Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Seksuālā spriedze/seksuālā ķīmija

 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Sākšu ar jautājumu, Jūsuprāt, vai, ja starp cilvēkiem nu vienkārši nenormāli dzirksteļo seksuālā iekāre un patika, vai no tādām attiecībām, kuras pamatā uzsāktas, kā diezgan kaislīgas, var izveidoties nopietnas attiecības?
Stāsts ir tāds, ka pēdējā laikā, esot brīvās meitenes statusā, sanāk diezgan bieži tikties ar vīriešiem.. Līdz šim ir bijis vai nu, vai nu, respektīvi, vai nu pievilcīgs un prātā ne tik, vai otrādi.
Bijuši arī skūpsti, bet tie tādi, nekādas īpašās wow sajūtas neizraisija. Bet nesen satiku vīrieti, kurš vizuāli nu pilnīgi nav mans tips, uz ielas noteikti pat neatskatītos.. Runājot iekarsām, aizgāja līdz skūpstam utt.. un reāli es nevaru beigt par to visu domāt, es jau tajā momentā jutu nenormālās dzirksteles, un arī dienas pēc tam, liekas takā staigātu uz adatām.
Lasot internetā pētījumus, izrādās, ka tas ir iespējams, ka vizuāli cilvēks varbūt nesaista, bet tā fiziskā ķīmija gāž no kājām..
Es parasti esmu cilvēks, kurš pamazām un palēnām ieiet attiecībās, iepazīstot otru, bet te gadījās čiks un gatavs, un galvenais, ka atturēties nevaram, abi... Un katru mīļu brīdi, gribas būt vienam otram blakus.
Jautāšu vēlreiz, vai attiecības, kuras sākas ar fizisku kaisli un tuvību, ir nolemtas tikai gultas priekiem, vai reāli var izveidoties arī kvalitatīvas attiecības, negaidot, kamēr pirmo reizi pārguli pēc krietna laika ar otru.
Bail sačakarēt visu, jo puisis pievelk, un viņu pievelku arī es, bet vai tik kaislīgi uzsākot attiecības,ar fizisko baudu, viņas ātri nenoplaks garlaicībā?
Un vai jums ir gadījies tā, ka vīrietis vizuāli varbūt nav tāds, kurš jums liekas wow, bet reāli nonākot ciešākā kontaktā, nevarot atrauties vienam no otra. ?
p.s. līdz šim ir bijušas vienas ilgas, nopietnas attiecības, līdz ar to, tikai viens partneris.
03.01.2017 12:13 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Rakstot tēmu, nemaz nepamanīju, ka ieleca nepareizajā sadaļā.
Stipri atvainojos, tam nav nekāda sakara ar darbu.. /Fail/
:-/
03.01.2017 12:17 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Var var visādi būt. Lasīju, ka kur tur... nu, nav tik nozīmīgi kur, ir ballītes, kurās ar aizsietām acīm visi staigā un ošņā viens otram paduses un pēc tās smaržas tikai izvēlas sev match 8-) Ta kā viss normāli! Tas varbūt izskaidro to, kādēļ, piemēram Bernie Ecclestone, kuram ir bezmaz jau 100 gadu, sieva ir viņa meitu vecumā... varbūt viņiem ir fiziskā dzirkstele (lai gan es vairāk sliecos uz to, ka tur dzirksteļo ik reiz, kad sieva american express black card novelk veikalā caur aparātu:D)
03.01.2017 12:24 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
dr567309
Okej, par dzirkstelēm skaidrs.. bet kā ir, ja ir tikai tāda seksuālā ķīmija, vai var izveidoties kvalitatīvas,ilgstošas attiecības, kuru sastāvā ir lielisks sekss un citi gultas prieki?
Jo es tomēr vēlos attiecības,lai būtu tā tuvība tikai ar vienu. Un vai nebūs tā,ka tur kādus pāris mēnešus būs jautri, un pēc tam jau viss.
Puisis gan saka,ka arī vēlas attiecības un sekss vnk ir to svarīga sastāvdaļa.
Varbūt kādai ir pieredze ar ilgstošām attiecībām,kas sākās ar seksu ?
03.01.2017 12:32 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Manuprāt, viss ir ļoti ļoti atkarīgs no tā, kāds ir tas otrais cilvēks! Vai viņa raksturs Tevi saista? Vai jums sader humora izjūta? Vai jums ir līdzīgas vērtības? Vai jums ir saderīgs dzīvesstils (nu, piemēram, Tu esi nakts putns vai tieši otrādi,bet viņš ballīšu mīlis vai tieši mājās sēdētājs) utt? Man bija sen senos laikos tādas attiecības, kādas tu apraksti, bet tā kā man piesaistīja tikai vīrieša "miesa", ne viņš pats, tad nespēju iedomāties attiecības ar viņu!
03.01.2017 13:07 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Intereses, nākotnes plāni un brīvā laika pavadīšana sakrīt..
Bet par cik bijām apburti mirklī, īsti neko tādu eksistenciālu nepārrunājām, brīžiem gan likās,ka viens vai otrs aizsapņojas,kamēr otrs runā..
Bet nav tā, ka galīgs pretstats, neesmi gan vēl pamanījusi tos melnumiņus,kas būtu viņam.
Bet,laikam jau, jaunam gadam iesākoties, jābauda dzīve,nevis daudz jāspriedelē..
03.01.2017 13:21 |
 
Reitings 12
Reģ: 29.01.2009
Nu kamoon - es kad savu vīru satiktu - ne par ko citu domāt nespēju:D
Ok - mēs bijām abi līdz ausīm iemīlējušies UZREIZ... bet to arī pavadīja neprātīga kaisle un seksuālā pievilkšanās.. tas ir normāli.
Otru pusi jau nemeklē kā biznesa partneri: aukstasinīgi izvērtējot kritērijus, riskus utt utt.. un tad pieņemot lēmumu - ok šis man der!
Ja ir tad IR!
03.01.2017 13:22 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
paule
Ta jau nu gan vienmer nav. Lai kadas dzirksteles nebutu, es vienmet pieslegsu pratu un izvertesu.
03.01.2017 14:10 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Es ar parasti izjautāju, skatos, vai sakrīt vismaz vai domas lido vienā virzienā, vai vismaz saprot un pieņem manu viedokli, vai arī ir tikai viņējais, tas pareizais.
Šoreiz viss tā notika citādāk, tāpēc esmu apstulbusi
03.01.2017 14:28 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Es ieteiktu izbeigt tik vienkāršotu domāšanu šaurās kategorijās, kuru dēļ ir radusies šī diskusija. Ja viss lēni un prātīgi - būs nopietni, ja kaislīgi - būs nenopietni. Nu un kas būs ja visi rakstīs, ka nē, būs tikai nenopietni? sviests.
03.01.2017 14:49 |
 
Reitings 143
Reģ: 29.06.2015
Man arī bija reiz tāpat ar vienu puisi, vizuāli nebija nekas tāds, bet bez viņa nevarēju, bija dzirkstele un viss pārējais, gribējās visu laiku blakus sev, bet nu..mums tā dzirkstele izdzisa. Bet es domāju, ka ja nemēģināsi, tad neuzzināsi, kā ir. Varbūt tas cilvēks ir tas īstais tev un tu šādi ņemsi un palaidīsi garām viņu. Pat ja nebūs tavs, vismaz pieredze būs. ;-)
03.01.2017 14:55 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Cik tev ir gadu?
03.01.2017 15:05 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Nu, vai jums bez tās dzirksteles ir vēl kaut kas? Mana personīgā pārliecība ir tāda, ka attiecības vislabāk ir būvēt uz draudzības un savstarpējas sapratnes un cieņas. Ja arī dzirkstele noplok (kas neizbēgami notiks - kaut vai tikai uz laiku), tad tomēr paliek kaut kāds pamats, lai cilvēki noturētos kopā un gribētu atrasties viens otra sabiedrībā.
03.01.2017 15:12 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Ilgstošām attiecībām svarīgi ir, lai būtu arī draudzība, cieņa, un kopīga vērtības. Ar laiku parādīsies tādas partnera puses, kas varētu kaitināt vai nepatikt un tad ir jācer, ka ar tām varēs sadzīvot. Ja ir tikai kaisle, ilgstošas attiecības diez vai, ka sanāks. Bet šāda pievilkšanās iespējams nozīmē, ka esat ģenētiski piemēroti viens otram pēcnācēju radīšanai, jo, piemēram, esat ģenētiski ļoti atšķirīgi un tādēļ varētu būt vieglāk tikt pie bērniem.
03.01.2017 15:12 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016

ģenētiski piemēroti viens otram pēcnācēju radīšanai, jo, piemēram, esat ģenētiski ļoti atšķirīgi un tādēļ varētu būt vieglāk tikt pie bērniem
.
no šī skatu punkta nebiju absolūti nemaz skatījusies. Tas jau ir kaut kas interesants.
03.01.2017 15:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits