Viedoklis par šo?

 
Reitings 119
Reģ: 28.08.2014
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=698419940330419&id=246477898857961

Par šo vnk gribas teikt viņai vajaga sterilizāciju!
09.02.2017 22:58 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Un arī man ir žēl cilvēkus, kuri dara jebko, lai nopelnītu kaut vienu lieku eiro, bet ir tādi, kuriem tikai dod un dod, bet pretīm nav gatavi dot NEKO. Un tā pārspīlētā humānā attieksme diemžēl ir radījusi šādu cilvēku sugu.
10.02.2017 15:42 |
 
Reitings 145
Reģ: 21.09.2015
Uiiiii UK pilns at shaadiem diedeleetaajiem.
Un te tie pabalsti ir veel lielaaki par katru beernu , vinjiem ir veel lielaaks stimuls sadzemdeet.
Viena mammulja uz kaadiem 150kg vainoja valsti pie sava liekaa svara, jo redziet pabalsti neesot lieli un vinja nevar veseliigu paartiku nopirkt, atliek eest saldeetaas picas. Un vinja iedziivojaas veseliibas probleemaas un pieprasiija kompensaaciju no valsts .
Wtf?
10.02.2017 16:09 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
divi invaldīdi ar 9 bērniem saņem ap štuku. pizģets, kāda nekaunība, kā tā drīkst?!
ok, vienkārši pieprasīt māju un mašīnu nav īpaši zolīdi, bet ir cilvēki, kuri acis nepamirkšķinot viņiem mierīgi šo summu var atļauties iedot. viņi taču nepieprasa, bet lūdz. jūsu izvēle -palīdzēt vai nē.
tas, ka tev neviens neko nedod par brīvu, nenozīmē, ka cilvēki, kuri kaut ko dabū par brīvu, ir jāizolē no sabiedrības. nedzīvo viņi sapņu pilīs un nav viņiem tā dzīve nemaz tik viegla, un tev arī neviens pēdējo maizes kumosu no mutes ārā nerauj.
10.02.2017 16:14 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Limonata, man šķiet, ka kamēr tādu cilvēku nesavairosies arī Latvijā, šejienieši nesapratīs, ka arī tādas problēmas un arī tādi cilvēki eksistē. Jo vairāk dod, jo bezkaunīgāki paliek un vairāk prasa. Nejau visi, protams. Nekad nevar neko uz visiem attiecināt, bet tiem, kas dzīvo vai ir dzīvojuši UK, šādi stāsti nav nekas svešs :-)
Default, netrako :-) Es joprojām ļoti labprāt palasīšu tavus ieteikumus nabadzības apkarošanai, bezatbildīgas ģimenes papildināšanas apkarošanai un visi šie jautājumi. Man tiešām interesanti izprast to oponentu loģiku par to, ka dot jau var, nevienam no tā gabals nenokritīs. Bet varbūt tā vietā, lai dotu gatavu produktu, tomēr ir labāk dot iespēju šo produktu pašam ražot, pietam, ilgtermiņā? Bet nu tas tā.. Tāds ir mans domu virziens. Interesanti izprast pretējo pusi.
10.02.2017 16:18 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
viņi taču nepieprasa, bet lūdz

Tieši kurā brīdī viņi kko lūdza?Drīzāk intervētāja lūdza ziedot šaj ģimenei. Es tik dzirdēju "mums vajag".
10.02.2017 16:18 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Ehh, jo vairák dod, jo vairàk prasīs... tie cilvèki jau ir pieraduši un uzskata par normu , ka citiem vinji ir pilnībà jàuztur un vèl mašīna jánopèrk. :( uzskatu, ka visnoderīgàkà palīdzība būtu sterilizàcija, abiem.
Man nekas nav pret, kad prasa palīdzību slimības, ugunsgrèku utml gadījumos, noziedoju, nabagàka nepaliksu, bet kàdam varbūt tas glàbs dzīvību. Bet te... visi vinjiem paràdà jo viniem drá*ties patīk???
10.02.2017 16:20 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Es ļoti ceru, ka kāds uzņēmējs Varakļānos noskatījās šo video un piedāvās darbu šai ģimenei. Ja vecāki nevar strādāt pilnu slodzi, nu tad vismaz nepilnas slodzes darbu vecākiem, kāds tiem būtu pa spēkam, kā arī vecākajiem dēliem var piedāvāt darbiņu vasaras brīvlaikam.
10.02.2017 16:30 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Es arī diemžēl neredzēju kur ir tā lūgšana.. viņi vairākas x ir aicinājuši pie sevis BezTabu, lai tie ko spēj izdarīt/ pareklamēt.
Protams, invalīdiem ar darbiņu ir grūtāk, bet pašvaldības parasti šādās mazās pilsētās ir pretimnākošākas.
10.02.2017 16:42 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Vai viņi par invalīdiem kļuvuši tikai tagad, vai tomēr pirms visiem bērniem? Daudziem gribas lielas ģimenes, bet tomēr gribēšanu no varēšanas vajag mācēt atšķirt. :-/
10.02.2017 16:50 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
... ģimenei ne tikai piešķīruši vairāk kā simts kvadrātmetru lielo māju ar piemājas zemi, bet arī ievilkuši kanalizāciju un ūdensvadu, lai mājā ir arī labierīcības.
Palīdzot ģimenei gan ar pārtikas pakām, gan piedāvājot apģērbu. Bērniem ir brīvpusdienas un vairāki mācās internātskolā, kur ir pilnībā aprūpēti. Ģimene sniegta arī speciālistu palīdzība un īpašas nodarbības bērniem.Turklāt ģimene saņem ziedojumus no dažādām organizācijām.

Nu sorry, bet viņiem tiešam ir iedots ļoti daudz. Un pēc skata viņiem tik daudz labu mantu mājās. Krāmi gan arī līdz griestiem - saimniekot jāiemācās, jo citādi arī jaunu guļbūvi aizkrāmēs līdz griestiem. Saprotamāka būtu lūgšana pēc būvmateriāliem, kas cilvēkiem palikuši pāri. Un ja ir zeme, tad var no agra pavasara līdz vēlam rudenim audzēt pārtiku ģimenei. Cik tur darba, piemēram, ķirbjus iesēt, bet izaug liels daudzums ēdama materiāla.
10.02.2017 16:52 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Par dārziņa uzturēšanu, bet tam tak vajag gan aparšanu, gan kultivēšanu un kartupeļus ir jāvago ik pa laikam, ja godīgi mazdārziņa uzturēšana ir dārgāka kā nopirkt to pašu. Kartupeļus ir tiešām lētāk pirkt nekā dārzā audzēt. Par lopiņiem vispār nerunāsim, tiem vajag daudz vairāk kā cilvēkam, nav tie laiki, kad tas sanāca lēti. Mazas platības tiešām prasa daudz laiku un naudu. Es nesaku, ka nevajag audzēt, bet arī par velti tas nav - stādāmais materiāls, mēslošana utt.
10.02.2017 17:05 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Sparkle, jà, labàk tachu nedarīt neko?! Visu tachu vieglàk nopirkt veikalà par ziedotu naudu
10.02.2017 17:13 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
divi invaldīdi ar 9 bērniem saņem ap štuku. pizģets, kāda nekaunība, kā tā drīkst?!
Vai ne! Sajūta, ka dažam labam ar varu spiež šiem cilvēkiem ziedot!
ok, vienkārši pieprasīt māju un mašīnu nav īpaši zolīdi
Nav gan, bet pieņemu, ka, lai saņemtu tos pašus pabalstus, ko viņi saņem pašlaik, ir nācies daudzreiz lūgt. (Nevajag iedomāties, ka invalīda pensija un bērnu pabalsti ir kas ārprātā milzīgs.) Gan jau vienā brīdī pazūd lūgšanas forma un tā vietā lieto frāzi, ka vajadzētu to un to lietu. Neviens taču nezin, kā tika uzdots jautājums uz kuru atbilde bija, ka vajadzētu mašīnu. Kā sižetu sagrieza, tā parādīja, no tā jūs pieņemat secinājumus.
Viņi arī ir tikai cilvēki, kas vēlas pa reizei kur aizbraukt, lai to izdarītu, ar mazu auto nebūs līdzēts, un kurā brīdī, un kas izlems, ka kāds no bērniem nebrauks (ja viņiem būtu mazs auto)?!
Katrā ziņā, man prieks, ka rādīja bērnu skolas atzinības rakstus, kas norāda, ka bērni cenšas, mācās un dienās tomēr kaut ko vēlas sasniegt.
10.02.2017 17:20 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Nedomāju ziedoto naudu, bet to naudu, kas ir pašiem - dažas lietas tiešām ir lētāk nopirkt. Vienkārši daudziem domāšana, ka laukos pietiek iesēt un atnākt pēc ražas, bet laikam jau arī šī ģimene tā gribētu.
10.02.2017 17:25 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
Sabiedrība ir jāaudzina izglītojot vai liekot pašiem beidzot par sevi parūpēties.

Mūsdienās, kad informācija par to un pati kontracepcija uz katra stūra... Nopietni? Ko tur mācīt? Domā, ka viņa pēc pirmā bērna nesaprata, ka sekss ir tas, no kā tie bērni tur rodas?
šādi bērnu taisītāji, lai tik pie bērna pabalsta tiktu, vispār būtu jāizskauž... 'bērnus sataisa, mazajiem paredzēto naudu iztērē savām vajadzībām un tad tas bērns aug, nevienam lāgā nevajadzīgs...
10.02.2017 17:30 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Mazas pašvaldības jau tagad piedāvā to palīdzību, ka apars tos dārzus, nokultivēs, sadzīs vagas (vismaz agrāk tā bija), pašiem tikai jāsastāda un jāizravē. Bet atsaucība jau nebija liela, jo negrib jau strādāt tie cilvēki. Un vagot nav obligāti, var arī biežāk izkaplēt. Viņu ir tik daudz, ka ātri vien tās vagas varētu izkaplēt.
10.02.2017 18:23 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Ledussirds, tu pieduries? Kurš viņiem lika ražot tos bērnus vienu pēc otra, ja pat vienu nevar atļauties īsti? Piedod, bet 9 (!!!) bērni nevar tā "vienkārši sanākt". Pietam, ziedojumi ir tikai cīņa ar viņu neveiksmju, nepārdomātības un bezatbildības sekām. Nu, ar šo ģimeni - kas nu ir, tas nu ir, atpakaļ tak tos bērnus jau neielikt, pietam, paši bērni nav vainīgi pie tā, ko viņu vecāki ir sadarījuši. Bet kopsummā - tas nav normāli, ka humānu apsvērumu dēļ šādiem indivīdiem ir brīva vaļa vairoties kā tīk, bet pēc tam par viņiem jārūpējas pašvaldībām un ziedotājiem.
10.02.2017 18:37 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Lētāk ir nopirkt, ja vajag, piemēram, 1kg kartupeļu. Ja jābaro 9 mutes visu gadu, tad lētāk audzēt pašiem.
10.02.2017 18:41 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
dr567309, bet tev taču neviens nespiež ziedot / dzīvot tādā pašvaldībā, kura atbalsta nelabvēlīgās (nelabvēlīgākas) ģimenes. (t)
10.02.2017 18:47 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Es neteiktu, ka šī ir nelabvēlīga ģimene. Vecāki vnk biki aprobežoti lauķi kuri savādāk dzīvot neprot. Neizskatās, ka nemīlētu bērnus, vai kā savādāk darītu tiem pāri. Reāli jau lielie bērni varētu gan piepelnīties, gan visu citu izdarīt un kopējiem spēkiem savest to māju kārtībā. Trūkst normāla tēva kurš gribētu to visu noorganizēt un izdarīt...
10.02.2017 18:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits