Viņam ir draudzene.

 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
Sveikas!
Jau kopš pagājušā gada vasaras man vienā no populārākajiem soc.tīkliem raksta puisis, kurš jau no sākta gala neslēpj, ka viņam ir draudzene. Čats pēc čata, līdz norunājām tikšanos. Neilgi pirms noliktā tikšanās datuma, viņa draudzene pieķēra viņu ar mani sarakstamies, kā rezultātā tikšanās izpalika un sekoja pāris mēnešu klusums no viņa puses. Tagad, kopš februāra viņš atkal mani uzmeklēja un cītīgi sazinās. Sanāca tā, ka nesen braucu uz pilsētu, kurā viņš dzīvo, pirmo reizi satikāmies, un kopā aizvadījām burvīgu dienu, pusdienas restorānā, šopings, braukāšanās ar mašīnu un protams, kaislīgi skūpsti (iniciators-viņš). Kopš aizbraucu, viņš joprojām cītīgi turpina man rakstīt un interesēties gandrīz katru dienu, labrīt, arlabunakti, kā man iet, kā jūtos, ko daru. Nosolījās, ka pa vasaru 100% brauks pie manis vismaz uz 2 nedēļām, ko draudzenei teikt - izdomāšot. Pēc pāris mēnešiem arī es pārvākšos uz pilsētu, kurā viņš dzīvo, taču ne viņa dēļ, tur iemesls ir cits, taču viņš to uzzinājis, priecīgs, apgalvo, ka nevar sagaidīt, kad pārvākšos.
Nespēju saprast, vai viņam ir tiešām simpātijas pret mani, vai esmu nokļuvusi mīļākās lomā?! Nav teicis, ka savu draudzeni taisītos pamest. Taču ir man godīgi atzinis, ka pats saprot, ka no savas draudzenes puses ir jau "norakstīts", ja es to vēlētos. Pats trakākais, ka man viņš tiešām simpatizē. Nespēju saprast, vai viņam es arī?!(t)
Vai man uzstādīt ultimātu - es vai draudzene? Vai turpināt visu, kā ir, ar cerību, ka viss pats atrisināsies? Šobrīd jūtos tik ļoti apjukusi, ka nezinu vairs, ko lai iesāk. (t)
16.04.2017 02:18 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
AkDies... Stuli un zemiski ir nevis tikties ar aizņemtu vīrieti, bet tēlot te nez kādas izsitējas, un mīļākajām zobus dauzīt solīties. Drausmas. Izskatās, ka te brūk virsū vesels bars ar apkrāptajām (jo ko gan citu iesākt ar tādām žultainām čūskām ka ne tik krāpt). VIENĪGAIS īsais un patiesais komentārs kaut kur te sākumā bija no Pride and Prejudice.
Uzstādot ultimātu visticamāk šo stāstu arī izbeigsi.. :) Diiiiiiiiezvai viņš pārtrauks attiecības ar savu esošo, ja reiz gada laikā to nav izdarījis.
18.04.2017 13:30 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Tu neesi situācijas noteicēja. Tu kaut kā dīvaini tulko puiša sacīto. To, ka viņš jau ir norakstīts meitenes acīs, ja atklāsi visu, tas jau tieši domāts, ka viņa viņu pametīs nevis otrādi. Arī par attieksmes parādīšanu - viņs pierādīja, ka neciena draudzeni, bet arī mēnešiem klusēja , kad tika pieķerts , tādas neciena utt.draudzeni un ir gatavs iet tālu, bet galveinais, lai draudzene neko neuzzin.
Es tak zinu tādus tipiņus, krāpj utt, bet meiteni baidas pazaudēt. Un neviena seksīgā, skaistā chiksīte nebūs labāka par viņa neglīto prasto peli/i]
18.04.2017 12:12 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Esmu bijusi līdzīgā situācijā. Biju jauna un dumja. Sāku tikties ar puisi, kuram bija draudzene. Tiesa, viņš pēc mēneša izšķīrās no viņas un nolēma būt kopā ar mani. Tad man bija tādi viegli sirdsapziņas pārmetumi, ka ar savu rīcību sāpināju viņa draudzeni, jo atvīlu puisi. Tajā brīdī es arī neņēmu vērā, ka visas viņa iepriekšējās attiecības ir beigušās tā, ka aiziet pie citas meitenes. Un kā te meitenes saka, karma ir nežēlīga, pēc pieciem gadiem viņš satika nākamo meiteni, un piekrāpa mani, aizgāja pie viņas. Un tas traki sāpēja. Tāpēc tagad nekad vairs nesatiktos ar puisi, kuram ir draudzene. Tas vienkārši uzreiz liecina par cilvēka morālām vērtībām, ka viņš spēj nodarīt pāri sev tuvam cilvēkam, nu un ar tevi jau nekas nebūs savādāk. Dzīvē viss nāk atpakaļ.
18.04.2017 11:52 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Es jau tā esmu gana miermīlīga pagaidām

Tu būtu tā miermīlīgā persona? :D Tev ir problēmas diemžēl.
18.04.2017 11:32 |
 
Reitings 231
Reģ: 26.05.2015
Nesaprotu kā no vienas tikšanās un sarakstes gada garumā autore ir iedomājusies sevi kā liktenīgo sievieti. Cauri tekstiem nolasījās, ka sevi uztver nevis kā mīļāko, bet gan taisnības rādītāju un visu sieviešu glābēju no sliktām attiecībām. Nav jau slikti. Bet ieteiktu mazāk dengerous women, bet vairāk saprāta.
18.04.2017 11:08 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Tu saki, ka vins savu draudzeni esot jau sapinajis, bet ne ar krapsanu. Tatad piepluso tagas klat ari to. Nu ists sapnu princis:D Izbaudi. Atklanis no shitas duras.
18.04.2017 10:09 |
 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
keitliiina21 Kurā vietā es esmu kādam sapostījusi dzīvi? Es jau tā esmu gana miermīlīga pagaidām un stāvu klusu par visu, kas notiek. Draudzenīte neko nezin un visi ir laimīgi. :-)
17.04.2017 23:59 |
 
Reitings 2
Reģ: 16.04.2017
Nedari otram to, ko nevēlies saņemt pati, respektīvi ko sēsi to pļausi.
Karma atnāks tā, vai šā, un šobrīd es nerunāju par morāli, bet gan par to, no kā sastāvēs Tava turpmākā attiecību dzīve.
Vīrietim Tu patīc, ja tas ir vienīgais, kas Tevi satrauc :), vienalga, ka diedziņa vietā ar ko aizlāpīt, kad skumji. :)
Tu itkā saproti viņa draudzenes situāciju, bet nesaproti, ka tā situācija apmeklēs arī Tevi. Nezinu ne to vīrieti, ne to viņa situāciju, bet tāds rada tādu, kā sacīt. Tu sapostīji kāda dzīvi un Tavs postījums sapostīs Tevi pašu.
Bet, ja Tu netici ko meitenes Tev saka, tad piedzīvosi to elli pati. Un muļķīgi te ko skaidrot, ja piaugušais sievietei jāierāda kādi maitas ir vīrieši un kā viņi izmanto sievietes savām izpriecām.
Ceru, ka Tev Autore, kādreiz tās brilles nokritīs, pirms būs salauzta sirds, un robs uz mūžu, kas sūrstēs domājot vien par vīriešiem, ja nu vienīgi Tu pati neesi tāda, kā tas puika, jo par vīrieti to saukt nevar. :)
17.04.2017 23:19 |
 
Reitings 131
Reģ: 14.10.2012
nostaju pret tevi*
17.04.2017 23:14 |
 
Reitings 131
Reģ: 14.10.2012
Tu rakstiji, ka vins ir paradijis savu nostaju pret tagadejo meiteni.. bet vai tas ari neparada vina nostaju pret sevi? nu nav vins gatavs vinu pamest tevis del, pat to problemu delj, kas ir starp viniem...?!?!?! Tu parak loti esi ieciklejusies uz vina tiem saucamajiem vardiem, ko vins tev saka, "skrienot pakal", bet ta isti, lai butu ar tevi kopa, nav izdarijis!
17.04.2017 23:13 |
 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
Beibe.Marta 3 gadi.:-)
17.04.2017 23:01 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
cik tad ilgi vini abi kopa?
17.04.2017 22:59 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Bet sievietei aizvainot vīrieti gan ir gods un tikums.

Nemēģini apšaubīt! :D
17.04.2017 22:28 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
bet nopietni, jūs esat tikušies vienu reizi?
jāsaprot, ka viņš var pateikt jebko un tev nav nekāda veida ielīst viņa galvā un sirdī, lai noskaidrotu, vai tā ir patiesība vai nav. un tu nekādā veidā neesi situācijas noteicēja, izskatās, ka tu esi plāksteris avansā, diemžēl.
17.04.2017 22:25 |
 
Reitings 65
Reģ: 29.01.2009
Nav jau nekāda māksla meklēt jaunu dūdu katru x kad attiecības kkas aiziet šķērsām,ir tādi infantili tipi,kas vienmēr to dara,mēģina pacelt savu ego. Protams attiecībās nav tādas sajūtas pēc gada kā sākumā un arī nākamajās būs tieši tāpat un viņš atkal skries apkārt pie citām meklēt tās sajūtas. Normāls,sevis cienošs cilvēks koptu attiecības un izrunātu,atrastu veidu kā gūt jaunas sajūtas esošajās attiecības (ar esošo sievieti),vai vismaz saprotot,ka nekā tur nesanāks cienīs sevi,otru un attiecības kopumā,lai aizietu,nevis vēl pazemotu otru cilvēku viņu čakarējot aiz muguras. Tu esi aizdomājusies,ka varbūt tā oficiālā draudzene nevis nevar viņu noturēt,bet nemaz negrib? Viņai varbūt ērtāk,ka viņš aizskrien pie citas,arī viņai varbūt nav "iekšas" būt šķiršanās iniciatorei,vai viņš vienkārši vienmēr izlūdzas pēc katra sānsoļa savu vietu viņai blakus (arī tādi vīrieši nav retums)
17.04.2017 22:04 |
 
10 gadi
Reitings 1476
Reģ: 17.01.2013
Kā, tavuprāt, izpaužas tava situāijas noteikšana? Caur šantāžu- vai nu esi ar mani, dari ko un kā gribu , vai arī izstāstīšu draudzenei?
Es tevi kā situācijas noteicēju neredzu vispār- šī spēle ir starp pāri, tu esi trešā piesaistītā persona, kas tāda būs tieši tik ilgi, kamēr busi puisim interesanta. Ne velti šie cilvēki ir joprojām kopā un ne velti palika kopā uzzinot par saraksti.
Vēl kas- teici, ka viņš ir norakstīts draudzenes acīs, tad sanāk, ka pat viņš situāciju nenosaka. Ticu, ka viņš meklē apliecinājumus citur, jo no esošajām attiecībam to nesaņem, bet tas galigi nenozīmē, ka viņš vēlas attiecības zaudēt, vairāk izskatas, ka viņš vienigais tās vēlas saglabāt, tikai sievietei nav intereses tāpēc meklējas citur, lai pašapliecinātos.
17.04.2017 21:54 |
 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
Arta* Jā, ir teicis, ka sajūtas pret draudzeni, kas izjustas attiecību sākumā ir aizmirstas un mirušas. ;-) Ir arī uzticēšanās problēmas attiecībās, taču tas nekādā saistībā nav ar krāpšanu.
17.04.2017 21:33 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Varbūt beigsim runāt par mani, bet parunāsim par viņu, Jums nešķiet, ka savā ziņā daļēji viņš jau ir parādījis savu nostāju pret savām pašreizējām attiecībām un attieksmi pret savu draudzeni?

viņš savu nostāju jau ir parādījis vairāk kā gadu karinot tev makaronu uz ausīm, un vēl joprojām esot kopā ar VIŅU nevis ar tevi. jā, viņš ir nejauki izrīkojies attiecībā pret viņu, bet, kā jau te viena meitene teica,
Bet ja viena svaru kausinja ieliek tevi, otraa vina attiecibas, vinam svarigakas ir attiecibas ar esoso, vienalga kadu iemeslu del.
.
njāaa, vispār palasot tavus tekstus, ir skaidrs, ka būtībā esi vēl maza meitene, kas pārskatījusies Gossip girl tipa seriālus, un nu sajutusies baigā intrigante, liktenīgā sieviete un attiecību jaucēja. smieklīgi īstenībā lasīt, kā dažas ceļ savu ego skaitot, cik aizņemtie vīrieši šai uzrakstījuši. nu tiešām 15-gadnieces līmenis. un vēl tā Dangerous woman dziesma - :D. re ku man tev piemērotāka https://www.youtube.com/results?search_query=shalava+faktor+2
Hannas arī laba :)
17.04.2017 21:21 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Caloo, lai nu tā būtu, tomēr nez vai troļļi tos slazdus izliktu, ja nebūtu kaut mazākā cerība, ka atradīsies kāda sniegpārsliņa, kas ar skaļu blīkšķi ievelsies troļļa izraktajā bedrē.
17.04.2017 21:12 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
jo vīrietim būtu zem sava goda aizvainot sievieti.
Bet sievietei aizvainot vīrieti gan ir gods un tikums. :-D:-D:-D:-D
17.04.2017 20:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits