Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kljut skaistai

 
Reitings 257
Reģ: 14.09.2012
Sveikas.
Pedejo gadu laika neesmu varejusi atrast laiku un veleshanos pieversties savam izskatam.
Nemitigi sev teicu, ka tulit nu saksu lielas parvertibas, bet ta ari nevareju piespiesties. Rezultata esmu pienemusies svara 10kg, apaugusi ar celulitu un iedzivojusies vel daudzos un dazados nesmukumos.
Velos mainit sevi, savu domasanu un dzivesveidu, ka ari smelties iedvestu jauniem panemieniem, ka sevi mainit, tapec uzdosu sekojosus jautajumus:
1) Ka jus sevi motivejat nodarboties ar sportu? Saprotu, ka jautajums skan visai nejedzigs, bet domaju, ka katra ir saskarusies ar sadu motivacijas trukumu, un man ir galigi aizmirsies ka es agrak sevi motiveju.
2) Kadi ir jusu ikdienas skaistuma rituali?
3) Vai kada ir meginajusi kadus terapijas kursus, kas palidz maksimali atbrivoties no aknes un melnajiem punktiem? Vai sadas metodes vispar eksiste un vai tam var ticet? (Man ir loti dzili un negliti melnie punkti, kuriem vairs skrubji radikali nepalidz).
4) Ka jus cinaties ar celulitu papildus ,protams, veseligajam uzturam?
5) Ka jus ikdiena rupejaties par saviem matiem?
10.01.2017 16:17 |
 
Reitings 257
Reģ: 14.09.2012
Lai padaritu temu nedaudz vieglaku, varbut ka pedejais jautajums lai ir :
Ka jus sev liekat izskatities un justies skaistai? Un ka nenolaist rokas?
10.01.2017 16:19 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Es daudz nesportoju, jo nevar vairs tā brivi, bet 3-5x nedēļā eju skriet, tieši tagad ziemā, tādēļ lai justos labāk, lai būtu sajūta ja kaut ko daru sevis labā. Ja nedaritu, tā sajūta ka palaižos, un +10kg būtu pamatigs morālais.
Ja ir kaut cik nauda un dzivo Rigā piesakies pie kāda trenera, kurš ir motivēts pārvertibām, izveido soc kontu, dalies ar saviem sasniegumiem. Iečeko instagram "atkal formā", tadi cilveki motivē vairāk. Un tev sanāks, sporta labākā īpašība ka tas rada ļoti veselīgu atkarību, bet ir tikai JĀSĀK.
10.01.2017 16:26 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Piemēram

Un nē, nelieku reklāmas nolūkos, bet sieviete publicē savus darbus, tas ir apsveicami.
Labāk ka kāds arī ēdienkarti sastāda, jo pašam ir grūtāk.
10.01.2017 16:29 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
1) paskaties spogulī, ja tev nepatīk tas, ko redzi- ir pietiekama motivàcija sàkt kaut ko darīt
2) nu, man tàdu nav daudz :D dusha, bb krèms un skropstu tuša :D, à, vèl roku krèms labs... reizi 2-3 ned manikīrs, gèla pàrklàjums
3) tàdas metodes eksistè, ir redzèts rezultàts, mèginàjusi neesmu, nav vajadzības, tàpèc tuvàk neko nepateikshu
4) nav celulīta, nav problèmu, nav ko ieteikt
5) labs šampūns, kondicionieris, reizi nedèljà matu maska, 2-3 reizes gadà apgriezhu galus, regulàri lietoju matu elljas. Mati joprojàm nav ideàlà stàvoklī, bet daru, ko varu :/
10.01.2017 16:34 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Sportošana ir tikai bonus. Ja neesi liela sportiste, tad var arī sākumā vienkārši sākt ar vingrošanu mājās. Kaut vai pāris minūtes dienā. Ja gribi zaudēt svaru tad izmanto kādu aplikāciju kā Myfitnesspal un seko līdzi uzņemtajām kalorijām. Sportošanu vislabāk motivē progress, kad tu sākumā knapi vari paskriet, bet ar lieliem pūliņiem un atdevi beigās spēj noskriet 5,10 un vairāk Km.
Celulīts pats ar laiku mazināsies ja sakārtosi uzturu, papildus vari dzert daudz ūdeni. Arī ādas problēmas var mazināties uzlabojot dzīves veidu.
10.01.2017 16:35 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Un pienjemties par 10kg laikà, kad "tùlīt sàkshu pàrvèrtības" gan nav forši
10.01.2017 16:36 |
 
Reitings 257
Reģ: 14.09.2012
Paldies meitenes, ceru, ka bus vairak komentetaju, jo mani loti motive citu cilveku pieredze :)
Ja, paris gadus atpakal nometu padsmit kilogramu, un biju jau parvertusi savu domasanu,skatijumu uz lietam, jutos skaista un veseliga. Tagad kops esmu atsakusi daudz stradat ir parak maz laika sev, vai ari parak daudz laika sevis zelosanai !
10.01.2017 16:40 |
 
Reitings 583
Reģ: 01.09.2015
Pašā sākumā, kad motiviācija jāmeklē, lai dotos uz sporta klubu, vajag nopirkt sporta kluba abonamentu un iet kopā ar kādu draudzeni. Nauda būs iztērēta, būs jāiet un draudzene arī motivēs nepadoties. Pēc tam motivācija nebūs jāmeklē :)
Pati nodarbojos ar sportu 2-4 reizes nedēļā, cik vien darba grafiks ļauj. Motivācija nav jāmeklē, jo ļoti patīk. No celulīta atbrīvoties palīdzēja skriešana (liekā svara nomešana), daudz ūdens un veselīgs uzturs. Nav tā, ka pavisam nebūtu vairs celulīta, tik ideāli gan nav, bet vismaz novelkot drēbes uzreiz nekrīt acīs :-D
10.01.2017 16:40 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Mani motivē before/after bildes un veselīgu ēdienu bildes. Tagad gan esmu uzēdusies,vairāk jāpačolē uz bildēm. :D Ak,jā,vēl noteikti motivē,ja veikala apmeklējuma laikā ir atlaides dārzeņiem, biezpienam, filejai. Ja nav,tad groziņā noteikti ieripos pelmeņi via kas cits,kas būs lētāks un reizē neveselīgāks :D
10.01.2017 16:59 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Man pietiekami liela motivācija ir vēlme būt formā, lai skaisti izskatītos :-D
10.01.2017 17:01 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Laba motivācija ir arī skatīties uz svariem, ka svars lēnām iet nost. Spogulī ne vienmēr var redzēt pārmaiņas uzreiz pēc pirmās nedēļas. Vel arī motivēt sevi var ar kādu skaistu kleitu kura vairs tik labi neder un tad strādāt pie sevis tik ilgi kamēr atkal tajā kleitā izskaties ideāli.
10.01.2017 17:07 |
 
10 gadi
Reitings 658
Reģ: 10.03.2012
1. Man ir fiziskas slodzes darbs, tāpēc ārpus tā speciāli uz zāli neeju un neskrienu, man pat nav normālu sporta apavu. Man nav liekā svara problēmas, bet tāpat brīvo laiku pavadu aktīvi, patīk garas pastaigas, reizēm sanāk doties uz dzīvnieku patversmi, baseins, vasarā velo, skrituļslidas, volejbola/basketbola spēles ar draugiem, kārtīga izdejošanās. Un tas viss ar 100% atdevi. Esmu cilvēks, kam nepatīk skaistu dienu pavadīt istabā pie TV. Pie aktīva dzīvesveida ātri pierod, ja esi bišķi slinkāka, atrodi kādu aktīvu draudzeni, draugu, kas sākumā Tevi varēs vilkt līdzi, līdz pati pavilksies un kļūsi par piekritēju tādam dzīvesveidam. :D
2. Skaistuma rituāli sejai ir mazgāšana, mitrināšana un tad meikaps. Ķermenim ir smaržīgi krēmi (tos vairāk lietoju vasaras sezonā), roku mitrināšanai ziemā pievēršu pastiprinātu uzmanību. Man riebjas nekopti nagi, tas rada tik pat nevīžīgu skatu kā netīri, spuraini mati. Reizēm varu pastaigāt ar nolupušu nagu laku un neķemmētiem matiem čupčikā, bet tas man uz īsu brīdi. Uzskatu, ka man jācenšas sevi kopt tik pat ļoti, cik to darīju pirms biju attiecībās un, kad uzsāku attiecības ar draugu. Esmu iesāstījusi sev, ka tā sava veida cieņas izrādīšana pret otru cilvēku. Mani tas iedzītu kompleksos, ja draugs censtos pēc cilvēka izskatīties tikai tad, kad izietu sabiedrībā. :-D
3.Kā jau meitenes te minēja, veselīgs uzturs un fiziskās aktivitātes uzlabo ādas stāvokli. Augļskābju pīlingi varētu palīdzēt, bet neesmu tik zinoša šajā jomā. Vērsies pie kāda speciālista.
4. Ar celulītu pagaidām neesmu cīnijusies, bet man patīk dažādi skrubji un esmu dzirdējusi, ka tie apvienojumā ar pirti, kontrastdušām arī palīdzot pret celulītu. :)
5. Gandrīz katru dienu mazgāju un taisnoju vai lokoju. Esmu galīgi tos sabeigusi, bet nu neko darīt. Par cik man viņi nepaklausīgi, retu reizi uzpinu kādu bizi vai tos kaut kā ieveidoju. :-/
10.01.2017 17:37 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
paskaties spogulī, ja tev nepatīk tas, ko redzi- ir pietiekama motivàcija sàkt kaut ko darīt

Diemžēl nē :)
Var filosofiski nopūsties un nodomāt, ka nav taču tomēr TIK traki.
10.01.2017 18:10 |
 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
man vienmēr šķitis, ka esmu labs "materiāls" no kā varētu uzbūvēt īstu skaistuli, bet nezinu kāpēc līdz šim to neesmu izdarījusi :-D:-D
slinkā pakaļa :-(
10.01.2017 18:13 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
samera, mēs laikam esam dvīnes, es arī uzskatu sevi par labu "materiālu".
Mani attur gan slinkums, gan tas, ka es līdz galam neredzu to taustāmo labumu, ko gūtu, ja izskatītos skaistāka. Vīrieši bariem pakaļ skrietu? A man nevajag, lai skrien. Man vajag, lai interesēju dēļ manas personības, nevis tvirta dupša. Ko vēl? "Sevis dēļ" vajadzību būt skaistai nejūtu, "sevis dēļ" pilnīgi pietiek ar personīgās higiēnas ievērošanu.
Lasu rakstus, ka skaistiem cilvēkiem labprātāk dod algas pielikumus, utml., katrreiz aizdomājos, ka varbūt man arī vajag... līdz nākamajam rakstam.
10.01.2017 18:18 |
 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
57days-sit pieci :)
Labs iemesls to izdarīt būtu-jaunība :) jo vecumdienās to vairs nevarēs izdarīt.
Ok, nesaku, ka vecumā sieviete ir neglīta, bet visziedošākā tā tomēr ir jaunībā.
Un kāpēc nepamēģināt kļūt par ideālu? :) Pie viena gribasspēku uztrennēsim, citās jomās noderēs.
10.01.2017 18:30 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Un kāpēc nepamēģināt kļūt par ideālu?

Nepatīk sportot :) Uzturu sakārtot, tam es lēnām esmu atkal pieķērusies, tā nav problēma, bet izmainīt manu mazkustīgo dzīvesveidu ir daudz par daudz piepūles.
10.01.2017 18:34 |
 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
57days-tev pm ;-)
citādi piečatosim tēmu :-D
10.01.2017 18:42 |
 
Reitings 115
Reģ: 29.01.2009
Ir grūti uzsākt treniņus, bet kad to iesāk, tad motivāciju vairs pat nevajag (nu, vismaz man), riktīgi uzlabojas pašsajūta un ja vēl sāk redzēt progresu, ka viss kļūst stingrāks, tad tik tiešām gribas arvien biežāk iet uz treniņiem. :-D
10.01.2017 19:12 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Saistībā ar melnajiem punktiem varu ieteikt sejas masku - želatīns+aktivētā ogle+ūdens (vai piens, pēc pašas izvēles). Nezinu, vai tiks galā ar Taviem melnajiem punktiem, taču jāsaka, ka ļoti labi attīra poras. :)
10.01.2017 21:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits