Viņam ir draudzene.

 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
Sveikas!
Jau kopš pagājušā gada vasaras man vienā no populārākajiem soc.tīkliem raksta puisis, kurš jau no sākta gala neslēpj, ka viņam ir draudzene. Čats pēc čata, līdz norunājām tikšanos. Neilgi pirms noliktā tikšanās datuma, viņa draudzene pieķēra viņu ar mani sarakstamies, kā rezultātā tikšanās izpalika un sekoja pāris mēnešu klusums no viņa puses. Tagad, kopš februāra viņš atkal mani uzmeklēja un cītīgi sazinās. Sanāca tā, ka nesen braucu uz pilsētu, kurā viņš dzīvo, pirmo reizi satikāmies, un kopā aizvadījām burvīgu dienu, pusdienas restorānā, šopings, braukāšanās ar mašīnu un protams, kaislīgi skūpsti (iniciators-viņš). Kopš aizbraucu, viņš joprojām cītīgi turpina man rakstīt un interesēties gandrīz katru dienu, labrīt, arlabunakti, kā man iet, kā jūtos, ko daru. Nosolījās, ka pa vasaru 100% brauks pie manis vismaz uz 2 nedēļām, ko draudzenei teikt - izdomāšot. Pēc pāris mēnešiem arī es pārvākšos uz pilsētu, kurā viņš dzīvo, taču ne viņa dēļ, tur iemesls ir cits, taču viņš to uzzinājis, priecīgs, apgalvo, ka nevar sagaidīt, kad pārvākšos.
Nespēju saprast, vai viņam ir tiešām simpātijas pret mani, vai esmu nokļuvusi mīļākās lomā?! Nav teicis, ka savu draudzeni taisītos pamest. Taču ir man godīgi atzinis, ka pats saprot, ka no savas draudzenes puses ir jau "norakstīts", ja es to vēlētos. Pats trakākais, ka man viņš tiešām simpatizē. Nespēju saprast, vai viņam es arī?!(t)
Vai man uzstādīt ultimātu - es vai draudzene? Vai turpināt visu, kā ir, ar cerību, ka viss pats atrisināsies? Šobrīd jūtos tik ļoti apjukusi, ka nezinu vairs, ko lai iesāk. (t)
16.04.2017 02:18 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Meowth Turklāt viņš ar mani sazinās whatsapp, telefona nr parādīt, ka tas ir viņa, tekstus un bildes, nu tur tiešām jābūt īpaši stulbai tai viņa oficiālajai draudzenei, lai viņa man nenoticētu, pat ja es baigi gribētu iet un viņai šo visu stāstīt.

Prieks, ka atzīsti, ka esi īpaši stulba! Ja reiz tici šim:
Bet nu fakts paliek fakts, viņš par mani interesējas vairāk, nekā pats par savu meiteni.

tu kaut vienu viņu saraksti redzēji vai sēdēji blakus, kad viņi dzīvajā runāja, vai turēji sveci, kad mīlējās? Ko tu vispār par viņiem zini, izņemot sava prinča atstāstus? Neko tu nezini, bet princis prot labi melot. Ja gribēs, savai tagadējai tikpat veikli samelos arī par tavu neesamību viņa dzīvē.
16.04.2017 18:48 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ko. es. tikko. izlasīju. (t)
Bet nu fakts paliek fakts, viņš par mani interesējas vairāk, nekā pats par savu meiteni.
Ja viņš par Tevi interesētos vairāk, nekā par savu meiteni - Tu būtu viņa meitene.
es neuzskatu, ka viņa attiecības ir tās, kas ar zobiem un nagiem būtu jāsargā, nedomāju, ka tā ir mīlestība, ja viņš ir spējīgs tik tālu iet, lai tikai satiktu mani.
Un pret Tevi būtu tā dižā mīla?
Domāju, ka ja attiecības vispār necik nerūpētu, mūsu sarakstes ārā nedzēstu un mani slēpt absolūti nebūtu vajadzības. Rūp jau, tik daudz es pati saprotu, bet acīmredzot ne tik lielā mērā, lai neriskētu sāpināt meiteni, ja arī viņa ko uzzinātu.
Protams, ka rūp - kur tik vēl labi iekārtoties. Divas stulbas aitas un abas naivas.
16.04.2017 18:46 |
 
Reitings 245
Reģ: 28.02.2016
Ja puisis gribētu būt ar Tevi, tad pamestu meiteni. Drāž divas un ir laimīgs. Tu muļķe gaidi. Šie tipi pat ja tiks uzķerti, mēģinās atgūt draudzeni, nevis mīļāko, jo mīļākā jau vienmēr gaidīs un būs gatava pavērt kājas. Neesi nožēlojama.
16.04.2017 18:46 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Pat ja atbildēja aiz garlaicības, parunāja varbūt par tēmām, kas neinteresē esošo draudzeni un tā tālāk, tāpēc viņa uzreiz kļūst par pajoli? Puika vēl varētu būt pajolis, ka skubina to visu turpināties un iet acīmredzami tālāk, bet ne jau tā meitene.

Un meowth, ja draudzene ir tāda varbūt, kas nevar noturēt sarunu par nevienu tēmu, bet cita meitene var, pat ja viņiem nekas te nav bijis, dzīvo vēl iedomu pasaulē, tad heartless uzreiz kļūst par to pajoli? :D
16.04.2017 18:46 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
ka viņa noticētu tev un pamestu vai ka noticētu savam puisim, ka tu kaut kāda pajole, kurai viņš garlaicības brīžos atbildēja un nekas īpašs nav bijis

šis mans teksts bija teksts, ko puisis teiks savai meitenei, kad šitā trešā aizrakstīs viņa meitenei.
Viņa man pirmā atrakstīja, kaut ko tur rakstīja, nu es zinu, bija nepareizi atbildēt, bet tiešām tikai dažas reizes garlaicības momentos atbildēju, neieinteresēti, viņa tā pati uzmācās - žēl, ka nav nevienas sarakstes, ko man tev parādīt. man tās sarunas bija tik nevajadzīgas, ka reāli negribēju, lai glabājas manā messengerī tādi mēsli. nu paskaties uz viņu, tu reāli tici, ka es ar tādu neglīteni varētu būt gribēt kaut ko? starp citu, eidomājies, viņa pat pārcēlās uz mūsu pilsētu, laikam, lai mani vajātu, nudien trakā! hahahahah un tamlīdzīgi, ko varētu teikt puisis, lai sevi attaisnotu.
.
A pajole šī konkrētā diskusijas autore ir tāpat, domāju par to šaubas reti kuram ir, jo tikai pajole var noticēt viņa makaroniem.
16.04.2017 18:45 |
 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
Meowth Turklāt viņš ar mani sazinās whatsapp, telefona nr parādīt, ka tas ir viņa, tekstus un bildes, nu tur tiešām jābūt īpaši stulbai tai viņa oficiālajai draudzenei, lai viņa man nenoticētu, pat ja es baigi gribētu iet un viņai šo visu stāstīt. :-D:-D
16.04.2017 18:42 |
 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
Meowth Neesmu pajole, kurai viņš garlaicības brīžos atbildēja, kā jau iepriekš minēju, neesmu NE REIZI (īpaši uzsveru priekš tevis), viņam rakstījusi pirmā. Saraksti vienmēr uzsāk viņš, katru dienu, arī vakar un šodien, starp citu. ;-)
16.04.2017 18:40 |
 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
Meowth Domāju, ka noticētu gan, jo viņš pats ir diezgan idiotiski to pieminējis sarakstēs, ka visu dzēš ārā, lai viņa neko neuzzinātu, vai nejauši nepamanītu, viņam nav pret mani pilnīgi nekā, savukārt man ir saglabāts pilnīgi viss šī gandrīz gada garumā, ko esam runājuši, ir arī stāstījis par viņu un pieminējis, ka dienas plānos ir tas un šitas, un pēc tam viņš būs ar viņu (pat pieminot viņas vārdu) tur un tur, kad atbrīvosies pados man ziņu utt, ir arī sūtījis svaigi uzņemtus selfijus no darbabvietas, kādi nekur soc tīklos nopublicēti viņam nav, nedomāju, ka meitene ir tik naiva, lai tam visam nenoticētu. :-D
Protams, es neko tādu nedarīšu un apzināti ārā neko nejaukšu un meitenei neko nerādīšu, neesmu ieinteresēta šādā drāmā, pat nezinu, kam būtu jānotiek, lai es ko tādu izdarītu, dotajā brīdī nenāk prātā. :-D
Domāju, ka ja attiecības vispār necik nerūpētu, mūsu sarakstes ārā nedzēstu un mani slēpt absolūti nebūtu vajadzības. Rūp jau, tik daudz es pati saprotu, bet acīmredzot ne tik lielā mērā, lai neriskētu sāpināt meiteni, ja arī viņa ko uzzinātu. ;-)
16.04.2017 18:36 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Bet nu fakts paliek fakts, viņš par mani interesējas vairāk, nekā pats par savu meiteni.

Hahaha :-D:-D:-D:-D:-D Pilnīgi bija jāielogojas iekšā, lai pasmietos skaļi. Meitene, atver taču acis!
16.04.2017 18:32 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Bet nu fakts paliek fakts, viņš par mani interesējas vairāk, nekā pats par savu meiteni.

Un pēc kā Tu to spried?Pateica,ka tev velta vairāk uzmanības?Ja pateiks,ka guļ katrs savā gultā,arī ticēsi?:-P
16.04.2017 18:32 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
ka viņa noticētu tev un pamestu vai ka noticētu savam puisim, ka tu kaut kāda pajole, kurai viņš garlaicības brīžos atbildēja un nekas īpašs nav bijis

Pat ja atbildēja aiz garlaicības, parunāja varbūt par tēmām, kas neinteresē esošo draudzeni un tā tālāk, tāpēc viņa uzreiz kļūst par pajoli? :D Puika vēl varētu būt pajolis, ka skubina to visu turpināties un iet acīmredzami tālāk, bet ne jau tā meitene. :D
16.04.2017 18:31 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Bet, kā jau iepriekš teicu, man pat tieši patiktos, ja tu pastāstītu meitenei (viņa, iespējams, atbrīvotos no sava puiša-kretīna vai viņi abi atbrīvotos no tevis, pajoles) vai ja cerētu uz šo puisi (jo neko vairāk par to, kas ir tagad, izņemot pāris reižu seksu, nekad nedabūsi - ja viņš gribētu, sen jau būtu viņa meitene). (l)(l)
16.04.2017 18:29 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Beibe.Marta Ar teikumu "No draudzenes puses jau esmu norakstīts tāpat, ja vien tu to gribētu" viņš bija domājs to, ka apzinās, ka man ir kompromants pret viņu ko pielietot, lai izjauktu viņa attiecības jebkurā brīdī, ja vien es to pati gribētu, puisis apzinās, ka meitene pametīs. Izejot no sarakstes kopējā konteksta, tā vismaz es pati sapratu šo viņa izteiciena domu.

1. Nav teikts, ka meitene noticētu, jo daudzas meitenes šādā situācijā sliecas ticēt saviem puišiem, jo ne vienai tev ir rozā brilles un ne tu vienīgā domā, ka esi VIENĪGĀ. 50:50, ka viņa noticētu tev un pamestu vai ka noticētu savam puisim, ka tu kaut kāda pajole, kurai viņš garlaicības brīžos atbildēja un nekas īpašs nav bijis. Viņa var būt tikpat naiva, cik tu, jo tu taču tici, ka viņa meitene viņam neinteresē, ka attiecības nekādas utt. :D
2. Viņam var šīs attiecības īpaši nerūpēt - labi, ka tādas ir, jo sekss, kaut kad parunāt u.tml., bet īpaši nepārdzīvos, ja nebūs, ja reiz izskatās, ka ar meiteņu copēšanu viņam viss labi.
Tā kā tas, ka tu to domā, ka varētu izjaukt viņa attiecības un tas kaut kā slikti ietekmētu viņu, atkal ir tikai tavas iedomas, ko dod tavas rozā brilles.
16.04.2017 18:26 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Bet nu fakts paliek fakts, viņš par mani interesējas vairāk, nekā pats par savu meiteni.

Cik meitenes var būt stulbas, kad rozā brilles sedz viņu acis. Ja viņam tu interesētu vairāk nekā viņa meitene, tad TU būtu viņa meitene, nevis tā cita meitene. Jūs GADU sarakstāties un tas nav noticis. Piedod, bet tu viņu interesē tikai kā caurums pāris reižu ieiešanai.
16.04.2017 18:21 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Man autore ir pāris jautājumi, kas palīdzētu tev sakārtot galvu:
1 - kāpēc tu domā, ka esi vienīgā, ar kuru viņš vēl tiekas vai tiksies? Neliekas, ka vēl kādai var šādu slēpšanos piedāvāt?
2 - pēc kā tu atļaujies spriest par citu attiecībām? Viņš, liekot roku uz sirds un otru turot čurikus aiz muguras, teica, ka viņiem ''sen jau nekā tur nav, nekādas patikšanas nav, tu un tikai tu dedz manā sirdī''?
16.04.2017 18:21 |
 
Reitings 143
Reģ: 08.10.2010
Es no savas puses varu pateikt godīgi - man sirdsapziņa negrauž, it nemaz. Es nevienu nekrāpju, esmu brīva meitene, un tā ir puiša paša brīva izvēle, krāpt vai nekrāpt, es ar varu viņu neesmu nevienā brīdī spiedusi, nedz arī rakstījusi pirmā, vai jebkādā citā veidā pēc savas iniciatīvas rīkojusies un provocējusi viņu skatīties uz manu pusi. Bet nu fakts paliek fakts, viņš par mani interesējas vairāk, nekā pats par savu meiteni. Puisis man ir simpātisks, to es nevaru noliegt un nenoliedzu, tapēc arī ļauju viņam mani lenkt, labi apzinoties, kādas tam var būt sekas. Zinu arī to, ka iznākums var būt neprognozējams. Un godīgi sakot, palasot viedokļus, jau iepriekš rēķinājos ar to, ka tikšu nosodīta un pasludināta par lielo kuci - attiecību jaucēju, kas mani nepārsteidz un pat īsti neaizskar, laikam jau tāpēc vien, ka nejūtos ne pie kā vainīga. (t)
Kā jau 57days minēja, arī es neuzskatu, ka viņa attiecības ir tās, kas ar zobiem un nagiem būtu jāsargā, nedomāju, ka tā ir mīlestība, ja viņš ir spējīgs tik tālu iet, lai tikai satiktu mani.
Beibe.Marta Ar teikumu "No draudzenes puses jau esmu norakstīts tāpat, ja vien tu to gribētu" viņš bija domājs to, ka apzinās, ka man ir kompromants pret viņu ko pielietot, lai izjauktu viņa attiecības jebkurā brīdī, ja vien es to pati gribētu, puisis apzinās, ka meitene pametīs. Izejot no sarakstes kopējā konteksta, tā vismaz es pati sapratu šo viņa izteiciena domu. ;-)
16.04.2017 18:13 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
katrs atrod savu, tev, autore, viņš noteikti ir īsts atradums, divi muļķi satikās.

+++ tāds tādu atrod! Nav ko moralizēt, ka baigā maita, ja satiekas ar aizņemtu un ka čalis jāklis. Daudz tādu piemēru, katrs atrod sev sirdij tuvāku.
16.04.2017 17:07 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Nebija grūti atrast, 57days - mazliet sievišķīgas ziņkārības, nelielas stalkošanas iemaņas uuuuuuun uzticēšanās savai intuīcijai. :D
Neiešu jau lasīt it visas diskusijas, kurās autore piedalījusies.
16.04.2017 16:58 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Paldies par saiti, nerātnā!
Nu nē mīļākā es nebūšu ne par kādu cenu, pat tad, ja nāksies upurēt attiecības, tik zemu es nekad nekritīšu!
07.04.2011 02:09 | saite

Nekad nesaki nekad! Agras jaunības kategoriskos, melnbaltos "vienmēr" un "nekad" regulāri realitāte mēdz aplauzt.
16.04.2017 16:36 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Izskatās, ka autore ne pirmo reizi ir attiecību trīsstūrī "čalis, kurš slepus alkst pēc viņas, tai pašā laikā sabiedrības acīs esot aizņemts ar citu". Atšķirība tik vien tajā, ka tas bija ex, kuram pēkšņi sagribējās autori atpakaļ, un autore toreiz nebija ar mieru dalīt puisi ar otru meiteni.
Kuda papaļi sešu gadu laikā... (t)
http://cosmo.lv/forums/topic/89617-ja-ta-turpinasies-sajuksu-prata/
16.04.2017 16:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits