Viņam ir draudzene.

 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
Sveikas!
Jau kopš pagājušā gada vasaras man vienā no populārākajiem soc.tīkliem raksta puisis, kurš jau no sākta gala neslēpj, ka viņam ir draudzene. Čats pēc čata, līdz norunājām tikšanos. Neilgi pirms noliktā tikšanās datuma, viņa draudzene pieķēra viņu ar mani sarakstamies, kā rezultātā tikšanās izpalika un sekoja pāris mēnešu klusums no viņa puses. Tagad, kopš februāra viņš atkal mani uzmeklēja un cītīgi sazinās. Sanāca tā, ka nesen braucu uz pilsētu, kurā viņš dzīvo, pirmo reizi satikāmies, un kopā aizvadījām burvīgu dienu, pusdienas restorānā, šopings, braukāšanās ar mašīnu un protams, kaislīgi skūpsti (iniciators-viņš). Kopš aizbraucu, viņš joprojām cītīgi turpina man rakstīt un interesēties gandrīz katru dienu, labrīt, arlabunakti, kā man iet, kā jūtos, ko daru. Nosolījās, ka pa vasaru 100% brauks pie manis vismaz uz 2 nedēļām, ko draudzenei teikt - izdomāšot. Pēc pāris mēnešiem arī es pārvākšos uz pilsētu, kurā viņš dzīvo, taču ne viņa dēļ, tur iemesls ir cits, taču viņš to uzzinājis, priecīgs, apgalvo, ka nevar sagaidīt, kad pārvākšos.
Nespēju saprast, vai viņam ir tiešām simpātijas pret mani, vai esmu nokļuvusi mīļākās lomā?! Nav teicis, ka savu draudzeni taisītos pamest. Taču ir man godīgi atzinis, ka pats saprot, ka no savas draudzenes puses ir jau "norakstīts", ja es to vēlētos. Pats trakākais, ka man viņš tiešām simpatizē. Nespēju saprast, vai viņam es arī?!(t)
Vai man uzstādīt ultimātu - es vai draudzene? Vai turpināt visu, kā ir, ar cerību, ka viss pats atrisināsies? Šobrīd jūtos tik ļoti apjukusi, ka nezinu vairs, ko lai iesāk. (t)
16.04.2017 02:18 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2014
Saki, ka tev ir gandrīz 22, bet domāšana gan ka 15-gadīgai tīnei ar uzmanības trūkumu un pamatīgiem kompleksiem (t)
17.04.2017 15:54 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Man nekas nav neriktīgs, vienkārši puiši, kuri nāk pie manis ar ziediem un piedāvā būt kopā mani neinteresē, man tas vienkārši liekas garlaicīgi un atsit jebkādu vēlmi ar tādiem satikties.

esmu uzvarējusi es, un saproti, ka ar mani ir tā, man kaut ko vajag tikai tik ilgi, kamēr es to nevaru dabūt, tiklīdz es panāku savu, man to vairs nevajag un spēlīte beidzās.
Nopietnas attiecības nevēlos un nemaz nemeklēju, vismaz ne pagaidām!

Ulalaaaaaaa, problēmas sakne ir atrasta! Tu vienkārši esi, negribu slikti izteikties, bet tomēr tā maigi sakot, nenormāla un tur neko, tikai bērnības trauma kāda vai kas?
17.04.2017 15:54 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Man nekas nav neriktīgs, vienkārši puiši, kuri nāk pie manis ar ziediem un piedāvā būt kopā mani neinteresē, man tas vienkārši liekas garlaicīgi un atsit jebkādu vēlmi ar tādiem satikties.

Hmm un kas tad ziedu vietā būtu jadavina? Vai ko tev piedāvāt,lai nebūtu garlaicīgi?:-D
17.04.2017 15:53 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Looool ..ceturto reizi šādā situācijā un uz to tu buvē savu "pašpārliecinātību" :D
Domā esi vienīgā tāda īpašā kurai sitas klāt aizņemti džeki? Tāda ir katra otrā, tikai atšķirība ir tajā, ka tiešām pašpārliecināta sieviete tādus sūta dirst, jo spēj dabūt normālu vīrieti kuram nebūs kaut kāds otrais variants vai caurums kuru tik paņemt priekšā;)
17.04.2017 15:52 |
 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
Wallee Jā, man ir milzīga pašpārliecinātība, kaut vai tādēļ vien, ka iepriekšējos gadījumos vienmēr esmu uzvarējusi es, un saproti, ka ar mani ir tā, man kaut ko vajag tikai tik ilgi, kamēr es to nevaru dabūt, tiklīdz es panāku savu, man to vairs nevajag un spēlīte beidzās. :-)
Nopietnas attiecības nevēlos un nemaz nemeklēju, vismaz ne pagaidām! ;-)
17.04.2017 15:50 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Nevienā brīdī neesmu uzdevusies par mis skaistuma karalieni, man ir tik vien, kā milzīga pašpārliecinātība, jo šādā situācijā neesmu pirmo, bet jau ceturtoreiz, un es zinu, kā tās lietas notiek.

Nu ja reiz tev tāda pašpārliecinātība un pieredze šajā jomā ,tad nafig šo tēmu veidoji?
17.04.2017 15:49 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Nūūū jāāā, viss ko tu dari ir spodrini savu ego, ko mēs sen jau izspriedām. Varētu padomāt, ka tas ir vienīgais vīrietis uz Zemeslodes, ka citu tev neatrast. Nē, tev vajag TIEŠI aizņemto. TIEŠI VIŅU, pievākt sev un atņemt citai. Tu vnk uzvedies kā princese. Ka skaistāku par tevi nav. Ir! :-D Nekas, dzīve tev parādīs ka neesi nemaz princese. Tici man. :-)
17.04.2017 15:48 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Bet labi, ka Tu esi sapratusi, ka tas ir tas, kas Tev ir nepieciešams. Cienījama sieviete Tu nevēlies būt, Tu vēlies būt tikai TĀ OTRĀ, pie kuras iet, kad īstā draudzene nav sasniedzama vai arī ir nepieciešams asumiņš. Žēl, ka Tev nav pašcieņas un nevēlies būt no vrrtēta, bet gan tikai izklaide.
Milzīga pašpārliecinātība? Hahaha, tas tiešām sasmīdināja. :-D
17.04.2017 15:46 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Cepiens jau sen ir beidzies, tagad notiek tikai klaja ņirgāšanās par autores uzvedību un iedomāti varenību..
Būtībā, meitenes, kuras spēj iegūt normālu puisi un noturēt to pie sevis, neskatās uz aizņemtiem (jau kuro reizi), jo apzinās, ka ar tādu nākotne ir apšaubāma (protams ir arī daži izņēmumi). Ja nespēj iegūt normālu un stabilu puisi, tad atliek vien ķēmoties ar šādiem, skraidot no viena pie otra. Tas par tevi nerunā labu, lai arī ko Tu no sevis esi iedomājusies. Šādos gadījumos Tu esi tikai izklaide un nekas vairāk.
17.04.2017 15:43 |
 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
✰ ✰ ✰, Nevienā brīdī neesmu uzdevusies par mis skaistuma karalieni, man ir tik vien, kā milzīga pašpārliecinātība, jo šādā situācijā neesmu pirmo, bet jau ceturtoreiz, un es zinu, kā tās lietas notiek. ;-)
varaviiksne Man nekas nav neriktīgs, vienkārši puiši, kuri nāk pie manis ar ziediem un piedāvā būt kopā mani neinteresē, man tas vienkārši liekas garlaicīgi un atsit jebkādu vēlmi ar tādiem satikties. ;-)
17.04.2017 15:42 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2014
✰ ✰ ✰, nedomāju, ka kāda te ir baigi sacepusies, vienkārši smieklīga diskusija, jautri palasīt autores komentārus :-D
17.04.2017 15:36 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Tiešām, izklausās pēc tāda nopietna un uzticama puiša, grāb tik ciet.

Labi ,ka ir tādas kā autore,kuras ķer ciet šādus "nopietnus" un "uzticamus" puišus:-)
17.04.2017 15:35 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Vēljoprojām notiek cepiens. Da ko jūs tai sexy čikai un miss skaistuma karalienei No1 un gudrajai, saprātīgajai jaunietei ieskaidrosiet? Neko! Bezcerīgi. Lai jau uzvedas kā mauka, nāks vecums, nāks pieredze, varbūt pati reiz nokļūs šīs draudzenes vietā un iedomātais princeses kronis kritīs. :-)
17.04.2017 15:34 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
10dienā 10x dienā;-)
17.04.2017 15:28 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Vispār, ja tu šādās situācijas nokļūsti ne pirmo reizi, tā jau ir stratēģija, kaut vai tev pašai liekas, ka neapzināti. Tu meklē vai pievelc un iekulies šādās situācijas, vēl kultivē viņas, bojā dzīvi citiem cilvēkiem, kas tev neko nav nodarījuši, tā ir pilnīgi tava vaina, simtprocentīga tava atbildība, netēlo svēto. Izvērtē, kas tev pašai nav riktīgi, ja tev vajag šādus veidus kā pierādīt sevi. ;-)
17.04.2017 15:28 |
 
Reitings 131
Reģ: 14.10.2012
Esmu bijusi shadas situacijas pati, un varu teikt,ka ne pie ka laba tas nenoved!
Padoma pati, ir iemesls kadel vins nepamet savu meiteni,pat ja tu vinam LOTI patic,ka pati saki?! Ja gada laika vins to nav izdarijis,kadel lai kaut kas mainitos?
Un kur prieks dzities, pievilinat,savilinat virieti? Pasas loti labi zinam, ka ja virietis gribes,tad pats izdaris, un nevajag meklet nekadus attaisnojumus kadel nav!
Veiksmi Tev!
17.04.2017 15:28 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Tiešām, izklausās pēc tāda nopietna un uzticama puiša, grāb tik ciet. :-D
17.04.2017 15:26 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Wallee
Ak jā pareizi,tak atskaites sniedz 10dienā:-D
17.04.2017 15:24 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
varaviiksne Stulbi, ja mani nepazīstot, domā, ka man nekas cits nesanāk. Šādās un līdzīgās situācijās esmu ne pirmo, un gan jau, ka arī ne pēdējo reiz, un nejūtos pie tā vainīga.

Es tiešām atvainojos,bet pēc šī komentāra ,es varu tikai pateikt vienu ,tu uzvedies un izturies kā tāda mauka.(t)
17.04.2017 15:22 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2014
procentuāli maza iespēja, bet tomēr iespēja, vīrieti piesavināties man ir

Kāpēc procentuāli maza? Tu taču raksti, ka viņš tev neliek mieru, katru dienu raksta, nevar sagaidīt, kad pārvāksies uz viņa pilsētu lai varētu tikties, sola vasarā pat ciemos atbraukt! Te jau velk uz visiem 100%!
17.04.2017 15:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits