Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Problēmas ar latviešu puišiem

 
Reitings 25
Reģ: 20.04.2017
Esmu brīva meitene, vēlos attiecības, ilgs laiks pagājis jau bez. Es iepazīstos, man rodas labs iespaids čatā, jo puiši parāda sevi no labākās puses. Satiekamies pirmo reizi... Arī viss labi, pieklājīgi, uztur sarunu, izsaka komplimentus, smaida un tā. Un tālāk iet čats... Kāda viena diena, tad es parakstu...nākamajā dienā neuzraksta neko, pēc nedēļas arī neko, vispār pa retam uzraksta vienu-trīs vārdus un vairs neko. Satikties vairs neaicina, ar laiku vispār pazūd, atseko no sociālajiem tīkliem, kaut arī iepriekš paši interesējās un vaicāja kā atrast. Tā itkā būtu pavisam sveši. Kaut arī vēlos piebilst, ka dzīvē teica, ka vēl satiksimies, aiziesim kautkur un tā. Kas ir ar šiem puišiem? Es jau ar kuru satiekos tikai vienu reizi un viņi nozūd speciāli. Kapēc viņiem ir jāmelo, ka tiksimies vēl un pavadīsim forši laiku? Viņi mani izsvītro no savas dzīves uzreiz, kaut arī paši mani aicināja socialājā, vēlējās satikties, samainīties ar nr. Ir jūtama atšķirība, kāda bija sākumā un kāda pēc tam. Esmu vīlusies. Likās visi jauki, bet īsti nav. Tas nav smuki tā darīt. Jums ir bijusi tāda situācija, ka satiekaties un vairs nekādu interesi un cieņu pret jums neizrāda?:'-( vēl, japiebilst, ka esmu simpātiska meitene, kopju sevi un tādā garā... Neesmu briesmone lai no manis muktu prom. Esmu neziņā par puišiem vienkārši!:-/
17.06.2017 02:35 |
 
Reitings 25
Reģ: 20.04.2017
P.s. virsraksts ir tāds, jo visi puiši ar kuriem tiekos ir latvieši, un es nevēlos tikties ar ārzemniekiem vai krieviem...man nekas nav pret viņiem, un saņemu uzmanību arī no viņiem, bet man pašai kā latvietei gribas tikties ar latvieti, veidot attiecības...bet nekas neiznāk dēļ šādas attieksmes un uzvedības. Es ceru, neesmu vienīgā, kurai tā ir atgadījies. Pilnīgs ignors uzlikts, tāda vēsa attieksme! Ja es tomer neiepatikos, kapēc nevar pateikt uzreiz, nesaprotu!:-| esmu sašutusi. Iepriekš nekad nebiju saņēmusi tādu melīgu attieksmi...
17.06.2017 02:40 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu varbūt ir vērts pamēģināt citas iepazīšanās vietas un veidus? Ja viss notiek tikai virtuālā vidē, teiksim, Tinder tipa vidē, tad liels vairums tur vnk meklē nenopietnas vienas nakts attiecības, nevis labu dzīvesbiedreni. Ir, protams, iespēja arī tur atrast tiešām īsto, bet nu tad nāksies iziet cauri n-tiem neveiksmes stāstiem... Tāpēc - vai nu tad turpini un esi pacietīga, vai meklē citus veidus.
17.06.2017 03:03 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu nu, pastāsti tantiņām arī, kurā čatā tagad iepazīstas?
17.06.2017 08:20 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
Visticamāk, neesi viņu gaumē, fiziski nepievelc un lai to nevajadzētu teikt "pa tiešo" un atklāti, izdomā vnk pazust. Domāju, ka viņiem šķiet, ka paši rīkojās pieklājīgi tādā veidā. Bet nu tas ir strīdīgs jautājums..
17.06.2017 08:51 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
...Varbūt puiši nevis gribēja satikties un pakomunicēt, bet satikties un pārgulēt, un kad saprata, ka tev ir citi nolūki, tad vairs negrib tikties?
17.06.2017 09:03 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
17.06.2017 09:04 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Nu jā, cik pieklājīgi ir vienkārši nozust ar galiem. Es vairāk dodu priekšroku atklātai komunikācijai un nekad nebija gadījies, kas līdzīgs. Padomā ar kādiem puišiem satiecies, ja nav viņiem drosmes būt godīgiem. Nav viegli ne saņemt, ne izteikt atteikumus, bet tas ir daļa no procesa.
17.06.2017 09:08 |
 
Reitings 80
Reģ: 10.12.2016
Jo liela daļa ir mīkstmieši - nespēj pateikt savus īstos nolūkus, un baidās pateikt, ka nevēlas vairāk tikties, vieglāk jau ir vienkārši pazust un neko neteikt, nevis satikties un aizvadīt to neērto sarunu. Bet domāju, ka tas ir par cilvēkiem kopumā, nevis tikai latvju vīriem.
Un tas nav tikai šāda veida attiecībās, kaut paziņu līmenī, cik bieži pēc kādas satikšanās ir šīs frāzes "vajadzētu vēl kādreiz satikties", "bija forši, tad jau saskrienamies vēl" un cik bieži tas patiešām notiek? Cilvēki ir diezgan vienaldzīgi uz šo.
17.06.2017 09:14 |
 
Moderators
Reitings 3627
Reģ: 13.11.2016
Daudz kas atkarīgs no tā, kā tu izvēlies tos puišus. Man pašai šobrīd nav aktuāla iepazīšanās romantiskos nolūkos, bet no draudzeņu piemēriem redzu, ka viņām iet dažādi. Vispārējās tendences - mazāk veicas tām meitenēm, kurām izteikti prioritāri puišu izvēlē ir ārišķīgi un/ vai matemātiski kritēriji, turpretī salīdzinoši labāk veicam tām, kuras puišus primāri vērtē kā pēc saturiskām kvalitātēm.
17.06.2017 09:27 |
 
Reitings 137
Reģ: 29.01.2009
Personīgi neuzskatu, ka iepazīšanās vietnēs var atrast normālus vīriešus. Manuprāt dzīvā sociālā vidē vairāk ir jāuzturās. Saņem drosmi un viena pati ej uz pasākumiem - sporta, mākslas utt. Dari to kas tevi interesē un tur varbūt satiksi kādu kuram ir tādas pašas intereses. Iepazīšanās sociālā vidē manuprāt ir priekš pusmūža cilvēkiem.
17.06.2017 12:50 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
Nezinu, vienalga kaut kā dīvaini, ka ar tik daudziem puišiem sanācis tikties, bet visi kā viens pēc tam pazūd. Tas tomēr liek domāt, ka vai nu problēma ir komunikācijā vai ir lietas, kuras viņiem Tevī nepatīk vai nu patiešām gadījies uzķerties uz vieniem āžiem. Esmu internetā iepazinusies vairākkārt (ne ar vēlmi randiņot, bet atrast jaunus draugus) un ne reizi nav gadījusies šāda situācija. Ar visiem internetā iepazītajiem cilvēkiem vairāk vai mazāk uzturam kontaktu, neviens nav nozudis vai aizlaidies.
17.06.2017 13:41 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
Man viena tāda paziņa ir katru nakti ņemas ar savu džeku. Protams, nedomāju, ka šis ir tas gadījums. Bet, gribu, teikts, ka tādi varētu būt džeki.
17.06.2017 13:59 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Virtuāli likies citādāka , satiekot Tevi izrādijās,ka nav simpātijas pret Tevi ,interese. Iespējams,ka Tu viņiem sūtīji bildes,kurās labāk izskatījies, vai arī virtuāli likies jaukāka , jautrāka ,labāka nekā dzīvē!
Nav jau ,ko apvainoties,ja otram reāli nepatīc un negrib sazināties! Kāpēc gan viņiem Tev rakstīt ,turēt pie saviem draugiem,ja neko nevēlas?
Tu randiņo pati prasi vai būs citi randiņi, vai arī viņi pasaka paši- vēl satiksimies..
17.06.2017 14:32 |
 
Reitings 262
Reģ: 04.11.2016
Neesi vienīgā. :-D
Man ir bijis tāds puisis/vīrietis (nezinu pat kā labāk izteikties, jo,nu, pēc prātiņa augt un augt), ar kuru iepazinos virtuāli, bija apbusēja vēlme tikties. Satikāmies, pasēdējām kafejnīcā un šis izteica vēlmi nākamreiz braukt pie viņa radinieces, iepazīstināt mani ar viņu. Biju pārsteigta, jo, nu, otrajā reizē jau iepazīties ar tuviniekiem? :-O:-D Tikāmies vēl 2x. Gribēju vēl piebilst, ka nebijām kā pāris, bet vairāk kā draugi/labi paziņas . Pēdēja tikšanās reizē šis man izteica vēlmi pārgulēt, sapratu, ka ar to viss arī beigsies, tāpēc iedevu puikam kurvīti.:-D Pēc tās reizes kaut kur vēl nedēļu sarakstījāmies, šim parādījās ''darbs'', dēļ kura nevarējām vairs tikties, izteicu visu, kas man bija sakāms, ka jūtos nodota, ja pats nezin , ko grib. Vēl sasmīdināja fakts, ka pašā pirmajā reizē šis mani nolika fakta priekšā, ka man būs jāpalīdz viņa māmiņai sakopt puķu dobes, kad brauksim ciemos pie viņas, pēc kā pateicu, ka nepatīk man tādas lietas darīt (nu nepatīk un viss), šis apvainojies prasa - tu gribi teikt, ka stāvēsi malā un neko tad nedarīsi? :-|:-D
17.06.2017 15:06 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Hmmm... katram savs laikam. Man personīgi pēc viena random randiņa (nevis vairākiem randiņiem vai attiecībām) tāda pazušana vienkārši būtu skaidrs mājiens:"Tu mani neinteresē" un es diez vai gribētu dzirdēt iemeslus "kas un kāpēc". Ne viņš Tevi īsti kā cilvēku pazīst, ne Tu viņu, līdz ar to, ko tieši viņš varētu pateikt Tev, kas būtu tiešām vērā ņemams - nepatika Tavs izskats, vai nevedās sarunas? Pat ja tā, ko tas Tev dotu? Cilvēki ir dažādi. Varbūt tiešām variants ir papētīt atpakaļ, vai neizvēlējies randiņot ar "viena tipa" cilvēkiem, piem., puišiem, kuriem šajā dzīves posmā neinteresē ilglaicīgas attiecības, līdz ar to viņi saprot, ka jums abiem,vismaz pagaidām, "nav pa ceļam"?
17.06.2017 15:46 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
man arī tagad jāgaida, nepatīk tas es laikam neiizturēšu to gaidīšanu soreiz. uun tad gan njau ka pēc tam izdomās atrakstīs, Pamēģini ar kriev puišīem,
17.06.2017 16:17 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
tāda pazušana vienkārši būtu skaidrs mājiens:"Tu mani neinteresē" un es diez vai gribētu dzirdēt iemeslus "kas un kāpēc". Ne viņš Tevi īsti kā cilvēku pazīst, ne Tu viņu, līdz ar to, ko tieši viņš varētu pateikt Tev, kas būtu tiešām vērā ņemams - nepatika Tavs izskats, vai nevedās sarunas? Pat ja tā, ko tas Tev dotu?

Tieši tā!
17.06.2017 16:21 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Bet ja pēc tam atraksta un vairs nerakstaarī nozīmē ka pazudis? :D
17.06.2017 16:22 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Es pati, ja pēc tikšanās reālajā dzīvē saprotu, ka fiziski nepievelk, tad pēc tās vienas tikšanās vēl mazliet parakstos un tad arī pārtraucu komunikāciju bez jebkādiem paskaidrojumiem. Nu nav viegli pateikt cilvēkam "tu mani nesaisti". Melot arī man nepatīk vispārībā, bet izdomājot citu iemeslu tā būtu melošana.
17.06.2017 16:27 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
ja pēc tikšanās reālajā dzīvē saprotu, ka fiziski nepievelk, tad pēc tās vienas tikšanās vēl mazliet parakstos un tad arī pārtraucu komunikāciju bez jebkādiem paskaidrojumiem
. +
arī esmu tā darījusi .
nevajdzēja rakstīt forumā mani laikam izseko
17.06.2017 16:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits