Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tievētāju grupiņa

 
10 gadi
Reitings 4384
Reģ: 30.09.2013
Komplektēju tievētāju grupiņu. Palīdzēšu ar uztura sakārtošanu un sekošu līdzi katra progresam, ir arī vieta tuvu Rīgas centram kur var kopistiski veikt kardio slodzi un daļu spēka treniņa.
Tas viss būs lētāk nekā iet uz sporta klubu pērkot ikmēneša abonamentu
05.04.2017 09:30 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Kaban uztaisi savu kontu(facebook, instagram), parādi ko esi jau izdarījis, kādi rezultāti panākti tev, taviem klientiem. Citādi stulbi kaut kā tā anonīmi, ne mēs zinām, vai esi ieguvis atbilstošu izglītību, trenera kategoriju, neko citu. Tā taču neviens nestrādā!!!
05.04.2017 09:40 |
 
10 gadi
Reitings 4384
Reģ: 30.09.2013
XZY, tici man, nopietni interesenti gan zin sīkumos manus sasniegumus un arī redz mani, gan arī manu klientu progresus gan bildēs gan aprakstos, ja vajag var ar sarunāt rekomendāciajs kuras paši varēs uzjautāt konkrētam īstam cilvēkam.
Starpcitu interesentiem varu parādīt arī vienas meitenes progresa bildes kura ir no cosmo. Kopumā strādājis esu ar 4 meitenēm no cosmo un vēl kādām 6-7 esu sniedzis bezmaksa konsultāciju.
Juatāsi kādēl to vius te tā publiski neizrādu? - tādēļ jo apzinos dažu labu negāciajs pret mani un manu darbību, uz nepatiesu faktu uzpūšanas par mani, nevēlos to vius pārnest arī uz klientiem, turklāt vairuma progresu bildes esu saņēmis atļauju ievietot tiaki savos privātos profilos un mājaslapā, nevis vazāt pa visādiem forumiem utt.
05.04.2017 09:47 |
 
10 gadi
Reitings 4384
Reģ: 30.09.2013
Turklāt ja nemaldos kautkad senāk jau reiz te cosmo rakstīju kas esu, kur strādāju, kādi sasniegumi utt
05.04.2017 09:50 |
 
10 gadi
Reitings 4384
Reģ: 30.09.2013
Pēc tās reizes, kad piedēvēja man visādus nepatiesus faktus utt.. vairs to netaisos darīt... vēljauvairāk cilvēku loekam kurā vairumam tas nopiteni neinteresē
05.04.2017 09:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits