Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzimumzīmju izņemšana

 
Reitings 232
Reģ: 21.10.2015
Sveikas,
Man sasāpējusi problēma - gribu tikt vaļā no dzimumzīmēm uz sejas un ķermeņa. Jau ļoti ilgi kompleksoju, jo man nepatīk kā izskatās. Esmu palasījusi tepat cosmo diskusijas, pāris bloga rakstus, komentārus veselības iestāžu mājas lapās, bet man vienalga ir daudz neatbildētu jautājumu. Varbūt kāda no jums var padalīties pieredzē..?
1. Gadalaiks. Vai vispār to ir vērts darīt tagad? Lasīju atsevišķos avotos, ka vasara nebūtu tas labākais laiks.. bet vai tiešām ir tik strikti..? Cik ilgi pēc dzimumzītītes izņemšanas jāstaigā ar plāksteriem un nedrīkst to vietu "rādīt saulei"? Vai tiešām tagad jāciešās līdz rudenim..? Ļoti, ļoti negribētos, ka tā jāatliek... varbūt var palīdzēt ar kaut kādiem krēmiem - piemēram, pretiedeguma.. ? lai saule tajā jūtīgajā periodā tik ļoti ''neķer klāt''..?
2. Cik ilgi dzīst uz sejas un vai uzreiz paskatoties var redzēt, ka kaut kas tur ir darīts?? Vai pa vienu kārtīgu nedēļu uz sejas tā rētiņa (ja pieņem, ka ņemta ārā ar lāzeri) varētu būt jau apdzijusi tā, ka pārāk lielu uzmanību nepiesaista..?
3. Izmaksas. Pirmais - vai šim vajag ģimenes ārsta nosūtījumu un vai tas kaut ko maina izmaksu ziņā? Ir kādas iespējas, kā maksimāli samazināt izmaksas...? jo man rādās, ka minimums bez simts eiro te cauri netikt.. vai kaut ko maina darba devēja sniegtā veselības apdrošināšana..? (polisē rakstīts, ka NESEDZ: ādas veidojumu noņemšanu bez histoloģiskās izmeklēšanas - ko tas īsti nozīmē?vai varu vismaz izmeklējumu/dzimumzīmīšu pārbaudi taisīt uz apdrošināšanas rēķina?).
4. Vai solārijs pēc tam ir tabu? Man mērķis ir tīra, skaista āda ar veselīgu iedegumu.. Nekad neesmu bijusi solārijā, bet ja vēlētos - cik ilgi pēc tam jāgaida? (zinu, ka,ja sāk sauļoties par ātru, tad dzimumzīmes var atgriesties).
5. Kur (Rīgā) ieteiktu doties, lai veiktu šo procedūru? Cik samaksājāt?
Priecāšos, ja padalīsieties pieredzē (l)
Paldies!
05.06.2017 23:45 |
 
Reitings 303
Reģ: 31.10.2016
Pati tikai gatavojos šai procedūrai, bet informāciju par dažiem taviem jautājumiem esmu ievākusi.
Tiešām vislabāk likvidēt dzimumzīmi rudenī, jo visā dzīšanas procesā UV stari ir kategorisks "NĒ" un nekādi krēmi palīdzēt nevar. Ar plāksteri jāstaigā tik ilgi, kamēr nav sadzījis, dzīšanas proces katram ir ļoti individuāls. Ir pazīstami cilvēki, kam nav nekas palicis un ir tādi, kam mazas rētiņas tomēr var redzēt.
Nosūtījumu nevajag, vispirms jāpiesakās uz konsultāciju pie dermataloga, lai apskata visas dzimumzīmes un izlemj, kā vislabāk dzimumzīmes likvidēt. Cenas ir atsķirīgas, bet 100 eur ir minimālā summa, itsevišķi, ja vēlies sūtīt dzimumzīmes uz biopsiju, kur noteiks, vai kāda dzimumzīme nav ļaundabīga.
Par solāriju labāk jautāt ārstam, bet, ja viss ir kārtīgi sadzījis, manuprāt, tam nevajadzētu būt aizliegtam, galvenais nepārforsēt.
05.06.2017 23:57 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Es iesaku VC4 Dermatoloģijas klīniku Skanstes ielā.
Tiešām labāk to darīt rudenī, ne tagad.
06.06.2017 00:07 |
 
Reitings 220
Reģ: 29.05.2016
Histoloğiski izmeklē tikai izgrieztās dzimumzīmes, pielietojot lāzeru vnk nav ko izmeklēt (nav materiāla), tāpēc tādâ veidā var likvidēt tās dzimumzīmes par kurām dermatologs ir 100% drošs, ka tās nav ļaundabīgas. Tā ka izskatas ka ar lāzerizņemšanu tev apdrošinātājs nesedz. Konsultāciju pie dermatologa gan vajadzētu.
06.06.2017 05:18 |
 
Reitings 20
Reģ: 06.10.2016
Pirms pāris mēnešiem noņēmu divas dzimumzīmes (uz sejas un kakla) VC4 Skanstes ielā. Apdrošinašana apmaksāja ārsta konsultācijas pirms procedūra un procedūras dienā, par pašu lāzera izmantošanu samaksāju ap 100 EUR. Tā kā saulei tās vietas rādīt nevajag, neiesaku taisīt vasarā, būs mazāk klapatu. Tā pilnībā rētiņas sadzija 1-2 ned laikā, ar plāksteri nostaigāju pāris dienas. Šobrīd uz kakla esošo rētu pati vairs neredzu, bet uz sejas esošā vēl ir rozīga. Ceru, ka laika gaitā arī viņa izzudīs (jebkurā gadījumā šobrīd viņa ir neuzkrītošāka kā dzimumzīme pirms tam). Pirmos mēnešus saulē cenšos nerādīties un vienmēr lietoju SPF 50, lai novērstu atkārtotu dzimumzīmes parādīšanos. Kopumā - esmu apmierināta, ka procedūru veicu! :-)
Tā kā Tev ir apdrošināšana, iesaku aiziet pie ārsta uz konsultāciju un uzdot visus interesējošos jautājumus, tad ārsts pie reizes varēs pārbaudīt dzimumzīmes vizuāli un ieteiks labākos risinājumus Tavā gadījumā!
06.06.2017 09:16 |
 
Reitings 232
Reģ: 21.10.2015
Paldies par viedokļiem/ieteikumiem. (l)
Varbūt vēl kāda var padalīties ar pieredzi?
Paceļuuu :-)
06.06.2017 21:53 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Par sauli un solāriju labāk aizmirst. Risks ir ne tikai jaunas pigmentācijas veidošanās, bet arī vēzis. Lai rastos pašai saprašana, tiešām aizej uz konsultāciju pie ārsta, to Tev apdrošināšana atmaksās. Man ir noņemtas gan no sejas, gan ķermeņa, gan ar lāzeru, gan skalpeli. Dzīšanas ātrums ir atkarīgs no dzimumzīmes dziļuma un lieluma, kaut kāda rēta jau paliek arī pēc lāzera, tikai ar gadiem izgaist.
06.06.2017 22:29 |
 
Reitings 232
Reģ: 21.10.2015
Pēc ilgāka laika paceļu diskusiju. ;-)
Mēģinu internetā atrast kādu ar svaigāku pieredzi.. varbūt kāda ir bijusi nesen pie dermatologa noņemt dzimumzīmes?
Vai ģ.ārsta nosūtījums kko maina izmaksu ziņā?
Skatos cenrāžus dažādām klīnikām.. nevaru izlemt, kur vislabāk iet.. izskatās, ka kopumā visai sālīts pasākums, ja vēlos izņemt vismaz piecas dzimumzīmītes.. :-(
05.01.2018 23:29 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Pasākums ir sālīts, tāpēc es noņēmu pa vienai-divām.
Jo ilgāk vilksi, jo augstākas cenas paliks. Atkārtošos, aizej uz konsultāciju, bilde paliks daudz skaidrāka.
05.01.2018 23:45 |
 
Reitings 294
Reģ: 25.09.2016
Es ņemu nost J. Ķīša dermatoloģijas klīnika . Konsultācija man maksāja 25€ un dzimumzīmes noņemšana 10€. Draugam lielāku dzimumzīmi ņēma nost pa 15€ ar lāzeri. Nav nemaz tik dārgi .
06.01.2018 02:48 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
Slimnica Bikur Holim, A Derjabo. Summa bija ap 100, nem vairakas un sutiju uz analizem.
NEAIZMIRSTI par sutisanu uz laboratoriju.
06.01.2018 05:56 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
VC4 DK būs diiiezgan padārgi. Man 2 mazas uz āru vērstas, pēc dakteres vārdiem baigi vienkāršie veidojumi (vienkārši noņemami ar lāzeri) izmaksāja ap 80 eur. Pirmdien eju griezt vienu sarežģītāku, tur būšot ~ 100eur. Eju tur tikai tāpēc, ka sen atpakaļ šī bija tā vieta, kur aizgāju, kad bija problēma ar vienu dzimumzīmi, un tāpēc, ka patīk mana daktere, bet izmaksu ziņā noteikti nav tas labākais variants.
06.01.2018 10:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits