Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Laiks

 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Nesaprotu kā ar visu tiek galā tie/ās kuri/as ikdienā daudz dara.
Rij kautkādus stimulatorus kas dod enerģiju?
Man ir iestājies totāls nogurums no ikdienas. Ikdienā strādāju standarta 8h darbadienu + atnākot mājās jāpalīdz sievai uzņemoties rūpes par mazo uz 3h, pēctam uzreiz esu tas kuram jāgatavo vakariņas un pēc tām jānomazgā trauki. Kā no rīta ap 7.00 pieceļos tā līdz 00.00 vislaik ko daru.
Brīvdienas ir tas dienas kad jāvelta laiks mājas kārtošanai, braukšanai uz veikalu iepitrkt pārtiku, un uz vairākām stundām jāpieskata bērns. Tā paiet visas manas brīvdienas.
Ja draugi kur paaucina uz jubilejām vai tāpat uz pasēdēšanu un sieva pat atlaiž man paarsti nav vēlem un power vairs kur vēl braukt un ko darīt.
Jūtos kā izspiesta jāņoga.
J\ūtu ka vispār lēnām pazūdu no dzīves, aizvien retāk vairs interesējos kas vispār notiek pasaulē, aizvien retāk skatos bildēs soc tīklos un sazvanos ar draugiem lai uzzinātu kā vi\niem iet, nekur ārpus māajs nav vairs vēlme iet utt.
08.06.2017 10:26 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Tādu veci es sev negribetu, kurš skaita cik sekundes un minūtes aizņem katram kāda darbība.

Nu jācer,ka intīmajā dzīvē autors neskaita sekundes un minūtes cik pavada . (t),bet pēc visa spriežot pat par to es nebrīnos.
11.06.2017 21:41 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Ja pārtikas nodaļās sāktu ierīkot bērniztabas, nu vecākiem stundām gruzīt ratus būtu, kā dabas taka... :-D Vel jautājums, kā ar pārējām nodāļam, drēbes, sports, tehnika, materiāli u.c varbūt jāpārceļas dzīvei veikalā? :-D
11.06.2017 21:52 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Man arī diez gan ilgs laiks paiet veikalā. Jo parasti nekādi saraksti man nav - braucu ar ratiem un skatos, ko vajag, ko gribās. Pērku visādas rezerves, ja iecienītajiem produktiem ir atlaides un gana ilgs derīguma termiņš. Savu Rimi veikalu pārzinu, bet viņi pamanās ik pa laikam kaut ko pārkārtot. Bet, es nebraucu iepirkties katru dienu. Cenšos iepirkties vienu reizi nedēļā - parasti ceturtdienā. Mums mājās ir ledusskapis ar lielu saldētavu un cool select zonu, kurā var ilgāk uzglabāt gaļu, zivis.
:-)
Es tikai nesaprotu - vai tiešām tagad jāķidā citu cilvēku ēdienkarte? Mans vīrs reizēm uzcep sev vienam omleti no 8 olām. Katrs iepērkas un ēd atbilstoši savām iespējām (finansiālajām) vēlmēm un vajadzībām.
11.06.2017 22:02 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
perkos 4 reizes menesi, ka jau teicu paeasti vismaxz 4 milzigi maisi. Saasta nav, zinu pperfekti no galva sk un ka un cik vajag. Ilgaais veikala kopa ar samnieciabs precem un rinda uz kasi 30 min.
11.06.2017 22:06 |
 
10 gadi
Reitings 2709
Reģ: 29.01.2009
Tas, ka divgadnieks naktīs neguļ un vecākiem neļauj gulēt - tā ir vecāku izvēle. Mans divgadnieks guļ pie mums gultā visu nakti kā susurs, jo tā visiem ērtāk un visi izguļās. Miegs man ir svarīgāks, kā likšana bērnu atsevišķā gultā vai pat istabā tik agrā vecumā.

Tieši tā, mans arī gulēja pie mums ilgi, un visi laimīgi gulēja un bija izgulējušies.
11.06.2017 22:27 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Jāradina jau gulēt atsevišķi

Katram tiesības darīt kā vēlas. Var sev dzīvi sarežģīt, bet var arī izdarīt tā, lai visiem ērti. Bērni iemācās gulēt atsevišķi no vecākiem paši, kad ir tam gatavi. Un tā ir ar daudzām lietām šai dzīvē un bērnu audzināšanā. ;-)
11.06.2017 22:43 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Katram tiesības darīt kā vēlas. Var sev dzīvi sarežģīt, bet var arī izdarīt tā, lai visiem ērti.

Kā grib, kā uzskata par pareizāku, lai dara, protams. :-)
13.06.2017 18:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!