Vientulas maminjas?

 
Reitings 33
Reģ: 06.12.2016
Situacija sekojosha - bushu vientulja maminja (esmu pedejas grutniecibas nedeljas), ar ex izskiros pirms laika un tad pec nedeljas vai divam uzzinaju ka esmu stavokli. Pateicu ex un vins teica lai abortu taisu. Protams, ka biju jau nolemusi netaisit abortu un pazinjoju tik pienakuma pec, lai ir informets. Vins nekadu atbildibu negrib - atteiksies no berna. Un man no vinja ari uzturlidzekljus nevajag, esmu labi situeta. Un ari tadu cilveku negribu sava berna dzive, tapec ar sho situaciju esam abi apmierinati. Bet, ir viens liels bet - vins negrib lai berns zin par vinja eksistenci. Ja paaugsies, lai pasaku ka tevs miris un lieta darita. Bet es neuzskatu, ka ir lieta par kuru melot bernam. Ka jus daritu? Varbut te ir kada vientulja maminja kura izgajusi cauri kam lidzigam var PM vai shepat uzrakstit ka isti bija? Ko darit, kad berns ir tik liels un sak prasit kur vinja tetis? Negribas melot, ja nu pasaku ka miris un uzzina ka es meloju visu to laiku? :-(
22.07.2017 21:15 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Tātad, ja vīrietis tavuprāt piečakarē sievieti, nemaksājot alimentus, tas ir neētiski un vispār briesmas 12 lpp garumā, ja sieviete piečakarē vīrieti, tad tā ir "savādāka situācija no ētiskā skatu punkta"

"Briesmas" es nekur neminēju un par ētiku vaicāju Tev, jo no Tava komentāra sapratu, ka ētiski ir vīrietim neuzņemties atbildību, bet sievietei ir vai nu jāveic aborts vai pašai jāaudzina bērns. Un nesaprotu Tavus smieklus par manu komentāru. Kas tieši ir tik smieklīgs - ka neuzskatu, ka melot vïrietim (izlikties, ka nevēlies bērnu un melot par tablešu lietošanu) ir ētiski? Manuprāt pat tādā situācijā nav svarīgi - vīrietis vai sieviete - man tas neliekas ētiski.
23.07.2017 17:27 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Pasadena - nu, no tava komentāra es nesapratu, ka tev tā melošana liekas neētiska, sorry. :)
23.07.2017 17:29 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Uuuu rīvēšanās :-D
Šī uzksats lika pievērst uzmanību
Neviena tādu viedokli te nav paudusi, bet gan uzsvērusi, ka vienmēr pastāv iespēja "iekrist". Un šāds gadījums ir abu atbildība.

Atbildība bez šaubām arī! Doma iet vel vienā virzienā, pēc tādas loģikas Tournipuet visi cilvēki nodarbotos ar seksu tikai un vienīgi ar potenciālo dzīves turpmāko attiecību partneri, proti skanētu ultimāti "gribi seksu tad arī pēc tam esam kopā vai u.tml". Tas izskatās, kā nedrošība ar kādas puses uzliktiem noteikumiem - ja sekss tad nekad un nekādi, ne nejauš, ne neplānots, un tikai ar to ar kuru visu mūžu pavadīs kopā u.tml( jūtams nu tāds milzīgs ideālistisks "visapareizs" strāvojums) . Teiktu tā - pārāk paranoisks, bailīgs, kategorisks skatījums šādi, jo situācijas, apstāķļi ir tik daudz un dažādi...
Ja saka sekss tie ir bērni, tāda veida personām seksa vienīgā proritāte ir pēcnācēji un citādākā gadījumā sekss nemaz nenotiek vai netiek pieļauts! No viena spuses pareizi, no otras puses, un ja dzīvē neuzrastos potenciālie dzīves partneri, tad tā aŗī sekss paliktu neizmantota iespēja? Nē es saprotu, ka Tu runā par atbidību ka laisties sevi un citus cienoši nav, tikai nav no viena puses apskatāms...
23.07.2017 17:29 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu, ja vīrietim ir sataisīti vairāki negribēti bērni, tad, protams, ka problēma ir vīrietī - nemāk izsargāties.

Nopietni? :D Kā tad vīrietim pareizi ir jāizsargājas, pastāsti, lai zinu?
Es nezinu, kā ir citiem, bet, manuprāt, ja divi cilvēki ir kopā, viņi viens otram ir pateikuši, vai grib bērnus, kad grib, vai būtu ok, ja tāpat pieteiktos, vai nebūtu ok. Attiecīgi no tā izriet arī kontracepcijas izvēle un viss pārējais. Neticu, ka, ja kāds negrib bērnu, viņš to nepasaka jau laicīgi.

Tas jau saprotams un normāli, bet nekad vienmēr nevar būt pārliecināts par seksa rezultātu, ja tā drīkst izteikties. Var čakarēt sievietes organismu, vīrieša gan nekā nevar, lietot jau minētās trīskāršās metodes, kas ir absurds, tad ar tādu vispār nav ko ielaisties, bet tik un tā bērns var pieteikties. Runa ir par to. Par abu dalību procesā. :-)
23.07.2017 17:29 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Pasadena
Pirmkārt, kur kas tāds ir minēts?

Tas ir Tourniquet jājamzirdziņš, ka ja reiz ir sekss, tātad vīrietis ir apzināti/neapzināti piekritis bērnam. Tas arī visas sievietes pataisa par tādām pašām piekritējām, kas ir vnk smiekīgi, jo ne vienam, ne otram vnk izklaides gadījumā, domas par bērnu, tur pat tuvu nav bijušas.
Otrkārt, tas, ka norunā, ka bērnus nevēlās un izmanto kontracepciju, automātiski nenozīmē, ka kontracepcija 100% nostrādās (un pat, ja abi ļoti, ļoti vēlas un tur īkšķus seksa laikā).

Protams, bet es jautāju par piečakarēšanas gadījumu. Vai tiešām 2 cilvēki vienas nakts sakaram nevienojas par to, ka tagad neradīs bērnu? Apzināti un abi saprot ko dara! Bet viens šo vienošanos vnk izmanto, lai otru piekrāptu!
Rīdziniece
Nu beidz, Tu labi saproti, ka ne viens vien bagāts un slavens čalis ir šādā stilā ielidojis. Piečakarēts vistiešākajā veidā.
23.07.2017 17:30 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Daudz mums to bagāto puišu. Un kāpēc netiek apskatīta iespēja, ka vīrietis piečakarē sievieti un prasa alimentus bagātajai kundzei?
23.07.2017 17:31 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Kā tad vīrietim pareizi ir jāizsargājas, pastāsti, lai zinu?

Tu neproti izsargāties? Es domāju, ka tad ginekologs vai attiecīgā literatūra spēs izglītot labāk par mani, turklāt katram jau ir sava "gaume" šajā jautājumā.
23.07.2017 17:32 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Vai tiešām 2 cilvēki vienas nakts sakaram nevienojas par to, ka tagad neradīs bērnu?

Un ja iekrīt tāpat? :D
23.07.2017 17:32 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
so.so, nē, nē, kā VĪRIETIM pareizi jāizsargājas, lai varētu es noteikt, kuri tad ir tie gribētie, kuri negribētie bērni, kad ir tas izklaides gadījums utt?
23.07.2017 17:33 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Pizdec,kādas te drāmas notiek:-D:-D:-D:-D:-D
23.07.2017 17:34 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Jums apkārt tiešām ir tik daudz neplānotu bērnu? Man likās, ka tas ir tāds mazs, mazs procentiņš, kad izsargājoties paliek stāvoklī. Bet nu te ir redzams hormonālās kontracepcijas slavināšanas rezultāts.
23.07.2017 17:34 |
 
Reitings 255
Reģ: 18.02.2016
Īstenībā, pilnīga vienalga - apzināta grūtniecība vai nejauša. Grūtniecība ir fakts, par ko abiem jāuzņemas atbildība,kas izpaužas rūpēs par bērnu. Te pat nav ko diskutēt.
23.07.2017 17:35 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Jums apkārt tiešām ir tik daudz neplānotu bērnu? Man likās, ka tas ir tāds mazs, mazs procentiņš, kad izsargājoties paliek stāvoklī. Bet nu te ir redzams hormonālās kontracepcijas slavināšanas rezultāts.

No OK un spirāles jā. :D
23.07.2017 17:35 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Duuja - prezervatīvs, manuprāt, ir salīdzinoši drošs risinājums. Pavisam drošs - prezervatīvs + pārtrauktais.
23.07.2017 17:36 |
 
Reitings 255
Reģ: 18.02.2016
Jums apkārt tiešām ir tik daudz neplānotu bērnu? Man likās, ka tas ir tāds mazs, mazs procentiņš, kad izsargājoties paliek stāvoklī. Bet nu te ir redzams hormonālās kontracepcijas slavināšanas rezultāts.

Es zinu 4, bet tās ir godīgi atzinušas, ka neplānots. Divas iekrita uz tabletēm, vienai spirāle un vēl vienai pārtrauktais.
23.07.2017 17:38 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Īstenībā, pilnīga vienalga - apzināta grūtniecība vai nejauša. Grūtniecība ir fakts, par ko abiem jāuzņemas atbildība,kas izpaužas rūpēs par bērnu. Te pat nav ko diskutēt.

Ohh, nu beidzot Tu atmeti visus tos smieklīgos argumentus un pateici ko domā, ka vīrietim nav un nevar būt tiesības šajā jautājumā un sieviete var viņu vnk izmantot. Tikai 13 lapas tam bija vajadzīgas... :)
23.07.2017 17:45 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ak nabadzinus izmanto... ak ...VAZEKTOMIJA :-P:-P:-P
23.07.2017 17:46 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Tad vienkārši var prasīt vai katrreiz kad bijis sekss vai katrs partneris ir bijis nākotnes plānu vērts un ticis apsvērts - kā tāds? Arī nav viennozīmīgi, vai katreiz tam uzreiz jābūt tā nostādītam un vai tā maz jābūt?
23.07.2017 17:47 |
 
Reitings 255
Reģ: 18.02.2016
Ohh, nu beidzot Tu atmeti visus tos smieklīgos argumentus un pateici ko domā, ka vīrietim nav un nevar būt tiesības šajā jautājumā un sieviete var viņu vnk izmantot. Tikai 13 lapas tam bija vajadzīgas...

Izmantot viņa burvīgo DNS ? Nepārspīlē. :)
23.07.2017 17:48 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tad nu sanāk, vazektomija, ja ni un ni par bērniem. :D
It kā vīrietis nevarētu izmantot. Turklāt, ko sieviete labākajā gadījumā var dabūt, LABĀKAJĀ gadījumā piespriest ar tiesu to minumu naudas, ar ko bērnam pat nepietiek?
23.07.2017 17:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits