Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

krutsbarosanas beigas

 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
sveikas,
mazajm sesi menesi, pirms nedelas divam saku atradinat no krutsbarosanas, pirmas dienas bija grutas, jo bija aizmirsis ka ir est no pudelites, tagad nav vairs problemu un virs priecigs ari var barot mazo!
bet man jautajums par krutim! mazais ir nu jau 100procentigi pargajis uz maisijumu! no sakuma es atslaucu, kad jutu ka krutis pilnas un sap, lai neizveidojas kaut kadi nosprostojomi. vakar vispar nevajadzeja atslaukt, krutis bija normalas, sodien sapigas, bet nav piebiedrusas.
vai turpinot ta ik pa laikam atslaukt es neradu to, ka vel un vel turpinas veidoties piens?
pieraksts pie ginekologes aprila beigas...
04.04.2017 12:23 |
 
Reitings 46
Reģ: 22.03.2017
atslaukt var nedaudz tikai tad, ja ir liels diskomforts un sāp sastrēgumi. bet tā vsp vajag ļaut lai piens ''pārdeg" un tad pāris dienu laikā piens vairs neuzkrāsies!
04.04.2017 12:51 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
atslaukt var nedaudz tikai tad, ja ir liels diskomforts un sāp sastrēgumi. bet tā vsp vajag ļaut lai piens ''pārdeg" un tad pāris dienu laikā piens vairs neuzkrāsies!

Precīzi. :) Nevajag īpaši aiztikt krūtis. Taču ir normāli, ka mazliet piens veidojas arī labu laiku pēc krūtsbarošanas beigām.
04.04.2017 13:08 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
nu tad es laikam pareizi daru, atslaucu tikai tad, kad sap ta, ka pieskarties nevar un nevis visu kruti izslaucu, bet tikai tik, lai vairs nesap!
paldies!
cik ilgi laiks paiet lidz vairs nav sis sapigas krutis!?
04.04.2017 13:18 |
 
Reitings 46
Reģ: 22.03.2017
jā piens minimāli var vēl veidoties, bet to var pat nemanīt un tas ir normāli. Vēl gadu pēc krūtsbarošanas var izspiest kādas dažas piles piena no krūtīm..
īsti par to sāpēšanu neatceros, kad piens vairs neveidojas ar sastrēgumiem, nevajadzetu pārāk viņām sāpēt, bet nu varbūt kāda zinās labāk pastastīt!:-)
04.04.2017 13:25 |
 
Reitings 46
Reģ: 22.03.2017
man bija tā, ka pirmajās dienās bija ļoti smagi sastrēgumi, sāpes un pat temperatūra, pa dienu izslaucu rīta un vakarā ļoti minimāli, arī taisīju masāžu rītā un vakarā, pa nakti lai tur vai kas, neslaucu un piens pārdega 3 dienā! nesāpēja un nebija vairs sastrēgumi..
04.04.2017 13:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits