mineta neesamiba vai ta var but problema attiecibam?!

 
Reitings 10
Reģ: 27.01.2017
Hei, naku lukoties pec palidzibas un citu viedokla.
esmu, virietis.
respektivi lieta sekojosha, esmu ipazinies ar meiteni, un jau paris menesus tiekamies, pavadam laiku kopa utt., kura ir diezgan nepieredzejusi un nenormali kautriga(lenu attraisas), gan seksualas dzives joma, gan visparigi attiecibu joma, kaut ari nhemot vera cik ir gadi - ta nevajadzetu but.
iedomajieties situaciju, ka pa lieliem vilcieniem Jus viss apmierina meitene, bet ir tada lieta ka vinha atsakas sniegt oralo seksu kategoriski un Jums pateiktu "NEE, un es to nekad nedarishu" (es vel neesmu sapratis un uzzinajis, kapec tada nostaja vai tie ir kkadi sev galva iekalti stereotipi un aizspriedumi vai kkada pagatnes psihologiska trauma vai sazin kas vel) ka Jus uz to reagetu, kada butu nostaja, jusuprat tas var but pietiekoshi nopietns iemesls partraukt visu, jo neredzi tam nakotni!?(izskaidrojums sekos)
lieta ir tur ka esmu diezgan karstasinigs cilveks un seksuala saderiba, intima dzive ir svariga, ja var lietot tadu izteicienu, mana skatijuma oralais ir nepiecieshams un bez ta sekss ir nepilnigs, un ta neesamiba ir problema attiecibas starp diviem cilvekiem, ka izpushkota eglite bez galotnes... un es redzu to ta kad, atrak vai velak vienalga vai tas ir 1 gads, 2 gadi vai 5gadi man tas pietruks tik loti, ka bushu spiests meklet to pec ka ilgojos(respektivi iet pa kreisi)
esmu cilveks kas uzskata, ka no 5 lidz 4 no 5 precetiem pariem skiras un saak krapt otru cilveku, jo ir nesaskanjas seksualaja dzive un viens vai otrs nav apmierinats un nesanhem to ko veletos un vinsh tiecas meklet to citur!
ceru uz atsauksmi, veletos dzirdet citu cilveku viedoklus, un saprast vai man vienigajam ir tads domu gajiens, un tas ir tik svarigi, paldies.
p.s sorry par garumzimem...
28.01.2017 14:20 |
 
Reitings 159
Reģ: 09.12.2016
Nu ja jau tagad domā, ka iesi pa kreisi vēlāk, tad kādu atbildi vēl gaidi?? Runā, jautā viņai, centies izprašņāt, ja arī viņa izvairās, vismaz man patiktu, ja mans draugs pieklājīgi izrādītu rūpes un interesi par to, kas man ir problēma. Un bieži - kamēr es tiešām izstāstu, kas par vainu. Tas, protams, derēs tikai tad, ja šī problēma ir viņas galvā, nevis vienkārši nepatīk.. kaut gan, kas zina varbūt arī tad var kaut ko sarunāt. :-)
28.01.2017 22:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits