Mana briesmīgā Ziemassvētku dāvana

 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Sveikas!
Aicinu šajā diskusijā dalīties ar dažādām Ziemassvētku (vārda dienas, dzimšanas dienas, ...) dāvanām, kuras nav patikušas. Vai esat saņēmušas dāvanā kaut ko tādu, kas nav paticis?
26.12.2016 02:41 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
5 komentars no dams kuru tema it ka neinterese un neskar. Jo vienmer sanem super davanas un vien:-D:-D:-Dmer viss patik, ka cepas:-D
27.12.2016 12:45 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Tu varbūt labāk piestrādā pie attiecībām ar saviem radiem nākamgad. Parādi sevi no labākas puses (ja tev tāda ir), tad varbūt nākamgad, ja vēl nebūsi no vecuma atstiepusi kājas, varēsi šeit palielīties ar kādu foršāku dāvanu! :-D ja tu butu manā radu lokā, es tev beigtas žurkas kaķu kaku kastītē dāvinātu :-)
27.12.2016 12:53 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Dr,tam cilvēkam ir nauda. (Es pieļauju,ka labāk zinu savus radus ne?)
Ok,cilvēks negrib tērēt naudu uz mums un izvēlas aiziet uz bāru,tad,manuprāt,tá ir vienkārša necieņa pret ģimeni. No sērijas -nodzerties nauda man ir,bet dāvanām nav. Ok! Katrs var parūpēties par savu labsajūtu. Tas ir tikai normāli. Tieşi tādēļ es šogad to naudu,kas bija paredzēta viņa dāvanai, izdalìju uz pārêjiem ģimenes locekļiem un viss. Katrs tak var rīkoties kā vēlās! Un,ja Tu lasītu uzmanìgi,tad redzētu tekstu,ka ES negaidìju no viņa jaunu guess somu vai labutenus,bet vienkārši tēju,šokolādi. Cik zinu,tad tas nemaksā simtus. :-)
un šāda situācija nav tikai Ziemassvētkos,bet visos svētkos. Kad viņam ir dzimšanas diena,tad tiek izmesti joki :"nu ko man dāvināsiet? Es gribētu... ". Bet,kad citiem ir dzimene,tad atsūta sms un viss.
Situācijas ir dažādas un radus mēs neizvēlamies,bet es varu izvēlēties,kuru iepriecināt un,kurš saņem žagarus!:-D Tā ir mana nauda un mana izvēle! Neviens arguments mani nepārliecinās,ka es tā nedrīkstu rīkoties.:)
27.12.2016 12:53 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
KristīnA! redzi lasot jau 6 trakas komentarus secinam ka tu ari esi slikta un tizla un ari ciast kas te sudzas par skopiem radiem, pasi vainigi ka nedavian mums neko tie skopuli bet apsi gaida, un vainigi esm mes tizleni... labs tads domu gajiens ne:-D:-D:-D:-D
Nu es gan ari sogad to cilvecnu apdavinaju, ari citi radi apdavinaja, lieki teitk ka atkal davanas nebija nevienam no vina puses.
27.12.2016 12:57 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
KristīnA!, pilnīgi piekrītu :) Bet atceries, ka te ir cosmo un secinājums par Tevi un Tavu dzīvi veidojas tikai no tā, ko Tu stāsti .. un ja Tu kaut ko nestāsti, tad tas it kā arī neeksistē :D
Un vispār tiešām amizanti, ka kāda pārdzīvo par to, ka visur, reklāmās it īpaši, ir plika komercializācija. Ha ha ha, nu jā, reklāmu galvenais mērķis taču nav stimulēt pirkt, bet laikam kāds cits. Cita lieta, kā cilvēks rīkojas reklāmas iespaidā - ja bez domāšanas tikai pērk un patērē, tad nav ko vainot reklāmas!
Un jā, es arī neuzskatu, ka random pagrābtais šampūns no Drogām vai drēbju pakaramie ir tas, ar ko dāvinātāja acīs asociējas dāvanas saņēmējs. Bullshit! Un ja cilvēkam nav naudas, tad lai nedāvina neko. Vismaz šajā diskusijā neesmu redzējusi, ka kāda ceptos par to, ka NAUDAS TRŪKUMA dēļ cilvēks nevar atļauties dāvanu, bet gan par attieksmi, pērkot dāvanu
27.12.2016 12:59 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Kristīna, tu neesi bišķi pārfantazējusies? Labutēnus? :-D:-D:-D tu neesi skolotāja gadījumā, pietam, tepat LV? Biš pārspīlēts piemērs, bet nu ok :-D
Dr,tam cilvēkam ir nauda. (Es pieļauju,ka labāk zinu savus radus ne?)
Ok,cilvēks negrib tērēt naudu uz mums un izvēlas aiziet uz bāru,tad,manuprāt,tá ir vienkārša necieņa pret ģimeni. No sērijas -nodzerties nauda man ir,bet dāvanām nav.

Kāds sakars ar nodzeršanos? Citi uz bāriem iet, lai ar draugiem laiku pavadītu, padejotu, pasocializētos un atslābinātos, nevis tikai nodzerto. Tas tā.. starp citu. Otrs - un tev tā neliekas necieņa, ka tu labprātāk savu rada gabalu redzētu šēžot mājās cauru gadu, lai tev varētu fancy plānotāju uzdāvināt vai kaut ko? Tas taču ir reāli slimi, ka tev grauž tas, ka tas cilvēks ir bijis bārā aliņu iedzert, bet dāvanu tev nav sarūpējis. Wooooow...lidz kam pasaule nonākusi :-D
27.12.2016 12:59 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Man tikai kaitina vīra tēvs (vecāku šķiršanās dēļ, paldies Dievam, tiekamies tikai jubilejās un svētkos...) Nu man besī, ka tēlo sazin kādu labo vectēvu, dievina mazbērnus, bet svētkos uz 2 pieaugušajiem atnes bērnam šokolādi...
pirmkārt, svētki nekad nav pēkšņi - nopērc vienu mēnesi šokolādi, citu mēnesi - grāmatiņu, piemēram.
otrkārt, vismaz izdomā iesaiņot/pasniedz internesatni, nevis vnk iedod un jē - viss!
Arī man nevajag, lai dāvihna bērnam dip dapus, Lego vai cotas dārgas mantas, bet te jau runa ir par attieksmi - ja strādājošs, 2 pieaugušie var atnākt ar 1 šokolādi... nu ziniet...
un vīram visos svētkos standarta dāvana - dušas želeja.
27.12.2016 13:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
KristīnA!, pilnīgi piekrītu Bet atceries, ka te ir cosmo un secinājums par Tevi un Tavu dzīvi veidojas tikai no tā, ko Tu stāsti .. un ja Tu kaut ko nestāsti, tad tas it kā arī neeksistē
Un vispār tiešām amizanti, ka kāda pārdzīvo par to, ka visur, reklāmās it īpaši, ir plika komercializācija. Ha ha ha, nu jā, reklāmu galvenais mērķis taču nav stimulēt pirkt, bet laikam kāds cits. Cita lieta, kā cilvēks rīkojas reklāmas iespaidā - ja bez domāšanas tikai pērk un patērē, tad nav ko vainot reklāmas!
Un jā, es arī neuzskatu, ka random pagrābtais šampūns no Drogām vai drēbju pakaramie ir tas, ar ko dāvinātāja acīs asociējas dāvanas saņēmējs. Bullshit! Un ja cilvēkam nav naudas, tad lai nedāvina neko. Vismaz šajā diskusijā neesmu redzējusi, ka kāda ceptos par to, ka NAUDAS TRŪKUMA dēļ cilvēks nevar atļauties dāvanu, bet gan par attieksmi, pērkot dāvanu
++
,bet vienkārši tēju,šokolādi. Cik zinu,tad tas nemaksā simtus. BINGO
27.12.2016 13:01 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Rīdziniece un Meksikanka,pievienojos katram vārdam! Kāds vismaz uztver teksta domu,nevis pagrābj divus vārdus un maļ,cik mantkárīgas cūkas apkārt!:-D
27.12.2016 13:05 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Nu jūs esat mantkārīgas cūkas, diemžēl, ko tur padarīsi?
27.12.2016 13:06 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Daza tak izdoma ka esam tizlenes tapec nav davanu vai ir neverigas. :d tas jau nekas ka rads no manis labprat sanem svetkos davanas un priecajas. Un ja neapsveic NEVIENU un NEKAD. Tikai daza trakaa to jau neizlasa. :-D:-D:-D:-D
27.12.2016 13:06 |
 
Reitings 127
Reģ: 18.11.2016
Rīdziniece
Piedod, bet Tu tiešām esi bērna prātā. Jau Tavi komentāri diskusijas sākuma lapās ir smieklīgi un bērnišķīgi, jo lūk, neforšu dāvanu uzdāvināja! Nu šausmas:-D:-D
Un vari nesākt te savu pantiņu - man ir radiniece,kas gaida baigās dāvanas, bet pati neko medāvina utt utt utt. NEINTERESĒ! Nevienu! Te runa iet par Tavu bezgalīgo muļķību un nespēju uzklausīt kritiku;-)
27.12.2016 13:07 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
dr456309. it kā kādu satrauktu tavs viedoklis :-D:-D:-D
27.12.2016 13:07 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
maļ,cik mantkárīgas cūkas apkārt!
vai ne. Mos ta kada no musu skopajiem radiem? :D pasai patik sanemt un priecateis par davanam un ciemkukuliem oilniem maisiem, bet preti nekad un neko nevienam, bet mantkarigas esam un cukas mes :-D:-D:-D:-D izcila skopulu logika.
27.12.2016 13:08 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
rīdziniece, tu tik tiešām neesi ar visām skrūvēm galvā. Parādi man kaut vienu cilvēku uz pasaules, kurš nepieņem un nepieriecājas par dāvanām? Pat ja pašam ir "slikta" dāvana sarūpēta priekš otra. Nezinu gan vai cilvēka smadzenes ir ieprogrammētas ar domu "ah, man šogad slikta dāvana, tātad izslēgšu prieku un emocijas, kad man tas otrs dāvinās kaut ko, lai šis, nedod Dievs, nepamana, ka es priecājos". Kādus suņa murgus tu tur nes tagad? :-D Redzi, tev katrā komentārā spiežas ārā tā slimā sāpīte, ka saņēmi sliktu dāvanu. Fuj, pieaugusi vecene, bet kā tirgus bāba uzvedas. Un tagad līdz nākamajiem ziemassvētkiem viņa visiem stāstīs cik lieliska radene viņa ir, ka PAT par sūdīgu dāvanu vai neko, viņa tomēr varonīgi apdāvināta sūdīgo radu. WOOOOOW! :-D:-D:-D:-D
27.12.2016 13:10 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Robìte,sit pieci!!! :-D Es visu laiku par to runāju.
Dr,ej parocies vēl vecās diskusijās,lai noskaidrotu,kas es esmu vai neesmu.:-PDažus mēnešus šeit esi,bet tik daudz zini!
Un atkártošu vēlreiz -es savus radus zinu labāk. Ja saku nodzeršanās,tad tam ir pamats..
Bet labi,lai jau būtu! Mani fascinē,ka citus apsauc par mantkārìgiem utt,bet citam bez maz nāvi novēli. Nav smuki! Un ar tādiem cilvēkiem man nav interesanti diskutēt! :) Tavu līmeni es redzu. Ja trūkst inteliģences,tad trùkst! Nākamajā gadā novēlu Tev augt garīgi! :)
27.12.2016 13:11 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Robīte, vismaz šokolādi uzdāvināja.
Mana mamma manam bērnam nav neko uzdāvinājusi nevienā no abām dzimšanas dienām un jau trīs Ziemassvētkos.
Jā, un es laikam esmu maita, ka to nesaprotu:D
27.12.2016 13:12 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tu esi mantkariga cuka!!!:-D:-D:-D:-D
Bet labi,lai jau būtu! Mani fascinē,ka citus apsauc par mantkārìgiem utt,bet citam bez maz nāvi novēli. Nav smuki! Un ar tādiem cilvēkiem man nav interesanti diskutēt! Tavu līmeni es redzu. Ja trūkst inteliģences,tad trùkst! Nākamajā gadā novēlu Tev augt garīgi! +++;-)
27.12.2016 13:14 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Kristīna!, nu jā, ja nabaga meitenei nepatika drēbju pakaramie (ok, man arī nepatiktu, bet t.k. apdāvināmies ļoti šaurā lokā, tad dāvanas ir sarūpētas ar mīlestību), viņa ir sasodīta mantrause :) Labi, ka man šī problēma izpaliek, bet es tāpat uzskatu, ka ne jau cilvēks ir mantrausis, bet dāvinātājs bezkauņa. Pie tā arī palikšu.
Ja kādai ir problēma uztvert lasīto - cosmo foruma vietā var palasīt izglītojošo literatūru, bet kopumā, cik atceros, izlasītā teksta analīze ir pamatskolas viela
27.12.2016 13:16 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Un kā tad bez "mācies lasīt" utt. Protams, jebkurš, kurš nepiekrīt cosmo karalieņu viedoklim, vienkārši nemāk lasīt :-D Cik tipiski!
27.12.2016 13:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits