Māņticības vai nē?

 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Nezinu, ko gribu, laikam jau pajautāt, vai jūs kam tādam ticat vai esat saskārušās?
Sākās viss ar to, ka pirms gada un pāris mēnešiem man sapņos sāka rādīties mirusī omes māsa un brīdināt, ka ģimenē būs jāmeklē zārks, fonā mironis, var redzēt vīrieša kājas. Tādi sapņi kopumā bija divu - trīs mēnešu garumā kādi 5 vai 6. Pēdējā no tiem redzēju, kā mirst tuvs radinieks un parādās tā omes māsa un saka - šis ir tas zārks, kas jāmeklē. Piebildīšu, ka sapņi par nāvi man līdz šim ir izrādījušies pareģojoši, it sevišķi tādi, kas atkārtojas (pirms gandrīz astoņiem gadiem nosapņoju tēta nāvi, kas notika pēc dažām dienām... un citas reizes arī, tādēļ man bija pamats satraukties par tādiem brīdinājumiem.). Sapnī es jautāju tai omes māsai, kādēļ viņa mani biedē, viņa atbildēja, ka nebiedē, bet grib brīdināt.
Mani šie sapņi satrauca, tādēļ vasarā biju aizgājusi pie gaišreģes, pie kuras gāju atkārtoti, jo viss, kas pateikts iepriekšējā reizē pirms dažiem gadiem, bija piepildījies, arī veca cilvēka nāve ģimenē, u.c. Neteicu viņai savu "problēmu", bet viņa pati uzreiz man saka, ka redz, ka viens liels notikums būs *tuva vīrieša bēres ģimenē* UN ka man par to ir bijuši un vēl būs brīdinājumi, ka tas notikšot tuvāko divu gadu laikā.
Es sevišķi neieciklējos uz viņas teikto, jo man viss bija labi, un nedomāju par to, līdz pagājušajai nedēļai.
Es neticu klasiskajām māņticībām par spoguļiem, melniem kaķiem (tie man ļoti patīk), bet viena māņticība mūsu ģimenē ir saglabājusies, jo vienmēr ir piepildījusies. Ja logā iesitas putns, kāds ģimenē drīzumā mirst. Varbūt tie ir tikai māņi, nezinu, bet līdz šim tā ir bijis. Pēdējo reizi pirms tēva nāves pirms tiem gandrīz astoņiem gadiem.
Bet man logā ietriecās balodis pirms nedēļas, tad arī aizdomājos par tiem saviem sapņiem un gaišreģes teikto, jo tuvojas tas termiņš, ko viņa minēja. Taču tik daudz par to nedomāju. Bet pirms dažām dienām mamma zvana un saka, ka viņai arī tā noticis. Un šorīt raksta māsa, ka arī viņai šorīt logā ietriecies putns un nomiris... Līdz šim astoņu gadu laikā ne reizi, bet tagad 3x nedēļā. Vai sakritība?
Un pirms šī visa arī redzēju sapni, kurā minētais cilvēks pienāk klāt, nobučo uz vaiga un dodas projām, ar vārdiem, tad jau nekad vairs neredzēsimies, un pazūd miglā...
Loģiskais saprāts saka, ka sakritības, ka viss būs labi, un ka nevajag raizēties. Bet tāda ļoti neomulīga sajūta.
Vai jums ir bijušas kādas zīmes, kas beigās tiešām liecinājušas par kaut ko?
06.07.2017 13:41 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Interesanta, mazliet šaušalīga diskusija... Es pati ticu pārdabiskām lietām, dažkārt man izvēles brīžos gribas redzēt kādu zīmi no augšas - bet nav nekā. :) Daudzkārt esmu redzējusi sapnī kāzu kleitas, baznīcas, izbirušus zobus un citus jocīgus sapņus, bet parasti šie sapņi man neko nenozīmē un ne par ko neliecina, kaut arī atstāj nelāgu pēcgaršu. Par mani pašu intuīcija man nestrādā pilnīgi un galīgi nemaz.:) Vienīgais, ko esmu apjautusi, ka manas vēlmes, ja tās nav pretrunā ar manu dzīves ceļu, parasti piepildās. Nu, tas ir, es iedomājos, ka būtu forši tā un tā - pēc kāda laika apjaušu, ka tas, ko esmu iepriekš iedomājusies, tieši tā arī ir piepildījies... Vienīgais, ko es protu - redzu grūtnieces, pirms vēl apkārtējiem ir zināms, ka viņa ir grūtniece. :)
07.07.2017 03:45 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
Nu pat ja tam cilvēkam ir jāmirst, tev jau nebūs iespējas izmainīt otra cilvēka likteni.. nāve ir nāve, tā ir nepatīkama tikai mūsu Ego.
Bet tādi random informatīvie uzplaiksnījumi mēdz būt traucējoši.. drīzāk jāpadomā ko ar to darīt, lai zīmes netraucē dzīvot un ir lietderīgākas..
07.07.2017 08:08 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
LifeLines, ne vienmēr "spējas" ir dotas, lai tās lietotu tiešā veidā, varbūt nevajag cilvēkam saasināt nekontrolētus procesus vel vairāk..
Tikai tiem, kuriem nav šādu problēmu, tas var likties debešķīgi viedi un forši, bet kad visu bērnību nodzīvo pusellītē un redzi kad kurš aizies un nomirs, tad viedie no savām "uzmeditētām" spējām ātri vien atteiktos..
07.07.2017 08:14 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Ļoti interesanti bija palasīt citu pieredzi, man pašai laikam nekad nekas pravietisks nav pateikts nedz sapnī, nedz dzīvē zīmes bijušas svarīgiem notikumiem/citu nāvēm/dzimšanām/nedz mirušie nākuši sapnī utt. Pilnīgi sagribējās kaut ko mistiskāku, zosāda nemetas no tādām lietām, bet tieši ļoti daudz ir lasītas tādas tēmas un patīk mistiskas lietas.
07.07.2017 11:41 |
 
Reitings 89
Reģ: 12.02.2015
Mēs piesaistam sev visu, par ko domājam - gan labo, gan slikto. To dēvē par pievilkšanās spēku!
07.07.2017 12:31 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Mēs piesaistam sev visu, par ko domājam - gan labo, gan slikto. To dēvē par pievilkšanās spēku!

Nedomāju, ka to var attiecināt uz pārdabisko pasauli (t) Būs spēki un tēli, kas atnāks ne lūgti, ne aicināti.
07.07.2017 13:08 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Mēs piesaistam sev visu, par ko domājam - gan labo, gan slikto. To dēvē par pievilkšanās spēku!
Daļēji tikai piekrītu, tā varētu būt ar pieaugušo, bet arī to saistu nevis ar pievilkšanās spēku, drīzāk ar to kā cilvēks koncentrējas uz lietām sev apkārt, vai visā redz tikai labo, slikto.
Bērns par šādām lietām nedomā, piem. 3-5 gadu vecumā, kad redzi dažādas dīvainības, reāli baidies par to runāt, šķiet, ka neviens tevi nesapratīs. Pati tam gāju cauri, kad redzēju cilvēkus un lietas ko citi neredzēja, kad apkārtējiem jautāju kādēļ tas cilvēks tik dīvaini izskatās, vai kas tās par dīvainām būtnēm, uz mani skatījās kā uz totāli dīvainu. Kad saņēmos par to runāt ar vecākiem, paldies dievam, ka neaizvilka pie kāda ārsta. Vecvecmammas tik noteica, ka neesmu vienīgais bērns dzimtā, kas šādas lietas redz. Ar laiku beidzu to visu redzēt, traumas nekādas nav. Kad mans puika, aptuveni tajā pat vecumā man stāstīja par dīvainām būtnēm un jautāja, kas tā par omīti sēž mūsu gaitenī, vai kas tas par kungu staigā mūsu lauku mājas pagalmā (kuru protams tur nebija), es mierīgi atbildēju, ka nevajag satraukties, ja neko sliktu nedara, tad kā viņi nāks tā aizies. Vienkārši daži cilvēki viņus redz. Arī viņš jau vairs viņus neredz.
07.07.2017 13:22 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Šaušalīga diskusija. Vakar asumiņam vēl palasīju Cāļa sadaļu Neredzamā pasaule :-D Bet, ja nopietni, pirms 20 gadiem nosapņoju tobrīd slimnīcā uz nāves gultas esošās omītes nāvi. Pēc pāris dienām viņa nomira, bet nekad šo sapni neuzskatīju par pravietisku, jo mēs zinājām, ka tās ir viņas pēdējās dienas un sapnī ieraudzīju to, par ko es domāju pēdējā laikā, tā teikt, smadzenes pārstrādāja informāciju.
Turpinot par putniem, es tikko atcerējos kādu jauku pazīmi- ja mašīnai pārlido pāri stārķis, būs ģimenes pieaugums :-D Manai draudzenei piepildījās! :-D
07.07.2017 13:27 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Kā gulējāt? :-D:-D
07.07.2017 13:58 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Es braucot pie dakteres uz kārtējo usg, ceļa malā redzēju stārķi:-D.
Labi gulēju:-)
07.07.2017 14:31 |
 
Reitings 603
Reģ: 08.08.2012
Mani arī vecmāmiņa miegā apciemo. Pirmo reizi sapnī man bija uzmetusies alerģija, visa roka bija pumpās, kas pārauga jēlā ādā. Gāju pie ārsta un, ieejot telpā, tur viņa sēdēja, pateica, lai abas ar mammu sargājam veselību. Pāris dienas vēlāk smagi apdedzināju roku, uzlija karsta eļļa, mammai vairāk kā nedēļu bija mistiski augsta temperatūra.
Ir arī teikusi, ka jāuzmanās, būs melnais posms - tā arī bija. Sākās lielas problēmas darbā, kas attiecīgi ietekmēja arī citas dzīves sfēras. Pēc sapņiem vienmēr aizbraucu uz kapiņiem, nolikt svecīti. Pēdējais sapnis bija pagājšnedēļ, bet viņa pirmo reizi neko neteica, stāvēja un smaidīja. Lūk tas man liekas bailīgāk, nespēju izskaidrot ko tas nozīmē.
Sapņoju ļooti bieži un parasti arī saprotu nozīmi. Ja redzu, ka mani sadur vēderā, tad ir bijis par daudz stresa, ja to nenovēršu, sākas veģetatīvās distonijas panikas lēkmes.
07.07.2017 16:31 |
 
Reitings 303
Reģ: 31.10.2016
Don Juan Ja vecmāmiņa sapnī smaida, tad viņa ir apmierināta un tu visu dari pareizi.
Vismaz man tā stāstījusi mana vecmāmiņa, kurai laukos tantes mācījušas, ka, ja mironis sapnī smaida, tad ir apmierināts, ja mironis izskatās dusmīgs/bēdīgs, kaut kas nav kārtībā, bet, ja mironis sauc pie sevis nekādā gadījumā nevarot iet, jo tas nozīmē, ka tevi grib paņemt līdzi aizsaulē. Tā pat arī nevar neko dod, ja sapnī lūdz.
07.07.2017 19:24 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Vai jums ir bijušas kādas zīmes, kas beigās tiešām liecinājušas par kaut ko?

Ir ļoti bieži bijis, kad sapņi piepildās. To norakstu uz spēcīgo intuīciju. Spociņu stāstus nestāstīšu, lai citas var mierīgi gulēt.:-D
07.07.2017 19:28 |
 
Reitings 4
Reģ: 29.01.2009
Man tādā ziņā laime nelaimē - savu tuvinieku nāves brīžus sapņos atpazīstu ļoti labi. Vienkārši redzu viņus guļam zārkā. Tādi sapņi bijuši diemžēl jau vairāk nekā gribetos. Un var teikt to šiem cilvēkiem vai neteikt, brīdināt vai nē, bet no likteņa neizbēgsi. Tā pat arī redzu "tuvas" nāves. Piem., pirms vairākiem gadiem sapnī redzeju savu tēvu zārkā (kas parasti nozīmē nāvi), bet pēc kāda brīža viņš no tā piecēlās. Pēc pāris dienām viņš cieta autokatastrofā, vairākas dienas pavadīja komā, bet tomēr izcīnīja sev dzīvību.
Kāda šeit ieminējās par grūtnieču atpazīšanu :) man tas pats - sieviete 2.-3. mēnesī, slēpj savu jauno stāvokli no citiem (it īpaši izjūtu to darbā), bet man viss skaidrs. Un tad gaidi to brīdi, kad būs oficiāls paziņojums un ik pa laikam piedomā, lai tik citiem neizpļāpātos :D
08.07.2017 00:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits