Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Seksa daudzuma kritums nemainot partnerus.

 
Reitings 137
Reģ: 24.05.2017
Tā nu nesen skatījos, ka visi pētījumi apstiprina, ka laulība ir seksuālās dzīves beigas. Pāris gani maksimums un būs galīgi viss cauri.
Un tad jau ir jautājums kā jums liekas vai mūsdienās visi izšauj par ātru...
Kā nu kurai un kuram, bet sekss palielam ir kaut kur no pirmā randiņa līdz mēnesim un retākos gadījumos līdz 3 mēnešiem.
Un ja nu attiecības nonāk līdz tam punktam, kur ir domas precēties tad jau riņķī labs laiks. Un kāzu nakts vairs sen jau nav aizraujoša, viss jau sen pamēģināts...
Tad nu vai ir vērts iemainīt bērnus un kāda kompāniju laulībā pret seksu, brīvību un aizraujošo dzīves daļu.
08.06.2017 00:53 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Lūk, diskusijai tēma laba. :-)
09.06.2017 16:16 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Tev vēl gadiņi neatļauj tādā iesaistīties.
09.06.2017 16:19 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Un ko Tu pēc tiem 3 mēnešiem dari? Met izšauto plinti krūmos un meklē nākošo?
Es uzskatu, ka ja laulībā stājas īstie cilvēki, kas domāti viens otram, tad ne kopā pavadītie gadi, pat ne mazi vai lielāki bērni nebūs šķērslis, lai saglabātu attiecībās intimitāti un spētu būt arī tikai viens otram, nevis tikai darbam, bērniem, sabiedrībai vai kam nu tur.
09.06.2017 16:25 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Apple_pie, izlej indi smalki. :-) Man šķiet interesants temats, tikai neviena nav pamanījusi un iesaistījusies, labprāt palasītu.
09.06.2017 16:37 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Tad nu vai ir vērts iemainīt bērnus un kāda kompāniju laulībā pret seksu

Es nedomāju, ka bērni vai kāda kompānija spēj aizstāt seksu ar mīļoto cilvēku. Esmu precējusies, mūsu seksa dzīve pēc laulībām nav pasliktinājusies vai izzudusi, tieši pretēji.
Un ko nozīmē kāzu nakts vairs sen jau nav aizraujoša, viss jau sen pamēģināts...? Visu var darīt tikai vienu reizi un tad viss? :-D Manuprāt, kļūstot arvien tuvākiem, iepazīstot vienam otru gan fiziski, gan emocionāli, sekss var kļūt tikai labāks, izjustāks un baudāmāks.
09.06.2017 16:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits