Celojums diviem

 
Reitings 41
Reģ: 23.11.2016
Luudzu iesakiet kur vareetu aizceljot rudenii (septembris,oktobris) ja veleetos iekljauties 2000 euro uz diviem? Kuras valstis vareetu ieteikt? Interesee siltaas valstis. Pasai diemzeel pieredzes silto zemju apceljosanaa nav, taapeec gribu saprast ar kaadaam izmaksaam reekjinaaties un kaa izveeleeties labaako vietu par noteikto budzetu.
02.02.2017 08:32 |
 
Reitings 103
Reģ: 29.01.2009
Jā, zinu, Londona ir dārga - tur gan neesmu bijusi tāpēc ar pieredzi nevaru padalīties. Bet Romā, Parīzē mierīgi par 100 EUR var palikt labās viesnīcās centrā. Vasarā biju SF un LA - nu nav tur (vasarā!) centrā, kur palikt zem 150 EUR pa nakti. 150 EUR jau būs izņēmums un 3*** un 12m2 istabiņa :) Un protams, bez brokastīm :)
04.02.2017 18:16 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Romā un Parīzē , ja gribi centrā izdevīgā vietā , tad vismaz ar 120 eur par nakti 3 -4 zv viesnīcā jārēķinās .
Ko gribu teikt , ka Ņujorkas centrā cenu griesti būs apm 200 eur par nakti luxusa viesnīcās , Bet Eiropā labi daudz jāmeklē , lai centrā iekļautos līdz 150 eur par 3-4 zv. viesnīcu , kas neatrodas ellē ratā , ar brokastīm un wifi .
Ir , ir ASV lētākas viesnīcas . Paskaties kādas nenormāli dārgas Eiropā viesnīcas , kas ir 4-5 zvaigznes , atrodas centrā , 300-500 eur par nakti . :-)
04.02.2017 18:36 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Hotel The Peninsula Paris 5 zv viesnīca- 890 eur vienai naktij !!! apskatījos cenu uz martu
Un Waldorf Astories Ņujorkā šikā viesnīca 190 eur par nakti :D
Ir starpība ?
Eiropā cenas viesnīcām ir nenormāli dārgas salīdzinājumā ar ASV . Tiešām ļoti laicīgi jāmeklē izdevīgākos piedāvājumus . Tas protams atkarīgs arī no valsts , Spānijā viesnīcas lētākas , tāpat ļoti lētas Turcijā . Bet kaut kādā Nīderlandē , Dānijā , Londonā un Skandināvu valstīs par 150 eur var atļauties 3zv viesnīcu :D
04.02.2017 18:50 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Es Romā pašā centrā par ļoti labu viesnīcu maksāju 70 eur par nakti, bet nu katram jau tā izparne par vārdu labs mēdz atšķirties
04.02.2017 19:31 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es pirms 2 gadiem biju uz AAE uz 8 dienām, ar visu visu (lidojums, viesnīca, ekskursijas, šopings, viss) iztērējām ap 2500, pieļauju, ka Taizemē ir līdzīgi. Dārgāks lidojums, bet lētāka dzīvošana. Nu es nelidotu pa 2000 uz diviem uz Taizemi, jo nesanāktu tāda līmeņa atpūta, pie kādas esmu pieradusi, moteļi un kebabi nav mans.
Pa 2000 aizbrauktu 10-14 dienas garā ceļojumā uz Spāniju, Portugāli, Grieķiju ar šopinga elementiem un palikšanu vismaz 4* viesnīcā.
Ja komforts nav prioritāte, ir OK palikt arī lētākā viesnīcā un ēst lielveikalu pārtiku parasto, tad iesaku AAE.
04.02.2017 22:04 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Ā, Kanāriju salas vai Madeiru var apsvērt, kā arī iepazīties ar tūrfirmu pakalpojumiem. Lai kā man nepatiktu tūrfirmas un lai kā patiktu plānot visu pašai, tūrfirmu piedāvājumi reizēm mēdz būt nepieklājīgi lēti.
04.02.2017 22:07 |
 
Reitings 31
Reģ: 05.10.2010
Pagājušajā vasarā biju Vīnē, Čehijā, Austrijā, Romā un Venēcijā. Braucām ar auto, kopā trīs cilvēki braucām. Katrs no mums iztērēja aptuveni 250 eiro šim ceļojumam. Šajā summā ir degviela, viesnīcas, ēšanas, un protams iepirkšanās, muzeji utt. Ceļojums bija piecas dienas, bet bija pietiekoši, paspējām gan atpūsties, gan arī apskatīt pilsētas kurās bijām. principā kārtīgas apskates mums bija Vīnē, Romā un Venēcijā.Ja Vīnē mēs pamatīgi nosalām tad Itālijā izkarsējāmies. Braucām gan jūlija beigās, karstums bija nenormāls, katru dienu bija vidēji + 35 grādi un naktī zemāk par + 25 grādiem nenoslīdēja. Toties, kad mājupceļā iebraucām Lietuvā un Latvijā ārā bija knapi +18 grādi, nenormāli lija un sajūtas kā septembrī. Kopumā man ļoti patika, bija aizraujošs ceļojums un apskates objekti. Ja būs iespēja noteikti darītu tāpat kā pagājušajā vasarā, lai gan ceļojuma beigās teicu, ka šādi negribētu ceļot otru reizi, tagad domāju, ka būtu forši vēlreiz tā ceļot. Mans ieteikums gan ir ieliet papildus degvielu Polijā un tad Itālijā tā nebūtu jāpērk, jo Itālijā dīzelis maksāja sākot no 1,30 līdz pat 1,80 par litru. Kā arī izpētīt sīkāk par maksas ceļiem. Silti iesaku braukt pa maksas ceļiem, mēs no Romas izbraucot izdomājām, ka apbrauksim daļu maksas ceļu pa vietējas nozīmes ceļiem. Viesnīcas mums nebija baigi šikās, bet pietiekoši labas ar visām ērtībām un foršiem skatiem pa logiem. Romā mums gan bija noīrēta daļa dzīvokļa piepilsētā, gan arī viesnīca pie jūras. Vienu nakti gulējām auto.
05.02.2017 00:32 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Cik es esmu pa Ameriku ceļojusi, tur viesnīcas man sķiet, ka ir daudz daārgākas nekā Eiropā. Pirmkārt, tapēc, ka cenā viņi neiekļauj nodokļus un tad daudzām viesnīcām tagad tur ir resort fee vai atsevišķa maksa par internetu un brokastis daudzās viesnīcās nav iekļautas. Otrkārt, Eiropā tie nodokļi daudzās viesnīcās ir iekļauti. Var jau salīdzināt waldorf astoria viesnīcu ar to viesnīcu Parīzē, bet ir tak arī dažāda līmeņa 5 zvaigžņu viesnīcas. Ja salīdzina the peninsula viesnīcu, tad salīdzini abās pilsētās šo viesnīcu. Tas ir tas pats, kā salīdzināt hilton ar four seasons (waldorf astoria pieder hilton, starpcitu). Four seasons viesnīcām būs pilnīgi cits līmenis nekā hilton, tapēc cenas būs daudz augstākas. Ja grib salīdzināt dārgas viesnīcas, tad paskaties cenas manis pieminētajai four seasons, mandarin oriental vai ritz carlton.
05.02.2017 00:50 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Es vasarā lidošu atkal uz ASV un, piemēram, Sanfrancisko man ir pasūtītas divas istabas 4 zvaigžņu viesnīcā union square, kas ir pašā centrā, uz 3 naktīm un man tie sanāk $1630, kas, manuprāt, galīgi nav lēti. Es, protams, neņēmu pašu lētāko viesnīcu, jo man ir svarīga atrašanās vieta, kā arī, lai es justos komfortabli viesnīcā, no visām viesnīcām šis bija viens no lētākajiem variantiem. Plus brokastis un nodokļi nav iekļauti un cenā.
05.02.2017 00:57 |
 
Reitings 16
Reģ: 20.12.2016
Komentārus gan neesmu lasījusi, taču par minēto summu iespējams atpūsties dažādās valstīs.. Jautājums ir kāds ir konkrēto cilvēku ceļošanas stils - paliksiet kūrortā, ekskluzīvs numuriņš, dārgas vakariņas vai tomēr mērķis ir pašiem plānot, pēc iespējas vairāk apskatīt un pēc iespējas mazāk izdot.. par 2000eur es visdrīzāk ieteiktu apceļot Āziju. Tur iespējams tā paceļot, ka pat pāri paliks (bet tas, protams, ir individuāli) Izmaksas var būt ļoti minimālas, jo ēdiens ir salīdzinoši lēts un dzīvesvieta arī (viesumājas, hosteļi) Vispār grūti ieteikt, ja nav zināms, tā teikt, "ceļotāja tips".
05.02.2017 01:38 |
 
Reitings 294
Reģ: 02.01.2014
Varbūt paskataties Maroku? Skatos, ka pēdējā laikā ļoti daudzi tur brauc. :)
Biļetes nav ļoooti dārgas un cik zinu, tad nakšņošanai arī normālas cenas. :)
05.02.2017 17:11 |
 
Reitings 103
Reģ: 29.01.2009
Nosmējos, par 5***** viesnīcām ASV strīdās sieviete, kas pelna 800 eur mēnesī. Jā, vairāk diskusijā nepiedalīšos, jo, ja tiešām iztērēji 1/4 mēneša algas, lai paliktu vienu nakti viesnīcā, tad man vispār nav ko teikt :-D:-D:-D
05.02.2017 19:48 |
 
Reitings 41
Reģ: 23.11.2016
Paldies meitenes!
latmex varetu teikt, ka tas ir taads pirmais iistais celjojums, ieprieksh esam celjojushi, bet parasti paliekam pie radiem aarzemees un tad vinji arii visu plaanoja un mees devaamies tur, kur veda :-D
Zvilneet visas briivdienas tikai pie baseina vai juuras mees notekti negribeetu.
06.02.2017 08:24 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Es gan Maroku neieteiktu, ir ļoti grūti redzēt tur esošo nabadzību, naudas lūdzējus, sakropļotus cilvēkus un nemitīgi justies kā slaucamai govij. Es nemāku norobežoties arī no urīna smakas Marakešā, netīrības Rabātā vai kaiju izkārnījumiem Esakirā, nemaz nerunājot par atkritumu pilniem laukiem apkārt šīm pilsētām. Pēc Marokas apsolīju sev nabadzības plosītās vietās vairs neceļot, man tas ir par grūtu
06.02.2017 10:05 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Vējā, sajūta, ka esam divās dažādās valstīs bijušas :) Jā, skaidri redzams, ka tā ir neattīstīta valsts, ar to jau rēķinās turp dodoties, bet vai nu mēs pārāk daudz dauzījāmies apkārt pa tuksnešiem, kalniem, ūdenskritumiem un pludmalēm, bet Savīra jau ir ostas pilsēta - jārēķinās taču, ka kaijas, zivis un netīrība krastmalā (man gan tas likās sava veida kolorīts), bet pati pilsēta taču ir tiiiik skaista! Un var jau doties uz Agadiru vai jebkuru sērfošanas pilsētu - skaistas promenādes, restorāni un sakoptas pludmales.
06.02.2017 10:22 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Autores vietā nebrauktu uz tiem laukiem un nemaz neprasītos vīram līdzi uz garāžas pasiģelkām. Un kas tā par ideju sasaukt to čomu sievas klāt. Ko es tur runātu ar tām citām sievām? Nu nav viņas manas draudzenes. Vienkākši pieklājības frāzes? Man pašai savu īsto draudzeņu pietiek
06.02.2017 10:56 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Sorry ne tā diskusija :D
06.02.2017 10:57 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
René, es pati esmu vainīga, biju idealizējusi Maroku pirms paša ceļojuma, bet jau lidostā dabūju kultūršoku, kad tualetē mani turēja 2 sievietes, pieprasot atdot visu naudu. Un tad, kad Marakešā man naudu lūdza gan mazi bērni, gan sakropļoti cilvēki, gan vīrieši spēka gados, tas mani satrieca,esmu par "mīkstu".
06.02.2017 11:16 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Vējā, tad mums laikam paveicās, jo tādas epizodes nepiedzīvojām par laimi, bet interesanti, kā var atšķirties iespaidi un redzētais atkarībā no pieredzes :)
06.02.2017 11:23 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Nosmējos, par 5***** viesnīcām ASV strīdās sieviete, kas pelna 800 eur mēnesī. Jā, vairāk diskusijā nepiedalīšos, jo, ja tiešām iztērēji 1/4 mēneša algas, lai paliktu vienu nakti viesnīcā, tad man vispār nav ko teikt

Kāds sakars 5zv viesnīcai ar to , cik es pelnu ? Galīgi esi aptaurēta , ja nespēj sajēgt , ka iegūglēt un salīdzināt cenas var ikviens ! Un es biju ASV , tikai loģiski ne tik dārgā viesnīcā , bet gan 4zvaigžņu un viņa nemaksāja tik daudz , cik parasti maksā Eiropās valstīs . (t) Un tu tā raksti , it kā es pelnītu minimālo algu , bet nē , es pelnu diezgan labu algu Latvijā , 800 eur ir laba alga , tāpēc , ja nav argumentu , savas negācijas paturi pie sevis . (t)
06.02.2017 13:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!