Viņam ir draudzene.

 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
Sveikas!
Jau kopš pagājušā gada vasaras man vienā no populārākajiem soc.tīkliem raksta puisis, kurš jau no sākta gala neslēpj, ka viņam ir draudzene. Čats pēc čata, līdz norunājām tikšanos. Neilgi pirms noliktā tikšanās datuma, viņa draudzene pieķēra viņu ar mani sarakstamies, kā rezultātā tikšanās izpalika un sekoja pāris mēnešu klusums no viņa puses. Tagad, kopš februāra viņš atkal mani uzmeklēja un cītīgi sazinās. Sanāca tā, ka nesen braucu uz pilsētu, kurā viņš dzīvo, pirmo reizi satikāmies, un kopā aizvadījām burvīgu dienu, pusdienas restorānā, šopings, braukāšanās ar mašīnu un protams, kaislīgi skūpsti (iniciators-viņš). Kopš aizbraucu, viņš joprojām cītīgi turpina man rakstīt un interesēties gandrīz katru dienu, labrīt, arlabunakti, kā man iet, kā jūtos, ko daru. Nosolījās, ka pa vasaru 100% brauks pie manis vismaz uz 2 nedēļām, ko draudzenei teikt - izdomāšot. Pēc pāris mēnešiem arī es pārvākšos uz pilsētu, kurā viņš dzīvo, taču ne viņa dēļ, tur iemesls ir cits, taču viņš to uzzinājis, priecīgs, apgalvo, ka nevar sagaidīt, kad pārvākšos.
Nespēju saprast, vai viņam ir tiešām simpātijas pret mani, vai esmu nokļuvusi mīļākās lomā?! Nav teicis, ka savu draudzeni taisītos pamest. Taču ir man godīgi atzinis, ka pats saprot, ka no savas draudzenes puses ir jau "norakstīts", ja es to vēlētos. Pats trakākais, ka man viņš tiešām simpatizē. Nespēju saprast, vai viņam es arī?!(t)
Vai man uzstādīt ultimātu - es vai draudzene? Vai turpināt visu, kā ir, ar cerību, ka viss pats atrisināsies? Šobrīd jūtos tik ļoti apjukusi, ka nezinu vairs, ko lai iesāk. (t)
16.04.2017 02:18 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
es gan neuzskatu, ka jāklis. Vienkārši nav drošs... man šķiet pilnīgi dabiski vēlēties ko vēl labāku utt. Nezinu cik abiem gadu, bet nu tas arī nav īsti būtiski, jo zinu cilvēkus, kuri 20 gados apprecās, bet arī tādus, kuriem vēl 40 gadu vecumā nav sanācis savu soul mate atrast. Nesmuki, protams, sievieti vazāt aiz deguna, bet no otras puses - es ļoti labi saprotu to egoistisko motivāciju...neviens nevēlas palikt viens. Mana versija ir tāda - ar esošo sievieti ir labi, bet kaut kas trūkst. To viņš ir atradis jaunajā beibē, bet nav pārliecināts, ka tas iztrūkstošais atspēko to, kas viņam jau ir. Galu galā - var būt interesanti, var būt kaisle, bet sadzīve vienkārši nav iespējama..utt :-) vēlreiz - īpaši jutīgajiem cosmo biedriem - es nesaku, ka atbalstu vai kādi slavēju, bet saprotu, ka var būt iemesli. :-)
18.04.2017 17:09 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Kā tad - būtu tāds jāklis, jau sen būtu atjājis, izjājis, aizjājis pie nākamās, nevis gadu auklētos ar autori. :D:D
18.04.2017 16:58 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nu tātad - jāklis. :D Tomēr apstiprinās mūsu, manuprāt, reālistiskākā versija līdz šim :D
18.04.2017 16:54 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Kur es rakstīju, ka man tas liekas ok? Es izsaku savas versijas. Man it kā parasti labi padodas varbūtības reālistiskas noteikt :-D Un jā, liekas diezgan loģisks variants - pamēģināt... ja sanāk, tad super, ja nē, tad neko. :-D Tādi ir tie mūsdienu veči!
18.04.2017 16:52 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Patēlot pārīti :D Trial version :D
18.04.2017 16:49 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Un tev tiešam liekas ok - padzīvoties 2 nedēļas? :D Wtf
18.04.2017 16:45 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Dr izlasi visu diskusiju ludzu..
18.04.2017 16:42 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Es neko neizdomāju :-D Klau, nu es dzīvoju ar vienu čali kopā un tāpat tikai no viņa mammas sazin cik vēlāk uzzināju viiiiisu ko... tādēļ ticēt tam, ko saka čalis, kurš knapi iepazīts un kurš saka, ka nedzīvo ar meiteni - katrs savas laimes kalējs, protams, bet es laikam tik akli tam neticētu. Jebkurā gadījumā - iemeslu ir daudz. Finansiāli, ģimenes spiediens, varbūt viņiem kopā ir labi, bet kaut kas trūkst... bet ar autori nav pārliecināts, ka kaut kas sanāks. Tādēļ arī grib varbūt tās 2 nedēļās padzīvoties kopā un saprast kas ko kā. Nekas nenotiek tāpat vien! Ja tur nebūtu kāds suns apraksts, sen jau būtu izšķīries no savas draudzenes :-)
18.04.2017 16:41 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Piekrītu Alexxai. Nav tādu apstākļu, kas turētu pie cilvēka, kas ir vienaldzīgs.
Pati esmu izdzīvojusi situāciju, kur, esot pusmirušās, taču ilgstošās un nopietnās attiecībās, paslīdēja kāja ar vīrieti, kurš arī savā laulībā jutās tāpat.. Tā bija mūsu dzīves labākā "kļūda" , abiem bija tā sajūta, ka jā, rekur īstais un vienīgais- un jau pēc mēneša viņš pie notāra šķīra daudzus gadus ilgo laulību, kamēr es jau biju aizgājusi no sava līgavaiņa un ievākusies mūsu pirmajā kopīgajā mājvietā. Un tajā mirklī šķēršļu nebija! Vienīgais, ko nožēloju - ka nesatikāmies ātrāk.
Tā kā - he's just not that into you. :)
18.04.2017 16:37 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
dr567309, neizdomāsim jaunus apstākļus. Ja saka, ka kopā nedzīvo, tātad nedzīvo. Vai Tev ir vismaz viens iemesls, lai cilvēks, kas saticis savu mūža mīlu un ar esošo nedzīvo pat kopā, no viņas nešķirtos tik ilgi un pat netaisītos to darīt?
18.04.2017 16:14 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Šausmas, tik daudz reižu pateicu 'iedziļināties` :-D sorry, man smadzenes uzcepušās šodien... 4 dienas nesēdēju pie datora un šodien pārsteigums - pie 200 epastiem. :-D un cilvēki reāli ir stulbi - visiem nāca atpakaļ epasts un mājaslapā norādīts, ka "ofiss" atsāks darbu otrdien, bet pa šīm dienām daži psihiski nelīdzsvarotie jau paspējuši sūdus savārīt :-D Es patiesībā cosmo šodien lienu tikai, lai uz mirklīti no darba atslēgtos.. :-D
18.04.2017 16:10 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
skatos, ka te lielākā daļa šo uztver pārāk emocionāli, nevis praktiski. Es gan spēju iztēloties dažādus iemeslus, kādēļ neērti šķirties būtu - pirmkārt... nevar zināt vai viņi tiešām nedzīvo kopā un cik ilgi vispār ir kopā. Man patiesībā slinkums iedziļināties šajā tēmā, tādēļ negribu baigi iedziļināties vairāk :-D zin, citreiz vienkārši nav un nav luste iedziļināties un skaidroties :-D man ir sava nostāja, savi varianti, kas nāk prātā, kādēļ šāda situācija..
18.04.2017 16:08 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Beibe.Marta es visus komentārus nelasīju, tik iemetu aci pa brīdim. Ja pat kopā nedzīvo, nu tad mani vēl jo vairāk interesē tas arguments, kādēļ vazāt aiz deguna esošo draudzeni? Pagaidīsm, ko dr teiks, viņai noteikti kas ir padomā, ja jau izteica tādu minējumu.
18.04.2017 16:06 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Alexxa
Par to jau visu laiku ir runa. Un vins ar savu draudzeni pat kopa nedzivo. Easy peasy ja grib.
18.04.2017 16:03 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
varbūt viņš autorē ir saķēries, bet negrib otru sāpināt vai ir kādi citi iemesli kādēļ kopā?

Iedomājies sevi tā čaļa vietā. Kas būtu tas arguments, kas Tevi noturētu pie esošā drauga, ja Tu satiktu savu sapņu princi, kas ir tik neatrisināms, ka skaidrs, ka neatrisināsies vēl labu laiku un tamdēļ Tev esošais jāvazā aiz deguna un jādomā pasaciņas par to, kāpēc nebūsi 2 nedēļas mājās, kuras pavadīsi ar savu princi? Kas ir tas, ko es nevaru iedomāties, ko tik ilgā laikā nevar atrisināt un ko nevar risināt arī šķirti?
18.04.2017 16:01 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Dr par to tacu vispar nav runa. Logiski,ka ir sakeries, savadak tacu laiku nemaz neteretu. Runa ir par to kas notiek vai gluzi otradi nenotiek talak. Tas pasala daudz par cilveku. Runat smuki mak visi kam nav slinkums.
Pat vina plani satikties vasara uz divam nedelam pasaka daudz. Vins neplano skirties, vismaz tuvakaja laika ne. Un ja skirsies ne jau pec vina iniciativas. To parada teksts, ka no draudzenes puses ir norakstlts ja vina uzzinas. Viss ir vinas rokas.
18.04.2017 15:51 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Dr, nu ne jau gadu vazāt meiteni aiz deguna...
18.04.2017 14:40 |
 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Protams, situācija ir cilvēcīga, iepatīkas kāda ārpus attiecībām, to grūti kontrolēt. Bet tas ko var kontrolēt - sava uzvedība situācijā. Ja pieņemami izrādīt simpātijas citai gada garumā, vēl iztirzāt savas attiecības ar šo meiteni, nu nezinu, nezinu.. kur vispār kaut kāda morāle un vērtības?
katram savs, manās acīs arī šāds vīrietis zaudē jebkādu cieņu, ne tāpēc, ka iepatikās viņam autore, bet tāpēc, ka rīcība ir zemiska
18.04.2017 14:38 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Tā samīlējies, ka pa vairak kā gadu saticis vienu reizi un ir tik gļēvs, lai izšķirtos un nesāpinātu? :D Tad kam tādu vajag. :D
18.04.2017 13:53 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Kārtējā stereotipiskā diskusija.. varbūt viņš autorē ir saķēries, bet negrib otru sāpināt vai ir kādi citi iemesli kādēļ kopā? Uzreiz jāklis..cik tipiski cosmo.
18.04.2017 13:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits