skaistums/izmaksas

 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Ko no skaistuma procedūrām jūs piekopjat? No kā spētu atteikties un kāpēc? No kā noteikti nedomājat attiekties un kāpēc? Varbūt kādu procedūru protat paveikt sev pašas?
Pati lieku gēla nagus. Ja gadu neliktu, sanāktu pietiekami smuka summa :-)
Bet tomēr pierasts un patīk...
Kāda ir jūsu attieksme pret šo jautājumu šādā skatījumā? :-)
20.07.2017 20:15 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tās, kas biežāk iet uz frizētu, noteikti ir ar krāsotiem matiem. Retāk var, ja tikai jāaplīdzina gali.
22.07.2017 17:19 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Es jau gadiem pati sev griežu matus. Pirms nedēļas pa ilgiem laikiem aizgāju uz frizētavu un tagad jāraud- friziere acīmredzot neprot apieties ar čirku matiem. No frizētavas izejot ar saveidotiem matiem likās ok, bet pēc mazgāšanas skaidri redzams, ka mati izroboti, nelīdzeni nogriezts. Dažas šķipsnas izfilētas, dažas nogrieztas taisni. Priekšējās šķipsnas garākas kā aizmugurē. Tā ka nācās pēc tam pašai labot un vēlamās galu apgriešanas vietā esmu tikusi pie - 15 cm:( Tā ka turpināšu vien savu pašdarbību!
22.07.2017 18:21 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Visu protu pati, tāpēc salonos netērēju ne centa. Māku gan nagus sakopt, gan no matiņiem tikt vaļā, gan arī matus ieveidot, solārijs arī neinteresē.
Ir doma kaut kad aiziet uz kādu sejas procedūru, bet sevišķas vēlmes arī nav.
Kosmētikai gan mēdzu patērēties, bet man ir svarīgi, kādas kvalitātes produktus lieku matos, uz sejas un ķermeņa, tāpēc tam nav žēl līdzekļu.
22.07.2017 20:01 |
 
Reitings 68
Reģ: 01.11.2016
Tām, kuras raksta, ka pašas sev griež matus, varat pastāstīt kā to var izdarīt? Es pat nestādos priekšā, kā es sev varētu nogriezt kaut ko daudz maz normālu.
28.07.2017 07:06 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Laikam vienīgā lieta, no kuras tiešām negribētu atteikties un apmeklēju 100% regulāri, ir bikini vaksācija.
Manikīrs / pedikīrs man ir sava veida relaksācija, patīk ieslēgt seriālu un pašai paķimerēties.
Nekādu citu baigi lieko nagu, ragu, skropstu, matu nav.
Par tām procedūrām, pēc kurām jūtos skaistāka - jā, aizejot nokrāsot skrostas, patīk tā sajūta, ka beidzot ir parādījušās acis. :-D Pēc friziera, protams, uzreiz svaigāks un smukāks skats.
Arī pēc masāžām, pirtīm un spa jūtos ja ne skaistāka, tad priecīgāka un atpūtusies gan!
28.07.2017 11:18 |
 
Reitings 132
Reģ: 29.05.2017
Hm, esmu traki pašpietiekama sieviete :-D Matus krāsoju / griežu sev pati. Man gan nav arī nekāda nenormālākā "apkope" vajadzīga - matus krāsoju līdzīgā tonī savējam, tikai mazliet sulīgākā. Nesen iedomājos, ka jāaiziet pie friziera, moš kaut kas interesantāks ar matiem jāizdara, kā sava basic apkope, bet tas tā, kad būs laiks.
Manikīrs, pedikīrs - gluži, kā Zakjim, arī relaksācija pie seriāliem.
Labu sajūtu dod smaržīgi krēmi (lasi: BodyShop), saunas pēc sporta zāles, pirtiņa laukos. Pa retam aizeju uz kaut kādām masāžām.
Bet vislabākais SPA ir aizbraukt uz laukiem, izkarsēties pirtī un tad ielēkt aukstā dīķī. I āda labāka, i kaifs lielāks, vēl kādu pašdarinātu mantu iedzert un izgulēties svaigā gaisā - vispār uz urrā (l)(l)
28.07.2017 11:39 |
 
Reitings 23
Reģ: 01.08.2017
Es jau gadus 10 pati sev lieku keratīnu matos, tagad piedāvāju arī citām meitenēm nepārmaksāt un darīt to pašām, jo tas ir tikpat viegli kā nokrāsot matus :) www.keratin.lv
01.08.2017 15:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits