Miileet sevi un dot otram miilestiibu....

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013

Vai piekriitat shim? Vai tad nevareetu buut taa, ka cilveeks, kursh nemiil sevi var iemaaciities iemiileet sevi, ja otrs paraadiis, ka tas cilveecinjsh ir miilams un pats labaakais, viss ko vajag kaadam?
11.07.2017 00:38 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Nu es aizdomaajos par sevi. Varbuut, ka neveicas miilestiibaa, kaa gribeetos, jo sevi nemaaceeju miileet? Varbuut tikmeer nekas nevar sanaakt normaali. No otras puses, skatoties rinkjii - taas meichas, kuras skjiet, tieshaam ir ar zemu pashveerteejumu(nabadziigas, miil iedzert un iet ar nokaartu galvu veikalaa) tachu nereti meedz skriet pakalj kaut kaadam vecim, nez ko dariit vinja deellj, lai tikai atpakalj naak, kameer ir arii taadas, kuras sevi celj sauliitee un ar pashveerteejumu nav probleemu, bet ir taadas veesas, ka shkiet pat nav speejiigas nemaz miileet. Kur logjika?
11.07.2017 00:57 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es arī īsti nepiekrītu... manuprāt, pat tas ir ļoti izplatīts cilvēku vidū - nemīlēt, pat necienīt sevi.. bet otra dēļ cauri ugunij iet :)
Manuprāt, vislabāk padodas mīlēt tiem cilvēkiem, kas ir saņēmuši to no citiem :)
11.07.2017 00:54 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es laikam taa iisti nepiekriitu,jo man liekas,ka es citus miilu vairaak,kaa sevi!
Esmu dzirdeejusi no savas radinieces,ka vina naakotnee miileesot tikai tos cilveekus,kuri miil vinu.
Es vareetu teikt,ka pat nezinu kurs un cik mani miil-man vajag to sajuutu -miileet!
11.07.2017 00:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits