Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mērķi un to sasniegšana

 
Reitings 20
Reģ: 06.10.2016
Sveikas meitenes!:-)
Kā Jums veicās ar mērķu uzstādīšanu un sasniegšanu (gan īstermiņā, gan ilgtermiņā)? Šoreiz domāju vispārīgi visās dzīves sfērās - darbs, izglītība, veselība, attiecības utt.
Man šobrīd pa ilgiem laikiem uznācis periods, ka tādu skaidru mērķu nav. Trauma, operācija, rehabilitācija 3 mēn. garumā ieviesa korekcijas manā dzīvē un šobrīd, kad it kā esmu atpakaļ uz kājām, ir iestājies apmulsums, jo iepriekšējie mērķi nav aktuāli/šobrīd sasniedzami, bet jauni vēl nav parādījušies.
Priecāšos, ja padalīsieties ar saviem mērķiem, to sasniegšanu, varbūt tas mani iedvesmos uz jaunām lietām! (l)
06.04.2017 12:03 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
Man labi sanak. Mans virs mani loti motivee un esgribu buut pati labaakaa prieksh vina. Daudzam lietam, merkjiem vajadziga nauda,tapec tas mazliet bremzee, bet kopumaa, kops esmu preceta, esmu daudz merktiecigaka
06.04.2017 12:52 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Es sevi motivēju pati - nosaku savu mērķi un pasaku sev, ka to jāsasniedz un nav pieļaujams atpakaļ ceļš. Vislielāko motivāciju šobrīd esmu noteikusi skolai - tā kā palika bakalaura darbs tikai, esmu noteikusi, ka tas būs liels apkaunojums, ja nepabeigšu. Izklausās smieklīgi, taču mani tas reāli motivē. Vienmēr saku "nav varinatu - tas ir jāizdara", lai arī kas tas par mērķi būtu
06.04.2017 12:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!