Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Laime

 
Reitings 67
Reģ: 28.10.2016
Pat nezinu kā lai uzsāk diskusiju, bet stāsts aptuveni šāds - visu laiku esmu tiekusies uz ko vairāk, visu laiku dzīvoju ar tādu cerību, nu, piepildīšu savas vēlmes un tas man sniegs to laimes sajūtu un viss būs lieliski, tagad esmu savus nospraustos mērķus piepildījusi, viss itkā ir labi, pat apskaužami, bet...jūtos nelaimīga. Visu laiku ir šķitis, ka nosprausto mērķu piepildījums dos šo laimes un pilnvērtības sajūtu. Noteikti citi teiktu, lai priecājos, ka man tā paveicies, ka viss tik labi, dzīvo uz nebēdu, būtu tik laimīgi būdami manā vietā. Bet gribās raudāt. Tā tukšuma sajūta nepazūd. Laimi jāmeklē pašiem, zinu. Varbūt pastāstat par savējo?
05.01.2017 15:28 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
jāmācās priecāties par sīkumiem,ikdienā saskatīt tās mazās laimītes!Iepriecināt sevi, palutināt, mīlēt, nevis dzīties pēc iedomātiem mērķiem, kas nesagādā gandarījumu.
05.01.2017 15:49 |
 
Reitings 67
Reģ: 28.10.2016
Cenšos. Tiecoties uz tiem lielajiem mērķiem arī priecājos par tiem mazajiem sīkumiņiem un visu pārējo. Šķiet, ka tad, kad nekā daudz nebija, bija vieglāk un priecīgāk. Nezinu.
05.01.2017 15:59 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Uzsit sev uz pleca un spraud jaunus mērķus ;)!
05.01.2017 16:04 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
Teikt, ka lai mācies novērtēt un priecāties ir viegli, taču to sākt darīt no sirds ir nežēlīgi grūti un kādā momentā viss liekas tukšs! Domāju, daudzi var teikt, ka saprot, kā jūties.
Īpaši šaja tumšajā gadalaikā..
Varbūt, vajag mazliet izkapt no ikdienas rutīnas (ja tāda ir? :o) , elementāri, dodoties mājās pa citu ceļu, pamainot dienas ritmu, pārkārtojot istabu/māju, vairāk nodarbinot sevi ar lasīšanu, semināriem, varbūt kādiem pulciņiem vai pastaigāmm, ja ir laiks..
Jo,manuprāt, jo vairāk viss iesēzas rutīnā, jo vairāk laika atliek, lai meklētu kaut kamā vainu. Tādi cilvēki ir - patīk prātā uztaisīt problēmas, lai būtu, ko risināt.
Man, personīgi, kad nāk virsū "melnie", mēģinu radikāli mainīt ikdienas ritmu, un šad tad iemiksēt pārgalvīgus pedzīvojumus, vai pat pārgājienus ar zināmiem, ne tik zināmiem cilvēkiem vai pat vienai.
Zini, vajag ikdienā ievilkt daudz to momentu, kuros jūti, ka dzīvo no sirds!
Esmu pat devusies nakts velo-pārgājienos ar n-tiem nepazīstamiem cilvēkiem, lai reāli nogurtu, atsaltu, tikai, lai atgriežoties mājās, novērtētu siltumu un iespēju ieritināties siltā segā! ))
varbūt arī, ka Tev vajag meklēt veidus iepazit jaunus cilvēkus, kuri Tev dod ieskatu tēmās, ar kurām ikdienā nesaskaries!
05.01.2017 16:07 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Līdz tam katram pašam jātiek, ka cilvēks nav tikai gaļas gabals un nebūs laimīgs tikai ar ārējo iegribu apmierināšanu. Kā būtu, ja Tu, novērtēdama, ko izdevies panākt, apskatītos apkārt, vai vēl kādam vari palīdzēt :-) Ar uzmanību, iejūtību, labu padomu, iedrošinājumu.
05.01.2017 16:09 |
 
Reitings 67
Reģ: 28.10.2016
Kornelya paldies par padomu, liek aizdomāties. Iedves cerību, ka tas tukšums ir, ja ne pārejošs, tad maināms noteikti. :) varbūt tiecoties pēc materiālām vērtībām un tiecoties pēc būšanas kaut kam wow citu acīs, esmu aizmirsusi par īsto sevi.
05.01.2017 16:13 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
Tur tā lieta!
Tāpēc varbūt izveido kādus piedzīvojumus, kuros Tev ir jāsajūt sevi, savi talanti, savas spējas orientēties tumsā, mežā, jebkur! Manuprāt, tas ir tas, kas palīdzēs Tev iepazīt sevi pašai, jo mēs, cilvēki, zinam ārējo sevi, taču reti - iekšējo.
Izturību, turu īkšķus un ceru, ka izdosies! Galvenais sākt darīt sevis-iepazīšanas-muļķības laicīgi! :)
05.01.2017 16:23 |
 
Reitings 33
Reģ: 31.01.2015
Ne visiem dzīves jēga ir mērķu piepildīšana, t.i., apmierinājuma sajūta par to.
Jautājums - Kas ir Tava dzīves jēga?
05.01.2017 16:38 |
 
Reitings 351
Reģ: 07.11.2013
Manuprāt, Tu virnkarši esi cilvēks, kuram vienmēr nepieciešami jauni mērķi un izaicinājumi dzīvē, tāpēc izdomā jaunus mērķus, ko vēlies sasniegt :-)
05.01.2017 16:58 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
novērtē ko esi sasniegusi un tad spraud jaunus, cēlākus un augstākus mērķus. Man arī ir bieži tā, ka kaut ko sasniedzu no iedomātā, tad ir tāds -meh...un tālāk? Tad atrodu vēl kaut ko, nu un tā arī nepaliek laika meh-oties.
05.01.2017 17:00 |
 
Reitings 33
Reģ: 31.01.2015
Sālamans mācītājs - kas bija ļoti gudrs cilvēks, arī gudrāks par katru cosmieti :D, viņš teica:
1 Šie ir mācītāja, Dāvida dēla, Jeruzālemes ķēniņa, vārdi.
2 "Ak niecību niecība!" saka mācītājs. "Ak niecību niecība! Viss ir niecība!"
3 Kāds labums atlec cilvēkam no viņa pūlēm, kurām viņš nododas zem saules?
4 Viens dzimums aiziet, un cits dzimums nāk, bet zeme pastāv mūžīgi nesatricināta.
Tā kā patiesībā šīs tukšuma sajūtas un dzīves apnikumi ir pamatoti. Jo tas viss tiešām ir bezjēdzīgi.
05.01.2017 17:06 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
varbūt tāpēc nav Tev tas prieks par paveikto, jotie nav Tavi patiesie mērķi, bet tādi izdomāti, ka vajag, jo tad es kļūšu(izskatīšos) labāka/ vērtīgāka citu acīs. Mums reiz psiholoģe nodarbībā stāstija, ka jāsaraksta uz lielas lapas visi savi mērķi un tad godīgi jāzvērtē, kuri ir tavējie un kuri vecāku, draugu, priekšnieka, kolēģu, sabiedrības. Jo ja Tu ieguldi sevi citu cilvēku mērķu izpildei ,Tu noliedz pati sevi un nevari nemaz būt laimīga un apmierināta ar dzīvi. kaut kā tā. :)
05.01.2017 17:07 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
Zanjux - ļoti tieši!! Jā!
05.01.2017 17:44 |
 
Reitings 177
Reģ: 19.06.2010
Interesanta tēma. Ja tici ezotērikai, intereses pēc vari papētīt, kā no numeroloģijas viedokļa Tavs vārds un uzvārds atbilst Tavam dzimšanas datumam. Man ir tāda pati situācija, kā Tev - pie numeroloģes uzzināju, ka pie šīs nepiepildāmības sajūtas vainojams vārds, kas man esot pavisam neatbilstošs. Kā situāciju mainīt? Numeroloģe ieteica precoties mainīt uzvārdu pret potenciālā vīra uzvārdu. Tas mazināšot to - kalni/lejas - sajūtu un sniegšot vairāk miera, gandarījuma, tik kārotās iespējas uzelpot, pēc kā alkstu. :)
05.01.2017 17:54 |
 
Reitings 33
Reģ: 31.01.2015
Vai neesi padomājusi, ka IR kāds augstāks spēks, un tā NAV numeroloģija? Tiesa, viss ir radīts ar matemātisku precizitāti.
Vai tu tici Dievam? Jēzum? Vai pieļauj iespēju, ka Viņš VAR aizpildīt tavu tukšumu?
Jo grib to darīt. Dievs savu dēlu atdeva, lai tevi glābtu un tu pieņemtu Viņa mīlestību, tas arī ir tas, kas piepilda...
Jo tik ļoti Dievs pasauli mīlējis, ka Viņš devis Savu vienpiedzimušo Dēlu, lai neviens, kas Viņam tic, nepazustu, bet dabūtu mūžīgo dzīvību.” (Jāņa 3:16)
05.01.2017 18:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits