Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs vasarā

 
Reitings 94
Reģ: 10.03.2015
Kur lai es kā 1.kursa studente dabūnu darbu vasarā (tādu, kuru var savienot ar sesiju un citām lietām)? It īpaši, ja angļu valoda un krievu valoda man nav īpaši labā līmenī.
Skolēniem jau viegli atrast, jo ir vasaras piedāvājumi, bet ko lai dara students? Skatos internetā, tur ir visādi piedāvājumi restorānos, kafejnīcās (kas man neder valodu zināšanu dēļ), tad vēl ir Latvijas Balzams (bet kkā alkohola veikalā ar nevēlos strādāt). Varbūt kāds zina, kā ir ar Rimi, Maximu, Narvesen un tamlīdzīgām vietām (vai tur ir iespējas tikai pa vasaru strādāt, un kā tur ir)? Varbūt Jūs zināt vēl kādus citus piedāvājumus? :-/
15.05.2017 19:40 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Kādā viesnīcā par istabeni? Domājams, tur grafiku var sabīdīt. Pirms gadiem desmit, kad biju studente, piemēram, vairākas Teikas kopmītņu studentes pa vasaru strādāja tai viesnīcā, kas pie VEF tilta.
15.05.2017 19:47 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Silti iesaku Tev strādāt pie savām valodas zināšanām šovasar. Es pavisam nopietni. Tas Tev vēlāk noņems ļoti daudzus ierobežojumus.
Rimi kaut kādā Rīgas centrā jau arī būs RU, ENG jāzina, tūristi taču brauc un kaut ko arī pērk.
15.05.2017 19:51 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
Rimi kaut kādā Rīgas centrā jau arī būs RU, ENG jāzina, tūristi taču brauc un kaut ko arī pērk.

Muļķe, Rimi prasa tikai latviešu valodu!
Un kāpēc tu mini krievu valodu? Kāds sakars tūristiem ar krievu valodu? Tu laikam piederi pie tām nodevējām, kas uzskata, ka ar krieviem visās pasaules vietās jārunā viņu valodā? Ķipa krievi pēc tavām domām ir izredzēto tauta!
Pretīgi(t)
15.05.2017 20:00 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
flower666
:-D:-D
Kurā psihenē atslēgas pazaudējuši?
15.05.2017 20:05 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Silti iesaku Tev strādāt pie savām valodas zināšanām šovasar.

Rumpumpele klausi ko saka Profesore, patīk Tev vai nepatīk, bet realitāte ir tāda, ka bez valodu zināšanām darbu dabūt ir grūti.:-/
.
Muļķe, Rimi prasa tikai latviešu valodu!

Man ir paziņas, kuri strādā vai iepriekš ir strādājuši Rimi, tur prasa ne tikai latviešu, bet arī krievu valodu.
.
Kurā psihenē atslēgas pazaudējuši?

Profesore, flower666 vienmēr un visur rēgojas krievi un krievu valoda.:-D:-D
15.05.2017 20:13 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
xanax zini man paziņas strādā Rimi bez krievu valodas zināšanām, tāpat pati esmu strādājusi pa vasaru Rimi bez krievu valodas.
Krievu valodu neprasa pat daudz prestižākos veikalos - H&M, New Yourker vai Rimi konkurentos Maxima, Elvi un tā tālāk.
Nerunā ko nezini.
15.05.2017 20:34 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
flower666 vienmēr un visur rēgojas krievi un krievu valoda

Man? Lūdzu izskaidro kāpēc Profesore min, ka jāzina krievu valoda dēļ tūristiem! Tātad jāzina arī vācu, leišu, ķīniešu, spāņu un tā tālāk? Viņi tak arī mūsu zemi apmeklē. Bet nē, ar tiem tūristiem pēc jūsu loģikas sanāk, ka jārunā angļu valodā, bet ar Krievijas krievu? Galvu esat saspieduši? Krievi nav nekāda izredzēto tauta lai ar šiem runātu krievu valodā ja piemēram ar spāni tu runāsi angļu valodā. Pretīgi lasīt šādu krimnašistu tekstus!
15.05.2017 20:38 |
 
Reitings 136
Reģ: 22.07.2015
Meklē darba sludinājumu portālos.
Pati, meklējot sev darbu, redzēju, ka daudzos sludinājumos darbu varot apvienot ar mācībām. Un tās nebija bārmeņu un viesmīļu vakances.
15.05.2017 20:41 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
xanax
Rumpumpele klausi ko saka Profesore, patīk Tev vai nepatīk, bet realitāte ir tāda, ka bez valodu zināšanām darbu dabūt ir grūti.

Man ar svešvalodām viss kārtībā. :D
15.05.2017 20:42 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Man ar svešvalodām viss kārtībā.

Oj, Rumpumpele piedod, tas komentārs bija domāts Elly96.:-D
.
xanax zini man paziņas strādā Rimi bez krievu valodas zināšanām, tāpat pati esmu strādājusi pa vasaru Rimi bez krievu valodas.

Kad tas bija, sēnos laikos? Jā, pa taisno krievu valodu neprasa, bet ja ir kandidāts kurš zina tikai latviešu valodu un kandidāts, kurš zina gan latviešu, gan krievu valodu, paņems to otru.
Man?

Jā jā, Tev!
Nerunā ko nezini.

Es zinu ko runāju un par savu "bazaru" atbildu vienmēr.
Lūdzu izskaidro kāpēc Profesore min, ka jāzina krievu valoda dēļ tūristiem! Tātad jāzina arī vācu, leišu, ķīniešu, spāņu un tā tālāk?

Nu vot, atkal krievu valoda tiek pieminēta, Profesore pieminēja gan ENG, gan RU, bet Tu jautā tieši par RU valodu. Kāpēc jāzin krievu valodu? Tāpēc ka ir daudz profesiju un darbu, kur ar vienu pliku latviešu valodu ir par maz.
Pretīgi lasīt šādu krimnašistu tekstus!

Nu ja pretīgi, tad ej izvēmies aiz stūra un arī vairāk nelasi šo forumu, vēl labāk izdēs savu profilu un būs Tev miers.
15.05.2017 20:59 |
 
Reitings 171
Reģ: 21.04.2014
Vai atrast darbu Tev ir nepieciešamība? Varbūt labāk apsvērt iespēju meklēt prakses vietu jomā, kuru studē?
Man jau pirmajā kursā bija obligātā skolas prakse jāiet un prakses devējs paturēja mani arī atlikušos vasaras mēnešus un pat ar nelielu algu. Arī otrajā kursā gāju mēnesi obligātajā praksē un pēc tam tiku pieņemta patstāvīgā darbā.
Joprojām vasarā tiek dotas prakses vietas daudziem studentiem, kas par to ir izrādījuši interesi un daudzi tieši pēc prakses ir kļuvuši par kolēģiem.
15.05.2017 22:39 |
 
Reitings 94
Reģ: 10.03.2015
Tabaka Diemžēl manā jomā vasarā nav darba (vismaz kamēr es vēl nestrādāju, nākotnē būšu skolotāja). Tāpēc arī uz vasaru meklēju kādu darbiņu, lai sapelnītu vismaz kaut ko.
15.05.2017 22:48 |
 
Reitings 171
Reģ: 21.04.2014
Ja patīk darbs ar bērniem, tad ir redzētas, ka tirdzniecības centros meklē darbiniekus tajos bērnu atrakciju parkos (nezinu, ka pareizi sauc), kur bērnus atstāj, kamēr vecāki iepērkas un tur, ja nemaldos arī ir maiņu grafiks, līdz ar to var pielāgot.
15.05.2017 23:15 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Narvesenā krievu valoda noder, sevišķi, ja strādā mikrorajonos - Purvciemā, Ķengaragā utt.
Esmu redzējusi, ka Opera Hotel centrā aktīvi meklē istabenes fb. Manuprāt, nav tas sliktākais variants.
15.05.2017 23:20 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Viena mana draudzene (zinu to visu tādēļ jo studiju laikā bija man labākā kursa darudzene) studiju laikos arī bija spiesta meklēt darbu ar ko apvienot varētu gan studijas gan arī kautcik nopelnīt. Bijuši visādu lielveikalu un makīša piedāvājumi kur bija iespējas savienot ar studijām bet tur ļoti maz maksāja.
Varbūt skanēs banāli bet viņa atrada vīrieti kurš viņai maksāja par seksu un ik pa laikam arī par pavadones lomu visādos pasākumos. Viņa tam visam piekrita jo vīrietis bija viņas gaumē.
Laiks tam visam aizgājis maz bet peļņa bijusi ievērojama.
15.05.2017 23:41 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Varbūt skanēs banāli bet viņa atrada vīrieti kurš viņai maksāja par seksu un ik pa laikam arī par pavadones lomu visādos pasākumos. Viņa tam visam piekrita jo vīrietis bija viņas gaumē.

New Feline tas ir mājiens Elly96 lai viņa atrod sev vīrieti, kurš viņu "drātēs" un par to maksās?:-D
15.05.2017 23:47 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Kas tā par cietpauru domāšanu saistībā ar valodām? Kā paliek ar ceļošanu, kur ir valodas jāzina, lai komunicētu ar citiem cilvēkiem un jā ne tikai angļu valoda, bet arī krievu valoda noder.
Tas, ka zini tikai latviešu valodu ir kā mīnuss nevis pluss.
Protams, ja neesi no tām Latvju meitām, kas Latvijā dzimušas un Latvijā augušas un turpat Latvijā arī palikušas. Tad, iespējams, ka saprotu.
15.05.2017 23:47 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Vasaras periodā ir ļoti daudz visādu iespēju piepelnīties, grūtāk ir studiju laikā kad laiki limitēti utt.
Es teju visu pamatskolas un studiju laiku vasaras nostrādāju vasaras sezonu darbus, un studiju laikā bija nepilnas puslodzes pamatdarbs cauru gadu. Ar to vius kopā man kā vēl studentam tolaik pietika kam;ēr vēl nedzīvoju atsevišķi no vecākiem - nu tā tīri saviem tēriņiem un piemest kādu nelieleu daļu par komunālajiem vecākiem.
Piemēram daudzsa saimniecības vasarā meklē ražas novācējus, ogu laikā var iet uz mežu lasīt ogas un sēnes un nodot pieņemšanas punktos .. sa'jos abos darbos svešvaldoads zināšanas nav nepieciešamas. pa vasarām paarsti meklē arī uz ielas saldējumu pārdevējus - te gan valodas vaajdzīgas bet nu ne perfektas jo sarunu temats vienveidīgs būs parasti. Utt
15.05.2017 23:53 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Precīzi kas un kā nezinu jo pats to nēesu strādājis bet viens mans paziņa vienu vasaru nostrādāja purvā vācot kūdru vai sūnas (precīzi neatceros), darbs bijis grūts un darbadienas ilgas bet maksājis labi... un tur strādājot netikai vīrieši vien....
15.05.2017 23:56 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Nē, vienkārši ieminējos ka tādi varianti arī mūsdienās un mūsu valstī pastāv. Tas cik katram tas ir ētiski un pieņemami lai pats lemj. Personīgi man tas nekādīgi nebūtu pieņemami, ja nu vienīgi tiešām vīrietis pašai ļoti patiktu un ar cerību ka būs kas nopitens un tā nauda tiešām liela, bet lai gan tāpat šaubos.
15.05.2017 23:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits