Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nesapratne

 
Reitings 81
Reģ: 23.08.2011
Sveikas meitenes. ;)
Tad nu esmu kļuvusi viena no tām, kura atkal uzdod šo jautājumu. Tātad nevaru saprast kas un kā. Ar draugu mīlējāmies 11.janvārī, pēc šīs reizes es varbūt esmu stāvoklī... Mans cikls ir 30/31 dienu garš, tātad visticmaak ka ietrāpījās auglīgajās dienās. Menešreizēm jābūt 27, 28 datumā. Parasti nedēļu pirms MR man ir sāpīgas krūtis, bet tagad tās ir tikai nedaudz jūtīgas, palikušas lielākas, un pirms pārs dienām krūšu galiņi bija jūtīgi. Pirms nedaudz vairāk kā nedēļās ļoti nepatīkami sāpēja vēders, bet tad pārgāja.
Kā nenormāla izmetu naudu par testiem, kuri uzrāda negatīvu, tacu viens pēc kkāda laika uzrādījā ļllllooooti balu strīpiņu (testu taisiiju 24 datumā) ,sodien veicu-negatīvs.
Kā jums ir bijis ?
Gribu berniņu, bet laikam jau stāvoklī nebūšu..:-|
26.01.2017 14:43 |
 
Reitings 27914
Reģ: 11.02.2015
Man nav bijis :D
Zinošākas meitenes parasti iesaka nodot asinsanalīzes, lai noteiktu HCG līmeni, jo ar testiem var būt visādi, it sevišķi tik agri ;)
26.01.2017 15:04 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Uztaisi testu dažas dienas pēc plānotā mr datuma, ja nebūs sākušās. Par to, ka tev dažas dienas pēc seksa sāpēja vēders - nu neparādās tik agri nekādi grūtniecības simptomi.
P.s. pasmaidīju par vārdu nesapratne ;D
26.01.2017 15:04 |
 
Reitings 81
Reģ: 23.08.2011
Atbildot Artai : Vēders sāpēja nevis dazās dienas, bet gan pēc 10 dienām, domāju, ka tas nav agri .
Nesapratne, jo nezinu ko domāt. Sacerēšos un nekā :D
26.01.2017 15:07 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Parasti nedēļu pirms MR man ir sāpīgas krūtis, bet tagad tās ir tikai nedaudz jūtīgas, palikušas lielākas, un pirms pārs dienām krūšu galiņi bija jūtīgi. Pirms nedaudz vairāk kā nedēļās ļoti nepatīkami sāpēja vēders, bet tad pārgāja.

Šie simptomi var būt arī liecinājums par MR tuvošanos. Man arī pirms MR mēdz vilkt vēderu un palikt jūtīgas krūtis. Dažreiz pat pārāk jūtīgas.
26.01.2017 15:21 |
 
Reitings 265
Reģ: 07.12.2009
Ja nevari nociesties līdz MR (ja tādas būs), aizej uz Gulbi un nodod HCG analīzes, tad uzreiz viss būs skaidrs.
26.01.2017 15:25 |
 
Reitings 81
Reģ: 23.08.2011
Šie simptomi var būt arī liecinājums par MR tuvošanos. Man arī pirms MR mēdz vilkt vēderu un palikt jūtīgas krūtis. Dažreiz pat pārāk jūtīgas.
Varbūt, bet parasti man simptomi pirms MR ir nedaudz savādāki, vēders nekad nesāp, bet krūtis kļust ļoti sāpīgas, nav iespējams tām pieskarties, tās ir smagas, un par izmēru lielākas, tacu tagad tā nav, viņas tikai nedaudz sāpīgas, kad uzspiež.
Varbūt vienkārši ciklā kaut kādas hormonu izmaiņas..
26.01.2017 15:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits