Neglīta draudzene-kā mainīties?

 
Reitings 33
Reģ: 12.04.2017
Visu laiku sanāk,ka es esmu tā neglīta draudzene...Un pat manas draudzenes atzīst,ka es izskatos pēc čukčas uz viņu fona(t)(t)Katru reizi,kad mēs kaut kur ejam ar viņam sāk flirtēt puiši un mani ignorē...Vienīgie cilvekie,kuri ar mani flirtē ir bomži un tad visi sāk jokot,ka ar manu izskatu tas ir labākais uz ko varu cerēt(s):'-(:-/Un visnepatīkamais ir tas,ka draudzenes pat nesaprot,cik pretīgi ir klausīties tos jokus par neglīto draudzeni...Bet visvairāk man nepatīk tas,ka viņas mūsu čatā visu laiku apspriež dāvanas,kuras saņem no puišiem,zinot,ka es nekad neesmu saņēmusi nekādus komplimentus,puķes utt.:-/:-/Ok,atzīstu,ka man ļoti skauž:-(:-(Meiģināju mainīt draugus un tā situācija atkārtojas,ka es esmu tā neglīta draudzene,kurai neviens nepievērš uzmanību...Kā mainīt šo situāciju?:-/:-(
14.04.2017 14:54 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Es arī esmu "neglītā draudzene". Nu un?
Man mana draudzene vienu reizi izmeta tādu frāzi: "Tu neesi skaista", vēlāk "es tā nedomāju, tu vienkārši neesi skaista tādā veidā, kā mēs.."
Aizskāra tas ļoti. Pēc tā vienkārši ieturu distanci no savas "citādi skaistās" draudzenes.
Pati viņa gan visu laiku meklē kontaktu, bet esmu izvēlējusies, ka labāk būt vienai nekā būt "neglītajam fonam".
14.04.2017 17:59 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Mūsdienās ir ļoti forša lieta - ja tev pašam nepatīk savs izskats, tu to vari mainīt :) Sāc ar dekoratīvo kosmētiku, noteikti sev iepatiksies vairāk. Vismaz man tā notika. Uzskatīju sevi par neglītu līdz atklāju kosmētiku un iemācījos to lietot :)
14.04.2017 19:00 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tādas draudzenes kā tev nevienam nav vajadzīgas. Tiec no viņām vaļā!
Otrkārt, es arī skaitos "neglītā draudzene", bet mani tas īpaši neuztrauc, jo bez glītuma pastāv arī koptība, gudrība un zināšanas. Un ar šo man viss ir ok. Tad nu piestrādā pie savām stiprajām pusēm un kop sevi - to var jebkurš.
Treškārt, strādā pie savas pašapziņas! Nerocies visos sūdos, ko par tevi saka. Neuzturies tādās kompānijās. Neskaud. Neaprunā. Neņem galvā asās piezīmes - tikai kompleksaini un neapmierināti cilvēki jūt baudu no cita cilvēka pazemošanas uz sava fona!
14.04.2017 19:16 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Bet kas skaitās tā" neglītā draudzene"?
Kas tad neglīts tur ir?
14.04.2017 19:30 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Mainies sevis dēļ un samazini kontaktu ar tādām draudzenēm, kas ''joko'' un izsaka tādas piezīmes.
14.04.2017 19:33 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Maini draudzenes.
14.04.2017 22:25 |
 
Reitings 83
Reģ: 25.01.2016
Tās nav draudzenes! Varbūt vienkārši apskauž Tevi un mēģina tāpēc noniecināt.
Sieviete ir pievilcīga ja ir kopta un tīrīga, kārtīga.
Un vispār pieauguši cilvēki nevērtē citus tikkai pēc izskata, bet gan pēc intelekta un protams cilvekam jābūt tīram un sakoptam.
Kaut kāds nedzirdēts murgs, neaudzinātas pamatskolas līmenis!!
14.04.2017 22:51 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
1) Tu pati izvēlies sev draugus apkārt - ja šī nav pirmā reize, kad kādā kompānijā tevi sāk saukt par neglīto draudzeni, tev jāpaskatās uz sevi. Un ne jau spogulī, bet jāpaanalizē, kāpēc tu kārtējo reizi izvēlies līdzīgu kompāniju.
2) Dīvaini, ka visvairāk tev situācijā nepatīk nevis tas, ka tās tavas "draudzenes" par tevi pasmejas, bet gan tas, ka viņām dāvina, bet tev nē. Tas arī par kaut ko liek aizdomāties.
3) Vai šī meiteņu uzvedība tev neleik aizdomāties par to, ka viņas nemaz nav ieinteresētas tavā izaugsmē, pat, ja runa ir tikai par skaistumu? Ja mana draudzene ģērbtos un izskatītos pēc putnubiedēkļa, tad man būtu divi rīcības varianti. Ja viņa pati justos labi, tad - who cares? Dzīvojam tik nost! Bet, ja viņa justos slikti, tad aizvilktu viņu uz veikaliem, parādītu drēbes, kas viņai piestāv, parādītu, kā labāk uzkrāsoties, utt. Vienvārdsakot - atbalstītu viņu, nevis pie kārtējā neveiksmīgā tērpa/frizūras/kosmētikas izvēles ņemtu un ņirgātos.
4) Tā dāvināšanas lieta - bieži vien tam ir maza sakara ar skaistumu. Esmu redzējusi "pelēko peli", uz ko 80% pasākuma puišu ir kā uzmedoti un, ej nu saproti, kas viņā tāds! Bet, kad parunājas, tad... arī tu pievienojies tiem uzmedotajiem cilvēkiem, jo, neskatoties uz ārieni, ir tāda lieta kā harizma un... smadzenes! :D
5) Pacel savu pašvērtējumu. Un, lai to izdarītu, pirmkārt, tev ir jāatrod vide, kurā tevi ciena, atbalsta un novērtē. Bet, ja tu šādu vidi nevari atrast, tad atgriezies pie pirmā punkta un turpini analizēt.
15.04.2017 18:23 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Viņas taču tevi neuzskata par draudzeni. Pat ja nomainīsi stilu, atkal viņām kas nepatiks un tā uz riņķi, pa apli vien. Viņām aknās tas iesēdies, izklausās. Ja tev pašai liekas, ka gribi ko pamainīt un tam lieki līdzekļi, tad droši, bet netusē vairs ar viņām, viss tev būs, novērtē sevi. :-)
15.04.2017 18:27 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Ienāca prātā filma Duff par to ka meitenes izmanto savas neglītās draudzenes lai dabūtu sev seksīgus puišus! :-D
15.04.2017 20:55 |
 
Reitings 394
Reģ: 29.01.2017
Kas tā tāda par filmu? :D
17.04.2017 01:20 |
 
Reitings 237
Reģ: 14.10.2015
Piedod,bet tad tās vairs nav draudzenes,ka nepieņem Tevi kāda esi,un šaubos,ka esi neglīta,jo neviena sieviete,meitene nav neglīta,takā galvu augšā.:-)
Un ir laiks šķirties no tādām "draudzenēm".
17.04.2017 01:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)