Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Narvesen

 
Reitings 66
Reģ: 01.07.2015
Sveikas, kādas būtu atsauksmes meitenēm, kuras strādā vai strādāja Narvesenā? Kā kopumā? Kur? Kāda alga un attieksme? :)
08.02.2017 20:46 |
 
Reitings 7
Reģ: 08.02.2017
Zemu, zemu tavi mērķi. :-D
08.02.2017 21:00 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
sudzibas.lv :-D
08.02.2017 21:14 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
Pirms daudziem gadiem straadaaju. Man personiigi nepatika un diez cik ilgi nenostraadaaju. Nepatiik, ka visu laiku kaadam ir jaauzbaazas un jaapiedaavaa peec iespeejas vairaak. Vadiiba seez aiz durviim un klausaas vai tik neizlaid vienu reizi un kaut ko nepiedaavaa. Itkaa bija arii visaadi bonusini utt., bet tas paarsvaraa tiem, kas straadaa ilgaaku laiku un visu izpilda.
08.02.2017 21:36 |
 
10 gadi
Reitings 319
Reģ: 17.09.2010
Strādāju 2,5 gadus narvesenā.
Viennozīmīgi nav tas vieglākais darbs, īpaši tur, kur es strādāju bija liela cilvēku plūsma.
Strādāju uz pusslodzi un apvienoju ar mācībām, alga bija 200 euro + bonusi (taču ne vienmēr var uz tiem cerēt), šobrīd uzjautāju ex kolēģei, kura vēljoprojām tur strādā, diemžēl diži nekas nav mainījies. Pusslodze saņem tikpat. Kā jau minēja ir jāuzbāžās klientiem ar vairāk piedāvāšanu (taču pie tā pierodi). Biežas pārbaudes ( pārbauda vai pārdod nepilngadīgajiem alkoholu un tabaku, pārbaudes veic narvesens + tagad vēl iesaisījās arī policija (speciāli meklē jauniešus, kuriem nav 18, taču izskatās vecāki). Cik atceros, tad, ja noķer narvesen, tad ir jāraksta paskaidrojums, taču ja policija, tad ir jāmaksā sods, gan pārdevējam, gan veikala vadītājam.) nākamais, tabakas pārstāvji uzstāj, lai tu piedāvātu, kādas konkrētas cigaretes + pārbaudes arī notiek, kases pārbaude (parasti audita laikā), + tagad vēl pārbauda enerģētisko dzērienu pārdošanu nepilngadīgajiem. )
:-|
08.02.2017 22:46 |
 
10 gadi
Reitings 319
Reģ: 17.09.2010
+ pārbaudes par apkalpošanas kvalitāti. (sasveicināties, parunāt, piedāvāt, atsveicināties)
08.02.2017 22:48 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
Pirmais darbs bija narvesenā. Protams, man tas daudz ko iemācīja - disciplīnu, sarunāties ar cilvēkiem utt., bet neiesaku galigi. Alga maza darba ļoti daudz, ja paveicas ar vadību, tad varbūt vēl tā, bet vadība arī man bija nekāda. Visu laiku bijām pa vienam darbiniekam visā veikalā. Un nejau būdiņā, bet lielā narvesenā, kuri blakus nestei. No rītiem daudz cilvēku un rindas, un visi jāpaspēj vienai apkalpot - gan hot dogus un maizītes uztaisīt pircējiem, gan jaunās avīzes izlikt, svaigās maizītes izlikt.
Vakaros jāpaspēj klineti apkalpot, kafijas automāti iztīrīt, grīdas izmazgāt, tualeti iztīrīt. Varbūt tas viss nebūtu tik grūti, ja būtu vairāk darbinieku, bet vienam pašam..... + vēl veikala darba laiks no 7-22 (vasarā līdz 23). Darbā jābūt pirms 7, lai paspētu svaigas maizītes izcept un kafijas automātu salikt utt. Forši bija, ja bija maiņa no 7-15, tad vismaz atlikusī diena brīva. Neforši, ja no 15-23, tad kamēr aizbrauc mājās jau ir gandrīz 12 naktī, tad kamēr paēd, nedaudz atpūties un ej gulēt, un cēlos ap 4:30. Izturēju pusgadu un man pietika. :D
Un, protams, nevar aizmirst par slepenajiem pircējiem. Visu laiku jāsmaida, jāsveicinās, jāpiedāvā papildu prece, par pirkumu jāiedod čeks, jāatsveicinās. Ja nebūs kaut kas ne tā, vai zems vērtējums no slepenā klienta, tad vadītāja draud ar paskaidrojumiem.
aaa un jā, tāda oficiāla pārtraukuma arī nebija. Varēja noteiktos laikos uzlikt pulkstenīti uz 5min., un pusdienas ēst, kamēr viena nav veikalā un skatīties kamerās vai kāds nenāk. Ja nāk, tad uzreiz skriet apkalpot. Ļoti stulbi.
09.02.2017 10:23 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
un jā, bieži bija viena brīvdiena jāstrādā no 8-22, visa diena vienai pašai, ja gribējās vismaz otru brīvdienu dabūt brīvu. Citādak sestdienas, svētdienas brīvas nedeva.
09.02.2017 10:26 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Narvesens bija viens no maniem pirmajiem darbiem pirmajos kursos universitātē. Viss atkarīgs no tiešās vadības - frančīzes īpašnieka. Kopējās klientu apkalpošanas politikas, protams, visur ir vienādas, bet tas, kā tās tiek īstenotas ir atkarīgas no konkrētā narvesena vadības. Man paveicās, jo tiešā vadītāja pati bija sākusi kā pārdevēja narvesenā, tāpēc saprata to visu padarīšanu arī no otras puses. Tā kā arī komentārs par zemajiem mērķiem šeit nav īsti vietā. Alga, protams, sūdīga, bet izdzīvot var, ja ir labs kolektīvs, būs viegli savienot maiņas ar studijām. Lielākais mīnuss ir lielā cilvēku plūsma un kaudzēm dusmīgu, neapmierinātu un kašķīgu pircēju. Toties, ja izturēsi, tad mentālā kapacitāte paciest citu cilvēku bulšitu būs ievērojami augusi. :-D
09.02.2017 10:34 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
bieži bija viena brīvdiena jāstrādā no 8-22, visa diena vienai pašai, ja gribējās vismaz otru brīvdienu dabūt brīvu.

Vispār nesaprotu tos darba devējus ,kuri nevēlas dod brīvas 6dienas, 7dienas un vispār 2 dienas pēc kārtas brīvas. Cilvēkus vairāk motivē iet strādāt uz darba vietām ,kur kāda 6diena vai 7diena brīva un divas dienas pēc kārtas.
09.02.2017 10:41 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
Iesaku labāk Statoilu :) Gan ir, kur augt, gan maksā ļoooti smuki. Protams, nevar kā narvesenā - urbināt degunu, ir dikti daudz jāšiverē, bet nav ne vainas.
09.02.2017 10:44 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
Vispār nesaprotu tos darba devējus ,kuri nevēlas dod brīvas 6dienas, 7dienas un vispār 2 dienas pēc kārtas brīvas. Cilvēkus vairāk motivē iet strādāt uz darba vietām ,kur kāda 6diena vai 7diena brīva un divas dienas pēc kārtas.

Tieši tā. Protams, ka ir saprotams, ka veikala darbība jānodrošina visu laiku, līdz ar to protams, ka būs jāstrādā arī brīvdienās, bet nu nejau katru brīvdienu. Un nemaz neuzdrošinies pajautāt vadītājai gan sestdienu, svētdienu brīvu. Tas vispār ir off limits.
Esmu strādājusi arī citā darba vietā kā pārdevēja piem., 4 dienas strādā, 2 brīvas, 3 dienas strādā, 1 brīva, 3 strādā utt.. Tā viena brīvā diena VISPĀR neko nedod. Tu esi tik ļoti noguris, ka tajā vienīgajā brīvdienā gribās tikai gulēt un atpūsties, nejau vēl māju kārtot, drēbes mazgāt utt.
Un vēl nedrīkstēja arī sēdēt narvesenā strādājot. Aizej uz darbu un 14h no vietas jāstāv kājās, nu apsēsties tikai tik cik, kamēr fiksi stūķē mutē savu maizi, kamēr pircēju nav. :D
Dienas beigās sajūta, ka kājas no dibena izkritīs. Es tā pat atradu veidu kā sēdēt, par to man tiešām bija vienalga, ja man kaut ko teiktu. :-D
09.02.2017 10:53 |
 
Reitings 11
Reģ: 03.11.2013
Pozitīva pieredze strādājot Narvesen uzņēmumā, viss atkarīgs no vadītāja, ja labs vadītājs var sarunāt visu kā ērtāk arī ar darba grafiku. Izaugsmes iespējas ir, ja pats ir labs darbinieks.
09.02.2017 11:03 |
 
Reitings 522
Reģ: 28.11.2013
Pastāstiet kāda smalkāk par tām izaugsmes iespējām. Kādas ir izaugsmes iespējas, ja tu esi viena pārdevēja un vairāk pārdevējas nav vajadzīgas?
09.02.2017 11:31 |
 
Reitings 11
Reģ: 03.11.2013
Ir iespēja kļūt par vadītājas asistenti, Vairāk pienākumu,lielāks atalgojums. Jā ir apņēmība var ņemt savu franšīzi un kļūt par vadītāju, jo iekšēji jau viss ir zināms.
09.02.2017 12:36 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
100 punkti, ka pilsētnieks ir tupais Raivis. Neticu, ka pasaulē ir vēl šāds īpašs eksemplārs :-D
09.02.2017 12:47 |
 
Reitings 16
Reģ: 25.01.2017
Ja Tu esi dsrba meklējumos, tad uzraksti man privāti, protams, ja interesē mans piedāvājums. Varu ieteikt darbavietu labāku par narvesen ar elastīgu darba grafiku un alga vidēji 500 - 700 par pilnu slodzi. :-)
09.02.2017 13:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits