Viedoklis par šo?

 
Reitings 119
Reģ: 28.08.2014
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=698419940330419&id=246477898857961

Par šo vnk gribas teikt viņai vajaga sterilizāciju!
09.02.2017 22:58 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
dr567309 nodokli ne vienmēr var uzstādīt naudas izteiksmē.
10.02.2017 14:46 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
nu, bet kas tu tāda esi, lai tagad pateiktu, ka viņi visi ir debīli un viņiem ir jādzīvo nošķirti no citiem? es zinu daudzus bērnus no skumjām alkoholiķu, daudzbērnu ģimenēm, kas ir pilnīgi normāli, izglītoti un ar augstākiem mērķiem kā dažs labs biezais bērns. ķipa sabāzīsi viņus visus vienā čupā, lai neredz, ka var savādāk, lai tur meitenes sāk vairoties 13 gados un puņķainu, nošļukušu bērnu ir vairāk kā saprašanas.
man piemēram, ne tikai pēc šīs diskusijas, bet arī dēļ citām, liekas, ka tu arī esi neglābjama un tevi augstāka mērķa labad vajadzētu aizsūtīt uz kādu idiotu ciemu, lai netraucē apkārtējai sabiedrībai :)
10.02.2017 14:48 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
tu domā...papildstundas? :-D Saproti, tur visam jābūt relatīvi humāni, citādi tas nekad mūžā neietu cauri. Tādēļ ir nepieciešami spēcīgi līgumi/noteikumi un ievākšanās un dzīvošana šajos ciematiņos būtu jāizkārto brīvprātīgi piespiedu kārtā. Valstij ir vienkārši brutāli jāpiegriež jebkādi pabalsti šāda tipa ģimenēm un jānostāda fakta priekšā - vai nu kulies pats, vai arī lūdzu, dodam tev iespēju dzīvot un dot par to kaut ko arī atpakaļ. Visu "ieekonomēto" naudu tad var grūst uzņēmējos un sponsorēt izglītību pilnos apmēros asajiem prātiem un tādās nozarēs, kurās tas valsts ieguldījums nāks atpakaļ ar uzviju. Uzlabojot ne-nelabvēlīgās sabiedrības ekonomisko situāciju, uzlabosies kopējais valsts ekonomiskais stāvoklis un tad atkal var kaut ko gāzt iekšā šajās kolhoza tipa saimniecībās, palielinot ražošanas (lauksaimniecības) apjomus, ko varbūt jaut kādā brīdī var sākt eksportēt. LV iedzīvotājiem šie produkti būtu vai nu par ļoti, ļoti simbolisku maksu, vai nu konkrētos apjomos bez maksas, piemēram. Ar šo pašu pārtiku varētu nodrošināt skolas, slimnīcas. Īsāk sakot..tas skan reāli brutāli, bet ja uz to paskatās mazliet lielākā bildē...
10.02.2017 14:52 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
default
Tu kā party crasher. :D:D Ļauj taču cilvēkiem pasapņot! :D
10.02.2017 14:55 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
default, piedod, bet nesanāks tev mani apvainot. Tas, ko es rakstu - nav kaut kāds koncentrācijas nometnes apraksts, bet reāla iespēja nabadzīgām un nelabvēlīgām ģimenēm pašām sevi uzturēt un par šādu iespēju arī pateikties sabiedrībai, kura šādu iespēju nodrošina. Daudzviet ārzemēs, cilvēki maksā, lai būtu iespēja šādos ciematiņos dzīvot. Vienīgi tur tad tik tiešam ir kolhoza tipa sistēma - zeme un tās saražotie labumi pieder tiem, kas ir samaksājuši lai būtu tur iespēja dzīvot. Es neko no sevis neiedomājos, bet skatos uz pasauli reālistiski. Nevaram mēs visiem palīdzēt. Negrib neviens sev kaimiņos tādas ģimenes, daudzi negrib lai viņu bērni spēlējas vai iet vienā skolā ar bērniem no šādām ģimenēm. Var, protams, naivi uz to visu raudzīties, bet ko tas dod? Neko. Apaļu NEKO!
10.02.2017 14:56 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
kāds pasapņot? kāds brīvprātīgi piespiedu kārtā? mīļās, šitas sapnis jau ir izsapņots. būtu labāk vēsturi pamācījušās, tad saprastu, ka jūsu idejas jau kāds jukušais ir mēģinājis realizēt un tās fucking nestrādā.
un tas, ka tev liekas, ka ir ok - nespēlēties ar kādu bērnu tikai tāpēc, ka viņš nāk no nelabvēlīgas ģimenes ir vienkārši pretīgi! tavā reālistiskajā pasaulē arī tu esi nekas
10.02.2017 15:01 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Saproti, tur visam jābūt relatīvi humāni.

Dikti žēl, ne? Runas brīvības dāsni piedāvātās ainiņas, kur dažai šķiet, ka cilvēka kvalitāte mērāma vien saražotajā IKP. Un es izlasīju visu, sapratu kontekstu un dažos aspektos pat piekrītu. Bet geto koncepts tik un tā atbaidošs.
10.02.2017 15:02 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
dr567309, tu izklausies pēc hitlera
10.02.2017 14:35 | nosūdzēt | saite
nja vai ne. Cilveki nez kapec doma ka ir pasaules nabas un ir tiesigi macit citus dzivot, noradit kas ir slims vai likvidejams.
Riga bija geto rajons slegtais jau. Kara gados Hitlera rokaspuisi domaja ari ebreji ir mesli un sadzina Maskavas forstate dzivot izveidoja slegtu geto, velak vinus tukstosiem nosava. Ka ari blakus latgalites tirgum nodedzinaja ar cilvekiem ieksa sinagogu. Vel izsava veselas slimnicas psihitariskas jo uzskatija ka tadi nedrikst dzivot. Nu ar ko sie pasaules nabas beidza zinam visi!
10.02.2017 15:04 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
kāds pasapņot? kāds brīvprātīgi piespiedu kārtā? mīļās, šitas sapnis jau ir izsapņots. būtu labāk vēsturi pamācījušās, tad saprastu, ka jūsu idejas jau kāds jukušais ir mēģinājis realizēt un tās fucking nestrādā.
un tas, ka tev liekas, ka ir ok - nespēlēties ar kādu bērnu tikai tāpēc, ka viņš nāk no nelabvēlīgas ģimenes ir vienkārši pretīgi! tavā reālistiskajā pasaulē arī tu esi nekas
Tiesi ta! Un pasaki kadi tavi sapni, redzesim kada tava iekseja butiba.
Es tomer par to ka visiem vai lielakai dalai dodam otru iespeju. ka te palidzet jau mineju. Psohologu kas ilgstosak darbotos ar gimeni, mentoru kas palidzetu kadu laika posmu ikdienu uztret kartibam,sakopt mati...
10.02.2017 15:07 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Hmm, es laikam vienīgais iesmeju par šo visu, neskatoties uz to ka esmu izaudzis 8 bērnu ģimenē un man būtu ko par tēmu pateikt. :D Chill out piektdiena tak... :D
10.02.2017 15:09 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
un tas, ka tev liekas, ka ir ok - nespēlēties ar kādu bērnu tikai tāpēc, ka viņš nāk no nelabvēlīgas ģimenes ir vienkārši pretīgi! tavā reālistiskajā pasaulē arī tu esi nekas

Kur es ko tādu apgalvoju? Zini, es kaut kā jau no 90. gadiem atceros, ka nabagos skolās apcēla, apsmēja. Tiem, kam bija brīvpusdienas vēl jo vairāk. So... apvaino cik vēlies, nesanāks :-) Nu zinu, zinu, ka realitāte nav smuka - bet kāda tā ir, tāda tā ir. Ja tu izvēlies pievērt uz to acis un tev liekas, ka humānāk ir ļaut nabadzībai augt, nevis pieņemt mērus tās savākšanai, pat ja tie mēri nav parastam cilvēkam aptverami, nu tev tā liekas. Man liekas citādāk. Es tevi neapvainoju, starp citu. Tādēļ drošvien nav vērts turpināt mūsu sarunu, jo produktivitātes nekādas, ja apvainojumi lido vienā virzienā, bet tīri principiāli sākt tos raitīt tavā, man nav vēlmes :-)
hanna! - jau minēju, ka daudzviet pasaulē (ja nu netici, pastudē "self sustaining communities") cilvēki maksā par iespēju šādās sabiedrībās dzīvot. Šeit sanāk tā, ka nelabvēlīgās ģimenes nav spējīgas pašas šādu iespēju nodrošināt finansiāli, tad nu iespēja ir to paveikt par valsts naudu un ieguldītos līdzekļus atgūt, nodarbinot šos cilvēkus. Kas tur nehumāns? Par bērnu "ražošanu" un šī "procesa" ierobežošanu.. es jau vairākkārt izteicos, ka humāni tas nav, bet humāni nav arī ļaut tam notikt pašplūsmā. Ne velti ielas kaķus kastrē/sterilizē un laiž atpakaļ uz ielas. Tas lūk ir humāni - neļaut nelabvēlīgiem kaķiem vairoties, bet cilvēkiem nē? Jo tie ir cilvēki? Valstij uzturēt cilvēku maksā krietni vairāk kā uzturēt kaķi.
10.02.2017 15:11 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Un, protams, ka kimbare jau klāt. Tu atšūsies no manis, nelaime?
10.02.2017 15:12 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Šausmas, par ko pāvērties šis forums. Vulgaritāte un rasisms visos iespējamos veidos.
Tu, dr, apzinies, ka izskaties pēc tipiskas Daily Mail lasītājas? Uzskati atbilst par visiem 100%.
10.02.2017 15:13 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Blackpoetry, rasei te kāds sakars?:-D
10.02.2017 15:16 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
dr567309 Ideja par iespēju dot apmaiņā pret kaut ko nav peļama,bet arī default saka taisnību,ka ne visus vajag nošķirt,jo no šādām ģimenēm izaug arī krietni cilvēki.
10.02.2017 15:17 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kā var kādam aizliegt dzemdēt vai nosiet olvadus pret paša gribu? Nu, kā? Sabiedrība ir jāaudzina izglītojot vai liekot pašiem beidzot par sevi parūpēties. Sociālā palīdzība un labdarība nav slikti, bet tagad jau tas ir aizgājis tik tālu, ka cilvēki vairs neredz nepieciešamību strādāt un pašiem par sevi cīnīties. Vajadzētu izbeigt šo visa iedošanu par velti.
10.02.2017 15:18 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Bet protams, ka izaug krietni cilvēki, bet vai viņiem ir lielāka iespēja izaugt tādos apstākļos, kādi ir, piemēram, šai konkrētajai ģimenei (tēmā), vai tomēr kontrolētos apstākļos, kuros tiem tiek dota iespēja (ne gluži iespēja, bet piespiedu kārtā) mācīties un izaugt par to krietno cilvēku, labos apstākļos - ar jumtu virs galvas un ēdienu uz galda? Es nesen manīju rakstu, ka LV vairāk kā 1000 bērnu neapmeklē skolu. Es pieļauju, ka tie nav bērni no labvēlīgajām ģimenēm?
Nu nevajag mani te par kaut kādu briesmoni uztaisīt. Tās visas ir tikai domas un idejas, jo nu..sorry, bet realitāte ir tāda, kāda tā ir. Nabadzība tikai aug un burtiski vairojas. Ja to neviens nekontrolēs, tad kādā vidē mēs dzīvosim? Jūs mani te nopeļat un apsaukājat (kas jau nav nekas neierasts :D), bet kādas tad ir jūsu idejas un priekšlikumi? Nu nu? Man interesanti! Tiešām. Varbūt tas man liks kaut kā mainīt savas domas, liks pārdomāt. Bet pagaidām - skatos uz pasauli reālistiski. Iedodot 5eur nabagam, mēs viņu tikai pabarosim. Ieguldot 5 eur pareizi, mēs varam no tiem 5eur dabūt ārā 10 eur, no 10 jau 20 utt. Ja tas nav loģiski, tad kas ir?
10.02.2017 15:23 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Annie - ok, lai būtu ar izglītošanu, ne ar tik brutāliem mēriem kā kastrēšanu/sterilizēšanu. Cilvēkiem pašiem ir jāsaprot, ka bezierobežojumu vairošanās ir nevis bizness, bet kāds taču par to maksā. Tas, ka viņi saņem pabalstu 1050 eur apmērā - no kaut kurienes taču tā nauda nāk, vai ne? Es saku - es ļoti labprāt uzklausītu kādas idejas no oponentu puses. Es vienkārši sen esmu pazaudējusi to naivumu, ka cilvēki paši sapratīs, kas ir labi, kas ir slikti. Kas ir pareizi, kas nepareizi. Un nē, es neesmu nekas, lai teiktu, ka tieši tik un tik bērnu ir pareizi, bet skaitīt mēs visi mākam, un tas, no kurienes tā naudiņa nāk, nav bezlimitu ražotne.
10.02.2017 15:27 |
 
Reitings 255
Reģ: 18.02.2016
Vainīgs ir dzemdību nams un ārsti. Neizstāstīja, kāpēc bērni visu laiku lien ārā.
10.02.2017 15:27 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Ārijas kundze, kura uz ielas tirgo pašas adītās zeķītes, no žēlastības dāvanām atsakās. Lūk, tādiem cilvēkiem gribas dot. Ne tādai kā šaj ģimenei, kuri tikai prot prasīt un grābt.
10.02.2017 15:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits