Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tu citādākas skropstas nebiji pelnījusi, kucīt... :o

 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Skatījāties vakar sižetu bez tabu, kā vienai meitenei veicās ar skropstu pieaudzēšanu? Man gandrīz slikti palika... Kā cilvēki var tā palaist muti un uzskatīt, ka nekas par to nebūs?
24.02.2017 10:49 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
NU cik mana ome stāstīja, tad, kad sabruka PSRS, tad Krievija visus tautiešus sirsnīgi aicināja atgriezties tēvzemē, cilvēkiem bija izvēle braukt atpakaļ uz roģinu (ar nodrošinātu dzīvesvietu) un dzīvot savā valstī ar savu kultūru. Daudzi aizbrauca, tik nav saprotams uz ko cerēja tie, kas te palika.
Tāpat ir apšaubāms, ka krievu tautības cilvēkam trešajā paaudzē dzimušam/dzīvojošam nav Latvijas pilsonības. Mana ome ir vāciete n-tajā paaudzē, dzimusi Latvijā, viņas mamma ir dzimusi Latvijā, savukārt viņas vecmamma šeit iebrauca ap 1900 gadu. Ome un vecvecmamma ir un bija Latvijas pilsones ar ierakstu tautība - vāciete.
Nevajag salīdzināt asimilāciju daudzmiljonu iedzīvotāju valstī un divu miljonu iedzīvotāju valstī. Kad runā par divu tautu valsti, smiekli nāk, pēdējās tautas skaitīšanas dati parāda, ka latvieši Latvijā ir 62,1%, krievi 26,9%, un vēl veseli 11% citu tautību pārstāvji. Par divu tautu valsti varētu runāt, ja procentuālais sadalījums būtu +- vienlīdzīgs.
Tāpat es zinu un ir nācies saskarties ar divu veidu krievu tautību cilvēkiem, dzīvojošiem Latvijā, vieni, kuri ne pie kādiem nosacījumiem nevēlas runāt latviešu valodā (neatkarīgi no vecuma), noliegs visu kas šajā valstī notiek, dzīvo savā pasaulē. Otri, kuri ļoti cenšas šeit asimilēties, kategoriski uzstāj, lai ar viņiem runā tikai latviski un iesaistās visā kas valstī notiek.
-
Par tēmu runājot, zema apkalpošanas kultūra un briesmīgs gala rezultāts meitenēm sanāk.
28.02.2017 10:43 |
 
Reitings 7
Reģ: 29.01.2009
No cita skatu punkta, jebkāda reklāma ir reklāma...

Taisnība. Pirms šī visa man par tādas K Deimon eksistenci nebija ne jausmas. Tomēr tagad zinu arī to, ka, ja kādreiz izdomāšu pieaudzēt skropstas, viņa noteikti nebūs tā, kas to darīs...
28.02.2017 11:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits