Vecāks vīrietis

 
Reitings 109
Reģ: 09.05.2017
Sākšu ar to, ka necilāšu savu attiecību vēsturi, bet skatos uz to, kas tagad ir. Manī ir ieķēries vecāks vīrietis. Vecāks par 15 gadiem. Mēs iepazināmies internetā, bet satikāmies arī dzīvē un atklājās, ka viens otram ļoti tuvu dzīvojam, izdomājām, ka varam izbraukt ar velo kopā, kad abiem ir vēlme, to tad arī darījām. Labu laiku jau redzam, ka mums ir arī par ko runāt un mums nav tāda sajūta, ka mēs runātu kā tēvs ar meitu, nē.
-
Dažreiz filmas kopā paskatāmies, bet tagad viss ir nonācis līdz tam, ka viņš ir kā bez prāta dēļ manis. Viņam ir bijušas jaunākas draudzenes kādreiz agrāk (ar vienu starpība bija 9 gadi, redz ar to bija ok, bet ar otru, ar kuru 12 gadi, no tā nobijās un neko daudz nemēģināja nopietnu). Pats izskatās jaunāks, aktīvāks vēl nekā es, iet uz sporta zāli. Mēs nonācām pie tādas sarunas, ka viss ir ideāli, kad es esmu blakus, bet kad viņš paliek viens, sāk savā galvā malt tikai to vienu lietu - gadi, gadi.
Es izteicu ko tādu, ka es neprasu viņu kļūt par savu draugu, vīru, mani apgādāt un neko. Man nevajag viņa naudu, pašai ir. Pievilkšanās vienam pret otru ir abpusēja un dzirkstele ir milzīga un nē, viņš nav nekāds tur bagātnieks, uzņēmējs. Arī viņam ir parasts, normāls darbs.
Mēs abi redzam, ka mums kā cilvēkiem labi saskan, joku ir nenormāli daudz, smaidu, smieklu, viņa mūzikas gaume nav kaut kāda tur psrs orķestru nostaļģija. Vienkārši sanāk tas, ka viņš bremzē, jo domā par tiem gadiem un baidās pat mēģināt (tikties vairāk utt). Kā viņš to izskaidro, tā - ka ja ko izbeigt, tad labāk nemaz nesākot, jo ja to darīt vēlāk, kad jau kas būs ievilcies, tad abiem būs grūti.
-
Pāri ar līdzīgu gadu starpību nav retums (lai gan ir neparasti), tāpēc moralizēt nevajag. Ok, paturpinot - prasot, vai viņam ir neērti sabiedrības priekšā vai grūti būtu, ja kādam jāattaisnojas par savām attiecībām, tad tur vispār nekas nav (viņam vienalga, ko citi domātu, bet galvenais, ko pats..). Ko es gribu saprast, vai ir kas tāds, ko es viņam varu pateikt, kas liktu viņam tik ļoti nebremzēt? Jo ja arī mums nekas nesanāks, tad tas būtu ne tik ļoti gadu dēļ, bet jebkas cits kā līdzīga vecuma cilvēkiem, kas ir pāris (vienkārši viens otram izbesītu, gaume nesakrīt, uzskati utt.). Un nē, man nevajag dzirdēt te tagad pārmetumus par to, kāpēc tāds kā viņš man ir vajadzīgs. Ir dzirkstele un milzīga, bet tā pat nav seksuālā ziņā. Viņa personība, humors un viņš kā cilvēks ir tas, kas pievelk.
Nobeidzot šo stāstiņu, vēl ir tas, ka tad, kad es pateicu, ka ja man būtu tur par 5-10 gadiem vairāk, bet viņam tikpat, cik tagad, tad ko? Tad (citējot) domātu jau tālāk. Neatgrūstu.
04.07.2017 11:19 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Nav lasīts, kā beidzās attiecības, kur LV TVšovā dalībnieks sagāja kopā ar vienu no trim vadītājām kurai pašai bija pie 40, viņam likam 21, reāli dalībnieks izskatījās un izklausijās nenosakāma pieauguša brieduma, tapēc pat nelikās savādāk, kā citiem ar mazākām vai bez strapībām.
04.07.2017 14:09 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Binijai piedzima berns, izskiras tacu abi laimigi un labi saprotas ka vecaki..:-P Cik tavai laulibai gadu, cik berniem? Jbe spried pec ta kas nav pasam..:-D:-D:-D
04.07.2017 14:11 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Bet, ja par tēmu, man arī drīzāk, izskatās, ka tas abiem ir tāds plākster - pagaidu variants.
Ja jau būtu vīrietim jūtas un nopietni nolūki, tad nedomātu ne par kādu vecumu (+es arī piekrītu, ka 15 gadi nav nekas anormāls). Nu nedomāju, ka vīrietis ap 45 mājās sēž un filozofē par plusiem un mīnusiem, ņurca pa rokām telefonu, domā labākos tekstus priekš sms, un nevar saņemties uzrakstīt.
skatās tādām acīm kā loterijā laimējis, kā suns mēli izkāris

Jau arī šo to pasaka, ka aiz ādas viņam kas ir, bet, iespējams, ne tas, ko vēlies Tu.. :-)
04.07.2017 14:12 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Rīdziniec, cik gadus viņi bija kopā, un vai viņi minēja iemeslus attiecībām? Man? Uzminēji :-D nav vel laulība, bērni, mīlestība nepardzīvoju jo pat neesu uz tādiem mēŗķiem vel gājis. Līdz tādām attiebām vel ieturu pauzi, dzīvoju arī bez mīlestības objekta, tādu lietu dzīvē vel neesmu pieredzējis kādā iemīlēties, lai teiktu ka vēlētos pavadīt turpmāk kopā, viss parējais tīri draudzība, pat ja tās sauc par attiecībām, draudzība līdz mīlestībai vel kāpieni :-D
04.07.2017 14:33 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Binnijas attecibas neesmu tik loti iedzilinajusies, neinterese. Un ja tev nav un nav bijis ilgu nopientu attiecibu tu apriori nevar spriest par to ko nezini.
04.07.2017 14:35 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ko tieši viņš bremzē - nopietnu attiecību uzsākšanu vai vienkārši randiņošanu?
P.S. Man 15 gadu starpība neliekas nekas īpašs, ja vien vienam nav., piem, 15 gadi un otrai pusei 30. Pazīstu vairākus pārus ar aptuveni tādu gadu starpību, bet jaunākajām pusēm ir +/- 30 un uz augšu.
P.S.S. Man pagaidām izklausās, ka viņš vienkārši nav tik ieinteresēts.
04.07.2017 14:48 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Spriest nevaru, neesmu viņi :-) loģiski. Par to man smalki info arī nav vajadzīgs, vairāk doma par tāda notikuma iespējamību kā tādu, ka notiek arī tā, kaut kādu apsvērumu dēļ un kad tomēr kaut kas to visu kopā var neturēt.
04.07.2017 14:52 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
viņa mūzikas gaume nav kaut kāda tur psrs orķestru nostaļģija.

Tā sasmējos par šo :-D:-D
Lasīju Tavu stāstu ar izpratni - saskatīju daudz ko pazīstamu. (pagaidām izlasīju tikai tēmas peiteikumu).
Man ir 20 gadus vecāks vīrietis. Kopā esam jau nedaudz vairāk par gadu. Man viņā saista viss tas pats, kas Tev Tavā vīrieti - raksturs, humors, uzvedība,attieksme, dzīves uztvere u.t.t. un arī nav nekāds "biezais", strādājam vienā uzņēmumā, kur arī iepazināmies. Jūtas ir ļoti (ĻOTI) spēcīgas - abiem. BET... jā, vecuma starpība ir tas, kas traucē (viņam vairāk kā man). Un vecuma starpība viņu uztrauca jau no paša sākuma un arī pēc gada tas nekur nav pazudis, varbūt, nedaudz ir apradis, bet tās domas tāpat visu laiku lidinās pa galvu. Man no paša sākuma tas nelikās nekas tāds... bet jo vairāk laiks iet, jo arī es arvien vairāk par to sāku domāt. Tagad jau vēl nekas, bet jo vairāk laiks ies, jo lielāka tā atšķirība kļūs. Un, patiesībā, šajā visā es arvien vairāk saprotu, kas ir mīlestība. Jo neskatoties uz to, ka viņš vienmēr būs 20 gadus vecāks, arī tad kad man būs 50.. un iztēlojoties kā tas varētu izskatīties es saprotu vienīgi to, ka es ar viņu vēlos būt šā vai tā. Vēlos vienmēr būt viņam blakus, jo man viņš ir ļoti svarīgs, mīļš un tuvs kā cilvēks ar sirdi un dvēseli, nevis kā cilvēks ar "izskatu". Pie sevis visu šo kārtējo reizi domājot es bieži nonāku pie atziņas - Cik stulbi būtu izšķirties no cilvēka tikai tāpēc, ka viņš ir vecāks par Tevi (pat ja ievērojami) neskatoties uz to, ka ar šo cilvēku jūties ļoti labi!
Varu Tev pateikt, ka ja viņam ir nopienti nolūki, tad nākotnē būs ļoti svarīgi, lai Tu viņam rastu pārliecību, ka viņš Tev ir svarīgs un vajadzīgs, jo gadu starpības dēļ viņš jūtas/jutīsies apdraudēts no jaunāku vīriešu puses. Un ir liela atšķirība starp parastu, standarta situācijas konkurences/apdraudējuma sajūtu un šādu variantu.
Kad pretī tiek nolikts tāds skaitlis, tad ir par ko padomāt.. un saprast.
Jautājums, cik nopienti nolūki ir "Tavam" vīrietim.. Kaut kas man Tavā tekstā radīja aizdomas.
04.07.2017 15:08 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Ja pirms tam būtu bijušas viņa vecuma sievietes un te pēkšņi Tu - izņēmums. Tad citādāk.

Piebildīšu, ka šis ir mans variants.
04.07.2017 15:09 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Mīlestība var apstulbināt, kuru vairāk, kuru mazāk, kuru neietekmēt! Tavs nikitinna piemērs, kā reize, kad ir kaut kāda robeža starpībā satopama, ja tā reāli, bet ne tāda lai lielākā daļa no dzīves piepildījumiem ietu secen.
04.07.2017 16:19 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
KB-9, īsti nesapratu, ko Tu gribēji pateikt!
04.07.2017 16:32 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Labi iespējams,ka viņš tagad izskatās labi un vēl izskatīsies pāris gadus, bet kāds viņš būs pēc 10gadiem? Nebūs jau mūžīg skaists un bez novecošanās pazīmēm. Tev neliek aizdomāties tas,kad viņš visu laiku tik ar jaunākām tiekas, ir kopā?
Diez vai viņš pēc 2 precībām vēl gribēs ,kaut kad mūžā trešo precēt!
Vnk jūt,kad esi saķērusies pārāk un viņš gan jau vnk grib tikties ,randiņus , seksu neviss ,kaut ko pavisam nopietnu nākotnē..un tāpēc arī par vecumu murgo!
04.07.2017 16:48 |
 
Reitings 109
Reģ: 09.05.2017
autore pasrple tikai 15 it gadus vecaku saucot par tevu... Nu nebus tur nekadu attiecibu. Vel jau apriori pasa sakuma jauta kaut kkada foruma! Ja vis ciki butu bauditu nevis jautatu.
-
Es atvainojos, bet es kaut kur teicu, ka saucu viņu par savu tēvu? Nē, es teicu, ka tad, kad runāju ar viņu, es nejūtos ka mēs būtu kā tēvs un meita. Man gandrīz 25, viņam 40. Es nerunāju par to, kā lai es tieku viņam klāt, lai mēs kļūstam par pāri un sazin ko, bet kā lai ieskaidro cilvēkam, ka nav jēgas baidīties satikties vai kaut ko, jo mēs tāpat viens otru nemīlam un visticamāk tur arī nekā nebūs. Vienkārši ir interesanti ar viņu komunicēt un jā, liekas, ka būtu forši, ja tāds vīrietis man būtu kā draugs, bet atkal - tur tikpat labi var nekas arī neveidoties.
05.07.2017 13:56 |
 
Reitings 109
Reģ: 09.05.2017
Ko es varu teikt, ka viņš saka, ka viņa bērnības mūzika bija Metallica un citas tam līdzīgās (arī manā gaumē), bet nu pēc skata nepateiksi, ka tāds kā viņš klausītos kaut ko tādu :D
05.07.2017 14:00 |
 
Reitings 109
Reģ: 09.05.2017
Anyway, dzīvē rādīs kas un kā.. Vienkārši pirmoreiz dzīvē sastopos ar ko tādu, ka ir kaut kādas draudzīgas attiecības ar tik ļoti vecāku vīrieti. Un jā, ir nesaprašana par to, pie kā tas var novest. Vai jūs savos 25 gados arī bijāt tik gudras, lai nekad neko neriskētu? :D man pašai liekas interesanti iepazīties un izprast citus cilvēkus, kā viņi skatās uz dzīvi, ko par ko domā... Laikam visa sāls ir tajā, ka pieķeros cilvēkiem par daudz un ja ir interese par kādu, tad tā tikai pieaug.
05.07.2017 14:08 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Par to, ka tas liek vel nopietnāk apdomāt. Kad tas seko pusmužā un virs, bet ja jaunībā kas tāds jāapsver, tas grūts, nopietns lēmums sevišķi jaunākai pusei, jo ziedo tādā veidā ta jaunā puse, ne vecā.
05.07.2017 14:10 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ieskaidrot otram neko nevar, ja viņš pats to nevēlas. Un sākumā tu aprakstīji ko citu, tagad it kā skaties kā tikai uz draugu. Man liekas, tev prātā viss pamatīgi sajucis pēc šķiršanās un ķeries pie jebkura, nesaprotot, kas notiek. Un ja vēl ir tendence pieķerties cilvēkam par daudz, tad vispār bīstama situācija tā šobrīd izskatās, manā skatījumā.
05.07.2017 14:22 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
No realitātes neizbēgt, visādi faktori var nospēlēt izšķirošo lomu, tad viss iespējams :-D, par laimi tomēr pastāv procesos savs kaut kāds balans.
05.07.2017 14:41 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Mani arī interesē 15+ gadus vecāki vīrieši, bet diemžēl ikdienā šobrīd neizdodas tādus sastapt (vismaz ne brīvus, pieejamus). Neuzskatu to par kaut ko sliktu. Kā cosmo psiholoģes manu "novirzi" skaidros!? :)
Pazīstu arī vīrieti kurš savus 40+ ir bijis 3x precējies un ir kopumā 4 bērni. Es domāju, ka būs arī 4tā sieva;-) Pati tādu neizvēlētos. pats atzīst, ka pirmās laulības izjuka viņa dēļ, bet trešā vēl turas.
05.07.2017 19:13 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Autore neņem galvā šeit gudrās galvas, kuras spriedelē par vecumu, galvenais,lai jūs abi esat kopā laimīgi. Starp cilvēkiem ir daudz svarīgākas lietas par ko satraukties attiecībās kā gadu starpība.
05.07.2017 19:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)