Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

VVC un N.Ušakovs

 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10482
Reģ: 29.01.2009
Ko jūs domājat par VVC uzlikto naudas sodu N.Ušakovam un amatpersonas prakses turpināšanu?
15.03.2017 15:28 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Man, godīgi sakot, jau tas viss liekas smieklīgi. VVC nav nekā prātīgāka, ar ko nodarboties. Es vēl pieļautu, ja viņš tikai krieviski sazinātos, bet viņš vienmēr raksta sākumā latviski, pēc tam krieviski un citreiz arī angliski. Rīgā ir gandrīz 50% krievvalodīgo, domāju, ka saistošā informācija viņiem būtu lasāma un saprotamāka krievu valodā. (t)
15.03.2017 15:31 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Man šķiet nepieņemami, ka Latvijas galvaspilsētu vada cilvēks, kura pārstāvētajai partijai ir līgums ar nelīdzsvarotu monarhu. Visi šie valodu lietojuma izlēcieniņi, salīdzinājumā ar iepriekš minēto, ir pilnīgas pupu mizas.
15.03.2017 15:33 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Man, godīgi sakot, jau tas viss liekas smieklīgi. VVC nav nekā prātīgāka, ar ko nodarboties. Es vēl pieļautu, ja viņš tikai krieviski sazinātos, bet viņš vienmēr raksta sākumā latviski, pēc tam krieviski un citreiz arī angliski. Rīgā ir gandrīz 50% krievvalodīgo, domāju, ka saistošā informācija viņiem būtu lasāma un saprotamāka krievu valodā.

Haters gonna hate. Te jau ir izteikti izdalīts tas forums - pro krievi un anti krievi. Komentāru aukstāk, lielisks piemērs!
Man ne traucē tas, ka viņš krieviski sazinās, ne kaut kādā veidā aizskar. Liekas loģiski, ka pilsētā/valstī, kurā ir tik liels krievvalodīgo skaits, tiek runāts arī tajā valodā.
15.03.2017 15:36 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Nujā, ziemeļu virzienā tiešām varētu būt aukstāk. :D
Krievi un Putins, par laimi, nav sinonīmi, tāpēc šāds vispārinājums šajā gadījumā ir lieks.
15.03.2017 15:40 |
 
Reitings 378
Reģ: 24.05.2010
Piekrītu Hannai.
Man arī pilnīgi absurds šķiet ir fakts, ka tagad viņš ir 'privatizējis' Rīgas sociālos kontus, kurus it kā 'finansējot' no privātiem līdzekļiem.
Saglabāju vēsu prātu un ticu, ka pienāks diena, kad šī muļķīgā karavāna tiks atstādināta!
15.03.2017 15:41 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Ups. Pati aizvakar gardu muti smējos par izstabām, nau un aizskariem :-D
Man Nils arī ne īpaši simpatizē. Pat nevis ne īpaši, bet vienkārši nesimpatizē. Kaut kas ar viņu tur īsti nav riktīgi :-D Bet es vairāk par to pēršanos par valodām..par ēnu dienu. Cik sapratu, tad tie sīkie, ar ko viņš runāja krieviski, paši bija krievvalodīgie, tādēļ neko tur pārsteidzošu vai briesmīgu neredzu. Ja runāšana krieviski ir atbilstoši situācijai un nevienam nekož, tad neredzu iemeslu par to celt brēku :-)
15.03.2017 16:00 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Gan jau, ja vinjsh rakstītu LV un ENG nekàdu problèmu nevienam nebūtu, ne? Kàda starpība, ja pèc LV valodas seko cita? Izlasi latviski un miers, bet nu kaškju vecenes un veči kaškji visur atradīs :D
15.03.2017 16:13 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Nu ko lai saka, vēlēšanas tuvojas, drīz vien redzēsim vēl smieklīgākas lietas. Kur tad bija agrāk tas VVC, ko gaidīja? Politiskās „razborkas”, nekas vairāk.
.
Viena lieta, ja Ušakovs nezinātu latviešu valodu un nerunātu latviski vispār, bet nē, viņš zina, runā un vēl sieva ir latviete. Ušakovam tika uzlikts sods par to, ka pašvaldība komunicē facebook'ā ne tikai latviešu, bet arī krievu un angļu valodā. Nevienā likumā tā īsti nav definēts kas ir fecebook un kā tur ir jākomunicē, tāpēc nav saprotams uz kāda pamata tika uzlikts sods. Facebook ir ārzemju resurss un lielākā daļa facebook serveru atrodas ārpus Latvijas, tāpēc nebrīnīšos ja Ušaks nonāks līdz Eiropas cilvēktiesību tiesai un vinnēs procesu.
15.03.2017 16:27 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.12.2015
xanax, ušakovam uzliktais sods ir pilnīgi pamatots, viņš savu profilu feisbukā uzturēja par pašvaldības līdzekļiem, līdz ar to, viņam jāievēro likums par pašvaldības saziņu ar iedzīvotājiem. Arī eiropas cilvēktiesību tiesai tur nebūs ko teikt, jo viņam netiek liegts komunicēt par saviem līdzekļiem kaut vai pupiņu valodā. Un, tā starp citu-zmantot nodokļu maksātāju naudu, lai uzturētu savu reklāmas profilu, kur cenzē visus sev nelabvcēlīgos komentārus, ir tizli.:-D
15.03.2017 16:44 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Ilmār, paskaties, kādās valodās citur Eiropā publicē informāciju, tālu nav jāskatās, tepat Igaunijā un Lietuvā ;)
15.03.2017 16:51 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Lietuvieši pat poļu valodā piedāvā galvaspilsētu lapu. Normāli? Man liekas, ka tas ir lieliski!
15.03.2017 16:54 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Man jau lielas, jo vairāk valodu, jo foršāk un saprotamāk citiem.
15.03.2017 17:01 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Krievu valoda nav ne valsts valoda, nedz arī Eiropas savienības valoda. Ne-valsts valodā ir pieļaujams publicēt informāciju, kas skar tūristus. Saimnieciskie jautājumi, ar ko Rīgas dome nodarbojas ikdienā, tie nav. Ir tikai loģiski, ka viņam ir uzlikts sods. VVC šo jautājumu sāka risināt pēc Nacionālās apvienības iesnieguma, līdz ar to, cepties par to, ka VVC tikai tagad ir sācis to darīt, ir lieki. Iesniegums VVC tika iesniegts jau sen, un līdz šim Ušakovs vienkārši ignorēja VVC norādījumus, tā ka tikai likumsakarīgi, ka ir ticis sodīts.
15.03.2017 17:05 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Un ko jūs teiksiet par šo?
15.03.2017 17:08 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nu šis man gan nav pieņemami. Tas, par ko runāju iepriekš, man liekas pilnīgi ok, latviešu valoda vienmēr ir pirmā. Šādai lapai vietas nav, bet nu man arī Nils nekad nav paticis, tāpēc ceru, ka šis ir viņa pēdējais laiciņš mēra amatā, bet tāpat uzskatu, ka nav ko kasīties visu laiku par to, ka raksta vairākās valodās.
15.03.2017 17:11 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Es negribu uzsākt kašķi vai tamlīdzīgi. Bet vai nav vieglāk nelasīt tekstu krievu valodā, ja tā pati informācija ir uzrakstīta arī latviešu valoda? Kā arī var neatbildēt skaļi, bet vai cilvēki tāpat dusmotos, ja info papildus tiktu norādīts, piemēram, angļu valodā?
15.03.2017 17:11 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Tieši par šo jau ir runa. Jo līdz šim tā lapa tika uzturēta par domes naudu. Tagad viņš saka, ka uzturēs par personīgajiem līdzekļiem, bet kas tad viņam sagatavos visu to informāciju! Tāpat tie būs domes darbinieki!
15.03.2017 17:19 |
 
Reitings 84
Reģ: 26.07.2016
Nevaru sagaidīt vēlēšanas,kad beidzot Rīgā būs jauna dome. Nevar šitik ilgi Rīgu parādos dzīt
15.03.2017 18:12 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
domāju, ka saistošā informācija viņiem būtu lasāma un saprotamāka krievu valodā

Tātad tu saki, ka Latvijas nepilsoņi - krievi ir zābaki, kas visu mūžu dzīvo Latvijā un nesaprot valsts valodu? Vai arī tu domāji Ušakova balsotājus - Latvijas pilsoņus, kuri ir krievi? Viņi tad nopirka Latvijas pasi? Jo savādāk tak viņi māk un saprot valsts valodu!
Ir pieļaujama angļu valodā ielikta informācija priekš tūristiem. Par svētkiem un tamlīdzīgām lietām.
Krievu valoda? Uz kāda pamatojuma? Tad jau drīzāk vācu valodā var likt, jo kā zināms vācu valoda izsenis bijusi Rīgā + tā ir ES valoda.
Ja tu dzīvo Rīgā, tad pastāv 3 iespējas: Pilsonis, nepilsonis, ārzemnieks. Pirmajā gadījumā šiem cilvēkiem jāzina latviešu valoda obligāti. Otrajā variantā viņu pašu izvēle un daļa no viņiem zina latviešu valodu. Trešajā variantā - pasaules valoda angļu.
https://www.riga.lv/lv
Šajā lapā es kaut kā redzu tikai LV un krievu versijas. Kam tā krievu valoda domāta? Garīgajiem, slimajiem Rīgas nepilsoņiem ( savādāk nevar viņus nosaukt, ja nevar valodu iemācīties ja dzīvo valstī visu mūžu)?
Tātad gaidu pamatojumu kāpēc Rīgas oficiālajās vietnēs vajag izmantot krievu valodu lai nepilsoņi saprastu informāciju!
15.03.2017 18:42 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Krievu valoda? Uz kāda pamatojuma?

Varbūt uz tāda, ka šeit dzīvo ļoti daudz krievvalodīgo? Es to LV valodas uzspiešanu redzu kā slimīgu uzbāšanos un vēlmi kādam uzspiest gribēt to, kas tam 100 gadus nav vajadzīgs. Un tad vēl ignorēt un apvainoties par iemesliem, kādēļ tā. Nu sāks visi krievi latviski runāt (pieņemsim). Nu un kas tālāk? Sēdēsi un priecāsies par to, ka esi nevajadzīgi apspiedusi un piespiedusi milzīgas cilvēku masas runāt latviski, jo tev tā labāk patīk? Realitāte ir tāda, kāda tā ir. Cik jau var par to pērties? :-D
15.03.2017 19:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits