Laiks no sadarināšanās līdz kāzām!

 
Reitings 492
Reģ: 29.11.2009
Sveikas!
Zinu, ka tas katram ir individuāli, bet gribētu dzirdēt jūsu pieredzi vai pieņēmumus sakarā ar šo jautājumu, - pēc cik ilga laika no bildināšanas brīža notiek kāzas? Un kad sākas to kārtīga plānošana, viesu lūgšana? :)
Draudzene tikko saderinājās un teica, ka precības būšot pēc kādiem 3 gadiem. Hmm, es tā aizdomājos, kāpēc tad tik ātri vispār bildināt, jo man kaut kā bija licies, ka kāzas parasti plāno nākošā gada laikā. :)
Šobrīd ar draugu esam tādā posmā, ka drusku apzināti bremzēju viņa domu par bildināšanu, jo tuvākā gada laikā neredzu iespēju precībām, bet iespējams mani uzskati par aptuveno laiku ir maldīgi, tāpēc gribētu uzzināt kā bija jums vai jūsu paziņām. :)
05.02.2017 19:14 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Tās, kuras gaida līdz 30, riskē arī neko nesagaidīt.
06.02.2017 11:30 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Man personīgi šķiet, ka vajadzētu apprecēties gada - pusotra laikā, jo citādi, kāda tad jēga bildināt, ja zini, ka tuvākajā laikā nemaz neplāno rīkot kāzas?
v35, Tu pateici tā, it kā vīrieši būtu tie, kas par katru cenu gribētu precēties, bet sievietes negribētu. :D Bet piekrītu, man arī diez vai būtu vajadzīgs vīrietis, kurš pēc 2 gadu kopā būšanas vēl nezin, vai grib mani precēt. Nu 20 gadu vecumā gan, protams, 2 gadi ir daudz par ātru, tur var gaidīt arī 5 gadus.
06.02.2017 11:41 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Tā sasmējos, ka, ja neapprecas gada laika, jābildina otrreiz. Tiešām ir vīrieši, kas kaut kam tādam piekrīt? Man vienmēr ir licies, ka mans vīrs ļoti izdabā visām manām kaprīzēm un dīvainībām, bet, nu, otru reizi nebildinātu.
06.02.2017 12:17 |
 
Reitings 435
Reģ: 29.01.2009
Apprecējāmies aptuveni 2,5 gadu laikā pēc bildinājuma, jo kad mani bildināja abi bijām studenti un pliki kā baznīcas žurkas :D Tad nu pabeidzām augstskolu, iekārtojāmies darbos, sākām pelnīt un sakrājām kāzām :)
06.02.2017 18:02 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Mums bija pusgads starpā. Sākumā domājām gaidīt 1,5 gadu, bet beigās tomēr izdomājām negaidīt. Negribētu es dzīvot pēc saderināšanās līdz kāzām gadiem. Uzskatu, ka gads, pusotrs ir maksimums. Savādāk tāda tukša runāšana vien sanāk. Man patīk vīrieši, kas dara, nevis runā tikai :)
07.02.2017 16:08 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Mums kāzas bija gadu pēc bildināšanas. Mums tas likās normāli, jo fiksākā tempā mēs nebūtu visu sataisījuši tā, kā gribam(bet taisīt ātrāk un ne tā, kā pašiem gribas, negribējām).
Man liekas, ka nekur nav noteikts, pēc cik ilga laika kāzām jābūt. Es personīgi, negribētu tikt bildināta un tad kāzas pēc 5 gadiem. Taču, tās ir manas personīgās sajūtas. Ja pašu pāri tas apmierina - viss labi, jo galu galā, primāri, tas skar tikai viņus abus. Un vienalga, kas vēl kādam no malas par to sakāms.
Zinu paziņas, kas apprecējās pusgadu pēc bildinājuma. Un man ir arī tuvu cilvēku vidū pāris, kam kāzas būs pēc 2 gadiem. Galvenais, ka pārim ir vienādas domas.
07.02.2017 16:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits