Viņam ir draudzene.

 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
Sveikas!
Jau kopš pagājušā gada vasaras man vienā no populārākajiem soc.tīkliem raksta puisis, kurš jau no sākta gala neslēpj, ka viņam ir draudzene. Čats pēc čata, līdz norunājām tikšanos. Neilgi pirms noliktā tikšanās datuma, viņa draudzene pieķēra viņu ar mani sarakstamies, kā rezultātā tikšanās izpalika un sekoja pāris mēnešu klusums no viņa puses. Tagad, kopš februāra viņš atkal mani uzmeklēja un cītīgi sazinās. Sanāca tā, ka nesen braucu uz pilsētu, kurā viņš dzīvo, pirmo reizi satikāmies, un kopā aizvadījām burvīgu dienu, pusdienas restorānā, šopings, braukāšanās ar mašīnu un protams, kaislīgi skūpsti (iniciators-viņš). Kopš aizbraucu, viņš joprojām cītīgi turpina man rakstīt un interesēties gandrīz katru dienu, labrīt, arlabunakti, kā man iet, kā jūtos, ko daru. Nosolījās, ka pa vasaru 100% brauks pie manis vismaz uz 2 nedēļām, ko draudzenei teikt - izdomāšot. Pēc pāris mēnešiem arī es pārvākšos uz pilsētu, kurā viņš dzīvo, taču ne viņa dēļ, tur iemesls ir cits, taču viņš to uzzinājis, priecīgs, apgalvo, ka nevar sagaidīt, kad pārvākšos.
Nespēju saprast, vai viņam ir tiešām simpātijas pret mani, vai esmu nokļuvusi mīļākās lomā?! Nav teicis, ka savu draudzeni taisītos pamest. Taču ir man godīgi atzinis, ka pats saprot, ka no savas draudzenes puses ir jau "norakstīts", ja es to vēlētos. Pats trakākais, ka man viņš tiešām simpatizē. Nespēju saprast, vai viņam es arī?!(t)
Vai man uzstādīt ultimātu - es vai draudzene? Vai turpināt visu, kā ir, ar cerību, ka viss pats atrisināsies? Šobrīd jūtos tik ļoti apjukusi, ka nezinu vairs, ko lai iesāk. (t)
16.04.2017 02:18 |
 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
57days Es jau labprāt, bet tad es būšu tā sliktā, ja nu gadījumā kas notiks, un tad tiešām puisis varēs attaisnoties ar : Viņa pati man kārās kaklā. Jau gandrīz gadu, tas ir viņš, kas turas pie maniem brunčiem, vienīgais variants, biežāk jābrauc uz viņa pilsētu un kad viņš uzraksta, tas jādara viņam zināms, ka esmu tur, lai pats meklē tikšanos un mana "es jau neko" loma paliek nemainīga, :-D
16.04.2017 19:21 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Un iemesls, kāpēc viņš nepamet draudzeni, ja jau Tu tik svarīga esi viņam?
Bet nu jā.. dažām ir iekšā maukas gēns, tur neko ;)
16.04.2017 19:23 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Apple_pie, bet varbūt tā īstā draudzene ir ķerta, lamāsies, šantažēs, sāks skriet ar lāpstu pakaļ, dauzīt, vai tad vairs tādu ar zilu aci kādai vajadzēs, vai ta tiešām nesaproti? :D
16.04.2017 19:26 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Heartless... Tu tiecies un skūpsties ar citas puisi - tu JAU esi "sliktā", te vairs spēlēt "es jau neko" spēlītes ir par vēlu.
.
Un galu galā - tu viņa draudzeni nekrāp. Viņš krāpj.
.
Un vēl no trešās puses - manuprāt, "mani nokrāpa un mēs izšķīrāmies" ir mazāk sāpīgi, nekā "mani gadu krāpa, tikās man aiz muguras, meloja, bet es, muļķe, neko nenojautu..." Tā kā, vilkšana garumā tevi mazāk "sliktu" nepadarīs.
.
Lai čalis izlemj un beidz jums abām čakarēt smadzenes.
16.04.2017 19:32 |
 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
57days Tieši šī doma ir tā spēcīgākā, kas mani nerada nekādus sirdsapziņas pārmetumus, es nevienu nekrāpju un no muguras dunci mugurā neduru, to dara viņš, un tā ir viņa izvēle, ne manējā. ;-)
16.04.2017 19:40 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Tas ir briesmīgi, ka Tev nav nekādu sirdsapziņas pārmetumu par to, ko dari. Kad pati būsi tās meitenes vietā, nez, vai tāpat domāsi. ;)
16.04.2017 19:41 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Un vispār - kā spēt uzticēties puisim, kurš tā dara savam cilvēkam? Kurš nespēj beigt attiecības, ja tiešām nekā tur nav? Lupatas cienīga rīcība, par kuru tu noteikti domā, ka ar mani jau viss mainīsies.
16.04.2017 19:42 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Nav viss tik ļoti akmenī kalts ar to "kā izturās puisis tagad pret savu esošo draudzeni,tā izturēsies pret nākamo"
Man arīdzan savā laikā ir gadījies noslīdēt no takas. Briesmīgi,bet tā nekļuva par ikdienu un otrreiz to neesmu atkārtojusi ne pret vienu un netaisos ne par ko.
Protams,taisnība jau ir,ka autorei ir izvēle netikties/tikties ar aizņemtu vīrieti un jā no vienas puses šo meiteni var nosodīt. Bet sirdij nepavēlēsi taču vai ne. Un ja gadās,ka sirsniņā iekrīt aizņemts cilvēks,tad tāpat taču gribas vismaz pasēdēt blakus un iedzert kafiju. Man liekas,ka tas ir vēl briesmīgāk nekā būt tam,kurš riskē ar esošajām attiecībām.
Ir variants,ka puisis ir hronisks brunču mednieks. To jau tikai laiks rādīs.
Un vēl taču ir variants tāds,ka mēs nemaz nezinam kādas ir puiša un viņa meitenes attiecības,kādēļ viņi ir kopā joprojām. Mēs zinām tikai to,ko puisis ir stāstījis autorei un ko tālāk viņa ir atgremojusi šeit.
Dzīve taču ir tik dažāda,tāpēc es neņemos nevienu zākāt. Katram savi skeleti skapī.;-)
16.04.2017 19:44 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Vīrietis tiešām man simpatizē, tāpat kā es viņam, principā es skandālu taisīt negribu, bet ja tas būs iespējams tad nocelt viņai viņu no deguna gala es noceltu pie pirmās izdevības. Taču ne tādā veidā, ka man nāktos iet un stāstīt visu viņa draudzenei, lai to panāktu.
Viņš uz mani pavelkās man neko nedarot, varbūt ja es sāktu apzināti "vilkt segu uz savu pusi", šis attiecību modelis mainītos pats no sevis..

Ceru, ka tev tas izdosies. Viņa pašreizējā draudzene būs tikusi vaļā no kretīna un tu dabūsi ko pelnījusi - būsi kopā ar vīrieti, kas pie pirmās izdevības krāps arī tevi. Un būtu ļoti naivi domāt, ka es kaut kādā ziņā labāka un, ka tevi nekrāps.
16.04.2017 19:44 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
js chalim sava partnere butu vienaldziga, vins neko speciali nesleptu. vins dzes visu, tatad slepj.
tas, ka viniem attiecibas ir problemas tas ir skaidrs. bet te atkal tev butu jasaprot, ka sis cilveks ir tendets uz vieglaka cela iesanu. sadas situacijas vispar lieliski parada otra cilveka raksturu.
16.04.2017 19:45 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Mēnesnīca, protams, mēs visi esam cilvēki un tiešam var gadīties noiet no takas, nespēt pieņemt kādu lēmumu, bet te jau ir sistemātiska krāpšana, melošana un izņirgāšanās par otru cilvēku, manuprāt.
16.04.2017 19:47 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
uhh cik sitais sikais skukjis ir vizdegunigs.
tak ej un cel to nabadzinu nost no vina vientulibas zara. jus esat viens otram piemerotu. tikai atceries ja ari jums bus problemas, vinam ertak risinajumu meklet arpus attiecibam.
neticu, ka jums abiem vairak par 20 gadiem.
16.04.2017 19:50 |
 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
Beibe.Marta Man 21, būs 22, viņam 25. ;-)
16.04.2017 19:52 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Neatbalstu iešanu pa kreisi un ja ee būtu tavā situācijā, es neko neturpinātu jo man ļoti nepatīk tādi cilvēki.
Atceros, ka reiz ar vienu kursabiedru no skolas sēdēju un pļāpāju. Viņš teica, ka krāpšana nozīmē kā pierādījumu sev un citiem, ka tevi grib. Taisnība jau droši vien ir.
Neciešu tādas izdarības
16.04.2017 19:53 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Man 21, būs 22, viņam 25.

Va, kādi vēl maziņi. (l)
16.04.2017 19:55 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Domāju, ka mainīsies daudz kas, jo jau pēc pirmās tikšanās reizes, nepagāja ne 20 minūšu, kopš brīža kad aizgājām katrs savās darīšanās, tiku bombardēta ar ziņām, ka vēlas, kaut mēs varētu būt kopā vairāk pavadījuši laika, un ka mums vēl ir tik daudz kā, ko kopā darīt..

Wow, jā, tas nu gan ir rādītājs, tad jau tiešām viss būs kā viņš saka. Ak Dievs, cik Tu esi stulba, lēta aita, kura neko labāku par tādu jākli nav pelnījusi. Tiešām, esiet viens otra cienīgi. Žēl tās draudzenes, lai arī kādas un cik sliktas attiecības viņiem būtu, nevienam tur nav jālien, puisim vispirms jātiek galā ar pirmo draudzeni, pirms bāž batonus ausīs kaut kādai aitai. Un jā, Tu neesi ne par matu labāka par to puisi. Ja Tu viņam būtu svarīgāka, tad draudzene Nr.1 būtu Tu, nevis viņa. Atceries, ka tā kuru slēpj, esi Tu, nevis viņa, tad jau daudz ko pasaka priekšā. Tu esi kur kāds rezerves variants un vēl pie tam ļoti izdevīgs, jo kā redzams lētticīga. Novēlu Tev visu to pašu dubultā atpakaļ nākotnē ko Tu šobrīd nodari viņa draudzenei un tad varēsi paskatīties, vai Tu esi šobrīd pie kaut kā vainīga (apzināti palīdzot krāpt) vai nē.
16.04.2017 19:55 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
57days Es jau labprāt, bet tad es būšu tā sliktā, ja nu gadījumā kas notiks, un tad tiešām puisis varēs attaisnoties ar : Viņa pati man kārās kaklā. Jau gandrīz gadu, tas ir viņš, kas turas pie maniem brunčiem, vienīgais variants, biežāk jābrauc uz viņa pilsētu un kad viņš uzraksta, tas jādara viņam zināms, ka esmu tur, lai pats meklē tikšanos un mana "es jau neko" loma paliek nemainīga,

Ak svētā nevainība(t), esi Tu Tik pat vainīga kā puisis. Viņš krāpj un tu esi tā ar ko krāpj. Tas ka Tu ne reizi nēesi pirmā rakstījusi nepadara tevi par "svēto"'
16.04.2017 19:57 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Haha ta jau domaju. Autorei knapi mates piens no lupam pazudis. Ej tik uz visiem simts chabulit. Neklausi pieredzejusaas tantes.
P.s. ja tada parlieciba par ko diskusija!?
16.04.2017 19:59 |
 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
Wallee Lēta aita būšu brīdī, kad pavēršu viņam kājas, kas gan diemžēl nenotiks, vismaz ne tik ilgi, kamēr viņš būs attiecībās ar otru aitu, kura nespēj noturēt sava puiša uzmanību, lai tam ne prātā nenāktu skatīties uz pretējo ganāmpulku. :-D(l)
16.04.2017 19:59 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Tu neesi aizdomajusies, ka tas chalis ir leets auns? Tev tadu vajag?
16.04.2017 20:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits