Vīrieša attieksme pret mani sabiedrībā

 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Līdz šim ar vīrieti vairāk laika pavadām divatā, un ar to viss ir lieliski, rūpes un mīļums, čubināmies un mīlināmies :)
Bet pēdējā laikā ir nācies pabūt sabiedrībā (ballīte, pasēdēšana ar draugiem), un tagad sāku atskaŗts, ka man ne pārāk patīk viņa attieksme pret mani. Nē, neko sliktu jau viņš nedara :) Bet ir pāris lietas.
1. Sabiedrībā viņš kļūst dominants, skaļāks, pulcina ap sevi cilvēkus, iniciē diskusija un dominē dialogos. Savukārt es esmu tāda, ka neiešu jau viņu tur pārbļaut, līdz ar to palieku tādā kā otrajā plānā.
2. Viņš nepievērš tik daudz uzmanības man. Mierīgi var stundu norunāt ar kādu, pat nepienākot un nepķerot mani, neparūpējoties, lai man ir piepildīta glāze un tamlīdzīgi.
Sanāk, ka pavisam citādāks cilvēks nekā ar mani divatā.
Kā jūs uz to skatāties?
Kā jums ir ar jūsu vīrieti sabiedrībā?
02.01.2017 14:38 |
 
Reitings 334
Reģ: 02.07.2016
Ja pasākums ir tāds uz kuru iet abi un abi ir pāris, tad man noteikti arī gribētos kaut acu kontaktu pāri zālei ar savu vīru. Un te nav runa par laizīšanos, kājas glaudīšanu utt.
Tāda - atnācām kopā, ienācām iekšā un paklīda kur nu kurais līdz mājās iešanai - man nav saprotama.
Ja ejam uz kādu ballīti, kur ir paziņas gan man, gan vīram - tad vakara gaitā tā arī sanāk,ka es, piemēram, esmu meiteņu kompānijā, apsriežam kaut ko un veči savā bariņā kaut ko runā, bet ar acs kaktu es tāpat neviļus uzmetu aci vīram un es zinu,ka viņš uzmet aci man. Kopā aizejot mēs pat atsevišķi esot "esam kopā". Tāpat, ja viņš iet pie galda un kaut ko paņem ēdamu, vienmēr uzjautā vai es nevēlos un es esmu reizēm piefiksēju,ka daru tāpat - kaut bez skaņas un kliegšanas pār pus telpai.
02.01.2017 18:14 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
ja tas ir pasākums, kurā nevienu nepazīstu, bet draugam gan ir draugi un paziņas visriņķī, tad gribētu gan, lai viņš ik pa brīdim pievērstu man uzmanību, ievilku mani sarunā vai vismaz iepazīstinātu ar sarunubiedriem. ja ballīte ar maniem draugiem vai kopīgajiem, tad gan nav tā, ka apvainotos, ja "atstātu mani vienu", pat uz stundu.
man šķiet jocīgi, ka dažas meitenes strīdās ar saviem draugiem, jo viņi čubinās klāt pasākumos. man arī bijušais sēdēja pieķēries klāt kā rokas soma, negribēja socializēties un pat runāties ne ar vienu, kas neesmu es :D tas bija apnicīgi, bet ne jau iemesls strīdam.
02.01.2017 18:42 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Mums šī lieta ir "atstrādāta", attiecību sākumā bija problēmas un iebildumi abiem, ar runāšanos un viens otra uzklausīšanu visu atrisinājām. Pasākumos labprāt pavadām laiku kopā ar citiem, neaizmirstot arī viens par otru. Piemēram, pie galda vienmēr sēžam blakus.
Tā lieta, ko esmu novērojusi dažādos pasākumos, un kas man ne pārāk patīk ir tas, ka citas sievietes (jo īpaši vientuļās) lien čubināties gan pie mana vīra, gan citu draudzeņu vīriešiem. Liekas tādi pusaudžu gājieni. Bet diemžēl manā draudzeņu un paziņu lokā tādas sievietes ir, un ne viena vien. Un tā pat nav greizsirdība, jo zinu, ko vīrs par tiem izgājieniem domā, bet man gandrīz vai neērti to sieviešu vietā.
02.01.2017 20:42 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
freya, par to pēdējo teikumu, jā, man arī citreiz gluži vai neērti, nu kā tā var uzplīties aizņemtiem vīriešiem. Nu tik izbadējušās un tik izmisušas, ka par savu godu pavisam aizmirst... :-/
02.01.2017 22:04 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Jūsu draudzenes uzmācas jūsu vīriem, un jūs ar viņām turpinat draudzību? :-|
02.01.2017 22:19 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
citas sievietes (jo īpaši vientuļās) lien čubināties gan pie mana vīra, gan citu draudzeņu vīriešiem

Tas ir kā? :-O Varbūt mēs ar čubināšanos saprotam dažādas lietas...
02.01.2017 22:42 |
 
Reitings 243
Reģ: 02.10.2015
Es nevaru iedomaties, kad man skaustu ja mans draugs butu uzmanibas centra nevis es :D tad tur ta problema, nevis tas, kad vins nepievers tev uzmanibu :D
03.01.2017 00:22 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Mana lielākā problēma ,kad ar draugu esam pie draugiem ir tā,ka viņš kad iedzer sāk vienā laidā runāt ,runāt un runāt un protams dēļ tā es bieži vien nevaru ari ko pateikt. Nav iebildumu,ka runā ar citām meitenēm,bet reizēm sap sirds,ka aizejot kautkur viņš nelaiž pie vārda,ja esmu iesakusi ko stastit,tad nepaiet ne 5min un draugs atkal sāk stāstīt savus stāstus un es palieku kā saka pusvārdā.:-D
03.01.2017 00:46 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Tu esi suns vai sieviete? Jums ir BDSM role model attiecības un viņš ir Tavs saimnieks?
Kaut kā nepazīstu dzīvē nevienu sievieti ap 35, kurai vajadzētu uzpasēšanu, ja vien nav runa par augstākminēto. Viņas visas ballītē atradīs ar ko parunāt, pat ja čalis aizklīdīs uz ballītes otru galu.

Pilnībā piekrītu šim! Vai tad tas vīrietis tajā ballītē pazūd kaut kur nezināmos virzienos? Iet ar citām izklaidēties? Problēma ir tajā, ka ik pa pusstundai nepienāk klāt un kā mazu bērnu neaprauga, neielej padzērienu? Nu nav visi cilvēki vienādi. Un ja ir tā, ka ļoti daudz laika pavadāt divatā, es pat tīri labi saprotu gan vīrieša vēlmi izrauties sabiedrībā un būt vakara naglai, gan parunāt ar draugiem tā vietā, lai uzmanītu draudzeni. Un es neticu, ka tas vīrietis tā nu visu vakaru nostaigā, ne reizi nepametis skatienu uz draudzenes pusi, aizmirstot par tās eksistenci. Par to nekas tekstā nav minēts. Runa iet par to, ka šis, nekauņa tāds, atļaujas ik pa stundai nepienākt klāt, neapķert un nepapildināt glāzes saturu. Nu ja tik ļoti besī, var jau meklēt labāku. Ko lai dara, ja visi vīrieši nav vienādi.
03.01.2017 00:47 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Man arī nepatiktu tāds vīrietis. Nav jau jābūt pielipušiem viens otram ,bet uz stundu aizmirst arī nav labi! Ja es ietu kopā ar puisi, tad gribētu, lai kopā pavadām laiku neviss katrs ,it kā atsevišķi.Ja katram būtu vēl tajā vietā savi draugi, draudzenes ,tad vēl tā, bet ja es nevienu īsti nezinātu un mani vienu atstātu uz stundu-kavē pati sev laiku-nē!
03.01.2017 00:59 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Ir bijusi nepatīkama pieredze - bijušais vairāku stundu garumā čaloja ar citiem viesiem lielā ballītē, kur daudzus nepazinām, un tikai vakara beigās iepazīstināja ar saviem sarunu biedriem :-O
Kur nu vēl glāzīti ieliet, pārāk aizņemts bija :-D
Es saprotu, kā autore jūtas. Nav jau kā siamas dvīņiem visu vakaru jāčupojas, nulle uzmanības sievietes virzienā arī nav jauki :-D
03.01.2017 01:24 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
nulle uzmanības sievietes virzienā arī nav jauki

Nu tur jau tā lieta, ka autore nav precizējusi detaļas. Varbūt tiek veltīti skatieni un uzmanība, tikai nenotiek viņas vēlmēm atbilstoša apkalpošana.
Esmu bijusi attiecībās ar vīrieti, kurš ir strādājis kā DJ. Nekad, nu tiešām nekad neesmu apvainojusies, ka viņš dīdžejo savu pasākumu, bet pasākumu starplaikos iet uzpīpēt ar draugiem un pie manis pat nepienāk līdz paša pasākuma beigām. Vienmēr pati esmu atradusi gan jaunus cilvēkus ar kuriem iepazīties, gan meklējusi jaunus iepazīšanās veidus. Mans rezumē!? Ja Tu mācētu atpūsties arī esot viena, visticamāk, šāda diskusija nerastos. Tā kā, acīmredzot, to nemāki, lūk, arī rodas problēma - nav kas apķer un nav kas šampi ielej. Vajag vairāk pārliecības par sevi gūt, ne vīrieti visā vainot!
03.01.2017 02:25 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Man tas škiet elementāras attieksmes jautājums. Man arī ir svarīgi, lai mans vīrietis, pat tad, ja pavada vakaru otrā zāles galā, tomēr laiku pa laikam apvaicājas, vai es jūtos labi, vai viss ir kārtībā. Vai izrāda vienalga kādu uzmanību. Domāju, tā glāzes piepildīšana nav svarīga, bet gan rūpes un ''es par tevi uztraucos, pat ja mums ir katram sava kompānija''.
03.01.2017 02:42 |
 
Reitings 109
Reģ: 17.08.2015
Es arī esmu cilvēks, kam nepieciešams ļoti daudz uzmanības no otra cilvēka. Tā kā pati esmu ļoti introverta un man ir grūti uzsākt/uzturēt sarunu ar svešiem cilvēkiem, tad man šādas situācijas praktiski vienmēr ir problēma.
Konkrēti par 1.punktu runājot. Es domāju, ka šeit būtu jādomā par to, ka tev ir problēmas ar pašapziņu. Tu gribētu būt sava drauga vietā, bet tā kā neesi, tad kļūsti par to un uz viņu dusmīga, greizsirdīga. Jāstrādā ar sevi, mēģinot izprast un analizēt šo sajūtu patiesos iemeslus.
2. Man nav pieņemami, ka atnākot kopā ar vīrieti uz kādu pasākumu, es tieku atstāta savā nodabā. Kāda tad bija jēga nākt kopā? Tad jau var iet katrs atsevišķi un tad nav vienam ar otru jārēķinās. Ar savam rūpēm un uzmanību pret sievieti, vīrietis demonstrē apkārtējiem savu attieksmi pret šo sievieti. Ja šīs uzmanības un rūpju nav, tad es to iztulkotu kā paviršību, necieņu un sliktu audzināšanu. Un, nē, es neuzskatu, ka visu vakaru nonstopā ir jāpavada kopā tikai ar otru pusi, jāstaigā rociņās un jābučojas. To visu var darīt mājās. Bet sabiedrībā vīrietim tomēr ir jāizrāda rūpes par savu sievieti.
03.01.2017 11:05 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Manuprāt, nesmuki ir tikai tad, ja Tu esi ar vīrieti tieši viņa draugu/paziņu/kolēģu kompānijā, kur Tev nav īsti ar ko parunāt un iet sev glāzi piepildīt pašai ir neērti. Ja vīrietis zina, ka nevienu nepazīsti, tad: a) lai tur Tevi pie sāniem un iesaista sarunā; b) iepazīstina ar citiem, pārliecinās, ka ir klikšķis un kas kopīgs par ko papļāpāt, un tad dodas savās darīšanās ballītē. Bet ja esat kompānijā, kur abiem ir gan ar ko parunāt, gan nav jākautrējas stiepties pēc vīna pudeles, lai piepildītu savu glāzi, tad nav tik traki :)
03.01.2017 11:20 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Uzskatu, ka vīrietim par savu sievieti ir jārūpējas un "jāuzpasē", tas nenozīmē, ka sieviete ir suns vai kaut kāda nevarīga būtne, tā ir elementāra cieņa un, kā jau iepriekš minēja, attieksmes parādīšana. Manā ģimenē nav pieņemts, ka sieviete pati sev lej dzērienu, piemēram. Sievietēm, kas ir tik ļoti neatkarīgas un visu varošas - priekš kam jums vīrieši vispār ir domāti? Un, nē, runa nav par mīļošanos un laizīšanos visa pasākuma garumā.
Bet ko vispār var teikt, ja ir sievietes, kam šis:
nekad neesmu apvainojusies, ka viņš dīdžejo savu pasākumu, bet pasākumu starplaikos iet uzpīpēt ar draugiem un pie manis pat nepienāk līdz paša pasākuma beigām

liekas normāli. Man izklausās, ka skraidīji pakaļ vīrietim, kam par tevi pilnīgi pie kājas. Nē, nu, forši jau, ka visu vakaru var brutāli ignorēt un beigās vēl seksu dabūt. Go girls! :-)
03.01.2017 13:54 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Man izklausās, ka skraidīji pakaļ vīrietim, kam par tevi pilnīgi pie kājas. Nē, nu, forši jau, ka visu vakaru var brutāli ignorēt un beigās vēl seksu dabūt.

Nevienam pakaļ neskrēju un arī uzmanības apliecinājumi trīs gadu ilgās attiecībās, kuras izjuka manas vainas dēļ, ikdienā netrūka. Tiesa gan, es attiecībās otram cilvēkam sniedzu brīvību, tā ka man nav problēmu visu vakaru pavadīt vienai un to pašu ļaut darīt otram cilvēkam. Žēl, ka tikai tāpēc ka mana izpratne par šo situāciju nav tāda kā vairākumam, uzreiz liek secināt, ka vīrietim no manis vajadzējis tikai pliku seksu. Acīmredzot, ja viedoklis atšķiras, tomēr jāpaklusē, jo, atļaujoties to izteikt, uzzini par sevi daudz kā jauna..
03.01.2017 22:46 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Sievietēm, kas ir tik ļoti neatkarīgas un visu varošas - priekš kam jums vīrieši vispār ir domāti? Un, nē, runa nav par mīļošanos un laizīšanos visa pasākuma garumā.

03.01.2017 23:11 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Man šķiet muļķīgi dusmoties par faktu, ka kāds ir vairāk "sabiedrības dvēsele", kas tev liedz, ja ir tāda vēlme?
Esmu bijusi ar drauga kompāniju, kurā nevienu nepazinu, viņu valodā vēl nerunāju (un angliski viņiem slikti gāja), bet viņa draugi tāpat izrādīja interesi + draugs arī nepameta novārtā. Man šķiet, ja es viena varēju izkulties un pārvarēt valodas barjeru, tad nav nekādu problēmu sadraudzēties un sakomunicēt ar svešiem cilvēkiem, bet vai tāpēc draugam jāizliekas, ka es neeksistēju? Nedomāju gan.. kā jau minēja, ne jau laizīšanās un gramstīšanās ir tā sāls, bet gan reāla cieņa pret partneri, ko esi uzaicinājis līdzi.
Autorei ieteiktu vienkārši draugam paskaidrot savas sajūtas, vismaz par otro punktu.. Neviens forumā neatrisinās jūsu problēmas.. :)
03.01.2017 23:20 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Mistel
Nē, nu, forši jau, ka visu vakaru var brutāli ignorēt un beigās vēl seksu dabūt. Go girls!

Šitas ir 10 balles. :D :D Ja piedāvā manipulēt ar seksu attiecībās, tad varbūt arī par sekām pastāsti. :)
03.01.2017 23:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits