Ko darīt?

 
Reitings 245
Reģ: 28.02.2016
Sveikas.
Beidzot man sanāca izrauties no mājām, aizgāju ar draudzenēm patusēt, uz vienu no manām mīļākajām latviešu grupu koncertu. Sīko atstāju mājās ar draugu, viņš piekrita pieskatīt, jo uzskatīja, ka esmu pelnījusi atpūtu.
Uzzināju, ka uz koncertā ir arī sīkā tēvs un no bēdām paspēju piedzerties jau pirmo dziesmu laikā, daudz jau nevajadzēja, sen nebija dzerts.. Pienāca pie manis, sākām runāt, dejot un lietas virzījās uz priekšu nemanāmi.
No rīta puses attapos pie viņa, savācu mantiņas un aizskrēju uz mājām. Draugs domā, ka koncerts ievilkās un paliku tur patusēt pēc tā beigām un tad nokritu pie draudzenes gulēt.
Ko darīt? Pastāstīt draugam? Bijušais ir mana mūža mīla, bet jauno puisi jau paspējusi iemīlēt esmu.. drausmīga sajuta
21.04.2017 15:07 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Man tās nešķiet divas dažādas lietas, es runāju par to, ka absolūti lieki pārmest sniegputenim, ka vienreiz atstāja bērnu ar jauno vīrieti, jo pedofils var būt arī 10g laulenis, vectēvam var iestāties vecuma marazms, draudzenei vai auklei - nesavaldības lēkme utt.
22.04.2017 14:35 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Jā, var, bet VARBŪTĪBA, ka cilvēks, kuru tu gadiem pazīsti, rīkosies sev neraksturīgi, ir mazāka, nekā ka kaut ko neparedzētu izdarīs mazpazīstams cilvēks.
.
Auklei šī iemesla dēļ es tā arī nekad nesaņēmos :(
22.04.2017 14:41 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Undiya, man patiešām liels prieks, ka Tev nav bijusi saskarsme ar ko tādu, un ceru, ka nekad arī nebūs. Tomēr tas, ka Tu savējiem uzticies, nenozīmē, ka visi tā var. Bieži vien tie apbižotie bērni nespēj kādam izstāstīt pārdzīvoto, vai vispār nesaprot, kas ir noticis, un tā arī tas radinieks - drauds dzīvojas, līdz galam neatklāts.
22.04.2017 14:45 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Meowth, Tu vēl paņem un Sniegputenim galvu paglaudi un pasaki kāda viņa nabadzīte, ka dzīvē tā izgājis.
-
Jā es sevi minēju kā piemēru, jo nav jācer uz kaut kādiem apšaubāmiem čalīšiem un lielo mīlu, cerot, ka visas problēmas atrisinās kāds no malas vai uz burvju mājienu tās pazudīs.
-
Cilvēks pats totāli čakarē savu dzīvi un pēc tam gaudo internetā, ka redz cik nelāgi iznācis. Lielā mīla meičukam redz! Bērns visu sačakarējis?! Piedodiet, bet ja tai lielajai mīlai Sniegputenis būtu kaut nedaudz svarīgs, tad jau sen stāvētu pie durvīm un izrādītu interesi, kā visu savest kartībā. Absurdākais vainot bērnu visās nelaimēs. Ieteiktu Sniegputenim pārstāt domāt ar kājstarpi un sākt izmantot to, kas uz pleciem atrodas.
-
Un varu uzrakstīt vēlreiz, jā mani kaitina, ka cilvēki savus bērnus sauc par sīkajie, šīčiem utt. un varu arī mierīgi tādam pateikt ko par to domāju.
22.04.2017 14:45 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Smieklīgi, kā te saka, ka, jā, varu pateikt, ko vien domāju par to, kā citi sauc SAVUS bērnus. A kāda jums darīšana, ka sauc par sīko? Mani arī tētis sauca par sīko, tagad vēl sauc, kad man ir gandrīz 23, bet tas nekad nav bijis tādā intonācijā, kā visas te šausminās, ka uz mani no augšas skatās vai vēl nezin ko.
22.04.2017 15:03 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Apple pie, vai ne, mans tētis mani arī tā reizēm nosauc, man ar viņu ir ļoti labas attiecības un tādēļ smieklīgi šķiet tā šausmināšanās. :D
22.04.2017 15:08 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Domājams ir atšķirība, vai sauc bērnu, nu arī kaut vai pieaugušu bērnu, par sīko, mazo, bebi vai sīci, turklāt ņemot vērā autores visu komentāru kontekstu, nu tur ir ko iebilst no malas un pamanīt.
Jums vnk nepatīk sniegputenis un jūs viņai piedēvējat jebko klāt, par to vārdu sīcis, kurš vispār nav apvainojoši, par bērna atstāšanu draugam, kas manā skatījumā ir līdzvērtīgi kā atstāt draudzenei vai auklei, par to, ka 21-23 gados cita jau ir valsts prezidentes statusā, un kāpēc gan sniegputenis nav tik daudz sasniedzis - no malas tā siešanās klāt izskatās ļoti acīmredzami un stulbi. Un es te nerunāju par pārmetumiem, kas bija vietā - par krāpšanu.

Pa lielam mums domāju vienalga te, patīk/nepatīk, nedomāju, ka te kāda viņu pašu vērtē. Te svarīga ir viņas attieksme un izturēšanās. Absolūti bezjēdzīgs komentārs, tāpat kā pārējie par to, ka draudzene vai tante būtu sliktāks pieskatīšanas variants par 2mēn pazīstamo draugu un vēl visā vaino bērnu, piemēram, piedzēros, jo bērns, izšķīros ar draugu, jo bērns utt.
22.04.2017 15:14 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Nop, Sniegputenim nav ne vainas, es pat viņu ļoti labi saprotu, man arī nepatīk bērni un negribu tos, pārmetums ir par kaut ko citu - mēs dzīvojam valstī, kurā ir iespējams veikt abortus, ja tu negribi, neesi dzīvē nostabilizējusies, tev bērna tēvs negrib bērnu un pat topošie vecvecāki nav sajūsmā, nu NEDZEMDĒ. Tagad sanāk trīs izčakarētas dzīves - mātei, tēvam un bērnam.
22.04.2017 17:18 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
pārmetums ir par kaut ko citu - mēs dzīvojam valstī, kurā ir iespējams veikt abortus, ja tu negribi, neesi dzīvē nostabilizējusies, tev bērna tēvs negrib bērnu un pat topošie vecvecāki nav sajūsmā, nu NEDZEMDĒ. Tagad sanāk trīs izčakarētas dzīves - mātei, tēvam un bērnam.

tieši tā..
22.04.2017 17:53 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Par Sniegputeni es te nemaz vairs runāju, tur jau viss skaidrs, vienkārši par to apgalvojumu, ka visiem cilvēkiem visu, redz, pasaku acīs :D
22.04.2017 17:57 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Autore tiesam reala persona?
Ja ju tomer, jacer, ka izsargajies. Citadi bijusajam bus vel viens berns kuru negribet. Plus tagad varesi meklet nakamo puisi kuram uzkabinat nu jau divus bernus, katru no sava teeva.
Man pat nav padoma, stastit vai ne. Parak maz zinama par katram konkretam attiecibam un personam.
P.s. alkohols ir vainu pastiprinoss apstaklis.
23.04.2017 11:25 |
 
Reitings 231
Reģ: 26.05.2015
Ja vēlies saglabāt attiecības ar pašlaik esošo - nestāsti! Tā jutīsies labāk tikai tu, viņš būs vīlies.
Bet par gadījumu kā tādu...zeme atveries, nu kā tā var nedomāt ar galvu?! Tagad gan - kas izdarīts, izdarīts, ko nu vairs :-| nu ja nevar savu kājstarpi savaldīt - nevar.
-----
Kas attiecas par "sīko" - man arī nepatīk kā Sniegputenis to lieto, iespējams vaina manā iekšējā balsī :-D, kad pasenā postā uzrakstīja par 2gadnieka attīstību - tipa, neko nemāk un sū ar to - attieksmē.
24.04.2017 10:37 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Ja vienreiz paslīdēja kāja un nu tik ļoti velk pie bijušā, tad nekas nemainīsies. Ja tu tici, ka vari sakārtot bijušās attiecības un būs laimīga - dari to, lai nebūtu jādzīvo šaubās par to, kā varēja būt. Nez vai gribēsi pēc gada attapties un saprast, ka vajadzēja darīt citādāk, turpinot domāt par bijušo, tātad tu neatrodies arī savās pašreizējās attiecībās.
Tiešām, ja tev velk tik ļoti pie bijušā - labāk ej. Tu nodarīsi mazāk pāri gan sev, gan savas esošajam draugam, jo tomēr ir sāpīgi kaut iedomāties, ka esot ar kādu domā par citu.
24.04.2017 10:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits