Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Superīga instruktora meklējumos

 
Reitings 213
Reģ: 04.01.2013
Sveikas. Esmu forša instruktora meklejumos. Pati izgāju teoriju Kristīnes autoskolā, bet izpirku savu braukšanas kartīti, lai varētu braukt ar pazistamu instruktoru. Tajā laikā biju stāvoklī un pec paris braucieniem ar vīru, sapratu, ka negribu tādu stresu tajā laikā. Nu pēc noteikumu maiņas novembrī, mans instruktors vairs nestrādā tāpēc meklēju citu - savaldīgu, nosvērtu, kurš arī skaidro lietas, nevis tikai pukst blakus, forši, ja ar humora izjutu. Var būt arī sieviete :) Pati esmu no Salaspils, bet plānoju pa Rīgu mācīties braukt :) Varbūt variet padalīties ar saviem "zelta" instruktoriem.;-) (mācīšos braukt no 0 )
19.07.2017 07:31 |
 
10 gadi
Reitings 370
Reģ: 21.01.2013
Dainis Ellers ļoti mierīgs un savaldīgs, bet rindas būs garas. Normunds Kolāts un varu ieteikt Sandiju Feldmani.
21.07.2017 13:20 |
 
Reitings 78
Reģ: 22.06.2016
Varu ieteikt Jāni no Draugu autoskolas.
Viņš ir tik ļoti nosvērts cilvēks, nevienu reizi nepacēla balsi pret mani,kad izdarīju nepareizu manevru. Visu paskaidro skaidrā latviešu valodā,ka pat muļķis saprastu. Viņš ir cilvēks,kas atrodas īstajā vietā. Figūras vispār perfekti iemācīja braukt. Godīgi sakot, esmu sajūsmā par to, cik ļoti cilvēks var būt savaldīgs un runāt mierīgā tonī jebkurā situācijā.
Lieki piebilst,ka tiesības noliku ar pirmo reizi bez nevienas kļūdas :)
Ja ir interese, uzraksti PM, iedošu kontaktus
21.07.2017 13:39 |
 
Reitings 78
Reģ: 22.06.2016
Aizmirsu piebilst,ka pie viņa baigi ilgi nav jāgaida, vismaz man sanāca 2x nedēļā braukšanas nodarbības. Bet tas,kā sarunā. Kad zvanīju pirmo reizi, pēc 1,5 nedēļas devos uz 1.braukšanu pie Jāņa(l)
21.07.2017 13:41 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.01.2009
Mācījos pie Elmāra Lazdiņa kādus gadus 5 atpakaļ. Vislabākās atsauksmes - ļoti nosvērts, pozitīvs, jutos droši ar viņu. Laikam vienu reizi man sanāca pieļaut samērā lielu kļūdu uz ceļa (ielas gan bija tukšas, bet nofeiloju riktīgi). Likās, ka nu tikai būs jāklausās pārmetumus, bet notika gluži pretēji - visupirms nomierināja mani (jo biju nelielā šokā), atgādināja, ka tāpēc jau es mācos, un tad mierīgi izrunājām kas, kā, kāpēc notika. Tiešām patīkams cilvēks, pie kura apgūt braukšanas prasmi.
Un kā neliels bonusiņš, kas man patika - ja viņam pēc nodarbības nebija uzreiz nākamā, tad braukšanu varēju finišēt pie universitātes/mājām. :-)
Eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi.
21.07.2017 14:24 |
 
Reitings 303
Reģ: 31.10.2016
Mācījos pie Vaira Upīša. Super instruktors! Nosvērts un ar ekselentu humora izjūtu. Nekad nekliegs vai nepārmetīs, bet normāli izskaidros kļūdas un izstāstīs visu un vēl vairāk. Varis man iemācīja ne tikai braukt no 0, bet arī nomainīt riepu mašīnai un pārbaudīt eļļas līmeni. Viņš arī nav tas instruktors, kurš ilgi marinēs. Mani uz eksāmenu palaida pēc kādas 16 braukšanas, eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. Daudzi draugi arī mācījušies pie viņa - visiem jau sen tiesības kabatā.
21.07.2017 14:35 |
 
Reitings 10
Reģ: 06.07.2014
Eh, Kristines autoskolā ir viens foršs instruktors Uģis Barovskis! Mierīgs un vienmēr iedrošina, māk paskaidrot neskaidras lietas! Bet cik zinu diezgan aizņemts :-/ .
21.07.2017 14:37 |
 
Reitings 213
Reģ: 04.01.2013
Meitenes, mīļš jums paldies par atsaucību. Izvērtēšu katru no ieteiktajiem! :) Lai jums droši braucas!(l)
21.07.2017 22:06 |
 
Reitings 65
Reģ: 13.07.2012
Neveidošu jaunu tēmu, bet man ir līdzīgs jautājums. Arī meklēju instruktoru. Tiesa gan, tiesības man ir jau 4 gadus, bet mašīna parādījās tikai tagad, kad drošības sajūta uz ceļa un daudz kad cits jau ir aizmirsies. Mašīna man tagad ir automāts, bet tiesības liku uz manuālo.
Varbūt kāda zin kādu labu instruktoru, kas palīdz arī šādās situācijās, kad tiesības kabatā, bet jāatjauno zināšanas. Un vai kāds no šiem instruktoriem māca ar automātisko ātrumkārbu? Arī tas man ir svarīgi. Gribu vēl paspēt saņemties šovasar, citādi ir diezgan dīvaini, kad mašīna stāv pagalmā, bet pat uz piemājas veikalu vēl ar kājām eju,(t)
08.08.2017 14:18 |
 
10 gadi
Reitings 2515
Reģ: 21.06.2011
Ieteikšu arī Sandiju Feldmani! Fantastisks pasniedzējs, ļoti daudz strādā, tāpēc ar braukšanas laikiem nebūs problēmu! (l)
08.08.2017 14:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits