispār neredzēt, kas tas par cilvēku, pirms sākat dzīvot kopā? Vai ir tikai ārpusmājas randiņi vai arī tiek pievērtas acis uz jebko, jo nu tik būs lielā ģimenes dzīve?
Kā var neredzēt? (t)
23.07.2017 21:26 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Es pati spēlēju daudz videospēles. Es un mans draugs. Bieži ap 11 no rīta sāku un 4 naktī beidzu. Nu neko! Viņš mazāk spēlē nekā es.
Droši vien gribi lai tev pievērš daudz uzmanības. Iemācies izbrīvēt laiku sev.
Ā, jā. Un viss ir runājams un izrunājams
23.07.2017 21:28 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Droši vien gribi lai tev pievērš daudz uzmanības. Iemācies izbrīvēt laiku sev.

Vispār parasti ir jābūt kopīgas intereses, es īsti nesaprotu, kā tādi kā autore un viņas vecis saiet kopā :D
23.07.2017 21:30 |
 
Reitings 11
Reģ: 12.05.2017
Sveika, Inta!
Tā kā komentāru te ir daudz, tad nezinu, vai manu vispār izlasīsi, bet tomēr uzrakstīšu savu viedokli.
Esmu piedzīvojis datorspēļu atkarību, bijis atkarīgs arī no totalizatora.
Nevajag uzreiz viennozīmīgi pārmest viņam to, jo, iespējams, ka nu kaut kas cits viņu dzīvē neapmierina un meklē veidu, kur sevi realizēt, justies labi. Tā tas bija ar mani.
Ar vienkāršu vāvuļošanu nelīdzēs, vajag atrast tādu argumentu, kas izmainītu viņa dzīvi. Nav jēgas teikt, ka tas ir slikti vai dīvaini. Tā vietā labāk pateikt - "Ja neapsvērsi pārtraukšanu, tad tas var novest pie psihiskām kaitēm, domām par pašnāvību un visticamāk, ka Tu viņu atstātu vienu, proti, pamestu." Ja savulaik man kāda tādus vārdus būtu pateikusi, es visu būtu pārtraucis, bet diemžēl nesagaidīju tos..
23.07.2017 21:40 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ja savulaik man kāda tādus vārdus būtu pateikusi, es visu būtu pārtraucis

Maz ticams, ka būtu pārtraucis. Tev tika tagad tā liekas, ka būtu. Nu nav tik vienkārši personai no malas izbeigt kāda cita atkarību.
.
"Tādus vārdus" pateikt var un vajag, pamest arī vajag, bet tēlot māti Terēzi un iedzīvoties līdzatkarībā, vai, vēl vairāk, meklēt vainu sevī, kāpēc VIŅŠ spēlē kompi, sēž "laimētavā" vai dzer - to gan nevajadzētu. Ja tas, ka puisis visu brīvo laiku spēlē datorspēles tev nav pieņemami - ej prom. Pēc gada, diviem (vai vēl trakāk, ar bērnu vai diviem) aiziet būs vēl grūtāk.
24.07.2017 09:53 |
 
Reitings 83
Reģ: 14.12.2016
Es uzsāktu, ka problēma ir ka jūs savā brīvajā laikā neko interesantu negribat darīt. Puisis vienkārši nemāk laiku vairs savādāk pavadīt. Kāda starpība vai viņš mājās sēž un skatās TV vai spēlē spēles.. viņam gan jau interesantāk spēlēt, tāpēc arī spēlē. Izdomā kā savādāk pavadīt vakarus. Kaut vai nopērc kino biļetes un ej skaties ar puisi filmu, izdomā kādu aktivitāti brīvā dabā. Iesaisti kopīgos draugus, kopīgām aktivitātēm, jo tie arī pamudinās prom no datora. Kamēr silts laiks brauciet uz jūru utt.,
Es domāju, ka puisis vienkārši dzīvojot rutīnā, neko nedarot, sāk spēlēt datorspēles (jo ir jau interesantas sākumā, pat man dažas patīk), vēlāk jau vienkārši nemāk savādāk laiku pavadīt un iestājas atkarība. Un atrodi sev kādu hobiju, lai nav tā, ka sēdi mājās garlaicībā un gribi lai puisis tev pievērš uzmanību 24/7, piemēram, ņem lasi grāmata, lai viņš pa to laiku paspēlē savas spēles. Pēc tam abiem kopīga ēst gatavošana, nu kaut kā tā. Jo ja mēģināsi izslēgt datoru pilnība nebūs labi (tev arī nepatiktu, ja pateiktu, ka nedrīksti savu mobilo izmantot soc.tīkliem/internetam utt.).
Un vakarā mīlējies ar viņu tik ilgi, kamēr nogurst un dators vairs neinteresē. :D
24.07.2017 14:10 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.10.2016
Gribi, lai čalis ciena tavas jūtas, bet pati pārmet spēles kā bērnišķīgu nodarbi, kas mūsdienās tāda vairs nemaz nav, tas taču arī ir apvainojums. Lielākā daļa spēļu ir pieaugušiem cilvēkiem, bērni ar to nemaz galā netiek.
Nevajag čīkstēt un raudāt, bet normāli izrunāt jautājumu, piedāvāt risinājumus, bet jārēķinās, ka katram ir savs laiks, ko var izniekot pēc sirds patikas, neuzklausot par to pārmetumus. Draugs taču nav nekāds personīgais izklaidētājs un nekļūs par cilvēku, kurš visu laiku izrāda jūtas ar mīļošanu un čubināšanu, ja tāds līdz šim nav bijis. Kāpēc tāda vēlme izmainīt otru cilvēku?
24.07.2017 18:47 |
 
Reitings 140
Reģ: 01.09.2016
Izmet datoru un aizved pie psihologa :-):-D
24.07.2017 19:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!