Hobiju nepieciešamība mūsdienās

 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Nesen dzirdēju no kāda cilvēka, ka cilvēki bez hobijiem ir virspusēji un neinteresanti.
Vispār man arī nav nekādu baigo hobiju ar kuriem piepildīt savu brīvo laiku. Man patīk lasīt grāmatas un visādas citas "vairak uz iekšējo pasauli" vērstas lietas. Un mani piepilda mans darbs, ko daudzi nesaprot. Uzskatu ka ari lieli hobiji nepadara cilvēku bagātāku. Viss ir atkarīgs no viņa domāšanas un pasaules uztveres.
Ko jūs par to domājat? Vai hobiji ir liela vajadzība mūsdienās? Pat darba intervijās prasa par hobijiem. Liekas, ja pateiksi ka nav hobiju tad domās- "tukšs cilvēks".
Ko jūs par to domājat?
Pati pazīstu cilvēkus ar ntajiem hobijiem - sports mūzika utt. Bet neteikšu, ka viņus visus šie hobiji ir padarījuši bagātākus (iekšēji).
Tā ir pārdomu diskusija, nevis tieši par mani. :)
19.02.2017 16:08 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
nepartrauktas attistibas
- jā!!!!
21.02.2017 16:05 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Kornelya, piekrītu, ka hobijs var "atslābināt pārkarsušās smadzenes" un līdz ar to padarīt psihi stabilāku :-)
21.02.2017 16:57 |
 
Reitings 202
Reģ: 14.06.2013
Man ir trīs hobiji, ja tā tos var saukt.
Slidošana.
Grāmatu lasīšana.
Seriāli.(l)
21.02.2017 17:11 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es palasiju te citu domas un domaaju taa-nepiekriitu ,ka makskereesana un tamboreesana nav labi hobiji...varbuut pie taa pasa piemineesu eest taisiisanu .Tie ir pat loti labi hobiji,jo pateicoties tamboreesanai cilveeks var atveert sevii ko taadu ,ko nav pieredzeejis agraak-atrast kaadu jaunu tehniku piemeeram,taadaa veidaa atveerties,atklaat pat sevii maaklsinieku.Makskereesana ir loti labs meditaacijas veids!Eest gatavosana var dariit briinumus,ja cilveeks iedzilinaas visaa,ko taisa,piedomaa pie veseliiga dziives vieda!
Reizeem mees centreejamies uz lieliem hobijiem,palaizot garaam,it kaa nenoziimiigus ,mazius hobijus,kuros neieguldaam lielas naudas,bet beigu beigaas tie var izraadiities pat loti iipasi,ja runaa par muusu izaugsmi.
22.02.2017 03:24 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
kumu, ļoti precīzi pateikts ;-)
Cilvēku interesanta padara viņa pieredze.
Noliekot malā rāmjus no mēdiju un populāru cilvēku puses, visgrūtāk būt ir vienkāršam un labam cilvēkam.
22.02.2017 11:38 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Man liekas, ka mūsdienās tā hobija lieta ir kļuvusi tik ļoti modīga, ka sākas pārāk liela krāniņu mērīšanās :-D pat šajā diskusijā daudzas min "labo, vērtīgos" hobijus un "nekam nederīgos" :-D
Es tomēr pieturos pie uzskata, ka hobijs ir smadzeņu atpūtināšana, bet izglītošanos ne vienmēr vajag bāzt hobiju maisiņā.
22.02.2017 11:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits