Vientulas maminjas?

 
Reitings 33
Reģ: 06.12.2016
Situacija sekojosha - bushu vientulja maminja (esmu pedejas grutniecibas nedeljas), ar ex izskiros pirms laika un tad pec nedeljas vai divam uzzinaju ka esmu stavokli. Pateicu ex un vins teica lai abortu taisu. Protams, ka biju jau nolemusi netaisit abortu un pazinjoju tik pienakuma pec, lai ir informets. Vins nekadu atbildibu negrib - atteiksies no berna. Un man no vinja ari uzturlidzekljus nevajag, esmu labi situeta. Un ari tadu cilveku negribu sava berna dzive, tapec ar sho situaciju esam abi apmierinati. Bet, ir viens liels bet - vins negrib lai berns zin par vinja eksistenci. Ja paaugsies, lai pasaku ka tevs miris un lieta darita. Bet es neuzskatu, ka ir lieta par kuru melot bernam. Ka jus daritu? Varbut te ir kada vientulja maminja kura izgajusi cauri kam lidzigam var PM vai shepat uzrakstit ka isti bija? Ko darit, kad berns ir tik liels un sak prasit kur vinja tetis? Negribas melot, ja nu pasaku ka miris un uzzina ka es meloju visu to laiku? :-(
22.07.2017 21:15 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ok, Tourniquet atbildēja uz manu jautājumu.
23.07.2017 11:53 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Pirmkārt, bērnam ir likumā noteiktas tiesības zināt savu izcelsmi un zināt, kas ir viņa vecāki. Otrkārt, ABIEM bērna vecākiem ir pienākums uzturēt un nodrošināt bērnu atbilstoši savam materiālajam stāvoklim. Tur vairs nestrādā nekāds gribu/negribu, ja esi uzražojis pēcnācēju, tad rūpējies. Ja viņš atsakās tikt ierakstīts kā tēvs bērna dzimšanas apliecībā - lūdzu, ej caur tiesu, uztaisīs paternitātes testu un piedzīs minimālo uzturnaudu. Ok, šobrīd tu jūties, ka esi pietiekami finansiāli nodrošināta - vai tu vari būt pārliecināta, ka tas tā būs arī turpmākos 18 gadus? Kas notiks, ja, nedod Dievs, bērns smagi saslims vai notiks kāda cita nelaime - vai tu varētu nosegt tādus izdevumus viena? Kā ar bērna izglītību? Tajā visā jāpiedalās arī tēvam, ne tikai jāatmet minimālie 100 un ciktur eiro mēnesī. Un vīrietis, lai izjūt, ko nozīmē uzņemties atbildību, citādi skries pie nākamās bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem un ražos nākamos pamestos pēcnācējus. Es nesaprotu, kas tām latviešu sievietēm ir vainas - visu pati, visu varu, man neko nevajag, tas nav nekāds lepnums, tas ir stulbums un reāla atļauja vīriešiem turpināt izvairīties no atbildības par savu rīcību!
23.07.2017 11:53 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un vīrietis, lai izjūt, ko nozīmē uzņemties atbildību, citādi skries pie nākamās bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem un ražos nākamos pamestos pēcnācējus. Es nesaprotu, kas tām latviešu sievietēm ir vainas - visu pati, visu varu, man neko nevajag, tas nav nekāds lepnums, tas ir stulbums un reāla atļauja vīriešiem turpināt izvairīties no atbildības par savu rīcību!

Labi teikts, var ciest vēl citas sievietes un bērni.
Te jau bija viena nesen, kas neko par uzturlīdzekļiem nezina, negribot viņu satikt un tās tiesas, kuras negrib, kas tad mainīšoties u. c.
23.07.2017 11:58 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Tourniquet
Atvaino par tiešumu, bet dzimumlocekļa iebāšana sievietē jau ir skaidra gribas izpausme bērna ieņemšanā.

Kas tās par muļķībām? :D Vīrieši, kas apmeklē prostitūtas, arī izsaka skaidru gribu kopīgam bērnam? Tie, kas to dara ar prezervatīvu, bet trāpās tajā 0.0... ciktur %, kas iekrīt neplānoti, arī izsaka skaidru gribu kopīgam bērnam? Tie, kurus sievietes piečakarē speciāli paliekot stāvoklī, lai tie viņas uzturētu, arī izsaka skaidru gribu bērnam?
Nu tiešām, nesmīdini... :D:D
23.07.2017 12:22 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Seksojot pastāv risks uz grūtniecību.. ar to vienmēr jārēķinās..pat ja šis pakalpojums tiek pirkts :)
23.07.2017 12:28 |
 
Reitings 255
Reģ: 18.02.2016
Kas tās par muļķībām? Vīrieši, kas apmeklē prostitūtas, arī izsaka skaidru gribu kopīgam bērnam? Tie, kas to dara ar prezervatīvu, bet trāpās tajā 0.0... ciktur %, kas iekrīt neplānoti, arī izsaka skaidru gribu kopīgam bērnam? Tie, kurus sievietes piečakarē speciāli paliekot stāvoklī, lai tie viņas uzturētu, arī izsaka skaidru gribu bērnam?
Nu tiešām, nesmīdini...

Jā, atkārtoju vēlreiz, netiešs nodoms arī rada tiesiskās sekas. Ja vīrietis zina, ka pastāv iespēja apaugļot sievieti (neviena izsargāšanās nav 100% droša), bet tik un tā piekrīt seksam, izsaka savu gribu ieņemt bērniņu. Un pilnīgi vienalga, ka viņš gribēja tikai orgasmu, jau fakts vien, ka viņš varēja un viņam vajadzēja paredzēt grūtniecības iestāšanās iespējamību rada pienākumu uzturēt un aprūpēt bērnu. Vīrietim nav absolūti nekādu tiesību ietekmēt jau apaugļotas sievietes izvēli bērnu paturēt vai veikt abortu - vīrietim nav un nevar būt teikšana par to, ko sieviete dara ar savu ķermeni. Tāpēc ir dota lieliskā iespēja izvēlēties savus seksa partnerus, kas pilnībā atbilst Taviem uzskatiem par lietu kārtību pasaulē. :)
23.07.2017 12:30 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
cormeum
Seksojot pastāv risks uz grūtniecību.. ar to vienmēr jārēķinās..pat ja šis pakalpojums tiek pirkts

Tas ir saprotams. Tieši tāpēc es pasvītroju Tourniquet absurdo apgalvojumu, ka tā ir skaidra gribas izpausme bērna ieņemšanā!
Tourniquet
Jā, atkārtoju vēlreiz, netiešs nodoms arī rada tiesiskās sekas.

Jauki, kas Tu atkāpies no sava tiešās gribas teksta. :D Tagad nāksies atkāpties arī no netiešā nodoma. Fakts, ka cilvēki izsargājas pilnīgi viennozīmīgi apliecina to, ka abi ir vienojušies darīt visu iespējamo, lai neradītu bērnu! Līdz ar to tavs teksts, ka piekrītot seksam, vīrietis izsaka savu gribu ieņemt bērniņu ir pilnīgi aplams!
Vīrietim nav absolūti nekādu tiesību ietekmēt jau apaugļotas sievietes izvēli bērnu paturēt vai veikt abortu - vīrietim nav un nevar būt teikšana par to, ko sieviete dara ar savu ķermeni.

Jap, tā ir.
Tāpēc ir dota lieliskā iespēja izvēlēties savus seksa partnerus, kas pilnībā atbilst Taviem uzskatiem par lietu kārtību pasaulē. :)

Nezinu kāpēc šis komentārs, bet tas ir pašsaprotami.
23.07.2017 12:36 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Domāju, ka par agri par ko tādu domāt. Bet noteikti nemelotu, kāda vispār starpība, ko tas vīrietis grib vai negrib. Viņš neiesaistīsies un abus tas apmierina, tad tālāk viņam nav tur vairs nekādas teikšanas.
Turklāt visu dzîvi melus grūti būs noturēt, tas būs apgrūtinājums, un to arī nemaz nevajag.
23.07.2017 12:39 |
 
Reitings 255
Reģ: 18.02.2016
Jauki, kas Tu atkāpies no sava tiešās gribas teksta. Tagad nāksies atkāpties arī no netiešā nodoma. Fakts, ka cilvēki izsargājas pilnīgi viennozīmīgi apliecina to, ka abi ir vienojušies darīt visu iespējamo, lai neradītu bērnu! Līdz ar to tavs teksts, ka piekrītot seksam, vīrietis izsaka savu gribu ieņemt bērniņu ir pilnīgi aplams!

Neatkāpjos, jo dzimumlocekļa ievadīšana ir tiešas gribas izpausme (nodoms). Nevar netīšām apaugļot sievieti. Par pārējo - Tu vienkārši nesaproti, kas ir netiešs nodoms un tā būtību. Tas, ka Tu nevēlies konkrēto seku iestāšanos, nenozīmē, ka Tev nav netieša nodoma.
23.07.2017 12:40 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Tourniquet
Es nesaprotu? :D Tātad tavuprāt fakts, ka divi cilvēki vienojas izsargāties, neapliecina, ka abi ir izteikuši skaidru un nepārprotamu vēlmi neradīt bērnu? :D
23.07.2017 12:43 |
 
Reitings 255
Reģ: 18.02.2016
Es nesaprotu? Tātad tavuprāt fakts, ka divi cilvēki vienojas izsargāties, neapliecina, ka abi ir izteikuši skaidru un nepārprotamu vēlmi neradīt bērnu?

Jā, neapliecina, jo abi ir pietiekoši gudri un izglītoti, un labi saprot, ka bērniņš var tāpat pieteikties un abiem būs pienākums par to mazo ķiparu rūpēties un gādāt.
Nepārprotama vēlme neradīt ar kādu bērnu ir ar to nemīlējoties. Tikai un vienīgi.
23.07.2017 12:46 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Tourniquet
Jā, neapliecina, jo abi ir pietiekoši gudri un izglītoti, un labi saprot, ka bērniņš var tāpat pieteikties un abiem būs pienākums par to mazo ķiparu rūpēties un gādāt.

Cik Tev gadu? Tu pati kaut saproti ar kādiem jēdzieniem manipulē? :D
Ja divi cilvēki vienojas kaut ko darīt, bet, no viņiem neatkarīgu apstākļu dēļ, notiek kaut kas pretējs, tas nepadara viņu iepriekšējo vienošanos par pretējas gribas netiešu izpausmi. (t)
23.07.2017 12:51 |
 
Reitings 255
Reģ: 18.02.2016
Cik Tev gadu? Tu pati kaut saproti ar kādiem jēdzieniem manipulē?
Ja divi cilvēki vienojas kaut ko darīt, bet, no viņiem neatkarīgu apstākļu dēļ, notiek kaut kas pretējs, tas nepadara viņu iepriekšējo vienošanos par pretējas gribas netiešu izpausmi.

Vari neķerties klāt maniem gadiem un manis lietotajiem jēdzieniem, viss ir kārtībā. Pēdējo teikumu pat nekomentēšu - esmu skaidri pamatojusi visus aspektus, lai cilvēks spētu uztvert.
23.07.2017 12:58 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tas, ka izsargājas, nenozīmē, ka nevar gadīties. Nekas nav 100% drošs, prezervatīvs tuvākais tam un laikus var zināt, kad kaut kas nav, bet tik un tā. Ja bērns piesakās abiem neplānoti, vīrietim nav tiesības kliegt, tā nebija paredzēts, es tagad atteikšos no bērna, neko nezinu - pēc fakta konstatēšanas, atbildība nepaliek tikai sievietei, jo bērnu viens pats nerada.
23.07.2017 14:22 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Manuprāt, ja sieviete vienpersoniski izvēlas paturēt neplānotu bērnu (uz ko viņai ir tādas tiesības, jo tas ir viņas ķermenis), tad tas ir pielīdzināms mākslīgajai apaugļošanai, un vīrieti tajā nebūtu jāiesaista. Likumiski jau vienmēr ir tiesības pieprasīt alimentus un visu ko, bet es tā nedarītu, jo man tas nešķiet ētiski.
Citāda ir situācija, ja vīrietis ir iepriekš izteicis vēlmi pēc bērna un/vai nav bijusi izsargāšanās. Tad vīrietim ir jāuzņemas pilna atbildība, citādi tā ir sievietes apzināta maldināšana.
Par to, vai stāstīt vai nestāstīt - pievienojos viedoklim, ka jānogaida līdz attiecīgajam bērna vecumam un tad jādomā. Pāris gadu laikā daudz kas var mainīties.
23.07.2017 14:45 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
So.so, bet ētiski ir pieprasīt sievietei izdarīt abortu, ja viņa to nevēlās?
23.07.2017 14:56 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Manuprāt, ja sieviete vienpersoniski izvēlas paturēt neplānotu bērnu (uz ko viņai ir tādas tiesības, jo tas ir viņas ķermenis), tad tas ir pielīdzināms mākslīgajai apaugļošanai, un vīrieti tajā nebūtu jāiesaista. Likumiski jau vienmēr ir tiesības pieprasīt alimentus un visu ko, bet es tā nedarītu, jo man tas nešķiet ētiski.
pilnigs sviests!
Ar seksu labpratigi nodarbojas divi, un ar sekam ir abiem jarekinas.
IVF
IVF – tradicionāla mākslīgās apaugļošanas metode laboratorijas apstākļos. Partnera vai donora sperma tiek ievietota traukā ar olšūnām, kur notiek apaugļošanas. Pēc tam jau attīstības stadijā esošais embrijs tiek ievietots dzemdē. Šī metode tiek izmantota, ja spermas kvaliāte ir tuva normai. Ārstēšanas efektivitātes palielināšanai sākumā tiek rekomendēts veikt funkcionālo testu, kas nosaka spermatozoīdu spēju patstāvīgi apaugļot olšūna

Donoru sieviete nekad neredzes , nezin ne vardu it neko. Sekss abu starpa nav bijis!
starpIba ir MILZIGA!
Un vel svitra dzimsanas aplieciba bernam nozime ka mate ir pilnigi bezatbildiga dura kas oki gadijas, bet nab spejiga pat tiesa ar tevinu pacinities. LV vispar visas jomas atbildibu uzvel tikai parsvara sievietei, viretim parak daud z iek piedots. Te ar to labi izlasam...ari darbos ta ir...
23.07.2017 15:07 |
 
Reitings 255
Reģ: 18.02.2016
Manuprāt, ja sieviete vienpersoniski izvēlas paturēt neplānotu bērnu (uz ko viņai ir tādas tiesības, jo tas ir viņas ķermenis), tad tas ir pielīdzināms mākslīgajai apaugļošanai, un vīrieti tajā nebūtu jāiesaista.

Kāpēc nebūtu? Nevajag vīrieti padarīt par kādu tupāku un zemāku radību, nekā sievietes. Vīrieši ļoti labi zina kā rodas bērniņi un ļoti labi saprot, ka var visādi gadīties, tāpat arī zina, ka aborts nav nekas labs.
Turklāt, lai gan sievietei ir izvēles iespēja bērnu paturēt, jāņem vērā, ka aborts var atstāt spēcīgas fiziskas un psiholoģiskas sekas, līdz ar to nebūtu korekti sodīt sievieti par to, ka viņa ir atteikusies no aborta, secīgi, arī potenciālajai iespējai ciest tā negatīvās sekas. Mākslīgā apaugļošana nav pielīdzināma neplānota bērniņa paturēšanai, jo tajā vīrietis vispār nav iesaistījies, nav izteicis savu gribu. Seksā vīrietis ir ņēmis aktīvu lomu, līdz ar to ir pienākums uzņemties atbildību.
Es neesmu pret abortiem, uzskatu, ka katrai ir tiesības izlemt ko darīt ar savu ķermeni, bet aborts nav kontracepcija un nekad nebūs! Ne velti piespiešana izdarīt abortu ir krimināli sodāma. Nav korekti pateikt, ka sievietei ir jāuzņemas individuāla atbildība tikai tāpēc,ka viņa nav veikusi abortu. Kādēļ mēs audzinām sievietes vienmēr uzņemties atbildību par savu ģimeni, bet vīriešiem cenšamies iedot nepelnītas atlaides? Dīvaina izpratne par ētiku un morāli sabiedrībā.
23.07.2017 15:15 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Kāpēc nebūtu? Nevajag vīrieti padarīt par kādu tupāku un zemāku radību, nekā sievietes. Vīrieši ļoti labi zina kā rodas bērniņi u
vai ne? Nagaba tupais virietitis zmantotais, izvarotais ar varu piespiestais, lielais cietejs, ne nu mos ari kadai tikai tadi veci dzive gadas apkart. Mazums nu:D an tomer vairak ir tadi kas uznemas atbildibu par savu dzivi, saviem darbbime un vardiem.
23.07.2017 15:19 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Manuprāt, ja sieviete vienpersoniski izvēlas paturēt neplānotu bērnu (uz ko viņai ir tādas tiesības, jo tas ir viņas ķermenis), tad tas ir pielīdzināms mākslīgajai apaugļošanai, un vīrieti tajā nebūtu jāiesaista. Likumiski jau vienmēr ir tiesības pieprasīt alimentus un visu ko, bet es tā nedarītu, jo man tas nešķiet ētiski.
Luk tadas sieviets ja dzimst deli ari izaudzina bezatbildigu memmes delinu kas visu vainu savai nakamai partnerei jebkuros gadijumos uzkraus un mammite teiks ka pareiz vien ir... fuuu
23.07.2017 15:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!