Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atā liekajiem kg!

 
Reitings 37
Reģ: 17.07.2017
Sveikas meitenes! (l)
Esmu beidzot nolēmusi kaut ko darīt lietas labā un uzlabot savu veselības stāvokli nometot tos liekos kilogramus. 8-) Pašai traucē un liekas nepievilcīgi. Es nešaubos, ka ir bijušas diskusijas jau par šo tēmu, bet es vēlētos, lai jūs, meitenes padalītos savā jaunākajā, skarbākajā un interesantākajā pieredzē - kā jums ir gājis ar liekajiem kg, kā jūs tikāt no viņiem vaļā, kas bija efektīvākais, kas varbūt ne tik, ar ko jārēķinās, ko varat ieteikt? Kādas diētas, kādi sporta veidi/treniņi , vai ievērojāt kādus stingrus režīmus? (t) Visu, visu!
Nav tā, ka galīgi neko nezinu, taču katra cilvēka atsevišķs viedoklis vai padoms, iespējams, man vai jums pašām varētu noderēt. :)
19.07.2017 16:52 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Pats pamats pie ši mērķa ir ikdienā pareiiz sakārtots uzturs + kardio slodze... jeb vienā vārdā sakot - kaloriju deficīts
Te nav jaizgudro jauna "amerika"
19.07.2017 16:56 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Man palīdz pašiedvesma. Sagribu mazāku svaru. Un viss, viņš pats nokrīt, neko nedarot lietas labā. Varbūt esmu ragana, nezinu.
19.07.2017 16:58 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Ikdienā strādāju par fitnesa treneri - ja interesē varu palīdzēt..
19.07.2017 17:02 |
 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
Es nometu 8 kg apm 2mēnešu laikā bez sporta, vnk veselīgāk ēdot, bet kādreiz pagrēkojot gan ar frī, burgeriem un citiem labumiem, bet svars tāpat gāja nost, un neēdu pēc 19, un dienu iesāku ar 2 ūdensglāzēm, kā arii dienas laikā dzēru daudz ūdeni, tgd jau diēta aizmirst, bet svars kā par brīnumu klāt nenāk.
19.07.2017 17:13 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Astrīda
Tas cik raiti un viegli vai neviegli noiet tie kg ir atkarīgs no vairākiem faktoriem - piemerām cik tuvu tu šim kcal deficītam esi jau pirms tievēšanas, cik ātar vielmaiņa, gēni.. utt
19.07.2017 17:24 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Galvenais ir dzert daudz ūdeni, par cik man nesanāk diži ar sportošanu, man tuvāka ir horizontāla skriešana, nekā vertikāla, tad es arī kā Astrīda vienkārši ēdu pareizāk. Daudz dārzeņi, ziemas periodā tie gan ir saldētie dārzeņi vairāk, bet tagad vasara/rudens kad nāks virsū tad svaigie dārzeņi un auglīši - labākie draugi. Nevajadzētu pārspīlēt ar baltajiem miltiem, kā arī sodas dzērieniem un es neēdu pēc 20:00, bet nu, es diezgan pavēlu eju gulēt, citas jau neēd pēc 18, man tas nav reāli. Neieteiktu ēdienus likt uz lieliem šķīvjiem, bet uz mazākiem, ēst mazākas porcijas, kaut nedaudz biežāk, bet ne vienu milzīgu uzreiz. Zaļā tēja ar medu man ļoti palīdz attīrīt vēderu, bet nu piemēram manā gadījumā, kad dzer viņu tā pamatīgi, neieteiktu pamest mājas tuvākajā laikā, jo tas viss nāks ārā ar vērienu. Kā arī piebilde - neieteiktu zaļās tējas ar medu procesu lietot ilgāk kā 1-2 nedēļas, tad uztaisi pauzīti. Vairāk jākustas, ja veikals ir netālu, labāk izvēlies doties ar kājām, nevis braukt ar transporta līdzekli, tomēr arī svaigs gaiss vajadzīgs. Ieteiktu nepāŗspīlēt ar alkoholu, viņā ir ļoti daudz kaloriju. Galvenais šajā visā pasākumā - paliec motivēta, ar laiku izpratīsi savu ķermeni, zināsi, kas vajadzīgs Tev, jo tomēr visas esam tik dažādas. Ceru, ka izdosies!
19.07.2017 17:27 |
 
Reitings 209
Reģ: 17.02.2012
Es šī gada sākumā nometu 16kg trīs mēnešu laikā. Iepriekš gāju uz grupu treniņiem, sapratu, ka tas īsti man neko nedod, tad sāku iet pie treneres. Trenējos 5x nedēļā un ēdu pēc viņas sastādītās ēdienkartes. Sākumā baidījos, ka būs grūti, ka kārosies visu laiku ēst kaut ko neveselīgu, bet reāli pie tā uztura plāna bija viegli pieturēties, vienmēr jutos paēdusi un nekas cits nekārojās :) manuprāt, uzturs + treniņu plāns ir labākais veids, lai notievētu, protams, ja pie tā pieturas.
19.07.2017 17:38 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Nu lūk...west indian ieskicēja gluži manas domas ko te šadā tipa topikos marinēju jau gadiem..
19.07.2017 17:52 |
 
Reitings 145
Reģ: 21.09.2015
Es jau vienu nedeelju vakarinjas esmu izsleegusi pilniibaa. Izdzeru vienu glaazi kefiira ap 7 vakaraa un viss. Pa dienu paeedu veseliigas brokastis + pusdienas.. nedeeljas laikaa -2kg.. Plus dzeru daudz uudeni un vispar nelietoju cukuru.
19.07.2017 18:18 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Nejau vakariņu izsslēgšanā ir tas "sāls" .. es piemēram pēc 18.00 ēdu veselas 2 ēdienreizes no kurām pēdējā ir tieši pirms eju gulēt :-D.. nekad nēesu sūdzejies par rezultātiem tāpat kā to dara mani ap 100 klienti :-D
19.07.2017 18:26 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Un vispār... pirmos 0-7 kg vispar var neskaitit ka progresu butibaa.. jo tie panakami ari uz tuksaka kunga un zarnu rekina kaut dazas dienaas... istaa lieta sakas pec siem ~7kg nom,estajiem kg
19.07.2017 18:29 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
es piemēram pēc 18.00 ēdu veselas 2 ēdienreizes no kurām pēdējā ir tieši pirms eju gulēt .

Kā personīgajam trenerim, jums vajadzētu zināt, ka pirms gulētiešanas ir ļoti neveselīgi ēst. Tas kaitē ne tikai ''liekajam svaram'' , bet arī miegam pašam par sevi..
19.07.2017 20:11 |
 
Reitings 136
Reģ: 22.07.2015
Es arī cīnos... -3kg, bet tas, protams, nav nekas. Mēģinu ēst mazākas porcijas, it sevišķi vakarā, un skatos, ko ēdu. Katru dienu trenējos 1h uz eliptiskā trenažiera, bet pagaidām vairāk par tiem 3kg nost nesanāk dabūt. :'-(
19.07.2017 21:17 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Rosaura
Liekie kg nekrit visticamak del ta ka tomer uzturs nav isti pareizs.. mazaak nebut vel nenozime pareizi.. skatataies ko edat - bet rodas jautajums vai zinaat kas cik jaeed ?
19.07.2017 21:31 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Nesen nometu diezgan daudz kg ar keto diētu, nesportojot. Es teiktu, ka galvenais ir uzturs un kaloriju deficīts, bet nevajag iet galējībās. Striktas, kampaņveidīgas diētas neatbalstu, tāpat kā milzīgus ierobežojumus. Tāpēc arī man patika keto - varēju ēst divreiz dienā, ēdiens bija barojošs, izsalkuma nebija, pazuda arī vēlme pēc ātrajiem ogļhidrātiem. Man papildus apstāklis bija problēmas ar insulīnu, kā dēļ es nevarēju neko nomest, turpinot ēst saldumus, maizi un kartupeļus.
Neatbalstu badošanos, jo tas, manuprāt, ir ātrākais veids, kā norauties. Cilvēks instinktīvi grib apmierināt savas pamatvajadzības - ja gribēsies ēst, tad "gavējot" ilgi nevajadzēs gaidīt, līdz uznāks rīšanas lēkme un tai sekojošā doma: "Ai, nu, ja jau paslīdēja kāja, tad ko nu vairs." Dzert tikai kefīru, ēst tikai kāpostu zupu, neēst pēc 18:00 - nu, nez, man tas nešķiet sevišķi svarīgi, jo svars kritīsies tad, ja patērēsi vairāk kalorijas, nekā uzņemsi. Tas ir diskutējams jautājums, vai ir svarīgi, kādā veidā tu tās kalorijas uzņem. Protams, labāk to darīt ar produktiem, kuros ir papildus vitamīni, labās taukskābes utt., bet tas jau ir jautājums par veselīgu dzīvesveidu, nevis svara zaudēšanu (un liela daļa diētu nav pārāk sabalansētas). Vienīgais, pie kā es pieturos - ēdu lielas, pamatīgas brokastis, lai dienas pirmajam cēlienam pietiek, jo tas ir aktīvākais dienas laiks. Ja dienas aktīvāko daļu pavada tukšā dūšā, tad parasti vakarā pieēdas un tad jau vairs nav, kur to enerģiju likt. Un, jā, tieši pirms gulētiešanas saēsties nevajadzētu.
Otrs bīstamais moments ir tad, kad svars ir nomests. Daudzi atgriežas atpakaļ pie tieši tā paša dzīvesveida, kas noveda pie to lieko kilogramu rašanās, un tad vaino diētu par vielmaiņas sačakarēšanu. Tas nav īsti prātīgi. Pēc tam arī ir jāseko līdzi, ko ēd. Es mēģinu pieturēties pie low-carb dzīvesveida.
19.07.2017 21:41 |
 
Reitings 136
Reģ: 22.07.2015
kaban - jā, es arī secināju, ka laikam stingrāk jāpiedomā, ko ēdu. Ir doma pamēģināt Stokholmas diētu. Bet tas būs grūti, ņemot vērā, ka draugs katru vakaru stūķē iekšā ceptus kartupeļus utt.
p.s. kaban, tavi vārda un uzvārda iniciāļi nav K.E.?
19.07.2017 21:57 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Rosaura - Nop, tie nmav mani iniciāļi.
Neieteiktu stokholmas diētu... vairāk pliks mārketings nekā lietderība.
J ainteresē varu Jums palīodzēt sakārtot uzturu utt.
19.07.2017 21:59 |
 
Reitings 127
Reģ: 18.11.2016
Ko var taisīt tādas diskusijas ? Domājat, ka jums pateiks kaut kādu magic metodi - viegli notievēt neko diži nedarot?
It kā nezinātu neviena te , ka lai nomestu svaru galvenais ir - sports, pareizs uzturs un daudz ūdens!
Neredzu jēgu taisīt šādas diskusijas 10000x reizes, nav nekāda maģiskā veida kā nomest svaru neko nedarot!
19.07.2017 22:15 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Rosaura, dieva dēļ, tikai ne Stokholmu. Sačakarēsi kuņģi, vielmaiņu un visu pārējo, un pēc tam pat salātlapas ēdot, pieņemsies svarā. No pieredzes- nav verts. Tur jau skaisti uzrakstīts,un tie "veiksmes stāsti" no uzpirktiem cilvēkiem jau izskatās daudzsološi, bet dzīvē tā nenotiek. Sports+veselīgs uzturs.
20.07.2017 09:36 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Vienīgais, ka svars kas nācis klāt vai nost tīri no uzturu izmaiņām nesagādā to gandarījumu un ar mazāku vērtību, jo apziņā ka tas ir noticis, kā pats pa sevi! Skan vienkāŗši - "uzturs+kustības", bet cik iepējami ne jebkuram katram, laika trūkuma un savu īpašību fizisko un rakstura dēļ.
20.07.2017 09:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits