Padalieties ar savām situacijam

 
Reitings 145
Reģ: 08.08.2014
Labvakar dāmas, tatad janvarī man mr sākās nedelu atrāk, nepieversu tam uzmanibu jo janvara sakuma bij daudz stresiņu. Nakamas sakas tiesi pec menesa itka viss normali ka vajag. Bet nepamet sajuta ka varetu but stavokli , pedeja laikā veders vislaik sāp, ir tadas ka velkosas sajutas, apetīte pedējā laikā nenormala- mūžīga badā, nogurums ari varu gulet 24/7. Ārsta vizite tik rīt, bet stresins jau tagad. Padalieties kādas bij jusu pirmas pazimes un kura menesi uzzinajat?
07.03.2017 18:05 |
 
Reitings 8
Reģ: 09.02.2017
Es zinaju ka esmu stavokli kautgan daktere to noliedza teica tik atri nevar pateikt ka ir stavokli ( bija 3 nedeļas) es ļoti gribeju mazo, un instinktīvi nopirku testu un bija divas svitriņas otrā pa visam gaiša. Tāpėc uzreiz zvaniju dakterei kura ka jau teicu atbildeja lai nāku vēlāk pēc nedeļas vai divām jo drošivien ka kļūda. Bet pec nedeļas aizgāju un viss apstiprinājās biju 4 nedēļā. Nelabumu gandrīz nebija visas grūtniecības laikā. Tikai aptuveni 2 mēnešos sākās nogurumi, bija jastrâdā 24 stundas un jau pec pus maiņas bija asaras un mocības. Lai veicas:) ātri uzzinot ir ilgāks laiks nepacietīgi gaidot savu brīnumu:)
07.03.2017 23:47 |
 
Reitings 24
Reģ: 25.10.2016
es atklāju 4.nedēļā. milzīga apetīte, nedaudz jūtīgas krūtis. tas arī viss. ja nebūtu šo pazīmju.nemaz nepateiktu, ka esmu stāvoklī. ā protams, ka mr ar nebija :D uztaisi testu, tad arī zināsi
09.03.2017 07:30 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Nu un kur ziņas, ka autore ir vai nav stāvoklī? (l)
09.03.2017 08:26 |
 
Reitings 145
Reģ: 08.08.2014
Neesmu stāvoklī, bet atklja bakterilo vaginozi, sapadzer bij antibiotikas un viss kārtībā :)
Iemesls tam ka atrak MR sākās bij lidojums, itka nelikas ka tas ietekmē jo nelidoju pirmo reiz bet redz ka sanāca :)
14.03.2017 18:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits