Sporta klubi

 
Reitings 85
Reģ: 24.02.2015
Sveikas! (l)
Vai Jūs ar sportu nodarbojaties mājas līmenī, vai tomēr apmeklējat zālīti? Varbūt variet padalīties ar saviem iemīļotākajiem sporta klubiem Rīgā? Kāpēc tieši apmeklējat konkrēto vietu?
Vasara nav aiz kalniem, gribētos dzirdēt Jūsu atsauksmes, ko labāk apmeklēt. Paldies :-)
13.02.2017 11:15 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Apmeklēju sporta klubu. Mans klubs atrodas Ķengaragā. No sākuma izvēlējos, tāpēc, ka tuvu mājām, bet tagad to izvēlos, jo tas ir pats labākais un lielākais klubs, kuru esmu redzējusi. Kādi 8 skrejceliņi, daudz trenažieru, grupas nodarbības ērtā laikā un treneru ir daudz. Bija iespēja iet arī uz Atlētiku, bet man ļoti nepatika.
13.02.2017 11:27 |
 
Reitings 134
Reģ: 11.10.2010
Mājās būtībā netrenējos, jo... Man vajag svarus! (mājās man ir tikai eliptiskais cardio treniņiem)
Eju uz LemonGym, jo esmu studente un man ir svarīgi iekļauties savā budžetā.. :D
Bet ja tā visparīgi, es nesūdzos par trenažieru, hanteļu, stieņu klāstu, kas tur pieejams...
Mana vienīgā sūdzība, ka vakaros ir ļoti daudz cilvēku (vismaz Dzelzavas ielā)... Nākas gaidīt rindā un trenažieriem, soliem utt... Tāpēc pēdējā laikā ātrāk par plkst. 20 tur vnk neeju... Jo nav jēga, tu vnk bezjēdzīgi stāvēsi.
Vēl viena lieta, ko es ieteiktu... Neeju viena!
Man personīgi prasās pēc kāda gym buddy... :/ Kādreiz gāju ar draudzeni, bet... visiem aizņemtas dzīves utt... Reāli otrs cilvēks palīdz uzturēt motivāciju.. Vienmēr būs kāds, kas uzmundrinās, palīdzēs, ja uznāks slinkums iet uz zāli, pabikstīs! :D :)
13.02.2017 11:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits