Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vecāks vīrietis

 
Reitings 109
Reģ: 09.05.2017
Sākšu ar to, ka necilāšu savu attiecību vēsturi, bet skatos uz to, kas tagad ir. Manī ir ieķēries vecāks vīrietis. Vecāks par 15 gadiem. Mēs iepazināmies internetā, bet satikāmies arī dzīvē un atklājās, ka viens otram ļoti tuvu dzīvojam, izdomājām, ka varam izbraukt ar velo kopā, kad abiem ir vēlme, to tad arī darījām. Labu laiku jau redzam, ka mums ir arī par ko runāt un mums nav tāda sajūta, ka mēs runātu kā tēvs ar meitu, nē.
-
Dažreiz filmas kopā paskatāmies, bet tagad viss ir nonācis līdz tam, ka viņš ir kā bez prāta dēļ manis. Viņam ir bijušas jaunākas draudzenes kādreiz agrāk (ar vienu starpība bija 9 gadi, redz ar to bija ok, bet ar otru, ar kuru 12 gadi, no tā nobijās un neko daudz nemēģināja nopietnu). Pats izskatās jaunāks, aktīvāks vēl nekā es, iet uz sporta zāli. Mēs nonācām pie tādas sarunas, ka viss ir ideāli, kad es esmu blakus, bet kad viņš paliek viens, sāk savā galvā malt tikai to vienu lietu - gadi, gadi.
Es izteicu ko tādu, ka es neprasu viņu kļūt par savu draugu, vīru, mani apgādāt un neko. Man nevajag viņa naudu, pašai ir. Pievilkšanās vienam pret otru ir abpusēja un dzirkstele ir milzīga un nē, viņš nav nekāds tur bagātnieks, uzņēmējs. Arī viņam ir parasts, normāls darbs.
Mēs abi redzam, ka mums kā cilvēkiem labi saskan, joku ir nenormāli daudz, smaidu, smieklu, viņa mūzikas gaume nav kaut kāda tur psrs orķestru nostaļģija. Vienkārši sanāk tas, ka viņš bremzē, jo domā par tiem gadiem un baidās pat mēģināt (tikties vairāk utt). Kā viņš to izskaidro, tā - ka ja ko izbeigt, tad labāk nemaz nesākot, jo ja to darīt vēlāk, kad jau kas būs ievilcies, tad abiem būs grūti.
-
Pāri ar līdzīgu gadu starpību nav retums (lai gan ir neparasti), tāpēc moralizēt nevajag. Ok, paturpinot - prasot, vai viņam ir neērti sabiedrības priekšā vai grūti būtu, ja kādam jāattaisnojas par savām attiecībām, tad tur vispār nekas nav (viņam vienalga, ko citi domātu, bet galvenais, ko pats..). Ko es gribu saprast, vai ir kas tāds, ko es viņam varu pateikt, kas liktu viņam tik ļoti nebremzēt? Jo ja arī mums nekas nesanāks, tad tas būtu ne tik ļoti gadu dēļ, bet jebkas cits kā līdzīga vecuma cilvēkiem, kas ir pāris (vienkārši viens otram izbesītu, gaume nesakrīt, uzskati utt.). Un nē, man nevajag dzirdēt te tagad pārmetumus par to, kāpēc tāds kā viņš man ir vajadzīgs. Ir dzirkstele un milzīga, bet tā pat nav seksuālā ziņā. Viņa personība, humors un viņš kā cilvēks ir tas, kas pievelk.
Nobeidzot šo stāstiņu, vēl ir tas, ka tad, kad es pateicu, ka ja man būtu tur par 5-10 gadiem vairāk, bet viņam tikpat, cik tagad, tad ko? Tad (citējot) domātu jau tālāk. Neatgrūstu.
04.07.2017 11:19 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Ja viņam regulāri patīk tieši gana daudz gadu jaunākas meitenes... es par to padomātu, kādēļ tieši tā. Psiholoģijā vari palasīt, kādēļ tā notiek.
Ja pirms tam būtu bijušas viņa vecuma sievietes un te pēkšņi Tu - izņēmums. Tad citādāk.
Bet nu pa lielam, uzskatu, ka gadi ir tiešām tikai skaitlis un iespējamas veselīgas attiecības, neskatoties uz gadskaitļiem. BET - gana daudz cilvēkiem tā nav. Īpaši, jo vairāk cilvēkam problēmas un jo mazāk strādājis ar sevi, jo vairāk tam var būt daudz "zemūdens akmeņu", kāpēc vīrietis izvēlas daudz jaunāku meiteni.
04.07.2017 11:23 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
Zini, ja viņš tiešām gribētu ar Tevi ko veidot - vecums nebūtu problēma. Un šitā čakarēšanās no sērijas, bez Tevis nevaru, bet "tie gadi..." bla, bla, bla... Tikai atrunas!
04.07.2017 11:24 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Bet vispār pieaugušu vīrieti pierunāt, manuprāt, nevajag.
Ja patiesi gribēs, tad arī ies tālāk utt. Tas tā, mans viedoklis.
04.07.2017 11:24 |
 
Reitings 109
Reģ: 09.05.2017
Ir viņam bijušas arī sava līdzīga vecuma. Ne tikai vienmēr jaunākas. Divreiz bija precējies. Vienreiz 20 gados, tad tā bija pieņemts. Otrreiz apprecējās ar citu, bet izšķīrās, jo sieva to gribēja (ieskatījās citā vai kaut kā tā). Šķīries apmēram pirms 7 gadiem.
04.07.2017 11:28 |
 
Reitings 109
Reģ: 09.05.2017
Mēs jau arī ne tik ilgu laiku satiekamies, protams, ir vēl sajūta, ka esam sveši cilvēki tomēr. Varbūt viņā pievelk tas, ka viņš agrāk bija baigais jokdaris, traks pa dzīvi un tas humors viņā vēl aizvien ir palicis, bet mēs simpatizējam viens otram kā sieviete un vīrietis arī.
04.07.2017 11:32 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tas labi nebeigsies, vēl ņemot vērā to, ka tikko esi izšķīrusies, nedēļu kādu ?, un likt viņam neko nevar.
04.07.2017 12:21 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Man ar vīru ir līdzīga vecumu starpība un viss perfekti. Gadi ir štrunts, ja abiem sakrīt vērtības, domāšanas veids, skatījums uz dzīvi, utt.
Kā, ieraugot viens otru, saskatījāmies, nejūtot vecumu starpību, tā tagad dzīvojam, par to atceroties tikai pa retam, un šad tad vēl norunājam, ka vispār nevar just.
Kā šķiet cilvēkiem no malas - es nezinu. Pietiek ar to, ka tuvinieki katra izvēli un mūsu kopābūšanu uztver par tikpat pašsaprotamu, kā mēs paši.
Ja Tu jūtaties tā, ka IR, tad uz priekšu.
Bet, ja viņa "gadi, gadi..." ir tikai nedrošība par to, kā to uztvers cilvēki no malas, tad muļķīgi.
Jāsaprot, ka cilvēki vienmēr fetišēs ap stereotipiem, lai liktu sev justies labāk.
Vecumu starpībai attiecībās lielākoties ir sakars ar mīlestību un pievilkšanos starp diviem cilvēkiem atšķirīgā vecumā, nevis naudaskāre, pusmūža krīze, vēme pēc seksa ar "jaunu zaķi" vai bērnības traumas no neatrisinātām meitas-tēva attiecībām. Taču domāt, ka divi cilvēki ir kopā mīlestības dēļ, ir tik garlaicīgi un neinteresanti. Tā vietā cilvēki izvēlēsies domāt to, kas inčīgāk un glaimojošāk pašam "man viss pareizi un pēc kanoniem, bet šitie gan, fuj, apprecējās naudas dēļ / bērna dēļ / un vēl visādu citādu iemeslu dēļ".
Tu pati arī savā tekstā minēji, lai nenosoda un izskatās, ka mēģini attaisnot stereotipus. Šis ir vienīgais, no kā jāatbrīvojas un kas var sagādāt grūtības šādās attiecībās turpmāk.
Atceries, ka tie, kuri jūs pazīst, nekad nedomās nosodoši, ja redzēs, ka jūs katrs esat laimīgi. Taču tie, kuri nepazīst tik labi, fetišēs pie domām par jūsu kopābūšanas "patieso" iemeslu. Neļaujiet tiem otrajiem noteikt toni savā dzīvē.
04.07.2017 12:27 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Labāk pastāstiet man, kas ir tas, ja jauns, iepazīts vīrietis raksta un tad neraksta kad satiekamies, ir kā bez manis bez prāta, skatās tādām acīm kā loterijā laimējis, kā suns mēli izkāris, jokojam daudz, bet kad esam atsevišķi klusums. Un tā periodiski. Un jā, viņš ir brīvs, viens.

Ja vēl šis par viņu.
04.07.2017 12:27 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Teikšu tā, tiem, kam tik liela gadu starpība nostrādā, respektīvi, vienam velk uz daudz jaunākām, otram uz daudz vecākiem, tam ir iemesls, kaut kādas lietas pagātnē, ko abi tādā veidā atrisina, jūtas labāk. Tas nav slikti, ka atrod viens otru, bet zemūdens akmeņi ir, katram savi, kas kopā rezultējas jau iepriekš minētajā. :-) Tomēr tas nav pārāk izplatīti tādēļ, ka nav tik liela iespēja šiem cilvēkiem sastapties, kuram pretī būtu tieši tāda vajadzība sevī atrisināt kaut ko, tikai pretējā virzienā.
04.07.2017 12:37 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Kamēr nepamēģināsi, tikmēr neuzzināsi. Mani vairāk mulsinātu tās divas laulības, kas viņam bijušas, neviens jau neies atzīties, ka viss izjuka paša pēc, protams, ka vienmēr otrs vainīgs.
04.07.2017 12:38 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Teikšu tā, tiem, kam tik liela gadu starpība nostrādā, respektīvi, vienam velk uz daudz jaunākām, otram uz daudz vecākiem, tam ir iemesls, kaut kādas lietas pagātnē, ko abi tādā veidā atrisina, jūtas labāk.

Jā, jebkura cilvēka jebkādas izvēles iemesls ir kaut kādas lietas pagātnē, ko abi tādā veidā atrisina, jūtas labāk. ;-)
Ar savu izvēli kaut ko sevī risina jebkurš. Vienalga, kādā vecumā un kādu partneri viņš izvēlas.
04.07.2017 12:50 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu ja, kāpēc vienam tieksme pret vecāku, otram pret jaunāku.
Mani gan arī tās divas laulības nedaudz mulsina. Bērnu vēl nav pa visu laiku, arī nevar saprast, ja divas precēja, bet neviena tad nebija ar nopietniem nolūkiem vai kā. Ko var zināt.
04.07.2017 12:56 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es droši vien pateiktu, ka esmu cilvēks ar nopietniem nolūkiem un gados neredz škērsli, Tev par jūtām nav šaubu.. toties vins lai tiek sākumā galā pats ar sevi un izlemjas.. dod zinu, ja ir gatavs kaut kam skaistam :)
04.07.2017 12:57 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Iesaku arī nelauzit galvu par to, cik gadi bijusi viņa iepriekšējām dāmām un kā tas viss beidzies :)
04.07.2017 13:00 |
 
Reitings 134
Reģ: 08.04.2017
jēga , +++
04.07.2017 13:18 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
mums nav tāda sajūta, ka mēs runātu kā tēvs ar meitu, nē.
?????? Jums cik gadu starpiba 25? Nesapratu....
04.07.2017 13:20 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Pirms nedēļas izšķīrās un jau atrada jaunas problēmas.
04.07.2017 13:22 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pirms nedēļas izšķīrās un jau atrada jaunas problēmas.
+
Jo citadika sakuma viss ciki piki, nekados fotumos neko nejauta. Vienkarsi izauda kopabusau . Un ja kas TIKAI 15 IT GADUS VECAKU, jau apriori sauc par tevu!!!!!!!!!!!! Njaaa talak bus vel trakak. Jo ir jasaprot nu tie 15 it gadi nav it nekas, un ne tevs noteikti neverateu but tev....ne nu ja grib var ar seksot 11gadu vecumaa.... bet parasti tomer ta nenotiek.
04.07.2017 13:26 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Rīdziniece, cik Tev pašai ir vecuma starpība ar vīru? :)
04.07.2017 13:30 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
10 gad, un ped ejos kopa esot 17 it nav tas zini traucejis. Kada vecuma ir tava sieva? ;-):-P
04.07.2017 13:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!