Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Puisis negrib

 
Reitings 16
Reģ: 29.03.2010
Sveikas! Varbūt kāda var padalīties pieredzē... puisis negrib seksu. Esam kopā vairāk kā divus gadus,kopā dzīvojam aptuveni pusotru. Neteiktu,ka kādreiz mums sekss būtu bijis vairākas reizes dienā,bet šāda pauze (aptuveni mēnesis) vēl nav bijis. Arī agrāk es lielākoties biju tā,kas uzņemas iniciatīvu,bet tagad pat tā-nekā! Esam vēl jauni (25 gadi),kad tajai seksuālajai apetītei būtu jābūt vislielākai. Man personīgi prasās daudz biežāk...
Neesmu pieņēmusies svarā vai sākusi sevi nekopt... Arī mīļākā nevarētu būt variants,jo tam tīri fiziski nav laika,kas varbūt pirmajā mirklī varētu šķist visticamākais variants.
Baidos,ka šis aspekts varētu konkrēti sabojāt attiecības,jo visā citā ziņā mums viss ir čikiniekā.. bet arī sekss manā dzīvē ieņem lielu lomu.
Ko darīt? Un kāds tam varētu būt iemesls? :-/
18.02.2017 02:26 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Katrina. Minēji, ka nav laika, varbút vienkārši viņš ir pārguris un nomocījies darbā, tāpēc nav vēlme. Jo vienīgais par ko gribas domāt ir paēst vakariņas un izgulēties.
Plus, ja vēl minēji, ka nekad nav bijis īsti nasks uz seksu, tad varbūt atbilde tiešām ir tieši tik vienkārša, cilvēkam ir pārāk daudz domu par dzīvi ārpus mājas un neatliek pat mirkļi sailgoties.
18.02.2017 02:51 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Eh... aizmigt nevaru vēl joprojām. Tā ir, kad sadzerās kafiju, lai skatītos filmas vakarā. :D
Par tēmu... hm, par mīļāko - Tu tā tīri uzticies un iestāsti sev, ka nav vai tomēr varbūt ir novērotas kādas savādākas uzvedības īpatnības, biežas atrunas, aizdomīgi vēlas vai slēptas atbildes uz sms vai kas līdzīgs, nē? Nu tad jājautā kā ar Tevi pašu? Vai kad bija sekss, viņš vnk paņēma un Tu ļāvies, vai padomāji par apakšveļu šad tad jaunu, kādu sex toyu kaut reizi esat pirkuši, dejojusi viņam pirms tam pie spoguļa iestudētu deju pie seksīgas mūzikas, paņēmi kādreiz iniciatīvu savās rokās?
18.02.2017 03:55 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Kerija_, pēc šī autores teikuma
Arī agrāk es lielākoties biju tā,kas uzņemas iniciatīvu,bet tagad pat tā-nekā!
var noprast, ka cenšas gan, bet draugs nu nekādi
Varbūt pusim ir kādi ompleksi, tāpēc nevēlas jo tika pateikts arī tas, ka tā gribēšana nekad nav bijusi ļoti liela un bieža. No otras puses, mby viņam pārāk neinteresē intīmā dzīve un labāk nodarbojas ar kaut ko citu, ir taču cilvēki, kuriem reti kad gribās un viņi pat par to neiedomājas.
18.02.2017 05:16 |
 
Reitings 80
Reģ: 10.12.2016
surprise, surprise. šeit džeks, problēma tā pati. nē, nav mīļāko, nē, nav pārāk liels nogurums un jā, negribas. neticēsiet, bet tā gadās, bez nekāda dižā iemesla.
pagaidām cenšos ar kkādām metodēm bez ārsta - vīns vakarā, kontrastdušas, sports utt. un jā, arī nedzeru daudz un nepīpēju, viss it kā fiziski čikiniekā, bet libido kkā zems. ja vēl līdz ar saules gaismu nekas nemainīsies, tad vasarā/ rudenī iešu pie kkāda terapeita vai ārsta, tam tādā gadījumā jābūt fizioloģiskai vainai...
18.02.2017 07:41 |
 
Reitings 67
Reģ: 10.11.2016
Mums seks citreiz biezi citreiz maz.
Varbūt velas no tavas puses kādu pretim naksanu, izrqdisanu kad velies seksu.
Mans parasti saka ka lai paskatoties uz tevi zinu kad to velies :-)
18.02.2017 09:14 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
Attiecību sākumā sekss bieži vien ir biežāk, nekā pēc tam. Arī autores gadījumā. Bet ja puisis pat attiecību sākumā negribēja seksu ļoti bieži, tas tomēr var liecināt par viņa zemo seksuālo temperamentu. Varbūt dīvaini, bet vīrieši, kuriem daudz nevajag. Ar to var samierināties, bet es nedomāju, ka seksuāli aktīva sieviete ar tādu vīrieti ilgi būs kopā. Manuprāt seksuālai saderībai tomēr ir liela nozīme. Ja šajā pārī abiem negribētos tik bieži, problēmas nebūtu.. bet te tā nav. :-/
18.02.2017 09:38 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
Oij pārlasīju un - ir vīrieši, kuriem daudz nevajag un ar tādu vīrieti ilgi nebūs kopā
18.02.2017 09:47 |
 
Reitings 56
Reģ: 20.11.2016
Es domāju, ka vaina ir tajā, ka viņam Tu nešķiet seksuāli pievilcīga. Priekš sevis neredzētu citu iemeslu. Par libido nespēšu komentēt. Gan jau ir vnk iz dzīves tādi, kam reti vajag... varbūt tavs gadījums. Bet neticu īsti tam.
18.02.2017 09:54 |
 
Reitings 16
Reģ: 29.03.2010
Naktī,nespējot aizmigt pārlasīju vairākas diskusijas par šo tēmu tikai citos forumos. Tur kāds džeks bija komentējis,ka viņam pašam esot bijis tā,ka draudzene itkā visu viņa sapņu piepildījums,bet negribas,un tikai ar laiku pats sev atklāja,ka mīl viņu kā māsu,nevis sievieti. Un rūpes ir,bet seksuālās iekāres nav un viss. Cerams ne mans gadījums...:-|
18.02.2017 10:17 |
 
Reitings 16
Reģ: 29.03.2010
@Kerija_ Esmu centusies tik ļoti ar visu,ar jaunu apakšveļu un striptīzu. Bet tas nav diži mmainījis viņa attieksmi pret seksu.
Esmu centusies tik ļoti,ka paliek nepatīkami no sevis-es daru to,ko teicos nekad nedarīt-skriet pakaļ puisim! :'-(
Mums ir fantastiska saskaņa it visā citā. Esam kā labākie draugi reizē. Tagad sāk šķist,ka runas,ka attiecībam jābalstās uz draudzību,ir sū*s. :-|
18.02.2017 10:32 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Jo labāks sekss, jo vairāk to gribas. Varbūt derētu kko uzlabot, kā viņu labāk apmierināt.
Pat ja sevi kop un esi simpātiska, varbūt derētu kādas lielākas stila pārmaiņas, vēl vairāk uzlabot savu izskatu. Tik nezinu vai tas ir risinājums, bet tavu pašapziņu tas varētu pacelt.
Es domāju, ka puisis vienkārši pie tevis ir pieradis. Vajag kādu šoka terapiju un pārmaiņas :D
Un tas ir ļoti labi, ka uzticies savam draugam. Tikai ja mīļāko gribēs, tad apstākļi/laika neesamība utml. ir vāji faktori, kuri var arī nenostrādāt. Bet nu tas šajā situācijā nav aktuālais jautājums, bet jūsu savstarpējo attiecību kvalitāte. Pie tam, sekss zūd ne tikai pieraduma dēļ,bet arī psiholoģisko nesaskaņu partneru starpā. Var likties, ka viss ir ok, bet ja ieskatās dziļāk tad kāds nesaņem to ko vēlas vai saņem to, ko nevēlas.
Negribu apbēdināt, bet ja problēmas ir ar seksu, tad attiecībām izdzīvot un būt laimīgām ir praktiski neiespējami. Vismaz šajā vecumā noteikti.
18.02.2017 10:35 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Katrina, jā, attiecībām nav jābalstās uz draudzību vien, tam es piekrītu.
Palasīju, ka esi centusies ļoti daudz. Nu tad vnk viņš ir pieradis un tas ir strupceļš.
Skriet pakaļ nevajag. Var mēģināt pretēju taktiku :D Tā vienmēr strādā, bet īslaicīgi un diez cik konstruktīvi nav :D
Es arī esmu domājusi par to, kāpēc dažiem beidzas sekss pēc gadiem 3-4, bet citiem ir sekss 30 gadus. Īsti nezinu kāpēc tā :)
18.02.2017 10:39 |
 
Reitings 56
Reģ: 20.11.2016
Man šķiet diezgan liels fufelis tās runas par iekārdināšanu, skaistām veļām utt. Jā, iespējams, ir slikti, ja staigā omju apakšveļā, bet dienas beigās tu esi kopā un mīli sievieti, ne apakšveļu. Ja nepatīk veļa ko velk sieviete, uzdāvini kas tev patīk. Tam nav jābūt iemeslam libido pazemināšanai.
Skaisti iepakojot ''sūdu'' vai to skaisti paplivinot, tas joprojām būs ''sūds''. Vai otrādi....
Ar to es gribu teikt to, ko uzrakstiju iepriekš- uzskatu, ka šādos gadījumos vaina ir seksuālā pievilcība. (t)
18.02.2017 10:44 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Raivo eu - tu domā, ka seksuāli pievilcīgajām nav šādu problēmu? :)
Tas ir ļoti plašs jēdziens. Domāju, ka ir pabriesmīgas sievietes, kurām viss notiek un skaistules, kuras iekāro daudzi, bet ar savējo kā pa kalniem.
Domā, ka tas nevar būt pieraduma sekas un to, ka attiecības bija balstītas uz kaisli, kas nu ir pārgājusi?
18.02.2017 10:49 |
 
Reitings 56
Reģ: 20.11.2016
Tas, ka Tu esi skaista nenozīmē, ka visiem ar tevi būs seksuāla pievilcība. Galīgi nē. Tas vairāk darbojas kā ''ķīmija'', seksuāla saderība. Kuru var radīt un nokaut jebkas. Kā tu saki, plašs jēdziens. Bet kopumā vai nu ir, vai nu nav.
(t)
Es varbūt nepareizu terminu lietoju- seksuāla pievilcība. Bet tas nav tikai izskats. Tas ir sajūtu kopums.
18.02.2017 11:00 |
 
Reitings 16
Reģ: 29.03.2010
Raivo eu- Nu var jau būt,ka tev taisnība,jo tā jau saka-vienam patīk māte,otram meita un vēl trešajam kleita :-D
Varbūt viņa tips ir apaļa blondīne,kas pakļaujas visām viņa iegribām,tad tiešām esmu viņa pretstats :-D
Paulalala- domāju,ka manā gadījumā apgrieztā psiholoģija nestrādās. Mums vienkārši nebūtu seksa,kamēr es tomēr salūztu un sāktu uzvedināt uz seksu pirmā :-(
18.02.2017 11:15 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Piemetīšu savus 5 centus. :D
Skaistās apakšveļas un tamlīdzīgas lietas spēlē daudz, daudz mazāku lomu nekā sievietes iedomājas. Ja vīrieti nepieciešams speciāli kārdināt, tad vai nu viņam sekss neinteresē vai nu pārim ir problēmas emocionālā līmenī. Tādā ziņā, ka sekss vīrietim sagādā arī nepatīkamas emocijas. Nu, piemēram:
/viņam patīk sekss, bet tā riebj doma par prezervatīvu, ka reāli jānociešas, lai tas vairs nešķistu tik traģiski;
/sievietei nepatīk sniegt orālo un katra reize viņam sagādā kaut nelielu vilšanās sajūtu, atgādinājumu, ka šī problēma nekur nav zudusi;
/sieviete gultā nedara to ko viņš gribētu, pateikt viņš nevar, jo negrib viņu aizvainot, tad nu mokās kko un izvēlas labāk nedarīt neko;
/tas var būt pat kaut kas tik jocīgs, ka sieviete savus netīros stringuļus mēdz atstāt redzamā vietā, un jūtīgākai dvēselei visa tā padarīšana sāk asociēties ar kko netīru. :D:D
Vārdu sakot mēģini viņu izprast - universālie padomi šeit neko nelīdzēs... :)
18.02.2017 11:19 |
 
Reitings 56
Reģ: 20.11.2016
Šis bija vērts vairāk kā 5 cent :-P
18.02.2017 11:22 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Katrina, ja puisis tevi negribētu kā sievieti tikai kādu īsu laiku, tad tas vēl būtu OK. Bet tava problēma ir ieilgusi un man tas neliekas īsti normāli. Zems libido un seksa negribēšana var liecināt par pārāk mazu testosterona līmeni asinīs. Lai tavs puisis aiziet pie ārsta un pārbauda savu veselību, lai ir parliecība ka ar veselību viss ir labi. Un vēl, ir daudz visādu medikamentu, kuri ļoti ietekmē vīrieša libido. Bet atzīšos situācija ir unikāla, pirmoreiz redzu, ka meitene ļoti grib, bet puisis nekā.:-/
18.02.2017 11:42 |
 
Reitings 56
Reģ: 20.11.2016
Tad tu esi vīrieties. Ko jau zināju :P
18.02.2017 11:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits