Mana briesmīgā Ziemassvētku dāvana

 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Sveikas!
Aicinu šajā diskusijā dalīties ar dažādām Ziemassvētku (vārda dienas, dzimšanas dienas, ...) dāvanām, kuras nav patikušas. Vai esat saņēmušas dāvanā kaut ko tādu, kas nav paticis?
26.12.2016 02:41 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Kā tu zini , ka cits nepriecāsies par vāzi ? Es priecātos , ko man to ir maz ! Šampja glāzu vispār vēl nav , nepaspējām visu sagādāt un ar 2 vāzēm mājās nepietiek , jo reāli svētkos nav kur puķes likt
Nu redzi, ja mājas šo lietu ir daudz un pēc katriem svētkiem sāc domāt, kur tagad es šīs krūzītes, vāzītes , glāzītes lai nolieku, tad tā kā jau ir par traku. Vienā brīdī ir pietiekami un vairāk nevajag. ;-)
Kāpēc tu domā , ka tas , kas tev nepatīk obligāti arī citam nepatiks ?
Kur es tā rakstīju, nevajag pārspīlēt. ;-)
28.12.2016 13:16 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Jā,man Gliss Kur ir sūds,jo man no viņa metās vātes!!!Lasīt proti,Elzaelza,jeb tik ienāc paspīdēt.
Te dažām pilnīgi spārniņi un nimbs dīgst!:-D:-P
28.12.2016 13:17 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
oo, skolotāja ieradās pamācīt mums lasīt. Ak mēs, analfabētes, neprotam viņas domu izlasīt. Ehhh!
28.12.2016 13:18 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Dr,tiešām pašķir atpakaļ un palasi manus brendus! Sajutos kruta,jo lietoju Čistaja ĺiņija un Siberiku. Oh!!Kas par bredniem! :-P
Dr,izmet vēl kādu žulti! Tev tik labi sanāk! (l) Neaizmirsti,ka metot dubļus citiem,tie pirmkārt paliek uz Tavām rokām!
It kâ pieaudzis cilvēks,bet nu tik prasta,ka bail! Pilnīgi rodas iespaids,ka Tu esi tas cilvēks,kas savëjiem dāvina visādus Fa,Isanas utt. Un tgd sapratusi,ka cilvēki par to nepriecājâs,bet mēģini mums iestāstīt,ka ir tak jāpriecājās!
Nē,nav un man vienalga!:-P
28.12.2016 13:24 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Te dažām cīnītājām pret mantkārību derētu uzdāvināt nomierinošas drapes, lai nav jācepās un jālamājas kā prastām tirgus tantēm.
Dāvinot dāvanas, jādomā par to, kam tās dāvina. Sev tuvajiem dāvanas izvēlos pēc viņu gaumes, novēroju to, ko, piemēram, cilvēki cilā grāmatnīcās un veikalos, kādas smaržas lieto, kam spiež "like" Facebook utt. Ja par dāvanu ne tik tuviem cilvēkiem neesmu droša, pērku dāvanu karti. Piemēram, viena paziņa ievācās jaunā dzīvoklī un zinu, ka daudzas lietas tur vajag, nopirku viņai dāvanu karti veikalā, kur tirgo lietas mājai. Nu es nepirkšu un savu galvu glāzes, svečturus, traukus, kāpēc gan? Lai izvēlas sev tīkamus pati! Bet tad, ja nezino gaumi kaut ko pērkat, tad nav ko šokēties, ka otram nepatīk!
28.12.2016 13:31 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
KristīnA! un tev nepielec , ka tu varbūt esi 0.00001 procents izņēmuma , kurai sametās vātes ? Masu produkcijas kosmētiskie līdzekļi pastāv jau tik sen un , ja reāli tie būtu tādi sūdi , tos jau sen ES regulas aizliegtu ražot ! (t) Ak aizmirsu dižciltīgās atlasītās alkatīgās cacas , kurām viss no Drogām skaitās lēti sūdi , bet sagaida tikai atlasītās Kerastases utml (t)
Es gan priecājos arī par Isana produkciju , jo tā noder tad , kad savs iemīļotais šampūns beidzies un man nav nekāda vemjošā refleksa . Labi smaržo un mati gludi . Tieši otrādāk no brendu šampūniem mati mēdz savelties , tie pat neputo tik labi , kāda vella pēc man jāizgāž 20 eur vērtīgās ceturdaļa burciņas vienai reizei ? ! Ļoti nepraktiski . Vienīgo ko atbalstu no selektīvās ir matu maskas un kondicionieri , bet šampūnu lietoju jebkuru , kura smarža liekas patīkama :-P
28.12.2016 13:31 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Kristīna, man par tiem brendiem ir absolūti vienalga. Es vispār neko tev par brendiem neminēju, laikam pašai jāmācās lasīt, ne? ;) Un turpini sevi mierināt, ka es esmu prasta un "žultaina", jo man liekas, ka tu esi mantkārīga babene 8-) Patiesībiņa actiņās kož! Vai!
28.12.2016 13:34 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Nu es arī par Drogu šampūnu nepriecātos, lietoju tikai 100% organiskos šampūnus. Šampūnu arī otram nedāvinātu, ja nezinātu zīmolus, kurus lieto. Šampūns ir individuāla lieta, kas vienai matus sausina, otrai tauko. Nu neder visi šampūni katrai!
28.12.2016 13:35 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Es nez, izlasot šitās vistu kūts sarunas, es tomēr sapratu, ka, lai arī es mēdzu būt rupja, tomēr es esmu daudz krutāka par visām šitām klukstēm:-D
Hello me again:-D(l):-D
28.12.2016 13:39 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Nu es arī par Drogu šampūnu nepriecātos, lietoju tikai 100% organiskos šampūnus. Šampūnu arī otram nedāvinātu, ja nezinātu zīmolus, kurus lieto. Šampūns ir individuāla lieta, kas vienai matus sausina, otrai tauko. Nu neder visi šampūni katrai!

tad arī pērc sev atlasītos organiskos , bet negaidi , ka tev tagad visiem jādāvina par 25-40 eur dārgos šampūnus . (t) domā visiem ir tik daudz naudas , lai davinātu tev tieši dārgo galu ?
Dārgo galu vai nu pērc pati , vai sagaidi no tuvākajiem , bet ne jau draudzenēm un paziņām , kuri paši varbūt nemaz nelieto tos dārgos šampūnus , jo neuzskata par vajadzīgu .
Mani senči visu mūžu lieto Drogu klāsta kopjošo un nekas , mati pat labāki kā mūsu paaudzei . (t)
28.12.2016 13:41 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
hellish, uz ko tu te tēmē? :-D
28.12.2016 13:41 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
ir jāsaprot , ka tā ir tava problēma , ka nespēj novērtēt dāvanu , nevis , ka dāvinātājs ir lohs , kurš pērk un dāvina sūdus , jo redz nav Shiseido , bet Isana (t)
28.12.2016 13:42 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Mani senči visu mūžu lieto Drogu klāsta kopjošo

:D Es vēl ar PSRS laiku Niveju un Krja Krja šampūnu un breolīnu esmu "kopusies", mani senči vispār vēl tos laikus izdzīvojuši, kad matus ar veļas ziepēm mazgāja, tā ka tev tie senči dikti gados jauni :)
OK, ne pa tēmu. Zinu.
Par dārgo brendu šampūnu tēmu - ja es pērku dāvanās šampūnus/saldumus/kafijas, es visbiežāk tieši dārgo galu izvēlos, jo ne-dārgo galu cilvēks pats var nopirkt.
28.12.2016 13:45 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Elza, šampūnus visu mūžu esmu pirkusi sev pati.
28.12.2016 13:46 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Nelasīju visu diskusiju, bet, es pat iedomāties nespēju, ko man tādu varētu uzdāvināt, lai man tas nepatiktu, vai liktos briesmīgs.
Nu, vienīgi kko vecu vai lietotu, protams.
Laikam esmu dīvaina, bet priecājos arī par šampūniem, gludekli, tosteri utt.
Ja cilvēks ir par mani piedomājis, tas vien jau ir forši. Un, vispār nereti der atcerēties, ka prieku var gūt no tik daudz sīkumiem. Vakar gāju pa ielu ar garšīgu kafijas krūzi rokās un domāju, cik viss ir labi. Ne tādi vien sūdi ir piedzīvoti/ir un būs nākotnē.
28.12.2016 13:48 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Acīmredzami, ka daudzām nauda un brendi ir sāpīgs temats, tāpat kā nespēja sasaistīt, ka jēdzīga, pārdomāta dāvana var būt ne brends un nemaksāt milzu naudu!!! ;-)
28.12.2016 13:48 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Dr, nu uz to, ka ja man kādreiz likās, ka esmu nepatiesi kādu apvainojusi, tagad man tā vairs neliekas:-D
28.12.2016 13:48 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
kurš gan cels sev asti, ja ne pats :D
par dāvanām - man arī nekas neliekas briesmīgs, ko uzdāvina, varbūt parasti man neko tādu neuzdāvina, par ko šausmināties, bet priecājos par visu.. šogad uzdāvināja trauciņu, kur likt galda piederumus un ēdamkarošu komplektu, es pārlaimīga
28.12.2016 13:58 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Elza,tad izlasi vēlreiz par maniem krutajiem brendiem!
Dr,vienīgā babene šeit esi Tu! Kā tāda veca,aizspriedumaina tante!
Ledussirds,pievienošos Tev! :)
28.12.2016 14:00 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
Skatos, ka visi atduras pret naudas tēmu, bet to pamata domu tā arī neuztver, domāju ka daudziem ir svarīga attieksme un mēs mīļie dzīvojam materiālajā realitātē, kur piekopjam dažādus materiālus rituālus, tad kāpēc izliekties, ka tie nav svarīgi? Tad jau varam tos nepiekopt un viss būs ok ( es nesvinu ķīniešu jauno gadu , tas tā , piemēram). Savu attieksmi mēs spējam izpaust ar vārdiem, sajūtām, ar kaut vai kartiņu, kur ieraksti vēlējumu, kas nāk no sirds.
Bet ja piedaloties šajā "sociālajā spēlē" kur tu esi vienā "materiālajā labklājības līmenī" tu izvēlies nedomāt par personalizētu dāvanu cilvēkam, kuru pazīsti vairāk par 7gadi, tad manuprāt kaut kas nav ok, iespējams ar šo cilvēku, attiecībām vai ko citu.
Ja man uzdāvinātu kaut ko, kas neinteresē cilvēks ko maz pazistu - es pret to nejustos slikti, jo apzinos, ka viņš nevar zināt, kas man patīk/ nepatīk. tādiem cilvēkiem cenšos dāvināt to, ko viņi var izlietot vai vismaz iedot bērniem/ draugiem - končas utt.
Domāju tā arī veidojās briesmīgās dāvanas, kad cilvēki, kas ir tuvi vai labi pazīstami ignorē otra cilvēka vēlmes. Un nēe es nerunāju par trakajām omēm, vai veciem cilvēkiem ( tur ir sava domāšana un viņa ir jāpieņem ,ka tā tas vienkārši ir.. )
Vienīgais ko šajā diskusijā nesaprotu ir tas, kāpēc citi nespēj saprast, ka ne jau naudas ziņā tā ir sū dāvana ka jau minēju varēja Dove uzdāvināt,kas nepavisam nav dārgais brends, bet kurš man ļoti patīk, jo nesausina ādu :D :D Bet gan tajā, ka netika pievērsta uzmanība, doma vai negribēts to darīt. ( par draudzenes apdavināsanu ar to kas man arī pateiktu pateicu, lai saprotat lietas būtību, ka nav tā hroniska problēma un cilvēks nav trūcīgs, kurš nevarētu iegādāties kaut ko kas man patīktu.)
28.12.2016 14:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits