Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

skaistums/izmaksas

 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Ko no skaistuma procedūrām jūs piekopjat? No kā spētu atteikties un kāpēc? No kā noteikti nedomājat attiekties un kāpēc? Varbūt kādu procedūru protat paveikt sev pašas?
Pati lieku gēla nagus. Ja gadu neliktu, sanāktu pietiekami smuka summa :-)
Bet tomēr pierasts un patīk...
Kāda ir jūsu attieksme pret šo jautājumu šādā skatījumā? :-)
20.07.2017 20:15 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Es šad tad no rīta noskuju bārdu.
20.07.2017 20:18 |
 
Reitings 262
Reģ: 23.06.2017
Pati sev esmu iemācījusies pašmācības ceļā uzlikt gan gelishu, gan gēla nagus, bez tādiem vnk nevaru sevi iedomāties, pliki nagi liekas ļoti nesievišķīgi un jūtos ļoti neērti. Vaksējos visa arī pati, sanāk 100x lētāk un varu to darīt, kad vien ienāk prātā. No tādas procedūras arī nevarētu atteikties. Es laikam visu sev pati labāk taisu, nekā kaut kur eju, pat keratīnu matos sev ieliku un viss super sanāca. Nauda ļoti labi ietaupās un rezultāts tik pat labs kā no profesionāļa. :-)
20.07.2017 20:23 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Ja agrāk praktiski neko nedarīju ārpus mājām (izņemot frizieri), tad tagad kaut kā esmu iesākusi likt skropstas un nagus. Frizieris 35eur, skropstas 20eur, nagi - 25eur. 80eur mēnesī. Nav jau traki. Citiem pīpējot aiziet lielākas summas. :-D
20.07.2017 20:24 |
 
Reitings 193
Reģ: 29.01.2009
Katru mēnesi - uzacu korekcija/krāsošana un skropstu krāsošana; vaksācija. Frizieris 1x trijos mēnešos un tāpat kosmetologs.
Manikīru/ pedikīru taisu pati mājās.
Atteikties varetu tikai no skropstu krāsošanas salonā. Pārējais viss ko daru man ir nepieciešams un nozīmīgs. :D
20.07.2017 20:24 |
 
Reitings 28
Reģ: 30.08.2015
Reizi 2-3 nedēļas taisu manikīru ar gelish. Tagad izvēlējos dārgāku meistari, 25 eiro par reizi. Cipars labs, piekrītu.
Bet es neatteiktos. Ir tā vērts ;) tāpat ar vaksāciju. Tur 10 par reizi. Tā plus mīnus 1 x mēnesī.
Frizieris - 1x 4 mēnešos cenšos apgriezt matu galus, un reizi pusgadā piekrāsoju matus. Tas tādas pirmās, kas ienāk prātā ;)
No nagiem un vaksāciju negribu atteikties jo man vieglāk un ērtāk ir atrast 1h laika nekā 2 h mocīties pašai.
20.07.2017 20:25 |
 
Reitings 428
Reģ: 05.02.2015
Reizi mēnesī eju pie frizieres krāsot matus, ik pēc divām nedēļām gelish manikīrs, reizi trīs nedēļās vaksācija, ik pa laikam gelish pedikīrs, ik pa laikam pieaudzēju skropstas, reizi nedēļā solārijs.
Izmaksas katrai pozīcijai nerakstīšu, summa nesanāk maza. Ja būtu ļoti liela nepieciešamība, daudz bez kā varētu iztikt.
20.07.2017 20:25 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Spētu atteikties no skropstu un nagu pieaudzēšanas. Šī man bija pirmā reize ar pieaudzētiem nagiem. Pirmdien jāiet atkal. Ir jau forši, bet, ja ar naudām būtu pašvakāk, es to mierīgi varētu atmest.
Pirms kāzām biju arī uz solāriju kādas 8x. Arī forši, bet var iztikt. Varbūt ziemā kādu reizīti aiziešu.
20.07.2017 20:26 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
Es šobrīd esmu studentes statusā, tāpēc neobligātās skaistuma procedūras neatļaujos, jo uzskatu, ka maniem vecākiem tas man nav jāsponsorē.
Bet kad strādāšu patstāvīgi, tad noteikti iešu uz bikini pilno vaksāciju, padušu vaksāciju kā minimums un labprāt iešu pie nagu meistarītes likt geliš. Labprāt, ja būs iespējams arī atļautos kādu reizi mēnesī aiziet uz kādu masāžu.
Šobrīd skaistuma minimums man ir padārgs matu balzām, jo man mati tādi cimperlīgi, bet kopš atklāju šo kondicionieri esmu savus matus iemīlējusi. Nezinu, kas vēl tāds ievērības cienīgs bez minimālajām procedūrām būtu pieminēšanas vērts.
Bet cilvēka skaistums, jau nav tikai ar visādām procedūrām saistīts pa lielam, uzturs, fiziskās aktivitātes ir lielākie stūrakmeņi, tāpēc varbūt tām mazajām procedūriņām nav tik liela nozīme manā skatījumā attiecībā pret skaistumu, bet drīzāk vairāk iedot labai pašsajūtai.
20.07.2017 20:29 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Eju tikai pie friziera reizi 3-6 mēnešos. Nekādus nagus nelieku.
20.07.2017 20:44 |
 
Reitings 171
Reģ: 21.04.2014
Reizi 2 mēnešos lāzerepilācija bikini un kājām līdz celim, ir katra iztērētā centa vērta, bet citām procedūrām naudas vairāk nesanāk, taču mani tās citas nemaz neinteresē, ja izdomātu, ka vajag, noteikti atrastos iespēja :)
20.07.2017 20:48 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Nagus nelieku,nelakoju. Vienīgi matus krasoju, bet arī ne katru mēnesi un sad tad apgriežu galus.Uzacis izraustu. Principā var teikt,ka iztērēju ap 20€ un ne katru mēnesi:-DLaikam esmu taupīga:-D
20.07.2017 20:53 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Agrāk biežāk gāju uz saloniem, bet tagad darbs ir tāds, ka grūti ieplānot, turklāt mani garlaiko pats apmeklējums. Pati taisu manikīru un pedikīru (ļoti novienkāršotus) - biju atradusi meiteni, kura varēja braukt uz mājām, kad pamēģināju Gelish, bet mani nagi sāka lupt, tāpēc pārtraucu.
Vienīgais, ko daru super regulāri pie meistares, ir vaksācija. Reizi 3-4 mēnešos aizeju pie friziera un reizi pusgadā koriģēju uzacis (pati mājās piekoriģēju). Laikam sejas kopšanas līdzekļiem un make up aiziet lielākās summas, bet reti, ko pērku, jo pērku tikai, kad beidzas esošais līdzeklis.
Atteikties ne no kā netaisos, drīzāk biežāk piestaigāt vajadzētu pie uzacu meistares un gribu tomēr kàdam citam uzticēt pedikīru, jo kaitina tā procedūra. Prātoju vai nevajag veikt vienu ekstra procedūru, bet mazliet baidos un, līdz šim, biju pretī tai. Ā, solārijā neeju (šad tad uzlieku paštonējošo, bet ne regulāri) un skropstas neesmu pieaudzējusi.
Kopsavilkums, ja maciņš atļauj, nekādu baigo drošības risku nav un pašam tas patīk, liekas muļķīgi kaut ko sev liegt.
20.07.2017 20:54 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Māku pati sev uztaisīt manikīru, pedikīru un vaksāciju, bet negribu, eju pie meistarēm. Roku nagiem izvēlos Shellac pārklājumu, dažreiz uznāk taupības lēkme un atsakos no šī pakalpojuma, bet kopumā baigi ērta štelle, turklāt paceļ garastāvokli, ir iztērētās naudiņas vērts. Vajadzētu regulāri iet uz sejas tīrīšanu, bet neesmu atradusi sev ērtu vietu. Vēl, protams, frizieris, man nepieciešams reizi trijos mēnešos.
Patīk doma no Austrumu filosofijas, ka sievietei ir nepieciešams, lai kāds viņu "apčubina", pavisam cita sajūta, nekā taisīt skaistuma procedūeass pašai sev.
20.07.2017 21:30 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Katru mēnesi šāda tēma. Man visvairāk patīk visi šie "Ja veselu gadu netaisītu manikīru, tad iekrātu 250 eiro", "ja iekrātu 250 eiro, varētu aizbraukt ekskursijā uz Poliju". Jā! Un ja nebrauksi uz Poliju, tad ietaupīsi 250 eiro, par kuriem varēsi nopirkt glaunu mēteli. Bet, ja ietaupīsi, un nenopirksi mēteli, iedomājies tikai, tu varēsi nopirkt zelta auskarus. Bet, ja taupīsi un nepirksi auskarus, varēsi par tiem pašiem 250 eiro nopirkt 3.golfu bez TA. :-D Vienkārši tērējiet naudu lietās, kuras jums sagādā prieku!
20.07.2017 21:50 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
Pilnīgi visu daru pati. Nagus nelieku, tikai nolakoju. Pedikīru taisu pati. Vaksējos pati, matus krāsoju pati, uzacis māku smuki nokrāsot pati, skropstas nelieku, matu galus izfilēt esmu iemācījusies pati. Mēnesī skaistumkopšanai iztērēju maksimums 20 eiro. Ja visu māku izdarīt pati, neredzu nepieciešamību tērēt bargu naudu tam, lai kāds cits to izdarītu manā vietā. Man tieši ir tā, ka nepatīk, ka citi cilvēki mani aiztiek, labāk visu izdarīt pašai. :D
20.07.2017 22:59 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Eju tikai pie friziera reizi 3-6 mēnešos. Nekādus nagus nelieku.

++ :D
Mājās pati lieku gelish. Bet arī ne visai bieži. Kāju nagiem ir vienmēr, rokām kaut kā slinkums ķimerēties. :D
21.07.2017 07:18 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
gelish rokām/kājām taisu pati, bet tur arī lakām un visādām lietiņām aiziet nauda. Ik pa laikam lieku skropstiņas, bet ne katru mēnesi. Man vislielākā nauda no skaistumkopšanas aiziet uz matu pieaudzēšanu un korekcijām, bet tam naudu īpaši nežēloju- vajag dzīvot tā, lai pati jūties skaisti, ērti un labi ar sevi. (l)(l)(l)
21.07.2017 07:38 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ta aka pati neesmu slinke un speju lieliski gan sev skaisti uzacis izraustit, nokrasot, nagus uzlakot, matus nokrasot un apgriezt(esmu friziere), visas liekas spalvas likvidet, es neredzu nevienu iemeslu lai par to maksatu un kads to izdaritu prieks manis. Neviens arguments man nav pietiekami specigs ja varu pati tikt gala.
21.07.2017 07:50 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Mani ikdiena apcubina mans virietis, tapec neizjutu ne mazako velmi lai mani apcubina svesiniece knakstinoties gar maniem nagiem kas man principa nepatik, vai raustot man uzacis. Man ar sevis lutinasanu laikam saistas citas lietas.
21.07.2017 07:54 |
 
Reitings 171
Reģ: 21.04.2014
neizjutu ne mazako velmi lai mani apcubina svesiniece knakstinoties gar maniem nagiem
man tieši tāpat, vispār neciešu, ja mani aiztiek svešinieki un visa tās procedūras uztveru kā nepieciešamību, ne sevis lutināšanu
masāžu vispār tikai puisim ļāvu sev taisīt, bet viņš nemaz īsti nemācēja un piekritu, ja viņš ļoooti uzstāja, jo zināju, ka man par saņemtajām 15 min plecu un sprandas masāžu būs jāmasē viņa sāpošā mugura vismaz stundu :D
21.07.2017 08:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits