Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Autoskola PRESTO

 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Sveikas, dāmas, vai jums ir atsauksmes par autoskolu Presto? It kā ir kaudze labu atsauksmju, taču kaut kur lasīju,ka puse safabricētas,un viņi paši rakstījuši.
Gribu labu autoskolu un labu instruktoru, šī skola ir tuvu mājām, tādēļ sliecos uz to, taču gribu dzirdēt, kā jums/radiniekiem/draugiem tuŗ gājis.
Es vispār raustos un jau ļoti ilgi atlieku tiesību likšanu,jo bail,ka visi kāsīs naudu un liks ilgi braukt. Man, lai noliktu tiesības ir tieši 3,5 mēneši, jo tad pārvācos uz citu valsti. Bet nav jāstrādā/jāmācās paralēli, tādēļ visu laiku varu veltīt tikai autoskolai. Kā jums šķiet,ir reāli?
11.03.2017 10:26 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
up
11.03.2017 10:26 |
 
Reitings 7
Reģ: 29.01.2009
Pati tur mācos, tikko nokārtoju CSDD teorijas eksāmenu. Teoriju pašu mācījos gan gadus divus atpakaļ. Ātrāk nekārtoju, jo nebija īpaši lielas vajadzības un nesanāca laika. Bet skola ļoti laba. Teoriju man mācīja Kaspars, uz visiem stulbajiem jautājumiem par atbildēja. Administratores ļoti atsaucīgas. Braukāju tagad pie Ingara, ļoti labs instruktors, vismaz man ar viņu patīk. Loti mierīgs, ar humoru uz visu atbild, izskaidro lietas, man viņu viegli saprast. Pirms tam gan bija citi instruktori, ar kuriem nebija tik labs kontakts. Tas katram savs gan. Kā kuram cilvēkam veidojas kontakts.
Bet kopumā noteikti ieteiktu autoskolu. Brālis arī, tur beidza un ieteica saviem draugiem.
09.08.2017 22:34 |
 
Reitings 7
Reģ: 29.01.2009
Atvainojos par gramatikas kļūdām, no telefona rakstīju. Autocorrect ievieš savu kārtību
09.08.2017 22:36 |
 
Reitings 175
Reģ: 21.05.2017
Hei! Paceļu šo veco diskusiju. Varbūt kādam, kas ir pēdējo gadu laikā mācījies šajā autoskolā ir viedoklis par pieejamajiem instruktoriem? Teorija tuvojas beigām, jāsāk braukt, bet nespēju izvēlēties instruktoru (t)
18.10.2018 10:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!